D z MTS-ers E als service technicus in de buitendienst Road Air «O Hovenier Reageer snel! tempo-team uitzendbureau Jurist m/v Kansen in tijdelijk werk SERVICEAAONTEUR baardse ZATERDAG 16 APRIL 1994 911 PART-TIME TELEFONISCHE VERKOPERS M/V Voor ons kantoor in Alphen a.d. Rijn, Stationsstraat 9, zijn wij op zoek naar enthousiaste mensen die met plezier willen bellen uit naam van onze opdrachtgevers. Belangrijk is dat ie over een zekere typevaardigheid beschikt en een opleiding op MAVO of HAVO-niveau hebt gevolgd. De werktijden zijn van 18.00 tot 21.00 uur en zaterdags van 10.00 uur tot 16.00 uur. Voor meer informatie kun je van maandag t/m donderdag tussen 09.00 uur en 11.00 uur bellen naar 01621-20000 en vragen naar Irene Visseren. KANTOOR Administrateur m/v voor een elektronica-fabrikant. U houdt zich o.a. bezig met het bepalen van de omzetbelasting, de salaris administratie en rapportage aan de directie. Voor deze zeer zelfstandige baan hebt u een diploma HEAO-BE en bij voorkeur SPD l+ll. Leeftijd: 25 tot 30 jaar. Informatie: 071 - 14 41 46, Peter Draese Leiden, Stationsplein 212 HORECA Medewerkers bediening m/v voor onze receptie-pool van een relatie in Leiden. Wekelijks loopt u minimaal I 2 recepties. Hiervoor hebt u aantoonbare serveer-ervaring en bent u flexibel inzetbaar. Verder bent u gemotiveerd en enthousiast en vindt u het leuk om in een team te werken. Deze baan is ideaal voor vlotte studenten. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Gemotiveerde produktie-krachten m/v voor diverse bedrijven in de regio. Ben je een aanpakker van maximaal 21 jaar? Kom dan snel langs of bel ons. Informatie: 071 - 12 64 43, Mark Schneider Leiden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor een vleesfabriek in Hazerswoude-Rijndijk. Op maan dag t/m woensdag vanaf 16.00 uur kunnen jij en 2 andere scholieren aan de slag om een produktiehal schoon te spuiten. Op donderdag begin je vanaf 13.30 uur. Het werk is voor maximaal 7 uur per week en bij voorkeur woon je in de omgeving van Hazerswoude. Informatie: 071 - 12 64 43, Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Uitvoerder m/v voor een bedrijf In de regio Leiden. U hebt een opleiding MTS- of HTS-Weg en Waterbouw aangevuld met minimaal 2 jaar relevante werkervaring. Bij gebleken geschiktheid kan dit een vaste baan worden. Informatie: 071 - 12 64 43, Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 Voor een overheidsinstelling in Alpen a/d Rijn zijn wij op zoek na ar een jurist Bestuursrecht. Kennis van het verkeersrecht is een pre. Deze baan is voor onbepaalde tijd. Vcior meer specifieke informatie omtrent deze functie kunt u te recht bij Ben Klaassen, tel. 01720-7 69 51, Alphen a/d Rijn, fhorbeckeplein 14. ->r randstad uitzendbureau Océ is wereldwijd bekend om zijn geavanceerde produkten en diensten voor het presenteren van informatie op papier. Het uitge breide assortiment produkten en diensten omvat onder meer ko pieersystemen en materialen voor kantoor en tekenkamer en syste men voor 'printing and publishing'. Een hoge kwaliteit van onze pro dukten èn een goede service zijn daarbij pijlers voor het succes. Momenteel willen wij ons service-team in het werkgebied Den Haag en Leiden uitbreiden. Voordat je als service-techni cus in een rayon aan het werk gaat, krijg je een uitgebreide opleiding, waarin je ons en onze produkten leert kennen. Na deze training en een inwerkperiode verzorg je geheel zelfstandig het (preventief) onder houd en de reparaties van de Océ- kopieerapparaten in je werkgebied. Daarbij let je op een goed gebruik van de apparatuur en instrueer je zonodig de klanten. In deze ambulante functie heb je veel contacten met klanten en vertegenwoordigers in het rayon en krijg je ondersteuning vanuit het hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch. Voor deze functie zoeken wij service-technici met een voltooide MTS-opleiding Elektronica of Elektro techniek met aanvullende elektro- nica-opleidingen die in het bezit zijn van het rijbewijs B. Je beschikt over een service-verlenende instelling, beheerst de Engelse taal en je leef tijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. Bovendien ben je, gelet op de groeimogelijkheden die er zijn, bereid tot verdere studie. Wanneer je reeds ervaring hebt in een "service functie" is dat een pré. Naast een contactrijke functie biedt Océ een concurrerend salaris en een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voorbeelden daarvan zijn: een lease-auto (ook voor privégebruik), onkosten- en telefoonkostenvergoeding en ruime studiefaciliteiten (in- en extern). Voor meer informatie kun je (m/v) contact opnemen met me vrouw I. Veld, telefoon 073-815400. Of richt binnen 1 week je sollici tatiebrief aan mevrouw I. Veld naar onderstaand adres. WERELDKLASSE! ■MADE IN HOLLANDi Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V., Brabantlaan 2, 5216 TV Den Bosch. Gevraagd RussJEngels sprekende leraar m/v per eind mei, om een jongen van 12 jr. en gelse les te geven, voor 1 maand, brieven onder nummer LD 03283. Road Air bv, gevestigd te Schiphol-Zuid en onderscheiden met de kwaliteitsnorm ISO-9002, is een toonaangevende expediteur welke 0.a. gespecialiseerd is in luchtvrachttransport en fysieke distributie. Road Air maakt deel uit van Transport Management International (TMI) bv, welke het beheer voert over een 16-tal sterk gespecialiseerde bedrijven die tezamen een totaal pakket logistieke dienstverlening bieden. Naast het hoofdkantoor op Schiphol-Zuid heeft Road Air bv vestigingen in Apeldoorn, Beek, Drachten, Roosendaal, Rotterdam en Veldhoven. In verband met het accepteren van een nieuwe functie binnen de T.M.I.-Holding is Road Air bv, voor haar kantoor te Schiphol, op zoek naar een SENIOR MEDEWERKER CUSTOMS CLEARANCE Taken: 1. Het tijdig en correct douane-technisch en administratief afhandelen van de importzendingen van Road Air bv op Schiphol 2. Het op de hoogte blijven van de ontwikkelingen op douanegebied 3. Het, in overleg, assisteren bij het invoeren en factureren van de importzendingen 4. Het verrichten van de werkzaamheden met betrekking tot importzendingen zoals beschreven in de handboeken opgesteld volgens het bij Road Air bv gehanteerde kwaliteitssysteem 5. Bevoegd tot het ondertekenen van de opgemaakte douanedocumenten en aangiftes ten invoer of doorvoer 6. Het up-to-date houden van de gegevens in de operationele database met betrekking tot de douane-technische handelingen 7. Bij toerbeurt verrichten van avond- en weekenddiensten Profiel: 1. Opleiding op MBO-/HBO-niveau 2. Erkende opleiding, bijv. EVO, tot declarant(e) 3. Leeftijd 23-28 jaar 4. (Ruime) ervaring als declarant(e) 5. Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden 6. Goede beheersing Engelse taal in woord en geschrift 7. Zelfstandige en flexibele instelling Ons aanbod: Een leuke, zelfstandige functie in een prettige werkkring met volop mogelijkheden tot verdere ontplooiing. De Senior Medewerker Customs Clearance is verantwoording schuldig aan de Import Manager. Indien deze advertentie uw belangstelling heeft gewekt, kunt u uw sollicitatiebrief, voorzien van CV en onder vermelding van het ref.nummer 9404-01.ROA, binnen 14 dagen richten aan: Road Air bv t.a.v. de heer C. W. T. Lindenberg/Manager Personeelszaken Snipweg 1 1118 AA Schiphol-Zuid Administratief medewerker m/v Voor i bedrijf in L zijn wij op z en Engels in woord en geschrift beheerst. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit tekstverwerken met behulp van WP 5.1. Het betreft een functie voor 2-3 dagdelen en voor lange tijd. Informatie bij Rello Wanders, tel. 071-12 09 47. Leiden, Boommarkt 3a. EVO-gediplomeerde m/v Voor een farmaceutisch bedrijf zijn wij op zoek naar een magazijnmedewerker in bezit van het EVO-diploma. U kunt accuraat werken en u heeft ervaring op de computer. Wij zoeken een representatieve kandidaat die per direct, fulltime, een aantal maanden beschikbaar is. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3a. HLO'er Microbiologie m/v Voor een relatie in Leiden zoeken wij voor een aantal vacatures afgestudeerde Microbiologen. Werkervaring, bij voorkeur in de farmaceutische industrie, is een must. De werkzaamheden bestaan uit het steekproefnemen van monsters die u apart gaat onderzoeken. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Technisch adviseur m/v Voor een auto-lease-bedrijf zoeken wij een kandidaat die werkzaam is geweest als monteur en de adviesrichting in wil. Kandidaten met een afgeronde MTS Autotechniek-opleiding en werkervaring kunnen in deze functie ook hun uitdaging vinden. De werkzaamheden bestaan uit het onderhouden van contacten met klanten en garages, controle en advies hebben betrekking op het onderhoud en reparatie aan de auto's. Informatie bij Tanja van Bezooijen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. ir randstad uitzendbureau DE R.K.V.V. MEERBURG TE ZOETERWOUDE-RIJNDIJK zoekt voor het nieuwe seizoen een ENTHOUSIASTE ASSISTENT voor haar hoofdtrainer Taak: - eenmaal per week trainen van een deel van de selectiegroep - begeleiden van het tweede seniorenelftal op zondag Sollicitaties te richten aan wedstrijdsecr. H.M. Klein, Hoge Rijndijk 5, 2382 AA Zoeterwoude, tel. 071-410115. gevraagd f Gebr. Koolmoes tel.: 071-212986 of 06-52711661 De Melker B.V. te Veenendaal is een bedrijf dat o.a. gespecialiseerd is op het gebied van sanitair- en laboratoriumtechniek. In deze sanitairdivisie zijn 8 buitendienstme dewerkers en 4 servicemonteurs werkzaam. Door de groei van onze serviceafdeling zoe ken wij voor het rayon West-Nederiand (Noord-Holland en Zuid-Holland) op korte termijn een: die - na een trainings- en inwerkperiode - het onderhoud kan uitvoeren aan onze ther- mostatische mengkranen en eventuele sto ringen kan oplossen bij onze cliënten. Wij denken aan iemand met een L.T.S. op leiding, aangevuld met de opleiding installa tiemonteur. Specialisatie op het gebied van onderhoud strekt tot aanbeveling. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die in bo vengenoemd rayon woonachtig zijn of be reid zijn hiernaar te verhuizen. Tegenover uw enthousiaste inzet stellen wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden in een prettig werkkli maat. Indien deze functie u aanspreekt en u vol doet aan bovengenoemde omschrijving, dan vragen wij u schriftelijk te reageren on der toevoeging van een pasfoto. DE MELKER B.V. t.a.v. de heer T H. Rouwendal Postbus 65 3900 AB Veenendaal Flowers and Plants Ons profiel BAARDSE B.V. is in omzet en volume één van de grootste exporteurs v snijbloemen en potplanten in Nederland. Wij exporteren wereldwijd. West-Europa, de Verenigde Staten en Japan vormen ónze belangrijks afzetmarkten. Ruim 200 medewerkers zetten zich dagelijks in voor onze ondernemiii gevestigd op het terrein van de Verenigde Bloemenveiling Aalsmeer. Baardse is een werkmaatschappij van Dibrell Brothers Incorporated. Dibrell heeft vestigingen in 23 landen, verspreid over alle continenten Onze ambitie Wij streven ernaar onze positie op de internationale markt aanzienlijkl verstevigen. Een klantgerichte opstelling, gemotiveerde werknemersi de inzet van moderne technologie voor comminicatie, logistiek en dis tributie zullen bepalend zijn voor ons succes. De functie Wij zoeken een ERVAREN PLANTENVERKOPER (M/V) die een belangrijke