Programma's Rtv Zaterdag ZATERDAG 26 FEBRUARI 1994 NEDERLAND 1 11.00 11.26 12.17 13.00 13.07 13.32 13.55 15.00 15.45 16.00 16.05 16.24 17.43 18.15 18.57 19.24 22.58 23.43 50 Kamers. Herh Het elfde uur. Herh Man en macht. Herh Journaal Het zonnetje in huis. Herh Lingo. Herh Personality. Herh Impact. Polderpolitiek. Herh Bobbie en Onyx. Herh Journaal KRO's tekenfilmfestival Flipper. Amerikaanse kinderserie. Af IDe spion The house of Eliott. 24-delige Engelse serie. Afl 8. Bea komt haar ou de liefde tegen, tot spijt van haar vader Evie be loof met Sebastian mee te vliegen naar Parijs, terwijl juist ontwerper Hugo een oogje op haar heeft Topscore met Ted de Braak. Woord spel Sesamstraat. Kinderprogramma. Afl.: Vervoer Jeugdjournaal Ko de boswachter. Informatief jeugdmagazi- Thunderbirds. Engelse poppenserie. Afl.. Martian invasion All together now. Serie. Afl The lion sleeps tonight. Anna is erg blij wanneer ze haar brief over stropers in de krant ziet Charlie Chaplin. Slapstickfilms Journaal The Goonies. Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Richard Donner Déja vu. Programma met onverge telijke momenten uit 40 jaar televisiegeschiede nis. Afl. 7. Presentatie: Bas Westerweel Karei. Praatprogramma Presen tatie: Karei van de Graaf Raise the titanic. Engelse speelfilm uit 1980 van Jerry Jameson Journaal Einde NEDERLAND 2 Olympische Winterspelen Lillehammer. Met: Samenvatting van de vorige dag Skiën: slalom dames Bobsleeën: 4-mans, leen 2erun Journaal Skiën: slalom dames Biathlon: 4 x 7,5 km heren Studio sport. Met het ABN/AMRO-Ten- nistoernooi vanuit Rotter dam en Wielrennen Om loop 't Volk Ik weet het beter. Spelprogramma. Presen tatie: Bert van Leeuwen 2 Vandaag Journaal Actualiteiten Sportj ournaal Wekelijkse lottotrekking gevolgd door de hoofd punten uit het nieuws en NEDERLAND 3 RTL4 09.30 10.45 14.15 15.00 17.58 18.00 18.15 18.38 22.50 23.35 het v Olympische Winterspelen Lillehammer. Met: Hoogtepunten van de dag i IJshockey en finales shorttrack schaatsen i Journaal Studio Lillehammer. Sportmagazine rond de Olympische Winterspelen IJshockey en finales shorttrack schaatsen Man en macht. 8-delige serie voor en over mannen. Afl. 2: Hij is ner gens bang voor Slotlied ABN/AMRO-Tennistoernooi. Met een samenvatting van de tweede halve finale Journaal Einde 11.00 11.30 16.35 17.35 18.48 19.15 Reclame en promotie. Afl. 4 Schoner produceren. Afl. 4 Einde Nieuws voor doven en slechtho renden Einde Nieuws voor doven en slechtho renden Fryslan boppe speciaal. Gemeenteraadsverkiezin gen De avonturen van Kuifje. Tekenfilmserie. Afl.; De zaak Zonnebloem Journaal Kassa! Consumentenmagazine. Presentatie: Felix Meur- ders Lingo. Spelprogramma. Presen tatie Frangois Boulangé Living stone. 7-delige serie over avon tuurlijke onderwerpen. Afl. 2: Orca's: Tussen de killer whales. Presentatie: Jan Douw Kroeske en Maike Meijer 20.15 21.08 22.00 22.15 22.50 23.20 23.23 00.05 00.10 Nederlandse comedyse rie. Afl.: Showtime. Opa Henry is volledig ontdaan wanneer hij merkt dat An na zijn schoenen heeft weggegooid. Ook Opa Wil lem is niet al te vrolijk, voornamelijk door de rot zooi die hij voortdurend van anderen moet oprui- Muilen dicht. Show met Paul de Leeuw Sonja op zaterdag. Talkshow Journaal Nova. Actualiteitenrubriek Studio sport Trekking