Schrijvende Lezers/Info Hoe gaat deze krant om met de CD? Niet te verteren fooi i- WOENSDAG 16 FEBRUAR11994 OMBUDSMAN LEIDSCH DAGBLAD Enige lezers hebben mij de vraag voorgelegd hoe de krant rond de gemeenteraadsverkie zingen zal omgaan met de Cen trumdemocraten. Wordt, een dergelijke partij dezelfde ruimte gegund als de gewone poltieke groeperingen? Mogen lijsttrek kers van de CD in de plaatsen waar die partij uitkomt hun idieën in de krant te berde brengen? Biedt de krant dat soort lieden aldus een podium om stemmen te werven? Dat zijn zo van die vragen die uit de gesprekken naar voren komen. De hoofdredactie bepaalt hel beleid waar het de redactionele pagina's van de krant betreft en tot haar heb ik mij dan ook ge wend om op die vragen een antwoord te krijgen. Welnu, de hoofdredactie is de mening toe gedaan dat wat je ook van de CD mag vinden je een dergelij ke groepering serieus moet ne men. "We zullen de CD behan delen als een politieke partij, want dat zijn ze tenslotte. Als er partij-vergelijkingen worden ge maakt, zal de CD daarbij wor den betrokken. Als we lijsttrek kers interviewen, zal dat ook ge beuren met de CD. Ook voor de politieke cafés of bijeenkomsten die deze krant voor de verkie zingen organiseert, zijn ze uit genodigd. Aan het daglicht moet komen waar ze voor staan in de gemeenten. Dat is de taak van de krant." Wel vindt de hoofdredactie dat bij dergelijke interviews of artikelen e.d. ervaren journalis ten moeten worden ingescha keld. ,,De CD heeft hier en daar de neiging zijn ware aard te ver stoppen in ideeën die er zo op hel oog nog tamelijk onschuldig uitzien, maar die bij nadere be schouwing uiterst bedenkelijk zijn. Dat moet dan worden blootgelegd." Een lezer heeft deze opvat ting: „Doodzwijgen wat een jaar of wat geleden werd gedaan, heeft niet geholpen. Maar wal er nu gebeurt is het andere ui terste. Er wordt te veel aandacht aan ze besteed. Het is wel dui delijk: het kan dat soort lieden niet schelen hoe er over ze ge praat wordt, als er maar over ze gepraat wordt. Het negatieV<? heeft op sommigen in deze maatschappij een grote aan trekkingskracht, dat moet niet uit het oog worden verloren." lezer zegt, kan de krant daar weinig mee doen. Het nieuws dat er is, moet ze geven. Ze kan zich niet op het standpunt stellen dat de lezer maar za ken moeten worden onthouden, omdat dat beter voor hem- haar zou zijn. Dat is bevoogding van het slechtste soort. La ten we wel zijn: om iets te kunnen be strijden, dient eerst het materiaal daar voor aan de opper vlakte te worden gebracht Met het hierboven ontvouw de beleid treedt de krant in elk geval consequent op. Het zou immers hoogst merkwaardig zijn als ze enerzijds, zoals is ge beurd, de uitspraken publiceert van Janmaat, gedaan in een ge ruchtmakend interview met het weekblad Elsevier, en vervol gens nu bij de gemeenteraads verkiezingen het plaatselijk be lang in het geding is, de volge lingen van deze CD-voorman zou gaan negeren. Dat laatste raadt een andere lezer de krant dringend aan, maar dat zou toch een vreemde gang van za ken zijn. Tot slot nog dit: wie de demo cratie als het hoogste goed be schouwt, moet er zich reken schap van geven dat het sys teem, door de vrijheid die haar kenmerk is, ook ruimte biedt aan dingen die onaangenaam zijn. Het is de keerzijde die aan elke medaille zit. Ik ben er