De tragiek van de echte hekkesluiter XJVS lijdt ongelukkige nederlaag bij Unitas VVSB loopt verder uit Alphense Boys pakt weer een kostbaar punt Sport Foreholte laat kansen liggen tegen VELO Wedstrijd duurt te lang voor Lugdunum „1AANDAG 21 MAART 1994 17 CHEF WILLEM SPIERDIJK 071-356464. PLV -CHEF ROB ONDERWATER 0 C7 IJ ^7 LEIDENWILMAR KORTLEEVER ORINCHEM WILLEM SPIERDUK Van 3rt IVS heeft zich precies een week kop- i) oper mogen noemen. De Leidse ploeg 'n&erloor gisteren ongelukkig met 1-0 afspan Unitas en concurrent Nieuwen- 6. worn pakte twee punten tegen Pe' iwijndrecht. De conclusie na die ne derlaag luidt echter niet dat UVS te ori komt om in de top van de eerste kJSasse mee te draaien. Integendeel, in eie&orinchem liet de ploeg van Gerard teraiésar juist zien tot de beste ploegen in irbusle afdeling te behoren. houOésar wilde na afloop niet te lang bij ^Jle nederlaag stilstaan. ..Ik kan me vedstrijden herinneren dat we een 0-liunt te veel mee naar huis hebben ge komen. Hier krijgen we er misschien Scién of twee te weinig. Je moet alleen in 1-0)- de slotfase niet te veel tegen dit soort nederlagen oplopen." UVS incasseerde de enige treffer op een bijzonder ongelukkig moment. Vijf minuten voor tijd schoot de bal uit een corner door voor de voeten van Uni- tas-verdediger Koster, die de bal vanaf vijf meter bijna door het net schoot. Desar: „Wij hebben in de tweede helft wel tien van dit soort situaties gehad, waarbij de bal net verkeerd stuiterde. De tijd na dat tegendoelpunt was te kort om het nog recht te zetten. Het was beter geweest, wanneer dat doel punt in de beginfase was gevallen." Dat had UVS overigens best kunnen overkomen. Unitas ging veel agressie ver uit de startblokken, won vrijwel elk duel om de bal en creëerde enkele aar dige kansen. Vooral het middenveld - met Jansen, Van Leeuwen, Oosterlee, die niet bepaald in de categorie 'balveroveraar' kunnen worden ge schaard - kwam er geen moment aan te pas. De Leidse ploeg was alleen bij wat corners gevaarlijk. Die leidden aan de andere kant weer tot levensgevaar lijke counters van Unitas, omdat de centrale verdedigers van UVS, Robbers en Akerboom, bij hoekschoppen naar voren gaan. Toch kon UVS zich na een half uur aan de druk ontworstelen. Het leek wel of de thuisploeg de energie had ver speeld. De Leidenaars konden nu wel hun combinatiespel op de mat leggen, zonder dat dat voor rust in doelkansen resulteerde. Na de doelwisseling trok de Leidse ploeg die lijn door. De eerste twintig minuten leidde vrijwel elke UVS-aan- val tot een gevaarlijke situatie voor het Unitas-doel, zonder dat er van opge legde kansen sprake was. Het was jam mer dat UVS het eigen ritme onder brak door een weinig verheffend inci dent tussen laatste man Marco Aker boom en rechtsback Arthur van Orssa- gen. De laatste gaf Akerboom er flink van langs toen een solo uit de eigen verde diging tot een ingooi voor Unitas leid de. Akerboom zei wat terug, waarna er een ordinaire scheldpartij binnen de eigen ploeg ontstond. De scheidsrech ter moest het spel een halve minuut stilleggen voordat Gerry lansen en aanvoerder Hans van Leeuwen de woordenwisseling hadden gesust. Daarna pakte UVS toch de draad weer op. Edwin Robbers was dichtbij de openingstreffer, toen hij op aange ven van Walter de Kievit van dichtbij kon inkoppen, maar doelman Kroon van Unitas redde op de lijn. Even later was Hans de Kruijs nog dichtbij 0-1. maar zijn inzet werd opnieuw goed ge pareerd door Kroon. Vijf minuten voor tijd kreeg UVS de niet verdiende tegentreffer om de oren. De nederlaag kwam hard aan. ook bij trainer Désar. „Het