dageljkse lotto De wereld van Boudewijn Büch. Serie reisreportages. Afl.: USA. Presentatie: Boude wijn Büch Museumschatten. Prof. Henk van Os geeft achtergronden bij voor werpen uit Nederlandse musea. Vandaag: Kogels. Herh Nieuws voor doven en slechtho renden Einde 12.00 13.00 14.30 16.10 17.00 19.00 19.20 19.30 Let's have a party. Spelprogramma. Herh Surpriseshow. Herh Laurel and Hardy's laug hing 20's. Amerikaanse speelfilm uit 1965. Met: Oliver Hardy, Stan Laurel, Vivian Oak land. Glen Tryon. Edna Murphy e.a. Jenny Jones. Amerikaanse spraakma kende talkshow Eigen huis tuin. Informatief programma over alles wat met wonen en zelf klussen te maken heeft Zes uur nieuws Disney Festival. Jeugdprogramma Zeven uur nieuws Weer Full house. Amerikaanse comedyserie Ron's jong geluk show. Spelprogramma Showtime. Programma met de laatste nieuwtjes, inter views en reportages Throw momma from the train. Amerikaanse comedy uit 1987 van Danny DeVito. Met: Danny DeVito. Billy Crystal, Kim Greist, Anne Ramsey, Kate Mulgrew 00.00 Incubus. Amerikaanse speelfilm uit 1982 van John Hough. Met: John Cassavetes, Kerrie Keane, John Ire land, Erin Flannery, Dun can Mclntosch e.a 01.35 Nachtprogramma Ron Brandsteder(RTL4, 20.00 uur) RTL5 BEKIJKT MAAR 16.50 17.20 20.00 20.30 20.35 01.35 02.05 FilmNet info Film 5Video 5. Herhaling van 20-2-1994 Music scene. Herhaling van 20-2-1994 De Rabo Top 40. Overzicht van de veertig best verkochte singles, gebaseerd op de gegevens van de Stichting Neder landse Top 40 Sport: Voetbal. Aandacht voor wedstrijden uit de Duitse voetbalcompetitie. Pre sentatie: Jur Raatjes M.A.S.H. Amerikaanse comedyse rie. Herh Renegade. Amerikaanse actieserie Acht uur nieuws Weer The Brit Awards. Registratie van de uitrei king van de Britse mu- ziekonderscheidingen, die op 14 februari werden uit gereikt in het Alexandra Palace in Londen. Er wor den onder andere prijzen toebedeeld aan de beste Britse mannelijke en vrou welijke artiest, de beste meuwkommer, de beste internationale act, de bes te Britse single en het beste album Onder de genomineerden bevinden zich o.a. Sting, Meat Loaf, 4 Non Blondes, Van Morrison, Tina Turner, Ta ke That en Beverly Cra ven. Presentatie: Elton John RUR/Terloopse obsessies. Jan Lenferink praat met drie gasten over hun hoogstpersoonlijke, min of meer onbewuste inte resses, eigenaardigheden en voorkeuren, die tot in de kleinste details worden belicht. Presentatie: Jan Lenferink Twin Peaks. Amerikaanse soap-noir. Herh Late nieuws Outlaw blues. Amerikaanse actiefilm uit 1977 van Richard T. Hef- fron. Met: Peter Fonda, Susan Saint James, John Crawford, James Cal lahan, Michael Lernere.a. Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Quantum thuiswinkel Als ik Amerikaan was, zou ik mijzelf moeten afvragen of ik Nancy Kerrigan bewonder als ijskoningin of als de lieve fee die het Boze overwon met haar onschuld. Ik ben geen Amerikaan, zodat ik mij voornamelijk verbaas over de hysterie waarmee de media aldaar zich op deze dame hebben ge stort. Eigenlijk doet het afbreuk aan haar verrichtingen op het ijs. Vanwege al die kitsch die het kunstrijden aankleeft, met die infan tiele kostuumpjes en die verschaalde muziek, heb ik toch al moeite om er de geweldige atletische prestatie van in het oog te houden, maar dan