'We zijn vakantie alleen op compleet' Alles is anders in het Nederlandse tafeltennis Van waterpas naar looppas c. FC Twente blijft hopen Sport Roscioli achterhaalt 'Abdoe' VRIJDAG 1 APRIL 1994 CHEF ROB ONDERWATER C Velzeboer strandt in halve finales guildfordBij de wereldtitelstrijd shorttrack in Guildford in En geland zijn twee opvallende afwezigen. Kathy Turner bleef in de Verenigde Staten achter om haar olympische plak op de 500 me ter in Hamar ten gelde te maken. Erik Duyvelshoff. minder suc cesvol in Noorwegen, gaf er na de olympische deceptie direct de brui aan. In Guildford vervangt Woubruggenaar )an Hoogeveen hem. Hij kwam net als de twee vrouwen Penelope di Lella en Anke-Jannie Landman op de 1500 meter niet verder dan de voorrondes. Mare Velzeboer uit Oud-Ade bereikte wel de halve finales, waarin hij werd uitgeschakeld. Alphenaar leidt equipe WK wielrennen leiden Alphenaar Hans van Beek is door de Koninklijke Wielren Unie (KNYVU) aagewezen om op te treden als chef 'd équipe bij de wereldkampioenschappen wielrennen. De WK wordt in au gustus in Sicilië gehouden. Van Beek (oud-voorzitter van wieler club Avanti) is begin dit jaar gekozen in het hoofdbestuur van de KNWU en is tevens voorzitter van de jury en reglementen-com- Anne van der Zaag trainer van TOP sassenheim Anne van der Zaag is de nieuwe trainer van TOP. De Sassenheimse overgangsklasser en Van der Zaag sloten een overeenkomst voor een seizoen met een optie voor nog een jaar. Van der Zaag, die tot voor enkele weken nog als speler actief was in TOP één, volgt in Sassenheim Theo Korporaal op. Belastingdienst pakt Den Haag aan den haag De belastingdienst heeft beslag gelegd op de tegoe den van ADO Den Haag bij de KNVB. De eerste-divisieclub heeft een fiscale schuld van circa één miljoen gulden. De voetbalbond behandelt momenteel de aanvraag van de Haagse club voor een licentie voor het volgende seizoen. De licentiecommissie infor meert het bestuur betaald voetbal voor 15 april of ADO Den Haag voor de competitie 1994/'95 nog wordt ingeschreven. Vori ge week schakelde het fonds voor contractspelers (CFK) al een advocaat in om ADO Den Haag te bewegen de achterstallige pensioenpremies af te dragen. Schultz en Bollegraf uitgeschakeld hilton head Brenda Schultz en Manon Bollegraf zijn in de derde ronde van het tennistoernooi in Hilton Head uitgeschakeld. Schultz had alleen in de tweede set iets in te brengen tegen de als zevende geplaatste Fran<;aise Mary Pierce: 1-6 5-7. Bollegraf boog pas in de tiebreak van de derde set voor de Amerikaanse Ginger Helgeson: 2-6 6-4 6-7 (3-7). Ajax gaat Petersen 'kritisch bekijken' Amsterdam Ajax zal binnenkort een streep halen door zeker twee en waarschijnlijk vier namen. De club ziet Pettersson (te rug naar Zweden) en Alflen (medische redenen) met lede ogen vertrekken. Menzo mag weg, voor ongeveer zes ton, Dan Peter sen kan waarschijnlijk ook zijn biezen pakken. Technisch direc teur Louis van Gaal is bijzonder ontevreden over de Deense aan valler, die bijna driejaar geleden als een groot talent naar De Meer werd gehaald: „We zullen Petersen kritisch bekijken.'' Ajax streeft voor volgend seizoen naar twintig contractspelers. De club heeft dat aantal nu al in dienst, terwijl er elders in Ne derland nog een vijftal huurlingen rondloopt. „Als Pettersson, Alflen, Menzo en Petersen vertrekken, komt er weer ruimte voor anderen", rekent Van Os voor. Clyde Wijnhard, als aanvaller uit geleend aan Groningen, mag bij Ajax terugkomen. Maar alleen als verdediger, heeft Van Gaal hem meegedeeld. Wijnhard heeft het aanbod in beraad. Nicols vraagt faillissement aan haarlem Het bestuur van Haarlem Nicols zal de leden volgende week vrijdag voorstellen het