niet ongelukkig mee dat het ver schijnsel CD zich in een politie ke partij kanaliseert en niet in iets anders dat heel wat erger zou kunnen zijn. Zo kunnen we bij verkiezingen in elk geval zien waar de CD-aanhang zich be vindt en de oorzaken analyse ren en aanpakken. Voor dat laatste is natuurlijk wel wat meer nodig dan alleen 'schan de' roepen, zoals nu door het gros van de politici gebeurt. RUUD PAAUW Archieffoto Een lezer vroeg on langs mijn aan dacht voor de ma nier waarop de krant (niet alleen deze maar talloze andere) af en toe met archieffoto's omgaat. Als voor beeld noemde hij het fotootje van dr. R. Vreeman dat was geplaatst bij een artikel van co lumnist prof. For- tuyn in de krant van eind decem ber. In dat stuk kon je lezen, aldus de lezer, dat Vreeman zeer boos was op For- tuyn om wat hij eerder over de PvdA had geschreven. Maar de redactie had daarbij een opna me van Vreeman geplaatst waarop deze vriendelijk glimla chend was afgebeeld. Die foto was ongetwijfeld ooit onder heel andere omstandig heden gemaakt en paste niet bij het stuk. Kranten zouden er wat meer op moeten letten, aldus deze lezer, of archieffoto's wel bij de sfeer van de artikelen pas sen. „Absurde dingen zie je soms. Ministers die vreselijke bezuinigingen aankondigen en ons dan op een portretje gul toelachen. Je krijgt als lezer dan nog meer de dampen in dan je bij het bericht alleen al had. Zo'n foto is dan genomen bij een of andere vrolijke gebeurte nis en wordt later gebruikt bij iets heel ernstigs. Misbruik noem ik dat." De lezer heeft gelijk dat met het gebruik van archieffoto's zorgvuldig moet worden omge gaan. Er kunnen anders onpret tige situaties door ontstaan. De voorbeelden die de lezer noemt, zijn niet eens de ergste. Uit mijn eigen praktijk kan ik mij artike len over ouderenzorg herinne ren waarbij archieffoto's prijk ten van ouderen die inmiddels waren overleden. Pijnlijk voor de nabestaanden. (Niet voor ie dereen overigens. Er waren ook mensen die de foto wilden na bestellen omdat moeder of Als het al 2 1 zijn als deze De ombudsman van het Leidsch Dagblad is van maandag tot en met vrijdag bereikbaar van 9.30-11.30 uur onder telefoonnummer (07I)-356215. Brieven kan men richten aan he adres: Ombudsman Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB Leiden. Het werk van de ombudsman valt buiten de verantwoordelijkheid van de hoofdredactie. Voor klachten over de bezorging gelieve men te bellen (071) - 143241' (na zes uur) en 128030 (overdag). grootmoeder er zo aardig op stond). En dan dat artikel over een jongerencentrum dat o.a. door drugsgebruik ongunstig bekend stond. Er was een archieffoto bij geplaatst van een jaar geleden waarop, weliswaar moeilijk her kenbaar, enkele jongeren ston den. Maar in kleine plaatsen heeft men weinig aanwijzingen nodig om te weten om wie het gaat. Bedroefde moeder van een van die jongens belde op. Het was haar na veel moeite gelukt om haar zoon uit dat milieu te halen en nu die foto. Ja, het kon wel zijn dat er 'archieffoto' on der vermeld stond, maar wie leest dat? Familie, vrienden, bu ren hadden haar aangeklampt met de vraag of haar zoon nou toch weer... Ook kan ik mij een artikel herinneren van een bedrijf dat ging verhuizen. Daarbij was een foto geplaatst van een staking bij die firma een jaar eerder en daarop waren tal van personen