kan niet zo zijn dat we dit seizoen helemaal geen prijspakken." Unitas - UVS 1-0 (0-0) 85. Koster 1-0. Scheids rechten L Verbeek, roeschouwers 600. UVS: Mokveld: \kerboom. Van Orssagen. Rob bers, Gallen. Roest. lansen. Oostenee. Van Leeuwen; De Kievit, De Kruijs Verliezend Roodenburg heeft alles tegen Roodenburg kon gisteren niet helemaal duidelijk maken (waarom het hoger zou moeten staan dan de laatste Jplaats in de eerste klasse A. Na de nederlaag in eigen huis tegen Blauw Wit (0-2) heeft de Leidse ploeg de rode lan taarn niet meer met één hand, maar met twee handen "vast. LEIDEN ROB V ^«Roodenburg vecht tegen degra datie en ook nog eens tegen zichzelf. Dat kwam gistermid dag op sportpark Noord pijnlijk Ja?aan het licht. De spelers willen ,Hjlrel, maar komen niet tot aan- idifaardbare combinaties of doel gerichte acties. In anderhalfuur voetbal creëerden de blauw- ""Zwarten welgeteld één uitge- j speelde kans. Een dot van een kans, die op knullige wijze om zeep werd geholpen. Dat is im- mers de tragiek van de hekke- sluiter. Peter Kruit ging halverwege 5 de tweede helft alleen op keeper vaHuub Baars af. Maar de snelle .rechtsbuiten, die afronden zijn zwakste punt noemt, verprutste uitgelezen mogelijkheid die :ot 1-1 had moeten leiden. In —plaats van een gelijke stand —prijkte enkele minuten later 0-2 op het scorebord door een doel punt dat een vreselijke buiten- spelgeur droeg. Zo gaat dat als je in de hoek zit waar de klap pen vallen. Het was zo'n dag waarop niets mocht lukken. Na een kleine tien minuten was de toon al gezet voor dit bedroevende middagje. Op links kwam er een lage voorzet van Blauw Wit- aanvoerder Pieter van Netten. Van elk gevaar ontbloot, maar Roodenburger Patrick Heymans zette een beetje ongelukkig zijn voet tegen de bal en de bal rol de uiterst langzaam bij de twee de paal binnen: 0-1. Dat uitgerekend Heymans dit weer moest overkomen. De middenvelder met de voorbeel dige inzet en de longen van een paard is altijd ter plekke om de achterhoede én voorhoede te assisteren en passerde als belo ning zijn eigen doelman. Hey mans maakte na een schorsing van vijf wedstrijden zijn rentree in de hoofdmacht en Rooden burg kan zijn onverzettelijkheid wel gebruiken in de degradatie strijd. Maar alsof de duvel er mee speelde, kreeg de doelpun tenmaker even later ook nog eens geel voor een onschuldige overtreding. Omdat het alweer zijn zesde kaart van het seizoen is, volgt er meteen weer een schorsing van drie wedstrijden. Een ongeluk komt nooit alleen. Arbiter Van der Meer trok trouwens in het duel vijf gele prenten voor onschuldige duw tjes en niets betekenende ver bale reacties van spelers. Terwijl de wedstrijd uiterst sportief en zonder nare overtredingen ver liep, wekte hij met zijn overdre ven gedoe de indruk dat er van alles gebeurde op het veld. De leidsman strooide met kaarten alsof het de klaverjascompetitie betrof. Een aanfluiting was het. Kwaliteit Roodenburg vocht vanaf de 0-1 voor de gèlijkmaker, maar over tuigde allerminst op 'Noord', waar gisteren enige toeschou wers Wim Rijsbergen als trainer terug wilden hebben. De pro movendus komt duidelijk kwa liteit te kort om in de eerste klasse een rol van. betekenis te spelen. De achterhoede staat, al ontbreekt daar snelheid en op bouwend vermogen en de voor- Peter Kruit van Roodenburg draait zich vrij in het duel met Blauw Wit. De Leidenaars gingen met 2-0 ten onder. hoede van Roodenburg is op papier ook talentvol. De problemen van de ploeg liggen (al jaren overigens) op het middenveld. Daar lopen bij blauw-zwart te veel dienende spelers in plaats van bedienende