faillissement aan te vragen. Het be stuur is er niet in geslaagd nieuwe geldschieters te vinden die de gerenommeerde honkbalclub van de ondergang kunnen red den. De vereniging, die als eerste in Nederland overging tot in voering van semiprofessionalisme en tot het aantrekken van Amerikaanse spelers, heeft een schuld van 260.000 gulden. Die valt op korte, noch op langere termijn te saneren. Zambia verrast Ivoorkust soussEZambia heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van het toernooi om de Africa Cup. Giste ren werd in Sousse titelhouder Ivoorkust, dat zich al had gekwa lificeerd, verrassend met 1 -0 verslagen. birmingham bouke nielsen gpd-verslaggever Ze lopen langs elkaar heen, de twee vrouwenploegen die beide Oranjes vertegenwoordigen op de EK in Bir mingham. Het ené team Noor, Keen en Muller draafde op in de landen- wedstrijden, het andere Vriesekoop en Hooman komt pas vandaag bij de individuele wedstrijden in de baan. Vroeger trokken ze allemaal met elkaar op. Nee, niet als vriendinnen, zeker Hooman en Vriesekoop niet gek ge noeg; maar alles is anders nu, de ruzies hebben Vriesekoop en Hooman zelfs in eikaars armen gedreven. Straks moet er weer met elkaar ge praat worden, want hoe verder? „Het is momenteel in elk geval geen team", zegt Ton van Happen, tijdelijk team manager van de Nederlandse ploeg, „en daarom zijn die twee ook later ge komen". Van Happen zou echter maar al te graag zien dat het weer een team werd, want per slot van rekening is hij ook ingehuurd om sponsors te zoeken voor de tafeltennisbond; maar wellicht was de opdracht een onsje steen puisten aan de man te brengen simpe ler te volbrengen geweest. „Ach, op dit moment hoeven we na tuurlijk niet naar een hoofdsponsor te zoekenzegt hij. Van Happen noemt daarvoor twee redenen. De eerste is de algehele economische teruggang. „De tweede is het mindere imago van de bond door alle problemen", klinkt het wel erg eufemistisch. Het imago van de bond lijkt niet dermate vleiend d)at elk bedrijf daar gretig zijn naam aan ver bindt. of zo'n bedrijf zou wapens aan de man moeten brengen... Het imago van de bond lijkt welhaast fataal. Van Happen: „Als dat zo was, dan was ik er echt niet aan begonnen Maar Van Happen voegt er wel meteen aan toe dat er vanaf nu duide lijke keuzes gemaakt moeten worden. „Wordt er nu straks met of zonder Vriesekoop en Hooman verder ge speeld? Of met slechts één van beiden? Het zijn allemaal mogelijkheden", zegt Van Happen. Wanneer cynisch opge merkt wordt dat Vriesekoop en Hooman nu in elk geval grote vrien dinnen van elkaar zijn. volgt een veel zeggende glimlach op het gezicht van de teammanager. Hij doet er het zwij gen toe, al zegt hij wel: „We moeten van die eeuwige ellende af. Daarom moeten we verder met elkaar. En wie die 'elkaar' zijn, is momenteel nog on duidelijk". Of Van Happen straks een Neder lands team met of zonder Vriesekoop- Hooman bij een sponsor heeft aan te bieden, zal weinig uitmaken. Het zal namelijk nog enige jaren vergen aleer het imago van ruziezoekers is wegge vaagd en tegen die tijd zijn beide vrou wen wellicht gestopt; voorlopig valt er dus weinig te verkopen. Hooguit kan het duo nog een positieve bijdrage aan een beter image leveren. Want ieder een gniffelt nu wel om de plotsklaps zo fraai ogende relatie tu,ssen de twee pri madonna's. maar in feite doen die twee nu precies wat ze al jaren geleden hadden moeten doen; ke hadden al veel eerder moeten inzien dat ze elkaar af en toe nodig hebben en dat ze dan maar zo professioneel moeten zijn dat ze de persoonlijke aversies voor even overboord zetten. Voorlopig zijn er twee kampen; het ene talentrijk maar op leeftijd, het an dere wat minder getalenteerd maar nog