Cruijff zit nog vast in het zadel Inter-trainer Bagnoli aan de kant gezet 'Jordan terug als honkballer Matig Bollenstreek klopt Aalsmeer Sport Lening redt ADO/Den Haag voorlopig van ondergang Ernstige blessure Zetterberg - DINSDAG 8 FEBRUARI 1994 21 Monique Velzeboer start revalidatie Shorttrack-schaatster Monique Velzeboer, die eind december bij een zware val in Frankrijk een dwarslaesie opliep, is voorzichtig met de voorbereiding begonnen op haar terugkeer in de maatschappij. De nationale kampioene shorttrack uit Oud-Ade werd onlangs van het Academisch ziekenhuis in Am sterdam overgebracht naar een revalidatiecentrum in de hoofd stad. Ze heeft ruim een maand in het AMC doorgebracht. De toestand van de 24-jarige Velzeboer is stabiel. Het revalida- tieproces zal enkele maanden duren. Velzeboer is blijvend ver lamd geraakt aan haar beide benen. De schaatsbond KNSB ver wacht dat Velzeboer gezien haar karakter en instelling een grote mate van zelfstandigheid zal kunnen bereiken. WSB en SJC spelen donderdag al noordwukerhout» WSB en SJC zullen donderdag gaan uitma ken welke ploeg zich plaatst voor de kwartfinales van de strijd om de LD-Cup. De wedstrijd die oorspronkelijk voor zondag op het programma, stond begint om 19.30 in Noordwijkerhout. Vrouwen rugbytoernooi bij DIOK leiden Het internationaal vrouwen rugbytoernooi, dat tussen 1 en 4 april van dit jaar (Pasen) bij rugbyclub DIOK was gepland, zal definitief doorgang vinden. Morgen zullen de contracten tus sen organisator Nick Brooker en het uitvoerende Leidse wed- strijdcomité getekend worden. Het eerste internationale rugby- evenement voor vrouwen in Nederland vormt de voorbereiding op de wereldkampioenschappen, die aansluitend in Schotland zullen worden gehouden. Eerder werd het WK aan de Neder landse organisatie ontnomen. Aan het toernooi bij DIOK nemen ploegen deel uit liefst 28 landen, waaronder Australië en Argen- Dirkse en De Mul in selectie leiden» Niels Dirkse dn Francesco de Mul zijn geselecteerd voor het nationale rugbyteam tot 21 jaar. De achttienjarige DIOK-kers komen voort uit het zo succesvolle jeugd team van de Leidse topclub, de Colts, dat net als de grote broers uit het eerste team, meervoudig kampioen van Nederland is. Titel voor John Hoogkamer leiden John Hoogkamer van Boksverenging Leiden is gister avond Zuidhollands kampioen in het zwaargewicht geworden. In Rotterdam bleef de Leidse bokser zijn opponent van de Rot terdamse boksvereniging Hoboken op punten (3-0) voor. Cees van Beurten stopt alphen aan den run De Alphense tennisvereniging TEAN heeft een nieuwe voorzitter. Na veertien jaar als eerste man te hebben gefunctioneerd gaf Cees van Beurten de hamer over aan Rob Smit. Zelf werd Van Beurten tot erevoorzitter benoemd. Het eerste team van TEAN kan komend seizoen yyeer beschik ken over Marieke Bethlehem. De Alphense speelster keerde evenals Onno Guinau het Leidse Unicum d'e rug toe. Annemiek Wissink van Center Point, Almere, verdedigt deze zomer even eens de kleuren van TEAN. Trainer Bagnoli is het eerste slachtoffer van de slechte pres taties dit seizoen van Inter Milan. Hij werd gisteren met onmiddellijke ingang ontslagen. De coach, die negen jaar gele den Verona aan de landstitel hielp, zag de bui al hangen na de dramatische nederlaag (1-2) tegen Lazio Hij wist zaterdag al dat zijn dienstverband met Inter niet zou worden verlengd. „Mis schien kom ik iets te kort voor een topclub zoals Inter", luidde zijn commentaar. Het ontslag van Bagnoli hing al vanaf de