moet er niet te veel onzin bijgehaald worden. En dan ook nog al dat verliefderige gepraat en geschrijf over haar lange benen en elegante bewegingen, haar ranke hals met die paar ontroerende sproetjes en de zonnige pinkeling van haar ogen! Brrr. Dit soort ondermaatse verslaggeving -gelukkig niet door de nogal nuchtere Joan Haanappel- maakt het kunstrijden banaler dan die Barbie-erotiek uit zichzelf al is. Nancy zou ook nog een lief karakter hebben, vinden commentatoren. Nog even. en al mijn sympathie gaat uit naar dat tierende kreng met die criminele vriend. Zo zielig! Een avond eerder zat ik over een soortgelijk onderwerp te filosofe ren bij de documentaire over Frans Halsema, van wie het al weer tien jaar geleden is dat hij, 44 jaar, overleed. Wat maakte Frans Hal sema tot een opvallend aardige man? Je kunt niet volhouden dat hij als cabaretier overliep van talent, zoals eerder Kan en Sonneveld. Hij was ook niet de Nederlandse Jacques Brei, ofschoon ik mij best kon voorstellen dat zijn vroegere begeleider Ruut Weissman er even naar verwees, want Halsema had een aanstekelijke stem en zong verkwikkend. Zeker was hij niet, als bijvoorbeeld Rudi Carell, getrouwd met de televisie, waarvan Carell alle trucs in zijn zak heeft. Halsema had veel bewonderaars terwijl hij toch graag het pu bliek jende, toch lekker over de schreef wilde gaan, het toch niet kon laten anders te doen dan iedereen van hem verwachtte. Het tedere portret dat zijn hartsvriendin Ria Groeneveld over hem maakte, wilde hem uiteraard niet anders dan gevoelig en aardig af schilderen. Maar iedereen kon zien dat hij ook werkelijk zo was: de spontane Amsterdamse jongen met de grote bek en het kleine hartje. Zijn hardhandigheden smoorden altijd in een veroverende lach. Maar het was ook voor iedereen te zien dat hij een geboren thea terman was, die als vanzelfsprekend een toneel in bezit nam. Hij had niet veel middelen nodig om rechtstreeks het gemoed van zijn gehoor te bereiken. Ruut Weissman trok de parallel met Jacques Brei heel mooi door naar Halsema: Als hij over een boom zong, zong hij ook over zichzelf en bovendien over mij. Grappig trouwens dat herhaling van deze documentaire weer eens aantoonde dat sommige programma's mooier worden naarmate ze ouder zijn. En dan ook nog Jenny Arean en Gerard Cox uit de tijd dat geluk nog heel gewoon was. Toen hadden we ook nog Sjoukje Dijkstr; Henk Suèr Het zondagochtendprogramma Vroege Vogels van de VARA heeft de Persprijs van de Land bouwuniversiteit in Wagenin- gen gewonnen. De prijs - 3500 gulden, een juryrapport en een oorkonde - wordt op 9 maart aan de redactie overhandigd. De Landbouwuniversiteit reikt de prijs eens in de vier jaar uit aan een journalist of redactie die aandacht besteedt aan land Persprijs voor Vroege Vogels bouw en milieu. Vroege Vogels kreeg de prijs, omdat de makers al vijftien jaar structureel deze onderwerpen behandelen. Vroege Vogels is daarmee dit seizoen een jubileumjaar inge gaan. Begonnen in 1978 met Wim Hoogendoom als presen tator, daarna jaren gepresen teerd door Ivo de Wijs en Letty Kosterman, heeft Inge Diepman Kosterman vervan- RTL5 herziet programmering amsterdam npai RTL5 gooit met ingang van apl opnieuw het programmj schema om. Het commercie! station hoopt met de aanpaj sing een grotere