tamelijk jong. Voor wie kiest de bond? Maar nog belangrijker is wat de bond zelf zal ondernemen om het kli maat te verbeteren, want nog steeds is er geen nieuwe bondscoach en laat de opvolging van lan Vlieg als vrouwen- coach al een jaar op zich wachten. Twee (Nederlandse) kampen in Bir mingham. de rest van Europa ligt in een stuip. Het zilver van de landen ploeg is reeds ingeleverd, al is Vriese koop er alles aan gelegen de komende dagen haar individuele goud te prolon geren. Maar als haar dat lukt, kan ze hooguit een lange neus trekken naar al haar opponenten, want wat wint ze er verder nog mee? Dubbelwinst Voor Nederland waren Melisa Muller en Henk van Spanje de enige tafelten nissers die op de eerste dag van het in dividuele EK in Birmingham in actie kwamen. Het duo won met 22-20 21- 11 van de Griekse combinatie Dandou- la/Vlotinos. Vandaag barst het toernooi, waarvan maandag de finales gespeeld worden, voor de Nederlandse afvaardiging»echt los. In de middaguren werken Heister. Gerdie Keen. Trinko Keen en Muller hun eerste ronde in het enkelspel af. Emily Noor heeft zich inmiddels ge blesseerd moeten terugtrekken, 's Avonds volgen dan Vriesekoop. Van Spanje en Hooman. Vrouwenteam DIOK kent een te smalle basis Het liefst speelt Tinka Tolsma rugby met zijn zevenen. Volgens de aanvoerder van DIOK komt haar ploeg het beste tot haar recht in zogeheten Sevens-wedstrijden. Tijdens het internationale paastoernooi in Leiden moe ten de Leidse vrouwen het van morgen tot en met maan dag echter rrtet zijn vijftienen doen. leiden tim brouwer de koning In de competitie brak dat spe lersaantal het team van trainer Chriss Hogg nogal eens op. Tolsma zelf geeft elke wedstrijd acte de présence, maar in de slotfase van de competitie heeft zij lang niet elke keer veertien teamgenotes om haar heen. „Dat is wel eens frustrerend", zegt de 25-jarige Leidse. „Wij gingen als lijstaanvoerder de play-offs in, maar als je vanwe ge blessures of vakanties niet voltallig bent, red je het nooit." Toch vindt Tolsma het moei lijk haar teamgenoten hun af wezigheid kwalijk te nemen. „We hebben een ontzettend leuk team. Het is een combina tie van een fanatieke harde kern en speelsters die de gezelligheid hoog in het vaandel hebben. Ons team is heel gemêleerd en bestaat uit studentes, afgestu deerden, werkende vrouwen en huisvrouwen. Zo gaan we met zijn allen in mei 'op trip' naar Italië. Met zijn twintigen, want dan is iedereen aanwezig." Maar die basis is volgens Tolsma te smal om in navolging van de rugbv-mannen kam pioen van Nederland te worden. „Met de Sevens gooien we veel hogere ogen. We zijn al een paar keer tweede van Neder land geworden en zelfs eenmaal eerste. Hadden we maar speel sters genoeg voor twee vijftien tallen. dan konden we de groep onderverdelen in een wedstrijd en een gezelligheidsteam.'' 'Captain' Tolsma zou dan ui teraard deel uitmaken van het eerste vijftiental. De oud-inter national blaakt nog van de am bitie. „Drie keer per week trai nen plus een wedstrijd in het weekeinde kan ik nog steeds combineren met mijn baan. Al leen voor het Nederlands team, waarvoor ik één keer in Wales ben uitgekomen, heb ik geen tijd meer, al zou ik ooit nog wel eens een belangrijke interland willen meemaken." Mocht dat er niet inzitten, dan hoeft Tolsma („Ik ben ver slaafd aan bewegen") niet met haar duimen te draaien. Naast haar activiteiten als full back (achterste verdediger) bij DIOK komt zij bovendien 's zomers op de atlétiekbaan in actie. Bij haar oude club Holland Haar lem. waar zij ooit haar sprint snelheid ontwikkelde. be kwaamt zij zich nu in het hink- stapspringen. „Met 10,92 meter heb ik zelfs voldaan aan de li miet voor de Nederlandse kam