herkenbaar. Een lezer, een werknemer bij het bedrijf, schreef toen: „Het plaatsen van deze foto roept voor velen van ons nog heel slechte herinne ringen op, en voor anderen mis schien de gedachte dat er weer acties worden gevoerd. Er wordt door ons echt wel gewoon ge werkt. Mij bekruipt het gevoel van stemmingmakerij en daar is niemand mee gebaat." Ik kon mij de gevoelens van deze lezer/werknemer wel in denken. Anderzijds kan de krant niet met elke mogelijke indivi duele ervaring rekening hou den. Dat is onbegonnen werk. Op zichzelf was de plaatsing van die foto verdedigbaar. De verhuizing gebeurde o.a. om de bedrijfskosten te drukken en de stakingsactie was destijds ge voerd tegen bezuinigingsplan nen. Dat bleek ook duidelijk uit het foto-onderschrift. Maar goed, als er dan toch van een archieffoto gebruik moest worden gemaakt (soms kan dat niet anders omdat het nieuws te laat binnenkomt om nog een actuele foto te laten maken) had men beter het pand kunnen nemen waar het bedrijf op dat moment nog in verbleef. Het ging tenslotte om een verhuizing. Maar ja, een dergelijke foto moet zich op zo'n moment wel in het archief bevinden. Hoe dan ook: voorzichtigheid met archieffoto's blijft geboden. Autoluwe binnenstad is redelijk Er hangen momenteel in de binnenstad op verschillende plaatsen posters tegen een eventuele autoluwe binnenstad. Deze en andere protesten lijken inmiddels al effect te hebben; de plannen zijn nu al aange past. Het is echter niet terecht dat er alleen naar de tegenstan ders wordt geluisterd. De milieuproblematiek is zeer groot en gaat iedereen aan. Van elke burger mag daarom spanningen worden gevra; voor een beter milieu. De vele korte ritjes in de binnenstad dragen onnodig veel bij aan de overmatige automobiliteit en de enorme vervuiling en verspilling die hiermee gepaard gaat. Maatregelen hiertegen zijn van zo'n groot belang dat het niet terecht zou zijn als hierbij al leen naar een klein groepje te genstanders wordt geluisterd. Het lijkt mij niet teveel gevraagd als ook de binnenstadbewoners een steentje bij moeten dragen aan een beter milieu. Als zij dan per se niet van andere vervoers middelen gebruik willen maken is het toch niet onredelijk als ze een paar honderd meter moe ten lopen naar hun auto. Van iedereen kan immers enige moeite worden gevraagd voor een schoner milieu. Uiteraard moet er rekening worden ge houden met redelijke bezwaren die ingebracht worden, maar de gemeente zou niet moeten zwichten voor eisen die alleen maar voortkomen uit luiheid: daar zijn de milieuproblemen toch nèt iets te serieus voor. Jeroen Verbart, Leiderdorp. Wat is dat nou zielig, Noordwij- kers, dat onze burgervader van de geldhonger niet kan slapen. Het moet voor ons Noordwij- kers toch mogelijk zijn, ja ook voor jou die van een uitkering moet leven, zijn salaris van 114.000 gulden wat op te krik ken. Ook het bedrijfsleven, dat op andere plaatsen genegen is gebleken wat voor deze mensen te doen, is van harte welkom voor een tip aan onze burgerva der. Hij heeft een familielid in het bedrijfsleven die met een dubbel salaris thuis komt, dan is die fooi van hem niet te verte ren. Laten we ook onze wethou ders niet vergeten, ook zij lopen hun poten uit hun gat om van Noordwijk iets moois te maken. En dit alles voor een schamele 90.000 ballen. Want is ons colle ge niet van