kijkdichtheid bereiken. Op dit morr het marktaandeel op 6 procei RTL wil minimaal een mad aandeel van 10 procent verc ren. Om dat te bereiken wt vooral de programmering acht uur 's avonds versterkt. Het RTL 5 Acht Uur Nieuu\ wordt verplaatst naar half Om acht uur zal voortaan buitenlandse 'serieuze ker quiz' worden uitgezonden, het Acht Uur Nieuws, dat o januari van start ging, wilde R" keihard de strijd aanbinden het NOS-journaal. Die strij heeft de commerciële zendj echter verloren. De kijkcijfa waren niet voldoende om 1 nieuwsrubriek tegenover h| NOS-joumaal te handhaven. RTL5, dat vorig jaar oktobj begon, heeft ai vanaf het bea te kampen met tegenvallend kijkcijfers. Om die reden wei eind vorig jaar de programml formule al eens aangescherji Zo werd, naast de invoering het Acht Uur Nieuws sportrubriek op de werkdaj ook de uitzendfrequentie de talkshow van Ischa Mei] opgevoerd van drie i maal per week. De kijkcijft van het praatprogramma bl ven echter minimaal. Het pi gramma loopt nog door tot i mei. Tijdens de zomerstop het programma zal worden derhandeld over de terugkt van ISCHA. Gedurende maanden wordt de dagelij! praatshow van de Amerik; David Letterman uitgezonden] Op RTL4 zullen in he kwartaal ook enkele wijziginj worden doorgevoerd. Zo vanaf 5 april op werkdagen tien uur 's ochtends het pi gramma Koffietijd worden gezonden. „De formule lijkt die van de 5 uur Show" de woordvoerder. Over de pi sentatie wordt nog onderhi deld. gen. SELECTIE ZATERDAG Eigen Huis en Tuin In deze uitzending doet presentatrice Manuela Kemp de minder kapitaalkrachtige kijkers tips aan de hand hoe te ki|ken naar kunst en antiek. Klusjesman Nico Zwmkels tim mert op veler verzoek een dubbel geïso leerde kippenhok in elkaar En tuinman Rob Verlmden helpt een kijker bij het uitzoeken en de bouw van een kas. RTL4 17.00 Oppassen Opa Henry Buys (Coen Flink) is zijn schoenen kwijt. Anna dacht dat het oude schoenen waren en heeft ze in de schoenenbak voor de Derde Wereld gegooid. Opa is woedend en gaat zijn schoenen terughalen. Opa Willem (Ben Hulsman) heeft trouwens ook flink de pest erin Hij loopt maar op te ruimen, n geen mens die hem helpt. Nederland 3 19.45 Rons Jong Geluk Show I e gast is Gerard Joling, die de titelsong zingt van het pr gramma 'Liefde op het eerste gezicht. Ron Brandsteder speelt in zijn show mi koppels, die net hun eerste kind hebbe gekregen, spelletjes die allemaal te ma van der Poel en Franka van der Zon uit Noordwt|k behoren tot de kandidaten. Per aflevering gaat een stel naar huis met de hoofdprijs; een spaarbankboekje voor het kind. De dertien winnaars keren terug in de veertiende aflevering en ma ken dan een kans op de superhoofdprijs: een hypotheek voor een huis van 2,5 ton. RTL4 20.00 The Brit Awards Een registratie van de uitreiking van de Britse muziekonder- scheidingen, die op 14 februari plaats- De opa's hebben het weer eens aan de stok. Opa Henry (Coen Flink) en opa Willem, vanavond om 19.45 uur op Nederland 3 te zien in 'Oppassen'. FO TO ANP view met Tom Hanks die de Zilveren Beer heeft gewonnen voor zijn rol in de speelfilm 'Philadelphia'. Verder een achter de schermen-reportage van een speciale aflevering van 'Wedden Dat', op l maart gelijktijdig te zien op RTL4 en RTL5 ter afsluiting van de campagne ces Ella