spelers. Te veel kilometervreters en stofzuigers. Geen types die een bal kunnen houden en ge ven. Een speler als Dave Markus bijvoorbeeld, de begaafde link- spoot van Blauw Wit die giste ren voor een groot deel het ver schil bepaalde. Trainer Eelco Fielemon is het wel eens met die kritiek, maar heeft weinig alternatieven voor handen. Gisteren werd hij ook nog eens geconfronteerd met schorsingen en vakantievieren de spelers. Keeper Marcel Vink en Henk Buin waren geschorst, Peter Pret en Richard Gottmer naar verre oorden. Doelman Fa bian Schouten, Michael ten Brincke, Richard van Iterson vervingen de afwezigen. Fielemon sprak een beetje cy nisch over de 'vakantievierders' die hij op dit moment graag op het veld had bezig gezien. De term 'Canarische eilanden' klonk als een vloek op het win derige en koude sportpark Noord. De coach wierp na de wedstrijd een blik op de ranglijst en pruil de zijn mond. „Ik geef het nog niet op, maar het is voor tachtig procent bekeken", zei de oefen- meester, die volgend seizoen bij VVSB verloor een punt. maar liep nog wel een punt uit op de concurr tie. De Noordwijkerhouters speelden tegen Soccer Boys in Bieiswiik Soccer Boys met 1-1 gelijk, maar door het verlies van Blauw Zwart is de voorsprong in de derde klasse A met zeven wedstrijden te gaan evenzove- le punten. De last van \ijftien ongeslagen wedstrijden is het grootste ge vaar voor VVSB. „Het is vooral zaak geconcentreerd en georganiseerd te blijven voetballen", aldus trainer Van der Zwaan. „Voor sommige mensen is minder dan winst al niet meer genoeg, maar je moet realistisch blijven. In deze fase van de competitie wordt het minder gemakkelijk. Alles wat onder ons staat heeft punten nodig en speelt dus verdedigender." In de Noordwijkerhoutse gelederen ging het volgens de oefenmeester al weer beter dan vorige week, toen het ongeslagen \VSB ook gelijk speelde „We creëerden voor de rust drie. vier kansen en dat is onder de gegeven om standigheden al veel." Het doelpunt viel echter pas na de rust. Paul War merdam besloot een uitgespeelde aanval aan de zijkant met een voorzet op Robèr Marijnen. Marijnen werd gevloerd, waarna hij zelf de penalty benutte. Goed verweer bezorgde Soccer Boys echter toch de gelijkmaker. Tien minuten voor tijd bezorgde Van Ruler de nummer voorlaatst een punt met een schot vanaf de zestien dat van richting werd veranderd. Soccer Boys - WSB I -1 (0-0). 48. Marijnrn i Robert 10-1 80. Van Ruler 1-1.1 beschouwers: 800 DOSR geveegd LEIDEN WILAAAR KORTLEEVER MEDEWERKER Hekkesluiter DOSR ging in en tegen Nieuwkoop kans loos met 6-0 ten onder. Al leen voor de rust hadden de Veners kansen. Na de hervat ting liep het fellere Nieuw koop door persoonlijke fou- ten snel verder weg. Nieuwkoop-DOSR 6-0 (2-0).9. Van der Belt. 2 12 Bosma 2 0. 51. t .mill o 81 Vim óm Bed I 0,88 Van der Helt 5 0. Fauth 6-0. Scheidsrechter V.ilk. loeschou- wers: 100. Geel Hoogervorsl (DOSR). Blauw Zwart verloor gisteren in de thuiswedstrijd tegen VEP helemaal de aansluiting met koploper WSB. Halver wege de eerste helft kreeg Lopez wegens natrappen rood voorgehouden. Trainer De Geer noemde het verlies 'een zwarte dag' en een 'kou de douche' en meldde ko mend weekeinde in een ge wijzigde opstelling aan te tre den. Blauw-Zwart-VEP 1-5 (1-3). 10. Alkemadc 0-1. 25. lansen 0-2, 30. Van Hemen 1-2. 40 Steneker 1-3. 