uitzonderlijke kwali teit? Dag en nacht zijn ze voor je in tottw of je arm bent of rijk. Bij de één om het af te breken en iets moois te bouwen voor de ander. Ook 1600 woningzoekenden weten dat hun probleem al tientallen jaren een heet hang ijzer is voor ons college, al zoe ken ze het veel in diire projec ten, die vast bewoond worden door die mensen uit het be drijfsleven die met dat dubbele salaris thuiskomen. Maar ook jij die van de sociale woningbouw afhankelijk bent zullen ze in de loop der jaren niet vergeten. Desnoods plompen ze je in de Haarlemmermeer neer. De on der erbarmelijke omstandighe den en lage beloning werkende bestuurders wil ik vragen hun salarisstrookje op hun revers te spelden. Dat ook wij, het gewo ne volk, hier van op de hoogte zijn als er een onheilstijding voor ons de ether in wordt ge zonden. Met de raadsleden heeft het college het niet getrof fen, een goede opmerking van de burgervader. Het zijn ja knikkers. In een vorige ingezon den brief in dit dagblad had ik u hier al attent op gemaakt. Ze helpen driftig mee met aan leggen van een kweekvijver voor Janmaat en zijn trawanten. De lange arm van God die onze be stuurders 60 jaar geleden ter zij de stond, is niet meer. U moet nu op eigen kracht leren of de Mr-, Dr-, Drs-, en Ir-titels u daartoe in staat stellen. Ik be twijfel het als je terugkijkt wat jullie er van gebakken hebben in de afgelopen jaren. In het be drijfsleven zou dat genadeloos zijn afgestraft. P.A.Th. v.d. Zalm, Noordwijk. Water is volgens De Grote Winkler Prins de triviale naam voor de verbinding diwater- stofoxide oftewel H20. In vaste vorm, bij een temperatuur van nul graden celsius of minder, duiden we wa ter aan als ijs. Die grondbeginselen van de fysica schieten je te binnen als je, zoals bij het Braassemmermeer, dezer dagen wordt ge confronteerd met de spelingen van de na tuur. Harde wind heeft daar als het ware slok ken uit het meer geno men en die uitge- sproeid over het gras land. Hoewel de kris talstructuren van be vroren water de afgelo pen tientallen jaren on derwerp vormden van intensief wetenschap pelijk onderzoek, sta je als leek vooral te kijken van de schoonheid die de natuur, zo schijn baar achteloos oproept in het polderlandschap. Het mooie van de Hol landse winter in beeld gebracht. Onze fotograaf Wim Dijkman doorkruist da gelijks een groot deel van de streek om het nieuws voor de krant in beeld vast te leggen. Tijdens die ritten komt hi] langs allerlei 'beeldi ge' plekjes die niet di rect hot news vormen, maar het zeker waard zijn om te presenteren. ANNO 1894 - Vele particulieren uit Leiden verzonden aan de Tweede Kamer een adres om instemming te be tuigen met de motie der heeren Beelaerts van Blokland e. a. tot wettelijke invoering van den Midden-Europeeschen tijd. - De directeur der Weesinrichting te Neerbosch meldt dat sedert den aanvang van de strijd over de inrichting slechts 43 kinderen door de familie betrekkingen zijn teruggehaald. Sommigen van hen bedelen langs de deuren, anderen dwalen rond. Voor korten tijd ontving hij zelfs bericht dat een van hen, een meisje, in handen der politie was gevallen. Wanneer familiebetrekkingen de kinderen te rugnemen, wordt aan deze kinderen voortaan geen uitzet medegegeven, daar hij hiervan de al lertreurigste ervaringen ondervonden heeft. Zoo meldt de heer Van 't