Watergraaf tempo-team uitzendbureau IEMAND DIE NIET BANG IS OM OVER EEN DEUKJE MEER OF MINDER TE PRATEN... TECHNISCH MEDEWERKER CURSUSONTWIKKELING/TRAINER Lm martin schilder lease LEASE ADVISEUR ACTIVITEITEN- BEGELEIDER M/V Een 1 Amazing1 baan! ZATERDAG 19 MAART 1994 ALGEMEEN Algemeen medewerkers m/v voor diverse afwisselende banen. Ben je nieuwsgierig en wil je meer weten? Kom dan snel bij ons langs! Leeftijd: 18 tot 21 jaar. Informatie: 071 - 12 64 43. Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 KANTOOR Administratief medewerker m/v voor een gemeentelijke instelling in Leiden. U hebt een MEAO-diploma in een bestuurlijke richting en affiniteit met welzijns-aangelegenheden. In deze baan werkt u 32 uur per week. Informatie: 071 - 14 41 46, Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 2I2 Administratief/ juridisch medewerker m/v voor een gemeente in de omgeving van Leiden. Voor deze baan op HBO-niveau hebt u ervaring met maatschappelijk werk en bezit u goede sociale en redac tionele vaardigheden. Bovendien hebt u een zakelijke, flexibele en klantgerichte instelling. U werkt 24 uur per week voor onbepaalde tijd. Informatie: 071 - 14 41 46. Loes Hendrikx Leiden, Stationsplein 212 HORECA Medewerkers Algemene Dienst m/v voor het restaurant in de Keukenhof. U zorgt ervoor dat de gasten in schone en opgeruimde restaurants worden ontvangen. Naast schoonmaak- en opruimwerk helpt u ook mee bij de voorbereiding van eenvoudige gerechten en het aanvullen van de buffetten. Deze part time oproepbaan is van 24 maart t/m 23 mei. Informatie: 071 - 12 64 44. Angelique Diebeis Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor een project buiten Leiden. U kunt direct inpak- werk doen aan een lopende band. Deze baan is voor 4 dagen per week en 10 uur per dag. Informatie: 071 - 12 64 43. Annemarie van Ardenne Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Machinaal houtbewerkers m/v voor een leuk bedrijf iets buiten Leiden. Hebt u een opleiding Houtbewerking gevolgd of het vak geleerd via het leerlingstelsel? Dan is deze baan voor zeer lange tijd i Ardenne De VOC is het landelijk opleidings- en exameninstituut voor de carrosseriebranche. Vanuit de hoofdvestiging in Sassenheim verzorgt het instituut in geheel Nederland o.a. opleidingen in het kader van het leerlingwezen, bijscholingscursussen en scholing voor ondernemers. De VOC heeft zeven regionale opleidingscentra, waar praktische en theoretische trainingen worden verzorgd. ...is van harte welkom op de afdeling Cursussen Autoschadeherstel/ Carrosseriebouw in onze vestiging te Sassenheim. Want voor het voorbereiden en ontwikkelen van nieuwe cursussen, het schrijven van lessen en syllabi en het overdragen van de kennis aan cursisten, hebben wij plaats voor een creatieve en zelfstandige Van de nieuw aan te stellen collega verwachten wij naast vanzelfsprekende didactische vaardigheden en ervaring in het schadeherstelbedrijf en/of carrosseriebedrijf: - een opleiding op HBO-niveau (of gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring) - goede communicatieve en redactionele vaardigheden - kennis van Engelse en Duitse taal - leeftijd ca. 30 jaar - ondernemende, resultaatgerichte instelling Deskundigen die er plezier In scheppen hun uitgebreide vakkennis over te dragen aan anderen en een uitdagende en ambulante functie ambiëren geven wij graag een kans. Zij kunnen hun sollicitatiebrief en curriculum vitae zenden aan de directie van de VOC, Postbus 294,2170 AG Sassenheim. Nadere informatie omtrent de functie kan worden verstrekt door de adjunct-directeur G.J.M. Vos (02522-65265, privé 078-179557). In ons snel groeiende assurantiekantoor is plaats voor een BINNENDIENST medewerker (m/v) Ben jij - accuraat - administratief, boekhoudkundig onderlegd - commercieel ingesteld - bekend met assurantiën neem dan contact met ons op! Schrijf je sollicitatie aan: Watergraaf Assurantiën BV t.a.v. de heer 0. Meijer Van Zuylen van Nijeveltstraat 198 2242 AX WASSENAAR nva l. lid Met gerichte vakkennis. Voor het rayon Amstelveen, Leiden en Alphen a/d Rijn. De Zwolsche Algemeene is actief in schadeverzekeringen, levens verzekeringen, hypotheken en beleggingen. Met zo'n 550 mede werkers wordt een jaaromzet gereali seerd van ruim f 7^0 miljoen. Het flexibele, marktgerichte beleid staat garant