pioenschappen. Door al dat sporten schiet er jammer ge noeg weinig tijd over om naar de film te gaan of eens een cur sus te volgen. Ik kan mij geen trainingsloze tijd meer herinne- De 'rugbv-bacil' kreeg al tij dens haar middelbare-school- tijd vat op Tolsma, dochter van een vervend rugbyer. Toen zij in Leiden psychologie ging stude ren. maakte zij kennis met het rugby-bolwerk DIOK. „Daar kwam ik in een gespreid bedje terecht. Alleen zou de vrouwen- afdeling van de club wat groter moeten zijn. Rugby vind ik heel geschikt voor vrouwen, als het tenminste op de goede manier wordt gespeeld. Snelheid en be hendigheid spreken mij meer aan dan puur fysiek spel." Om meer gelijkgestemden te werven gaan de DIOK-vrouwen volgens een stappenplan te werk. Het grote internationale toernooi vormt een eerstg aan zet tot grotere bekendheid van de sport, die slechts enkele hon derden vrouwen in Nederland beoefenen. „De Engelse kam pioen Richmond komt ook naar Leiden, zij het niet op volle sterkte. Maar zelfs hun tweede keus is waarschijnlijk nog te sterk voor ons." Vandaar dat DIOK blij is met maar liefst elf Engelse deelne mers aan het toernooi, dat dankzij bemiddeling van het Engelse bureau Foreign Fields zijn beslag kreeg. Het evene ment dient behalve ter promo tie van vrouwen rugby om de onderlinge banden aan te ha len. „In het verleden probeer den wij leden te werven door middel van vriendinnendagen. Maar die opzet werkt volgens mij niet meer. Inmiddels weten al mijn vriendinnen wel dat ik aan rugby doe bij DIOK." DIOK-aanvoerder Tinka Tolsma: „Hadden we maar speelsters genoeg voor twee vijftientallen." FOTO HOLVAS T MARK LAMERS Jan Kortekaas: timmerman annex atleet W Jan Kortekaas: „Er is op deze wereld meer dan r roelofarendsveen rob van der zanden Jan Kortekaas moet even na denken als hem de vraag wordt gesteld wat het ultieme genot van het hardlopen is. „Eerlijk gezegd heb ik tijdens een wed strijd nog nooit gedacht: goh, wat heb ik het hier verschrikke lijk naar mijn zin." Maar toch bestaat er voor hem wel degelijk iets dat hardlopen zo mooi maakt. Anders maak je na een zware werkdag in de bouw geen training van dertig of veertig ki lometer. Vanuit zijn prachtige dakter ras aan het Westeinde in Roelo- farendsveen kijkt hij de polder in en opeens weet hij het. „Daar ligt het ultieme genot van het hardlopen. Als de eerste kievi ten er zijn en ze beschermen hun nest omdat er een atleet aan komt. Prachtig, dan kan ik genieten. Heb je het wel eens meegemaakt dat ze vlak boven je hoofd scheren?" lan Kortekaas heeft zijn sport altijd gezien als een leuke vrije tijdsbesteding en een gezonde uitlaatklep. Hij noemt zichzelf 'net zo fanatiek als alle ande ren'. Maar hij neemt ook graag wat afstand en ziet het betrek kelijke van alle kilometers in. „Er is op deze wereld meer dan rennen." zegt de 30-jarige Veender. De 'afstandelijke' benadering ten spijt. Kortekaas lijkt in de bloei van zijn leven. Hij kwam vorige week heel goed voor de dag in de City Pier City-loop. Voor zaterdag wordt hij ge noemd als kanshebber voor de Zilveren Molen-loop en over ruim twee weken wil hij schitte ren in de Rotterdamse mara thon. De ZM-loop. die zaterdag middag vanaf 14.00 uur door zijn eigen 'achtertuin' gaat, dient als voorbereiding op Rot terdam. Hij is altijd een trouwe en goede clubloper geweest van De Bataven („Ik heb een ontzet tend Bataven-hart"), maar zijn naam wordt de laatste tijd veel vaker buiten clubverband gebe zigd. Omdat het lekker gaat met de dertiger. „Zelf zie ik dat niet zo. Ik zet er niet meer voor opzij dan vroeger. Misschien ben ik wat serieuzer met het lopen be zig, dat wel." Hij denkt even na en komt dan met een voorbeeldje. „Ja, misschien toch wel