60. Kniiter 1-4, 85. Hoogenes 1-5. Scheidsrechter Karremans. I oe- m houwen 100 I Ie kaarten Mar cel I' Ami. Toine l'Ami. Nagfcgnnl (allen Blauw Zwart). Rode kaart: Lopez (Blauw Zwait) SVLV zat tegen Gouda in de hoek waar de klappen vallen. Vier verdedigers waren al ge blesseerd en na een kwartier viel ook voorstopper lelie Raap uit met een gebroken kuitbeen. De Voorscholense club improviseerde echter sterk en verdiende het gelijk spel volledig. Gouda - SVLV 1-1 (0-0). Bt. Zonne veld I -1 Scheidsrechter Aan dc Wiel. Toeschouwers 200. Gele Kaarten: Raap (SVLV). FOTO LOFK ZUYDIRDUIN het Haagse HMSH werkt. Dat was wel een hoog percentage. Misschien zat de tegenvaller te gen Blauw Wit me nog te vers in het geheugen. Roodenburg - Blauw Wit 0-2 (0-1). 9. Heymans (eigen doel) 0-1,71. Vyent 0- 2. Toeschouwers 250. Scheidsrechter P.l. van der Meer Geel: Heymans, Van Iterson. ren Brinckt- Itoodenbuigj, Markus. Van Proosdij Roodenburg Schouten, Barendse (Slingerland), Peter Pret. Pikaar. len Brincke: Van Iterson (Van Oosten), Heymans, Ouwerkerk; Kruit, Van der Burg, Kamperveen ALPHEN AAN DEN RUN MARK BAKKER Isn iV M*Een paar jaar .geleden deed UMarco van Basten het nog eens 2&een keertje voor. Met een om- 2Öhaal deponeerde 'San Marco' Lïtegen FC Den Bosch de bal in aide bovenhoek. Rick Testa la Muta imiteerde zijn oude voet- Jbalmaatje gistermiddag op n sportpark 'De Bijlen'. Vijf minu- ^ten na de pauze boog de Utrechtse Italiaan het pezige li- 32)chaam in het luchtledige. De pbal verdween diagonaal in de benedenhoek, achter een ver bouwereerde lohan Garrelfs: 1- n; 1Het was eigenlijk te veel op- tvfsmuk voor de tegenvallende wedstrijd Alphense Boys - Hol land. Zo'n twintig jaar geleden waren r Testa la Muta en Van Basten boezemvrienden. Allebei gek 9/an voetbal. De meningen ver- c schilden over het duo. Nooit ■was duidelijk wie van de twee d de beste was, de toekomst moest het maar uitwijzen. De Barrière van V an Basten is be- j kend. Testa la Muta raakte al 5j snel in de vergetelheid. Het ta lent speelde een blauwe maan- S dag bij FC Utrecht en mocht het in de Italiaanse setie C, de kel- 3 der van het profvoetbal in de laars, nog even proberen. Alle maal zonder aansprekende prestaties. Bij Holland is Testa la Muta niet de enige 'grote naam'. Naast de spits voetballen Jan Godee (ex- Amsterdam), Gert van Hane- gem (ex-FC Utrecht), Gert Kruys (ex-FC Utrecht) en Edwin Grun- holz (ex-ADO Den Haag) bij de oranje-witten uit de Domstad. De trainer is Melbi Raboen, ook geen onbekende. Hij is nog steeds niets veranderd. „Dit was wij venvoetbal, verschrikkelijk zoals mijn ploeg voetbalde. Edwin Brouwer en Grunholz, mijn beide vleugelspitsen, kwa men nog geen grassprietje voor bij. Iedereen liep maar door el kaar heen, ze speelden allemaal hun eigen wedstrijd. Met een tactisch intellect dat te klein voorwoorden is." En Raboen had met zijn for matie nog wel zulke grote plan nen. Holland moest over Al phense Boys heenlopen. „Want Alphense Boys zit in hoge nood", aldus de oefenmeester van de Utrechters. „Het is geen grote ploeg meer, we hadden ze met goed voetbal moeten af bluffen. Wij hebben hier een duur punt verloren, voor hen is het een gouden punt." Paul Bahlmann vond de uit- Marcel de Jong van Alphense Boys op jacht naar de bal in het duel met Holland. Beide ploegen deelden. spraak van collega Raboen over zijn jongens 'nergens op slaan'. „Voor rust heb ik Holland niet gezien. Na de goal van Testa la Muta gingen we lopen knoeien. Vanaf dat moment lukt de 'in- speelpass' niet meer. zodoende konden we onze spitsen niet meer bereiken. Maar onze ver dediging stond vandaag als een huis, en dan bedoel ik niet al leen de laatste linie." Voor rust lukte ook de snelle Al phense tegenstoot, ook al ge beurde dat dan maar spora disch. Halverwege de eerste rondgang zette Peter Gerse in zo'n counter