Snoep. Bea Meulman en Yvon Pelasula. RTL4 22.00 RUR/Terloopse Obsessies Jan Lenferink gaat op visite bij Haye van der Heijden, schrijver van teksten voor cabaretgroep Purper en de TV-series 'In de Vlaamsche Pot' en 'Diamant'. Ook legt hij een be zoek af bij Bons O. Dittrich, rechter te Alkmaar. Dittrich staat nummer 13 op de kandidatenlijst van D56 voor de Ka merverkiezingen m mei. Ten slotte wipt Lenferink aan bij fotografe Patricia Steur. RTL5 22.00 Karei Karei van de Graf praat met tafei- tenmster Bettine Vriesekoop over leiden en lijden in de topsport. Verder een ge sprek met fotograaf Paul Huf en met Bill 'Cyrano'van Dijk. Nederland 1 22.58 jreld van Boudewijn Büch De vierde aflevering van het bezoek van Boudewijn aan de Verenigde Staten. Büch is deze keer in Memphis Tenessee en onder zoekt m hoeverre El vis Presley nog leeft onder de bevolking. Nederland 3 23.23 Man en Macht Het tweede deel van het achtdelige programma voor en over mannen. Deze aflevering handelt over hoe een man omgaat met liefde, werk en emotie. Wat gebeurt er met hem als zijn maatschappelijke positie onder druk komt te staan? Nederland 2 23.35 uur FILMS OP TV ZATERDAG To Kill A Mockingbird (1962 USA) Ont roerende film van Robert Mullgan over een idealistische advocaat die in het Zuiden van de V.S. een zwarte man ver dedigd. Oscar voor de hoofdrol van Gre gory Peck. BBC 2 13.15 Laurel and Hardy's Laughing 20's 1965 USA) Hilarische compilatie van Laurel en Hardy scènes uit hun zwijgende film periode Regie: Robert Youngston. n Alexander Dumas. Ri chard Chamberlain als de held die ja renlang ten onrechte in de gevangenis zat Regie: David Greene Margie 1946-USA) Sprankelende n sical van Henry King over een muur bloempje dat door de jongens onopge merkt blijft, maar uiteindelijk toch de Legal Eagles (1986-USA) Misdaadfilm van Ivan Réitman waarin Robert Redford n Debra Winger twee advocaten spelen RTL Television 20.15 The Goonies (1985-USA) Typische avon turenfilm vol actie uit de Spielbergstal. plezierig. Een groep tieners komt via een schatkaart op het spoor van een verbor gen schat. Met: Sean Astin. Regie: Ri chard Donner. Nederland 1 20.26 hij zelf de hoofdrol voor zijn rekening neemt Eerbetoon aan Hitchcock's 'Strangers on a Train' RTL 4 22.30 Rocky IV (1985-USA) Clichématige maar flitsende actiefilm van Sylvester Stallone waarin het duivelse communis me, verpersoonlijkt door vechtmachine Dolph Lundgren, na 'n goed gevecht ver pulverd wordt door Amerika's Mister ight, Stallone zelf natuurlijk. RTL Television 22.35 They Call Me Mister Tibbs! 1969 USA) Zwarte detective Tibbs onderzoekt de moord op een prostitueé. Rassenbarriè- Duitsland 1 22.50 Stepfather II 1989-USA) Teleurstellend vervolg op de eerste thriller over de se riemoordende stiefvader Terry O'Quinn die op zoek is naar appetijtelijke wedu wen Regie: Jeff Burr BRTN 1 23.10 The Duchess and the Dirtwater Fox 1975-USA) Hilarische komedie van Meivin Frank waarin George Segal een .helpt en zelf verdwijnt Tot hij die, en zijn hart. ver- Ouitsland 2 23.30 Raise the Titanic! 