wat meer betrokken. Vorige week zat ik 's avonds thuis en mijn vriendin zei dat ik stiller was dan anders. Verrek dacht ik toen, ze heeft gelijk, ik ben toch wel met die marathon in Rotterdam bezig. Daar wil ik tot het gaatje gaan. Al komt het kwijl voor mijn ogen. dat interesseert me niks." De laatste marathon die hij liep was vijf jaar geleden, in het Westland, 2 uur en 35 minuten. Dat moet nu sneller. „Maar ik ben eigenlijk nog niet aan het rekenen geslagen." Timmerman Jan Kortekaas is timmerman annex atleet. Geen alledaagse combinatie, 's Ochtends om half zes gaat de wekker. Om aan te geven dat zijn werk net zo be langrijk is als zijn hobby, zegt hij: „Dan moet ik er ook staan, net als in een wedstrijd." „Ik zie dat fysiek zware werk niet als een nadeel. Ik ben wat zwaarder en forser dan de door snee atleet, dat weet ik. Maar volgens mij ben ik daardoor ook wat minder blessuregevoelig. Dat verband bestaat, mijns in ziens. Al die jaren heb ik nooit een vervelende blessure gehad. Dat moet ik afkloppen, maar mijn werk heeft daar mee te maken. Veel atleten komen na een training of wedstrijd de dag erop op kantoor en gaan uren lang zitten. Ik ben weer de hele dag in de weer en dat bevordert de bloeddoorstroming. Voor mij is het een lekkere combinatie." Hij loopt wedstrijden over tien kilometer of meer. „Mijn favoriete afstand? Ik weet het ei genlijk niet. Misschien ben ik meer een all-rounder." Hij lacht zelf om zijn woorden. „Zal ik even een raampje open doen. het stinkt hier nogal. Nee, zon der dollen, du tien kilometer op de baan vind ik het heerlijkst. Die 25 rondjes, dat is een crime. Een gevecht met de klok." Per soonlijke records zeggen hem niet zo veel. Zijn toptijd op de 10 kilometer? „Dat moet rond de 30.50 liggen, moet ik het even opzoeken? Ik weet het echt niet precies." Hij speelt het niet. hij ziet het lopen nou eenmaal niet als louter een prestatie. Verzetje Kortekaas is geen model-atleet. Uiterlijk niet. maar ook innerlijk niet. Fanatiek, maar op zijn tijd een verzetje. „Ik kom net als ie dereen uit de kroeg. Toen ik twintig was. dronk ik ook regel matig bier. En nu laat ik de al cohol ook niet staan." Op de ta fel zoekt hij even tussen de losse kranten en vindt een kurk van een wijnfles. „Van gisteravond nog." „Laatst hadden we een trai- FOTO BEN DE BRUYN ningsweekeinde op Terschel ling. Zijn we nog naar een op treden van Hessel (Texelse zan ger. red.) geweest. Toen had ik toch wel een stuk of twintig biertjes achter mijn kiezen, 's Ochtends weer gewoon trainen hoor. Een keer ouderwets door zakken, dat hoort erbij. Zelfs een avond voor een wedstrijd drink ik nog wel eens een paar biertjes." „Ach. die lange afstanden lo pen. Mijn vader noemt het ge woon draven. In feite is het voor mij een vorm van afreageren. Toen ik op mijn werk een tijdje terug problemen had. was het lopen dè remedie. Voor deze sport moet je een beetje prettig gestoord zijn. Zeker als je aan het trainen bent voor die mara thon. Dan loop je een uur en moet je nog een uur. Er is geen weg terug, begrijp je?" Djamolidin Abdoesjaparov kan sprinten als weinig anderen, tijdrijden gaat hem minder ge makkelijk af. Dat was de reden dat de Oezbeekse profwielren ner in de laatste zestien kilome ter van de Driedaagse van De Panne, toen het op persoonlijk tempo maken en houden aan kwam. in het algemeen klasse ment nog werd voorbij ge streefd door de Italiaan l abio Roscioli. Die volgde vijfvoudig winnaar Eric Vanderaerden op. „Abdoe", die gisteren in de spurt wel het eerste gedeelte enschede «anp In een seizoen dat al rond de winterstop als verloren werd be schouwd, doet FC Twente nog steeds mee in de strijd om Eu ropees voetbal. Na de winst gis teravond in