voor produkten die perfect aansluiten op de individuele wensen van de moderne consument In samenwerking met de professionele assurantie-adviseurs komen we zo tot Functie-omschrijving Als inspecteur onderhoudt en versterkt u de relatie met onze tussenpersonen. U voorziet hen van informatie over onze produkten en motiveert hen tot verkoop Na een stageperiode in Nieuwegein wordt u ingewerkt in het rayon, waarna u zelfstandig gaat functioneren. U woont of vestigt zich in het rayon Uw profiel U heeft een brede en specialistische kennis van schadeverzekeringen en verkoop. Ervaring heeft u opgedaan in de buitendienst van een groot assurantie kantoor of van een verzekeringsmaat schappij Afhankelijk van deze ervaring volgt aanstelling als inspecteur of adjunct inspecteur U rapporteert aan de hoofdinspecteur Schade van uw regio Uw opleiding ligt op het niveau van HAV0/VW0 of HEAO(CE), met tenminste Assurantie B. Leeftijd: 28 tot 35 jaar Salaris en emolumenten Uw salaris is functiegericht en wordt aan gevuld met een 13e maand, een bonus regeling, 8% vakantietoeslag, premievrij pensioen, onkostenvergoeding, een bedrijfsauto, korting op ZA-verzekeringen en een studiekostenregeling. Sollicitaties Uw sollicitatie met c v graag sturen naar de Zwolsche Algemeene N V ter attentie van de heer JM-D Beeuwkes, Personeelszaken, Buizerdlaan 12, Postbus 8, 3430 AA Nieuwegein, telefoon 03402-77221. Natuurlijk kunnen zowel mannen als vrouwen solliciteren. Zwolsche Algemeene 7A. Gevraagd: EEN ENTHOUSIASTE GEDIPLOMEERDE DOKTERSASSISTENTE voor 36 uur per week in de groepspraktijk binnen het gezondheidscentrum Florijn. Reokties gaarne binnen 10 dagen richten aan: M.B. Landsmeer, Florijn 10. 2353 TC Leiderdorp. Voor inlichtingen: Tel. 071 -891000. MS Martin Schilder Lease houdt zich bezig met alle lease-vormen van personen- en bedrijfs wagens. De nadruk ligt op de operationele lease met professionele dienstverlening en een persoonlijk kontakt. Wij zijn op zoek naar een Ons klein, doch dynamisch kantoor stelt de volgende funktie-eisen: Leeftijd tussen 25- en 35 jaar Opleiding op minimaal middelbaar niveau Woonachtig in de regio U bent in staat zelfstandig klanten te werven en lease-kontrakten af te sluiten met nieuwe- en bestaande relaties Een aantal jaren (buitendienst)ervaring in genoemde funktie is een vereiste Wij bieden: Een zelfstandige en afwisselende funktie bin nen een enthousiast team van medewerkers Een goed salaris Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan Dhr. T.L. Haenen, lease manager van Martin Schilder Lease B.V. Postbus 388, 1800 AJ Alkmaar Binnen de verplegingsdienst van het Spaame Ziekenhuis bestaat op de afdeling activiteitenbegeleiding een vacature voor een: (90%) De afdeling Op de afdeling activiteitenbegeleiding wordt gewerkt in twee teams, samengesteld uit vier part-time medewerkers en een coördinerend hoofd. De afdeling bestaat (zowel Haarlem als Heemstede) uit een activiteitenruimte met daarnaast een huis kamer voor oudere patiënten die, omdat er geen plaats is in een revalidatie- of verpleeghuis, genoodzaakt zijn om in het zieken huis te blijven. De activiteitenbegeleiders komen ook op de verpleegafdelingen. Uw profiel U heeft ruime ervaring in het begeleiden van ouderen en u vindt het leuk om allerlei activiteiten te organiseren en uit te werken. Het stimuleren en activeren van patiënten, zowel individueel als in groepsverband, is u op het lijf geschreven. Een actieve werk houding en een flexibele instelling stellen wij zeer op prijs. De MDGO-AB heeft u al weer enige tijd geleden afgerond en u bent gemotiveerd om bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van onze afdeling. Wat wij bieden Op de arbeidsvoorwaarden is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Salariëring geschiedt op FWG-niveau 35 (mini maal f 2.559,- en maximaal f 3.763,- bruto per maand). Heeft u interesse? U kunt voor meer informatie contact opnemen met Monique Picavet, coördinerend hoofd activiteitenbegeleider, telefoon nummer 023 - 14 22 46. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer VD/9402/SJS, kunt u binnen 10 dagen richten aan de dienst personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede, ter attentie van Simone Stammis. Spaarne Ziekenhuis Geeft ruim baan aan je loopbaan Waar staat Auto-Home voor? Mazda Is Amazing en dat geldt ook voer Auto-Home. Dat betekent dat wij ervoor zorgen dat onze klanten ook lang rm de aankoop met plezier aan ons denken. Eigenlijk gaat het bij Auto-Home vooral om wat In vakjargon 'aftereales'heet Dus Investeren wl) graag In beleefde, vakkundi ge mensen met trots In eigen kunnen en kennis. We investeren ook in een goede, prettige werkplek en dito sfeer. Zo hebben wl] een kwaliteitsmanager en gaan we wer ken volgens ISO-norm 9001 Thans hebben wij In Leiderdorp een totaal vernieuwde showroom plus kantoren en werkplaatsen voor onderhoud, schadeher- stel (super hi-techl), verhuur en lease. Op dit moment werken er bij ons 32 vak mensen. Naast de vestiging in Leiderdorp heeft Auto-Home nog een filiaal aan deSt Jacobsgracht waar de merken Skoda en Rover verkocht worden. Automobielbedrijf Auto-Home Leiderdorp bv Weversbaan 27,23S2 BZ Leiderdorp Tel. 071-699349 Fax 071-410105 Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een 1ste Autoschade Hersteller voor 38 uur per week Wij bieden Een afwisselende job in een team van enthousiaste medewerkers. Wij vragen Voor deze functie verwachten wij dat hij of zij zelfstandig- en kwalitatief goed werk levert. Wij verwachten dat hij/zij klantgericht kan en wil werken. Sollicitatie Je sollicitatie kun je richten aan de directie van Auto-Home Automobielbedrijven. Voor meei informatie kun je ook bellen, telefoon 071-899349. J. v.d. Bijl. AUTOÖHOMH MAZDA HI-TECH SERVICE S T .AT I 0 N Gemeente Hillegom Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 inwoners, gelegen in de Bol lenstreek en gunstJg ten opzichte van Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. Onze gemeentelijke organisatie be staat uit twee produktgerichte sectoren -Gemeentelijk Grond gebied en Gemeentelijke Dienst verlening-, een Bestuursdienst en een stafafdeling Personeel, Orgo- nisatie en Informatie. Taken, bevoegdheden en verant woordelijkheden van onze 130 medewerkers zijn zó verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een kwaliteits- produkt te leveren en een slag vaardige organisatie te vormen. N.B. Wij willen meer kandidater gehandicapten in hogere functie: kelijk te solliciteren. de sector Gemeentelijk Grondgebied ontstaat per I juli a.s. de Medewerker Bouw- en Woningtoezicht m/v Functie-inhoud De te benoemen medewerk(st)er zal ondermeer worden belast mee - het adviseren over verzoeken om bouwvergun ning en meldingen (toetsing aan Woningwet, Bouwbesluit, Bouwverordening) - handhaving van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en Woningwet, waaronder het toezicht op bouwwerken - het (technisch) adviseren met betrekking tot de Wet Voorzieningen Gehandicapten - het behandelen van sloopaanvragen en het begeleiden van sloopwerkzaamheden - het behandelen en begeleiden van aanvragen in het kader van de Subsidieverordening dorps- Uw niveau en kwaliteiten U heeft tenminste een afgeronde opleiding MTS bouwkunde en het diploma Ambtenaar bouw- en woningtoezicht, eventueel aangevuld met relevante applicaties. Daarnaast wordt gevraagd ruime ervaring, met name op het gebied van bouw- en woningtoezicht en het toezichthouden op bouwwerken. U bent bekend met de nieuwe Woningwet en het Bouwbesluit en u kunt de functie in een grote mate van zelfstandigheid uitoefenen. Arbei irden Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij i een salaris bieden van maximaal f 5.366,- bruto p maand (schaal 9). Inlichtingen en sollicitaties Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer ing. H. Kloos van de afdeling Ruimtelijke Ordening en Bouwzaken, of de personeelsadviseur. mevrouw M.T. Sarneel, beiden via telefoonnummer 02520 77222. Onderdee van de selectieprocedure is een psychologisch onderzoek. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de afdeling betrokken. Sollicitaties graag binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad en gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom. ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel. Organisatie Informatie, postbus 32. 2180 AA Hillegom. uit ondervertegenwoordigde groepen, onder wie (herintredende) vrouwen, etnische minderheden e in dienst nemen. Als zij menen aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, verzoeken wij hen uitdruk-

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26