1980-USA) Geflopte actiefilm van Jerry Jameson over de ber ging van het rampenschip Titanic. Ver spilling van het talent van Jason Ro barts, Richard Jordan en Alec Gumess. Nederland 1 23.43 Outlaw Blues (1977-USA) Komedie van Richard T. Helfron over ex-gedetmeerde die de rechten over zijn liedjes terug wil van een bekende countryzanger. Met: Peter Fonda en Susan Saint James. RTL 5 23.50 Porto Aperte (1990-1) Drama van Gianni Amelioover een in 1937 gepleegde drievoudige moord in Palermo. Nadruk ligt niet op bestrijding van onrecht, maar op het menselijke karakter van de rechter. Gian Maria Volonté. BBC 2 23.55 Incubus 1981 -USA) Goedkoop aftrek sel van 'The Exorcist' door John Hough. John Cassavetes probeert er nog iets van te maken als politieagent die op het spoor is van een demon die seksmoor- den pleegt RTL 4 24.00 Joao and the Knife 1972-NL) Intelligen te film van George Sluizer. gebaseerd op het boek van Odylo Costa-Filhos over een Braziliaanse rubbertapper en zijn vrouw. Met: Joffe Soares en Ana Maria Mirande. Super Channel 24.00 83 Hours Till Dawn 1990-USA) Span nende thriller van Donald Wyre. geba seerd op het waargebeurde verhaal van een psychopaat die een rijke erfgename m een doodskist verstopt. Met: Peter Strauss. BBC 1 0.10 Kopfschuss 1981-D) Regiedebuut van Beate Klöckner over fascinatie voor films, en tegelijkertijd een waarschu wing tegen verwarring tussen werkelijk heid en fantast Met: Barbara Rudmk en Peter Kaempfe Duitsland 1 0.40 Outcast of the Islands (1951-GB) Actie film van Carol Reed over twee geliefden, Ralph Richardson en Wendy Hiller, die voor straf in Indonesië op een onbe woond eiland worden gezet. Duitsland 2 1.15 The Last Woman on Earth (1960-USA) Na de val van de atoombom strijden twee mannen om de gunsten van de laatste vrouw, Betsy Jones-Moreland. Science fiction van Roger Corman, Super Channel 2.00 Wie Kommt ein so Reizendes Madchen zu diesem Gewerbe? (1969-D) Niet geheel uit de verf komende sociaal-kritische comedy van Will Tremper met Barbara Benton en Klaus Kinski. Vroegrijp meis je komt in ruwe wereld. RTL Television 2.20 Rocky IV 1985-USA) Herhaling van 22.35 uur. RTL Television 3.55 BRTN 1 11.00 Doe het zelf. doe-het-zelfmagazi- ne. 11.30 Personal upgrade 2.1serie over computers. 12.00 Affiche, actuele kunstinformatie. 12.20 Regionale TV. 12.50 Einde. 15.55 Margie, komedie. 17.25 Earthworks, serie 17.50 Musti, tekenfilmserie 17.55 Tik tak, ammatie- sene 18.00 Journaal. 18.10 De avontu ren van Kuifje, tekenfilmserie. 18.35 Vlaanderen vakantieland, toeristische portretten. 19.20 Joker- en lottotrek king, paarden koersen, meded. en pro- gr.-overz. 19.30 Journaal en sport. 20.00 R.I.P., comedyserie 20.30 Weekend film: The other lover, tv-film. 22.10Van daag 22.30 Sport op zaterdag. 23.10 Nachtfilm: Stepfather II. thriller 00.35 BRTN 2 21.00 Vuurvogel Met om 21.00 Open doek, muziektalkshow. 22.30 De dans ontsprongen Ballet. 22.50 Haydn symfonieën 23.15 Einde DUITSLAND 1 11.00 Tagesschau. 11.03 Die volkstüm- liche Hitparade, muziekprogramma 12.10Expeditionen insTierreich. na- tuurfilmserie. 12.55 Presseschau 13.00 Tagesschau 13.05 Europamagazin. 13.30Schatzsucher, Schieber, Sauber- manner, reportage. 14.00Deutschland, Deine Biere, serie. 14.30 Extra light, compilatie. 15.15 ARD-Ratge- magazine. 17.30Sportschau 18.02 Pro- gr.-overz. 18.03Tagesschau-Tele gramm 18.05 AR D-Wetterschau. 18.10 ARD vor acht Wirkhch unglaublich. ma gazine 19.05 Einde. 19.05 Tagesschau Telegramm 19.10 Sportschau. met Bundesliga-voetbal. 