Sander Beuk vrij voor het Utrechtse doel. Met een eenvoudige schuiver pas seerde de spits doelman Ad Ho- geveen:1-0. Na de hervatting werd het alle maal wal minder met de Al phense elf. Maar ook de gasten uit Utrecht creëerden weinig kansen. Alleen Dick Wahl, mei een schot op de paal, en Van Hanegem waren vlak na de ge lijkmaker van Testa la Muta dichtbij een doelpunt. Verder zette Holland het overwicht om in fantasieloze trappen naar het Alphense doelgebied. Daar heerste de Alphense lucht macht. Bahlmann was over het geheel dan ook dik tevreden, hel was immers weer een puntje in de race om lijfsbehoud. „Vooraf vreesde ik het ergste. Veel jon- FOTO HOLVAST/MARK LAMERS gens zijn mentaal zwak, vorige week was het een drama tegen EDO. Gelukkig was het herstel er vandaag. Dat geeft hoop voor de toekomst." Alphense Boys - Holland 1-1(1 -0). 27 Beuk 1-0. >0. T est a la Muta l-l. Scheidsrechter: Va/el. Toeschouwers: 500 Geel: Feldmann (Alphense Boys), Van Hanegem, Kruys, Brouwer, Grun holz (Holland) Alphense Boys Garrelfs: Marcel de long. Koos van Zoesl. I eldmann. Van Dijk; Laros. Parinussa. Gerse; Bené de long (Pieter van Zoest), Beuk. Macnack y 1 oreholte ging in het duel om f» dc tweede plaats in tweede klas- J se zondag onderuit tegen het «Wateringse VELO. Al in de eer- Ifste minuut werd een doelpunt "van Nico de Groot in de re bound van een vrije trap door scheidsrechter De Graaf afge keurd op aangeven van de grensrechter. Ondanks verschil lende kansen voor de Voorhou- ters scoorde VELO'er Bulo vroeg in de eerste helft. Forehole ikreeg zowel voor als na rust meerdere kansen op de gelijk maker. Marcel Luinenburg en Ruud de Klerk (tweemaal) kwa men vrij voor de uitstekende Wateringse keeper. Een kwartier voor tijd resulteerde zo'n door braak van De Klerk in een straf schop, die echter door Luinen burg te zwak Werd ingeschoten. Trainer de Groot reageerde la coniek op het verlies: „Vorige week wonnen we met 2-1, ter wijl de tegenstander kansen heeft op een gelijkmaker. Dit keer pakt het anders uit." VELO- Foreholte 1-0 (1-0). 20. Bulo I 0. Scheidsrechter. De Graaf. Toeschou wers: 300. gele kaarten: Uljee (Forehol te). De eerste helft van de wedstrijd van SIC. thuis tegen Voorburg, ging enige tijd gelijk op. Na een ongelukkig doelpunt hobbelde SJC echter achter de feiten aan. Een voorzet van de Voorburgers belandde via de hak van een verdediger in de handen van de N'oordwijk.se doelverdediger Van der Meer. Scheidsrechter Sluyter gaf op korte afstand van het doel een ,vrije schop, die Mark de Lange na een balletje opzij eenvoudig benutte. In het verdere verloop van de wedstrijd zetten de Noordwij- kers de tegenstander onder druk. Dit leidde tot goede kan sen, onder meer voor Piet Haze- noot op slag van rust. Het ont brak SJC echter verder aan ge luk en de ploeg kwam voor de derde keer op rij niet tot doel punten. „Ie speelt pressie en pressie, maar die goal valt niet", aldus trainer Van Leeuwen. „Een bal op de lat, wat pech, het kwam er niet van. Die scheidsrechter Lens maakt op valreep gelijkmaker floot een uitstekende wedstrijd, alleen bij die vrije trap interpre teerde hij de regel helemaal ver keerd. Dat gaf hij na de wed strijd ook toe. Maar ja, na één keer gefloten te hebben kan hij niet meer terug." Degradatie, SIC bevindt zich onderaan de middenmoot, denkt Van leeuwen nog wel ie kunnen ontlopen. „Qua voetbal behoren we tot de subtop. Het kan van de ene op de andere week veranderen. SIC - Voorburg 0 I (0 - 1). 