\V ton de gunst OP EEN OUDE FIETS MOETJE HET LEREN. HOUTWERF KEUKENS GLASHANDEL i service voor alle reparaties Waterschap De Oude Rijnstromen subsidie op isolerende beglazing GESPECIALISEERD IN ISOLERENDE BEGLAZING 10 jaar fabrieksgarantie CURSUS BETER SLAPEN Binnenkort start er weer een cursus Beter Slapen voor mensen met slaapklachten die op een na tuurlijke manier weer willen leren slapen en willen stoppen met het gebruik van slaapmiddelen. Voorafgaand wordt er een gratis voorlichtingsbij eenkomst over slapeloosheid georganiseerd op: donderdag 17 maart 1994 van 20.00-22.00 uur wijkgebouwvan Thuiszorg Groot Rijnland, Burggravenlaan 250, Leiden. U krijgt daarbij ook meer informatie over de cur sus. De cursus is op 8 maandagmiddagen vanaf 28 maart van 14.00-15.30. Kosten cursus: 25,-. Max. aantal deelnemers: 12. Informatie en aanmelding: 071-222727 Graag aanmelden voor de voorlichtingsbijeenkomst. Deze cursus wordt georganiseerd en uitgevoerd door Stich ting Maatschappelijk Werk Leiden en Stichting Thuiszorg Groot Rijnland en is bedoeld voor inwoners van Leiden tussen de 18 en 65 jaar. BEKENDMAKING Dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Oude Rijnstromen maken bekend dat zij hebben besloten vergunning te verlenen aan: -N. Bouwmeester te Ter Aar, voor het verleggen van een woonboot in de Hoekse Aar te Ter Aar. In verband hiermee zal de kade geroerd worden voor het leggen van een rioolleiding en het maken een beschoeiing. -P.C. Verburg te Aarianderveen, voor het vervangen van een brug over een hoofdwatergang ter plaatse van het perceel plaatselijk bekend Zuideinde 4-6 te Aarianderveen in de Zuid- en Noordeinderpolder. Er wordt eerst een noodbrug gelegd. -C.N. van Schie te Nieuwkoop, voor het verlagen van een e.o. bestaande brug over de Voorwetering ter plaatse van het perceel plaatselijk bekend Noordenseweg 12a Nieuwkoop in de polder Nieuwkoop en Noorden. -M.A. Waltman Merkelbach, voor het vervangen van een brug over een watergang ter plaatse van de percelen kadastraal bekend gemeente Ter Aar, sectie D, nummers 1313 en 1322 in de Noordeind en Geerpolder. -Fa. G.C. Huigsloot en Zn. te Roelofarendsveen, inzake demping van ca. 1100m2 (170x60), kadastraal bekend gemeente Alkemade, sectie K, nummers 280 en 1485 in de Veender- en Lijker- polder buiten en bedijking. -E.W. Rijnland te Alphen aan den Rijn, inzake gestuurde boring aan het Westeinde te Leimuiden ten behoeve van een eiland bij de Muizenstaart (Griet- en Vriesekoopsepolder). -J.P. van der Meer te Rijnsaterwoude, inzake het maken van een uitrit in de Wassenaarschepolder. -Aannemersbedrijf A. van Goozen te Hoogmade, inzake bouwserre (roeren boezemkade) Vlietpark 14 ten behoeve van tam. Graafland. -Fa. A.A.C. Obdeijn te Leimuiden voor het maken van een dam met duiker ter plaatse van het perceel kadastraal bekend gemeente Leimuiden, sectie B nummer 1338 in de Griet- en Vriesekoop- -P. Verboom te Woubrugge, inzake demping van 2 dwarssloten, kadastraal bekend gemeente Woubrugge, sectie B tussen de nummers 1127-1110, 1126-1111, 1125-1112 en 1131-1124. -Q.B. van den Slot te Noordwijkerhout, inzake duiker in nieuwe uitrit voor nieuw te bouwen bedrijfswoning op perceel kadastraal gemeente Noordwijkerhout, sectie C, nummmer 1171 (Zwetterpolder). Belanghebbenden kunnen vanaf 10 maart 1994 gedurende een termijn van zes weken tegen het verlenen van bovengenoemde vergunningen schriftelijk bezwaar indienen bij het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap De Oude Rijnstromen, Postbus 160, 2350 AD Leiderdorp. De desbetreffende vergunningen liggen geduren de vorengenoemde termijn ter inzage ten kantore van het waterschap aan de Hoofdstraat 1-3 te Leiderdorp. Voorts wordt gewezen op de mogelijkheid voor belanghebben om in spoed- eisenden gevallen, gelet op de betrokken belangen, een verzoek om voorlopige voorzie ning in te dienen bij de president van de recht bank te 's-Gravenhage. Leiderdorp, 8 maart 1994 L.Th.A. Vierveijzer, wnd. dijkgraaf G.L. Zuijdveld, wnd. secretaris WOENSDAG 9 MAART 1994 Onze keukens hebben de schoonheid van een vrouw. Met een persoonlijk design, comfort, kleur en charme verzorgen wij een eigen ambiance bij U thuis. De perfect afgestemde lijnvoering wordt op een zo mooie wijze ineen gevlochten, dat je tot de ontdekking komt, dat de keuken wel ontworpen moet zijn door een Houtwerfvormgever. HOUTWERF Design deskundig advies persoonlijk ontwerp kwaliteitsgarantie ^ïomageTFais «16 Emmentaler smeerkaas, 1 kuipje 100 gram 2J?& Z.Z9 St. Möret abricot of raffiné, kuipje 15(Xgram ik09- d.49 cn Harde tijgerbollen, -maan- zaadbollen of vloer- 1 on kadetten, zak 5 stuks Nli l.o9 Onze excuses aan de kaas schaaf, maar deze week is het de beurt aan onze heerlijke zachte kaasjes. Die kunt u gewoon met 'n mes op uw broodje smeren. En omdat dat zo voortreffelijk smaakt, zijn ook die broodjes deze week lekker voordelig. om Smeerkaas naturel (149) of met sambal (L29}, kuipje 100 gram 99 ch Verse roomkaas met kruiden, 1 _^0 kuipje 125 gram _2£8- 1.9o Ch Fromage Frais, 0 kuipje 150 gram .298- ^.49 AH Servicelijn: bel gratis 06-0305. De artikelen in deze advertentie kunt u in alle AH winkels kopen, behalve de artikelen waar kleine cijfertjes bij staan Die artikelen kunt u alleen kopen in AH winkels waar één van die cijfertjes op de deur staat. Reclame prijzen gelden t/m zaterdag 12 maart a.s. Zolang de voorraad strekt Verkrijgbaar in de meeste AH bedieningsslagerijen. Ch Berebroodjes, verpakt, 4 stuks ch Croissants, zak 5 stuks ch Krentenbollen, zak 5 stuks Lammenschansweg 130 Leiden Tel. 071 - 76 93 45 (donderdag koopavond)

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 26