19.50 Lotto-trek king 20.00 Tagesschau 20.15 Nix is fix, amusementsprogramma. 21.25 Tagesthemen 21.45 Das Wort zum Sonntag. overdenking 21.50 Schmid- temander, amusementsprogramma. 22.50 Sidney Poitier-cyclus: They call me Mister Tibbs'. speelfilm. 00.35 Tagesschau 00.40 Kopfschuss. speel film. 02.05 Zuschauen Entspannen - Nachdenken. 02.10 Einde. DUITSLAND 2 Aansl Guten Abend. 19.00 Heute 19.20 Weerber 19.25 Die Stadtindia- ner, misdaadserie. 20.15ZDF-Olympia- Studio. Olympisch sportprogramma 23 30 The Durhess and the Dirtwater Fox, speelfilm 01.10 Heute 01.15 Out cast of the islands, speelfilm. 02.50 Ein- DUITSLAND 3 18.15 Gott und die Welt, religieus maga zine 18 45 Aktuelle Stunde 19.15 Hier und Heute unterwegs. reg. actualiteiten. 19.45 Buschbabies: Affen der Nacht. natuurfilm 20.15 Konzert mit dem NHK-Orchester. klassieke muziek 21.50 West 3 aktuell. 22.00Geheimms- se unter Wasser, natuurserie. 22.45 Mit ternachtsspitzen. 23.55 Asyl im Schre- bergarten, reportage. 00.10 Monty Py thon's Flying Circus, satire 00.40 Nachrichten. 00.45 Nachtprogramme ring. BBC 1 10.00 Live and kicking, gevarieerd och tendmagazine 12.42 Weerber. 12.45 Olympic grandstand. Sportprogramma. 18.15 Nieuws en weerber. 18.25 Reg. nieuws. 18.30 The new adventures of Superman, avonturenserie. 19.15 Noel's house party, amusementsprogramma. 20.15 Big break, quiz 20.45 Bi'dsof a feather, comedyserie 21.15Casualty. ziekenhuisserie 22.05 That's life', sati risch consumentenmagazine 22.45 Nieuws, sport en weerber 23.05 Match of the day, voetbalmagazine. 00.10 83 Hours till dawn, speelfilm. 01.45 World bowls. 02 45 Weerber 02.50 Einde. BBC 2 13.15To kin a mockingbird, speelfilm. 15.20 The count of Monte-Cristo, speel film. 17.00 Scrutiny, parlementair ma gazine 17.30World bowls. 18.15 Olympic grandstand Sportprogramma. 21.35 Unplugged - Elvis Costello. con certregistratie 22.00 Arena, serie docu mentaires. 23.05 Between the lines, po litieserie. 23.55 World cinema: Porte ajjerte, speelfilm 01.45 Later with Jools Holland, muziekprogramma. 02.40 Ein de. CNN 11.00 Larry King. 12.30 International correspondents. 13.00 Travel guide 14.00 The big story 14.30 Real news for kids 15.00 Healthworks. 15.30 Money- week. 16.00 Science and technology 16.30 Style 17.00 Showbiz this week 17.30 Diplomatic licence. 18.00 Earth matters 19.00 World business this week. 19.30 Newsmaker Saturday. 20.00 Healthworks 20.30 Style. 21.00 Your money. 21.301nternational corres pondents. 22.30 Futurewatch 23.30 Both sides with Jesse Jackson 00.30 Managing with LouDobbs 01 00 Pinna cle 01.30 On the menu 02.00 The big story 02.30 Showbiz this week. 03 00 Larry King Weekend. 05.00 Capital Gang. MTV 11.00 The big picture 11.30 Yo'Raps. 13.30 First look 14.00 MTV's 3 from 1 weekend 17.00 Dance 18.00 The big picture. 18.30 News - weekend edition. 19.00 European top 20 21 00 Unplug ged with Duran Duran 22.00 The soul of MTV. 23.00 First look. 23.30 MTV's 3 from 1 weekend 02.00 Beavis Butt- head. 02.30 Marijne van der Vlugt. 04.00 Night videos 07.00 Einde SUPER CHANNEL RADIO 3 11.00 On the air, talkshow 13.00 Today, actualiteitenrubriek. 14.00 Sport on NBC Super channel, sportmagazine. 18.00 Today, actualiteitenrubriek. 19.00 ITN World news. 19.30 Executive hfesty- TV5 11.05Objectif Europe, magazine. 