het Diekman op Willem II (4-0) is de aansluiting met Vitesse en NAC vrijwel her steld. De vijfde plaats lonkt. Willem II kon weieens overal naast grijpen. Na de nederlaag in Enschede werden de tricolo res op de ranglijst achterhaald door FC Twente. Bovendien wordt de balans van de Braban ders in uitwedstrijden er steeds bedroevender op. Acht punten uit twaalf duels is het moyenne van een degradatiekandidaat. Willem II scoorde in den vreem de slechts negen keer. Een diep tepunt voor de eredivisie. Na de hoogste zege van het seizoen kan FC Twente daaren tegen het slot van de competitie met enig vertrouwen tegemoet zien. De formatie van trainer Baan. die op het punt van ver trekken staat, maakte in de laatste twee duels maar liefst van de laatste etappe won. ver dedigde zijn leidende positie naar zijn beste kunnen. Dat was genoeg voor de vijfde plaats op 36 seconden van de Nederland se winnaar Frans Maassen. Hij gaf echter ook 33 tellen toe op Roscioli, die het dichtst in de buurt van Maassen bleef. Dat was tien seconden te veel. De laatste „rit in lijn" stelde weinig meer voor. Het enige vermeldenswaardige was de val van Axel Merckx na 75 kilome ter. De Belg liep geen ernstige verwondigen op. Ook de Itali aan Maximilian Sciandri ging acht doelpunten. Zondag nog moest MW er in Enschede aan geloven, 4-2. Probleem voor Twente is mogelijk het Test pro gramma. Daarop staan uitwed strijden tegen PSV, Ajax en RodaJG. Er zijn echter weer wat licht puntjes in Enschede. Bijvoor beeld in de vorm van het optre den van Bruggink. De 16-jarige aanvaller maakte als invaller zijn derde doelpunt in competi tie. De jongste speler in Twente 1 ooit, die vandaag zijn handte kening zet onder een drie-jarige verbintenis, was afgelopen zon dag tegen MW al twee keer succesvol. Hij mag zich met recht een belofte noemen. Bovendien kan FC Twente weer beschikken over Vurens. De oud-Spartaan maakte in de tweede helft zijn rentree, een kleine maand na een operatie aan de knie te hebben onder gaan. Van de aanvallers ont breekt daardoor nog slechts Polley. Hij strijdt in Tunesië met Ghana om de Africa Cup. Hoe lang dat duurt is nog onduide lijk. onderuit. Hij stapte direct in de bezemwagen. Bij het ingaan van de plaatse lijke rondjes in Koksijde maakte het peloton, dat op de winderi ge. vlakke Vlaamse kustwegen betrekkelijk kalm aan deed, wel vaart om de jongens met het eindschot te lanceren. Niemand kwam dan ook weg. In de mas saprint was Abdoesjaparov. net als in de eerste etappe in Her/e- le, de beste. Hij versloeg onder anderen de Italianen Fabio Bal- dato en l.ndrio Leoni. lo Planckaert (Bel) en Olaf I.udwig (Dui). Het spel van Willem II, ge handicapt door het ontbreken van Feskens, Latupeirissa, Ab- dellaoui en Sylla. in Enschede leek nergens op. Hooguit in het eerste kwartier was aan Bra bantse zijde enig combinatie vermogen te ontdekken. F.cn ei gen treffer van doelman lansen, die de bal na een voorzet van Pahlplatz in eigen goal sloeg, gaf FC Twente het beslissende /rljr. Na rust maakten de Ensche- deërs er een afstraffing van voor illem ii Mei twee doelpunten van Boerebath en ééa en Bruggink werd dat in harde cij fers uitgedrukt. FC Twente Willem II 4-0 (l-O). 22. lansen (eigen doel) 1-0. 65 Boerehach 2-0, BH. Boerebach 3-0. 72. Bruggink 4- 0. Scheidsrec liter: Wegerecf Toe schouwers: 5700 (iele kaart: Bogers (Willem II) FC Twente: Boschker, Zwijnenherg. Kool. Iloogiu.i en Rarnebeek Van Halst. Bocrebarh en Ifurink. Gaas beek. Mok (73. Vurens) en Pahlplatz (68 Bruggink i Willem II lansen. Smits, Bogers. Hofstede en Van Hintum. Meijs, Van Gastel en Van Cieel; Stewart, Van Arum en Bout bU 7 Vtade Bog)

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 25