Lindenhout dat een jongen, die door zijn broeder teruggenomen werd en ver trok met een goeden uitzet, eene kist met kleeren, na zes weken bijna naakt voor de inrichting stond. De broeder had de kleeren verkocht en hem de deur gewezen. Wij waren, zegt de heer Van 't Lindenhout, verplicht, zou deze jongen geen bedelaar worden, hem weder eene plaats in de stichting te geven. Ook een vader, die zijn twee kinderen terug heeft gehaald, heeft de kleeren verkocht en het geld aan jenever besteed. Hij zendt nu de kinde ren in lompen gehuld langs de huizen om te be delen, en deze moeten vertellen, dat ze aldus van Neerbosch zijn weggezonden. Een ander geval, dat ook in den verloopen mer is voorgekomen, is dat van een vader van twee wezen. Deze woont in eene van de onze groote steden en heeft ook den uitzet van de kin deren verkocht en zendt ze rond langs de huizen met koopwaren. En om nu dé menschen tot koopen te bewegen, moeten zij vertellen dat zij bijna naakt van de inrichting zijn weggezonden, waar zij op het vreeselijkst zouden zijn mishan deld geworden. ANN01969 - De „Prawda" van gisteren bevat een hoofdarti kel waarin verscherping van de censuur in de Sowjet-Unie wordt geëist. Het komt niet veel voor, maar het gebeurt dat sommige schrijvers onjuiste ideologische standpunten uiteenzetten, aldus het blad. Deze schrijvers worden niet met voldoende waakzaamheid uitgezift. Zij brengen dikwijls standpunten naar voren die in strijd zijn met de ideologie van de communistische ge meenschap. De communisten in de uitgevers maatschappijen, bij de krantenredacties, radio en televisie zin verplicht op tijd te reageren leidende personen daar blijk geven van sche leemtes, aldus het blad. - Het was te verwachten dat de gasaansluiting voor de gemeente Ter Aar niet zo maar een vlotte goedkeuring zou vinden. In de vorige raadsverga dering waren daarover al woorden gevallen, toen de heer Den Hollander deze zaak niet voldoende duidelijk en ook niet objectief vond. Nu stond het voorstel van B. en W. op de agenda een komst met de gem. Leiden aan te gaan aanleg en levering van aardgas. ZIEKENHUIZEN Ko ONGEVALLENDIENST BEZOEKUREN DIACONESSEN HU IS ttel. 071-178178): dagelijks 14.30-16.15 uur en 19.00-19.45 uur Afdelui) Intensieve zorg 10.30-11.00 uur en 19.00-19.30 uur en na overleg. Kinderafdeling: 10.30-19.00 uur, na overleg met de dienstdoende verpleegkundige. Jongerenafdeling: 14.30-15.15 uur en 19.00-19 45 uur. RIJNLAND ZIEKENHUIS vestiging St. Elisabeth (tel. 071-454545): volwassenen 14 00-14.45 uur en 18.30-19.30 uur. Klasse I en II ook 11 15-12.00 uur Kraamafdeling gynaecologie: 14 30-15.15 uur en 18 30-19.30 uur, alleen voor vaders bovendien van 19.30-21.00 uur. Afdeling hartbewakjng: 14.00-14.30 uur en 19.00-19.30 uur. Intensive care: 14 00-14.30 uur en 19.00-19.30 uur. Kinderafdeling: ouders gehele dag. Overige bezoekers 14.30-19.30 uur. meei melc sena bezo talen AH LÜDEJ schri versi ceeri tieke bela KÏ 18.30-19.30 Avondbezoekuur afdeling Verloskunde 18.15-19.00 uur. 19.00-20.00 ui (Alleen Partners/echtgenoten met kinderen. Voor zwangeren: zaterdag en zondag van 10.00 tot 11.00 uur, uitsluitend partners/echtgenoten en eigen kinderen. Kinderafdelingen: voor ouders van opgenomen kinderen is er een ruime bezoel mogelijkheid in overleg met de hoofdverpleegkundige. Voor andere bezoekers gelden