11.35 Autant savoir. gevarieerd magazine. 12.00 Nieuwsflits 12.05 Montagne, bergsportmagazine. 12.40 Weerber. 12.45 Zwitsers niéuws. 13.10 Horizon, zakenmagazine. 14.00 Reflets: Images d'ailleurs, magazine. 15.00 Jamais sans mon livre, literair magazine. 15.50 Cor respondence. kijkerspost 16.00 Nieuws en weerber 16.10 Méthode victor, cur sus Frans. 16.35 Gémes en herbes, spel programma. 17.05 Les débrouiliards, wetensch. magazine. 17.35 Les franco- folies de Montréal 18.05 Questions pour un champion, quiz. 18.30 Nieuws en weerber. Aansl.: La galaxie, con cours. 19.00 Magazine Olympique, ac tueel sportmagazine. 19.30 Nieuws 20.00 L or et Ie papier, serie 21.00 Nieuws. 21.35 La galaxie, concours 21.40 La nuit des Césars. pnjsuitrei king 23.40 Nieuws en weerber. Aansl La galaxie 00.05 Demam ferabeau. magazine. 01.00 Juste pour rire, amuse mentsprogramma 01.55 Le monde est vous 03.25 Jamais sans mon livre. 04.20 A bon entendeur. 04.40 Questión d'argent. 05.10 Objectif Europe 05.40 RTL TELEVISION Turtles, tekenfilmserie. 11.50 Katts Dog, serie. 12.20 Harry and the Hender sons, comedyserie 12.45 Full House, comedyserie 13.15 Step by step, come dyserie 13.45 The fresh prmce of Bei- Air, comedyserie. 14.15 Major Dad, co medyserie 14.45 Kmght Rider, actiese rie 15.45 The A-Team, avonturenserie. 16.45 21, Jump Street, 17.45 Beverly Hills. 90210, RTL.aktuell. 19.10 Nur die Liebe zShlt, dating-show. 20.15 Legal eagles, speel 22.35 Rocky IV, actiefilm 00.15 leder heel uur nieuws 10.04 D'Rob off d'ronder. 12.04 Evers in het wild. 1' Mega top 50. 17.04 Rmkeldekinkel 18.04 De avondspits. 19.04 Rave ra 20.04 Leidsekade live. 22.04 Twee ter de avond in. 00.04 Shock radio 02.02-06.00Oh. wat een nacht RADIO 4 Nederlands Jeugd Stnjkork. met cello 12.00 Piatlj zaak 14.00 Het middagconcert. Dee|; Radio Symf Ork. met kwartet e 16.00 De Nederlanden. Nederl; ternationaai perspectief (6). 17.02 H witte doek 18 04 Leo Boudewijns'I speelplaats 19.00 Folio 1. 19 20Hetl avondconcert. Death in Venice, operaf van Britten. Koor en Ork. Metropolitan Opera o.l.v. David Atherton n RADIO 5 12.44 EO-Metterdaa hulpverlening. 12.45 V weg. 13.11 De verandering. 13.56 I Metterdaad hulpverlening. 14.02 S 14.30 NOS Taai 15.02 De schrijf 16.02 Faros. 17 10 Radio UIT 17.4 kerk van Jezus Christus van de Heil der Laatse Dagen 18.02Dew Gods lof. 18.54 Tekst en u Homonos. 19.30 Nieuws ir 19.40 Nieuws in het Marokkaans Nieuws in het Chinees. 20.02 Ji 20.30 Laat ons de rustdag wijden EO-Metterdaad hulpverlening 21.1 8.45 Boxen Extra, rechtstreekse vanuit California 01.20 Wet and wild. softseksfiim. 02.20 Wie kommt em re zendes MSdchen zu diesem Gewerbe: komedie. 03.55 Rocky IV. actiefilm 05.25 Tekenfilm. RADIO 1 leder heel uur nieuws. 11.07 TROS Ka merbreed 12.07 TROS Aktua 14.05 Langs de lijn. sport en muziek. 17.04 Tijdsc n. 18.10 Echo. 19.04 Het geding 20.04 Langs de lijn, sport en muziek 22.04 De laatste ronde 23.07 Met het oog op morgen. 00.04 Easy I RADIO 2 leder heel uur nieuws 09.04 De tweede ronde. 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Uitgelicht. 16.04Terug naar de toekomst. 17.04 Ophef en vertier 19.04 Voor wie niet kijken wil. 22.04 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.04-24.00 The bands.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 10