bijdrage wil leveren aan het realiseren van onze ambities. Wij denken daarbij aan een getalenteerde verkoper met ruime ervarin in de branche, die zijn/haar kwaliteiten ruimschoots heeft bewezen. Beheersing van tenminste twee moderne talen (Duits en Engels) is ee voorwaarde. Ons aanbod Wij bieden een dynamische functie die uitstekend wordt gehonoreerd Uw motivatie, capaciteiten en resultaten zijn in belangrijke mate richtinggevend voor uw toekomst binnen onze onderneming. De kennismaking Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan: Baardse B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 1007,1430 BA AALSMEER, telefoonnummer: 02977-51551. Uw reactie wordt vanzelfsprekend vertrouwelijk behandeld. "BLAUWE ZWAA GVT "De Blauwe Zwaan" biedt w begeleiding aan 26 verstandelijk gehandicapt! ingedeeld in drie leefgroepen. Het karalt van de leefgroepen varieert. In één groep i het accent op het aanbieden van structuur in het aagelijl leven terwijl in de twee andere groepen meer gewerkt wo individuele ontwikkeling op het gebied van sociale vaardighedi Schappelijke redzaamheid, e.d. Er wordt gewerkt met drie menton. "de zaken voor één van de groepen behartigt Zo spoedig mogelijk zoeken wij 1 assistent-begeleider (m/> verdeeld over vier werkdagen per week, in onregelmatige dier (vacaturenummer: 2.22.1 Functie-inhoud: - het samen met een uitvoering geven aan de indi viduele begeleidingsplannen van enkele bewoners; - meedenken over het beleid t.a.v. de groep in het onder linge overleg; - het verrichten van dagelijks voorkomende verzorgende en begeleidende werkzaam heden; - het doen van mondelinge en schriftelijke rapportage; - het in samenwerking met collega's organiseren en begeleiden van bewoners- vakanties en uitstapjes. Functie-eisen: - affiniteit met verstandelijk gehandicapten; nse^m&M^handi- ze'fstanc''9 kunnen werken; pSVC te Leidon Bij een flex'b®'e instelling. totaal 550 Jede- Arbeidsvoorwaarden: werkers werkzaam Wij biedén v en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt minimaal 2.450,- bruto per maand en maximaal 3.421,- bru per maand bij een full-time dienstverband, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt da Dick Overdevest, clustermaj Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kuntl binnen 10 dagen en onder vermelding van het vacatur* nummer zenden aan het Centraal Bureau, afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333' AH Leiden. raad voor w i de zending Luider nederlandse hervormde kerk Bij oe afdeling Boekhouding van het Zendings bureau ontstaat door zwangerschapsverlof van een der medewerkersters een vacature voor de duur van het verlof van administratief medewerker (m/v) voor 32 uur per week (een vaste aanstelling op termijn is niet uitgesloten) De werkzaamheden omvatten o.a.: - verzorgen van de crediteurenadministratie: - verrichten van boekingen op een computer: - verzorgen en coderen van overige betalingen; - verrichten van overige voorkomende werkzaal* i heden. Wij denken aan een kandidaat met: - een MAVO/HAVO opleiding of gelijkwaardig niveau; - P.D.-boekhouden of studerend hiervoor; - enige kennis van het werken met een P.C. e het bijzonder van WordPerfect 5.1 - accuratesse; - betrokkenheid bij een der protestantse kerken Wij bieden: - een salaris volgens de rechtspositieregeling va de Kerkelijke Medewerkers der NHK en opnan in het pensioenfonds PGGM. Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer Thijssen, hoofd van de afdeling Boekhouding, telefoon 071-177716. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na de verschijningsdatum richten aan: Het Zendingsbureau, t.a.v. mevrouw A.W.F. Tebrugge, Postbus 12, 2340 AA Oegstgeest o.v.v. "vertrouwelijk".

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 36