de volgende tijden: keel-, en neurologie: 14.15-15.00 uur en 18.30-19.30 heelkunde 14.15-15.00 uur en 18.30-19.00 uur. Kinderkliniek: zalen voor peuters, kleuters en grote kinderen: 15.15-17.00 uur; babyzaal en boxenafdeling: volgens afspraak met de hoofdverpleegkundige. Extra bezoek medium care: 11.00-11.30 uur. Kraamafdeling: bezoek voor vaders de gehele dag in overleg met hoofd afdeling. Overigen van 14.30-15.15 en van 18.30 -19.30 uur. Kinderafdeling: bezoek voor ouders de gehele dag in overleg met hoofd afdeling. Overigen van 14.30-15.15 uur en 18 30-19.30 uur. E> BIOSCOPEN 124130/133210, Steenstraat 39 ^Aladdin. al., vr. za. zo en wo 14 Disney-studio': 14.30. lefje, leeft met zijn aapie gens Aladdin krijgt hulp van de Geest Nog gaat alles niet van een leien dakje want de rlands gesproken Aladdin al dag. 18 45. Oe originele Ame rikaanse versie waarin Robin Williams de SoTwTlff dag 20.30 ,000,, 14 OO.-Gangsterfilm van Brian de Palma. goede rol van Sean PennJ Carlito (Al Pacmo) vrij uit degevangei (Al Pacmo) vervroegd en gelouterc Ije Nog erger is dat Carl ito niet door :ft dat tijdens zijn verblijf in de gevange- dooit in het jaar 2032 in een ragent Sylvester^tallone The Addams family II al., dag. 19.00, vr. za. zo en wo ook 14.30 Griezelkomedie deel twee van Barry Sonnenfeld. De Ad- Beethoven's2ndal reschatjes irretje En oon kenbesteelt er Tien geeft en o 14 3 19.00. Wo alleen 14.30 I met met èèn Sint Bernard maar wel zes: Beethoven, Missyen hun vier puppies. Sleepless in Seattle al do en ma t/m wo 19 00 en 21.15 Vr. za, zo 21.15. Regis seuse Nora Ephron vindt dat romantiek li den is en dat laat ze haar personages en Harry met Sally' Maar dit keer is ze heel STUDIO Jurassic Park al dag 14 15. Monstermo- vie van Steven Spielberg Via genetische Sam Neill houdt samen met zijn vriendin TheAge onnnocenc^al" dag^lS 4T*" 21.15. Romantisch drama van Martin Scorsese over een liefde in het stijve New (Daniel Day-Lews) trouwt met May Welland (Wydona Ryder) maar is verliefd op haar on conventionele nicht Ellen Olenski (Michelle verstikkende milieu. Scorsese baseerde zich op de gelijknamige roman van Edith Wharton die voor dit boekin 1921 als eer ste vrouwelijke schrijver'de Pulitzer Prijs LUXOR teL 071-121239, Stationsweg 19 The three Musketeers 12 jr., dag 19 00 en 21.15 uur, vr, za.zoen wo 14.30 uur Stephen Herek verfilmde de gelijknamige 1844 voor de Walt Disney Studio's De vro lijke vrijbuiters d'Artagnan (Chris 0'Don- nel), Aramis (Charlie Sheen), Arthos (Kiefer Sutherland) en Porthos (Oliver Platt) door kruisen om de haverklap de snode plannen (Tim Curry). Met Debecca DeMornay als TRIANON tel 071-123875, Breestraat 31 Thepianoal dag. 19 00.21 15. Fascine rende en meeslepende film van Jane Cam pion. In zichzelf gekeerde Britse vrouw wordt uitgehuwelijkt aan Nieuw: pionier Sinds haar zesde heeft niet meer gesproken droefenis. KIJKHUIS tel 071-1429895, Vrouwenkerk steeg 10 The Snapper do t/m wo 19.30 en 21 45. Première van deze nieuwste film van Step hen Frears over het leven van eén Ierse fa- dochter zwanger blijkt te zijn. Ze weigert te stuk van Shakespeare m hemzelf plus echtgenote Emma Thompson in de hoofdrol. Het verhaal speelt zich af in de adelijke kringen van Toscane waarin Vervolgens rijgen de misverstanden zich 2001, a Space Odyssey ma 20.00 Scien ce fiction-film