18 De lange 0-1. Scheidsrechter: Sluyter Toeschouwers: 250. Gele kaart: Dc Haas (S|C). LEIDEN ROB ONDERWATER Twee minuten voor het einde van Lugdunum - Lens fladderde het engeltje weg boven de lat van Marcel IJzendoorn. Met kunst en vliegwerk probeerde de Leidse doelman de 2-1 voor sprong vast te houden. Daarbij hadden Lugdunum en Uzen- doom al het geluk van de we reld. Totdat de inzet van Brian Linger voor Lens succes ople verde. Daarmee kreeg het recht zijn loop in dit matige tweede klasseduel Dat vond ook Ferry Nijhuis, al had de trainer van Lugdunum de smoor in dat de gelijkmaker vlak voor tijd viel. „Op een ge geven moment denk je: we sle pen de winst eruit." Het motht niet zo zijn en Nijhuis was spor tief genoeg om toe te geven dat Lugdunum de winst niet ver diende. Daarvoor was het spel van de Kikkers een tikkeltje te mager geweest. Dat kwam voor de oefen meester niet als een verrassing. Nijhuis moest een ernstig ver zwakte formatie de wei in stu ren. Het zwaarst werd er gelild aan de afwezigheid van Harm de Vos. De spits zat een schor sing van één wedstrijd uit. Cees van Tongeren verhuisde daar door naar de vacante spitsposi- tie. Dat ging duidelijk ten koste van de ophouw. Van achteruit kwamen er nauwelijks bruikba re hallen naar het aanvalstrio. Het was dan ook niet verwon derlijk dat de eerste treffer van Lugdunum voortkwam uit een spelhetvatting. Edwin Verhoogt legde de pal panklaar voor Ton de Rooy: 1-0. Vijf minuten later pegelde middenvelder Richard Tetteroo a la Ronald Koeman de. gelijkmaker achter de kansloze I IJzendoorn in de touwen. In" korte tijd verloor Lugdunum daarna aanvaller Michel Prins" en middenvelder Ron van der,r Weijden Alex Redel en Rinusde Bruin, die nota bene al eenn wedstrijd met hel tweede in de benen hadden, kwamen de ge- blesseerden aflossen. Het kwam*" hel I^eidse spel niet ten goedp. Niettemin kreeg groenwit uit zicht op de overwinning nadat3* Verhoogt een vrije trap in dc3* kruising had gekruld: 2-1. Dat'K was direct ook het beste wat3' Lugdunum gistermiddag te bic den had. In de resterende mi-3* nuten probeerde de thuisploeg!* de zege ten koste van alles bin "I nen te slepen. Het gevolg waser eenrichtingsverkeer naar Ijzen-r; doorn met veel scrimmages voor hel leidse doel. De goalie' groeide bijna uit tot de held van?e tie wedstrijd. Twee-twee dus. op"' de valreep. „Toch ben ik blij met dit punt", zei Nijhuis na-,0 derhand. „Voor ons is en blijf n handhaven hel uitgangspunt." Als we een periodetitcl kunnen pakken, is dat meegenomen." Dat laatste lijkt voor het huidige" Lugdunum te veel gevraagd. Digduniim - Lena 2-2 (l-l). 23. I)e Rooy 1-0. 29. Tetteroo I I. 50 Ver hoogt 2 I. 88. Unger 2-2. Scheidsrech ter Martin rocKbouwn 100 Uigdunum IJzendoorn. Van As. Boter mans. De Rooy, Bnisv-e; Van der Wcij den (Redel), Verhoogt. Onstcnk, M.ir cel Prins (De Bruin), Van Tongeren, Michel Prins Aad Koren jeugdcoördinator ALPHEN AAN DEN RUN* Aad Koren wordt komend seizoen jeugdcbördinator van ARC. De 49-jarige inwoner van Oude Wetering wordt de verantwoordelijke man voor de begeleiding en opleiding van de overige jeugdtrainers. Koren stelt een trainingsplan op en bepaalt op die manier de oe fenstof die binnen de vereniging aan de jeugd wordt gegeven. De benoeming van Koren past in het beleidsplan dat door ARC is opgesteld. Dat plan moet de club sportief over de hele linie op ho ger plan brengen en houden. Koren is op dit moment trainer-coach van ARC 2. De afgelopen twee seizoenen was hij werkzaam als hoofdtrainer van de Alphense zaterdag-eersteklasser. Overigens zal Koren ook volgend seizoen nog zelf actief zijn op het veld als trainer-coach van de A-junioren.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 17