van Stanley Kubrick uit 1968 De mens heeft de techniek wel ge land heeft en alle oude, vertrouwde waa LafiNede'rair1 wo20 00en822?15. Van besluit hem^bewljden"01 op®esloten UK CINEMA tel: 071-124890, Cleve- rm F^orde ma 20.30. de gebroeders i aviani waarin ze terug Keren naar hun g- boortegrond in Toscane. Ten tijde van N arme boerendochter Elisabetta Benedet een zeer kortstondige affaire Haar broei steelt het goud waarop Jean had moeten - passen Voor straf wordt de soldaat gedood De Benedettis zijn nu rijk maar het goud zinkinderen LVC tel: 071-46449. Breestra MunonoHito (de Nietsnut) Takenaka. In deze tragi-komedie I: 071-123568, Haarlemmerstraat Jarfly di, wo 21.00. Barbet Schroec jisserde Mickey Rourkeen Faye Dunaway n dit verhaal van Charles Bukowski jortret van de zelfkant van het best; EUROCINEMA tel. 01720-20800, V lan 16 jr., dag 18.45ei 3.45, zo ook 16 15. laar de groj De andere diere _aholpendoor eer zoeken. Golden Earrmgzan- :n Normaalzanger Bennie Jo- sen hem en gaan. geholpen ger Barry Hay leende zijn d Patou, c 12 jr, dag 18 k 13.45. zooi EURO 3 A Perfe Clint Eastwood, f snapt uit de gevangenis en gijzelt een jon getje. Eastwood gaat op zoek naar de twee op een lange tocht i n het Texas van de ja- rwaardigheden vi grootgrondbezitt treep) Als de socialisten an de macht ko- A reemdfhij zich van zijn' dochter Rosa'lWy-f" onaRuJer). L laddin Originele versie met Nederl. onderili teling Dag. 19.00 Ie Buddha do, vr 20.15 V i. Met oi 1:071-614354, 14.00. Bambini., Bridget Fonda. VOORSCHOTEN KINDERBIOSCOOP CC f' De Notenkraker al, w wo 15.30.(Beide Nei DEN HAAG ASTA 1. tel 070-3463500, Spui 27 Thi Three Musketeers 12 jrdag 13.15, 16.00.18 45en 21 30 ASTA 2 The Add Family 12 jr., dag. 13 15. 16.00, 18.45 21 30 ASTA 3 The House of the Spirits I jrdag 13.15, 16.30,20 15 BABYLON 1, tel. 070-3471656, naast C traal Station Manhattan Murder Mystery |r dag 13 15, 16.00, 18 45, 21.30 BI LON 2. Aladdin, originele Amerikaanse vf al .dag. 13.15, 16.00, 18.45,21 30. Tl Ageof Innocence al .dag, 21 00 BABYI 3. Farewell to my Concubine al dag 13.15, 16 45 Germinal 12jr, dag., 20 15 CINEAC 1. TUSCHINSKY tel: 070-3630637, Buitenhof 20 Demolition 16 00, 18.45 en 21 30. 13 15. CINEAC 2 Mr. W« 15. 16.00, 18.45, 21.30 CINEAC 16 00:_ 13 15. dag. 16.00 18.45, ,c?rHh ..dag. 13.15, 'sWay 16 METROPC Earth. 12 jr., dag. 13.15, 17.00, 21.00. ME- TROPOLE 3 Sleepless in Seattle al dag 13.15, 16.00, 18.45, 21.30 METROPOLE' Jurassic Park al., dag 13.15, 16.00. The Firn 16 jr., dag. 20.30. METROPOLE 5. Little Buddha al., dag. 13.15, 17.00, 20.30. ODEON 1 tel. 070-3462400/3462401He rengracht 13. Demolition Man 16 |rdag 13.15, 16.00, 18.45, 21.30. ODEON 2. Ro bin Hood al., dag 13.15, 16 00, 18.45 en 21.30 ODEON 3 Extreme Justice 16 jr., dag 13.15, 16.00, 18 45,21 30 ODEON 4 Rik: bioscoop Indecent Proposal al.dag. 11.45, 17.00, 20.30 METROPOLE 2 Heave 191 Zaa d 16 jrdag 1 1.30, 22 00. 16.15, vr ook 24.00 Zaal II L'odeur de la papaye verte 21.45,do. vr en woook 16.15.Z 14 00 Life according to Agfa 16 21.45, vr ook 24.00. zo en wo oc Zaal III II cinema di Pier Paolo Pasolini: II van- ?elo secondo Matteo 16 jr do t/m zo 19 30. 22.00 Uccelacci e uccelini 16 jr.. zo t/m wo 19 30, 21 45 Gay-movie: Vooreen verloren soldaat 16 jr.. vr 24.00, zo 16.15 H

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 8