zwakke seizoenstart in de lucht. Op de tweede speeldag, na een matige wedstrijd bij Foggia, werd in de wandelgangen de naam van Boskov als opvolger genoemd. De voormalige coach van FC Den Haag en Feyenoord en Giovanni Trapattoni, die Ju- ventus bijna zeker de rug zal toekeren, zijn de belangrijkste kandidaten om Bagnoli op te volgen. Voorlopig neemt hulp trainer Giampiero Marini, die deel uitmaakte van de succes volle WK-ploeg van 1982, het roer tijdelijk over. Het ontslag van Bagnoli is voorlopig het sluitstuk van een roerige paleisrevolutie, die in de afgelopen vijf dagen bij de Mila nese club woedde. Donderdag nam manager Piero Boschi ont slag. De slechte resultaten van de afgelopen weken zijn de druppels die de emmer deden overlopen. De transfers van Jonk en Bergkamp hebben de techni sche staf geen goed gedaan. Zonder de oud-Ajacieden speel de Inter een jaar geleden con stant goed en aanvallend voet bal. In plaats dat na de komst van de Nederlanders dit elftal nog sterker werd, maakte het een onsamenhangende indruk. Bagnoli slaagde er nauwelijks om de kwaliteiten van Berg kamp en Jonk uit te buiten. Met name de telkens onzichtbare Bergkamp baart de Inter-leiding zorgen. „Hij werkt hard, maar voor het doel maakt een povere in druk. Hij is absoluut niet de we reldster, die we bij Ajax zagen spelen", aldus La Gazzetta dello Sport, de toonaangevene sport krant. Inter is op nationaal ni veau uitgeschakeld voor de hoofdprijzen en zet nu alles op de UEFA-Cup. In de kwartfinale is Borussia Dortmund de tegen stander. Door het ontslag van Bagnoli komt de trainerscarrousel zeer vroeg'op gang. Trapattoni ver laat Juventus en kan behalve In- ter ook kiezen voor Roma of La zio. Fabio Capello of oud-inter national Marco Tardelli lijken zijn vacature in Turijn op te vul len, terwijl de Colombiaan Ma- turana waarschijnlijk bij AC Milan aan de slag gaat. De ne derlaag van Inter tegen Lazio zorgt er tevens voor dat Dino Zoff nog een paar dagen op de wankele zetel bij de Romeinse club mag blijven. barcelona ruud de v Bert Jacobs, Leo Beenhakker, Theo Vonk en Guus Hid- dink kunnen er over meepraten. Net zoals de veertien trainers die de afgelopen zeven jaar te maken hadden met de bemoeizuchtige voorzitter van Atletico de Ma drid, Jesus Gil y Gil: trainer zijn in Spanje is, als het even tegenzit, geen pretje en slechte resultaten betekenen bij na altijd ontslag. Toch praten en schrijven de Barcelonese sportmedia wel de gelijk over een crisis bij de club van Cruijff. Het is namelijk sinds 1988, toen Cruijff trainer bij Barcelona werd, nog niet voorgekomen, dat de Catalaan se club twee thuisnederlagen in successie leed. Ook heeft Bar celona de afgelopen vijf seizoe nen na tweeëntwintig competi tiewedstrijden nog nooit zo wei nig punten behaald en zo wei nig doelpunten gescoord als nu. En dat met een voorhoede, die met Romario, Laudrup en Sto- ichkov op papier de sterkste ter wereld zou moeten zijn. Cruijff zou Cruijff niet zijn als hij niet voor het dreigende de bacle heeft gewaarschuwd. „Dit seizoen wordt moeilijker dan het vorige", liet hij in augustus na de eerste oefenwedstrijden weten. Toch stelde hij in sep tember nog een nieuw lands kampioenschap, de Spaanse beker en de Europacup in het vooruitzicht. Op een ding heeft de Barcelo- npa-verslaggever Bij Johan Cruijff is er vooralsnog geen sprake van ontslag, ook al vallen de resultaten van 'zijn' Barcelona reeds het hele sei zoen tegen. Zelfs na de twee ne derlagen op rij in het eigen Camp Nou-stadion - de 0-1-be kernederlaag tegen tweede divi sieclub Betis en het 2-3 compe- titieverlies tegen Athletic Bilbao - wordt er in de talrijke Cata laanse sport - geen woord gerept wenst vertrek van mister' Cruijff. Dat zegt alles over de machti ge positie die de voormalige Amsterdammer in Barcelona heeft opgebouwd. Drie landsti tels op rij, een Sp&anse beker en een Europa Cup voor lands kampioenen zijn ook niet niets voor een Barcelona, dat jaren lang in de schaduw van de suc cessen van aartsvijand Real de Madrid heeft moeten voetbal len. De positie van Johan Cruijff staat, ondanks de tegenvallende prestaties v nese sportpers Cruijff tot nu toe niet kunnen betrappen en dat is zelfkritiek. Want hoe slecht het ook met het Barcelona gaat, voor Cruijff zijn het altijd de spelers, de scheidsrechters, de vierde landskampioenschap op rij en ook nog meedoet in de strijd om de Europacup voor landskampioenen, zal niemand in Catalonië Cruijff openlijk durven bekritiseren, laat staan washington hans de bruun npa-verslaggever Vier maanden geleden schokte Michael Jordan de Amerikaanse sportwereld met de onverwach te aankondiging dat hij zou j stoppen met basketbal. Hij sloot toen echter niet uit ooit nog eens in de topsport te zullen te rugkeren. En inderdaad zullen de Amerikanen de beste basket baller uit de geschiedenis over enkele weken opnieuw op het veld kunnen bewonderen. Maar nu als... honkballer. Jordan (31) tekende gisteren een contract met de Nashville Sounds, het filiaal in de 'Triple A'-League van de Chicago Whi te Sox, het Major League-team uit Jordans thuisstad. Hoewel hij sinds zijn highschool-tijd geen honkbal meer gespeeld heeft, denkt Chicago White Sox- manager Ron Schueler met Jor dan een goede slag geslagen te hebben, zowel op sportief als op publicitair gebied. Want Jordan is natuurlijk een publiekstrekker zoals er maar weinig zijn. Michael Jordan moet zich volgende week melden in het trainingskamp in Florida, waar de White Sox zich voorbereiden op het nieuwe seizoen dat in april begint. En Jordans ambi ties liegen er niet om: hij hoopt nog dit voorjaar van de Nashvil le Sounds door te stoten naar de top: het echte White Sox-team. Maar volgens Schueler zal hij er hard voor moeten werken. „Hij moet het verdienen. Het zal hem niet in de schoot geworpen worden. We beginnen de com petitie met de 25 beste spelers en hij moet zelf zorgen daarbij te zijn". Dat Jordan belangstelling had voor honkbal was bekend. Hij vertelde gisteren dat zijn vader, die vorige zomer werd ver moord, altijd al wilde dat hij honkbal zou spelen. De moord op zijn vader was een van de re denen waarom Jordan zich uit de topsport terugtrok. De afgelopen weken heeft hij al druk geoefend. Maar zowel Schueler als White Sox-coach Gene Lamont zeiden dat er nog heel wat aan zijn slagtechniek geschaafd zal moeten worden. „Hij zal de komende weken nog pijnlijke handen krijgen", zei Schueler. Lamont zei dat de vroegere ster van de Chicago Bulls een kans heeft van „een op het miljoen" om dit jaar de Major League te halen, „on danks zijn atletische capacitei- Hoeveel Jordan gaat verdie nen bij de White Sox is niet be kendgemaakt. „Maar het is veel minder dan ik bij de Bulls kreeg", zei hij zelf lachend. Als Amerika's topbasketballer ver diende Jordan de afgelopen ja ren - waarin hij de Bulls naar drie achtereenvolgende natio nale titels leidde - minimaal ze ven miljoen dollar per jaar (on geveer dertien miljoen gulden). Sportkenners betwijfelen of hij in staat zal zijn hetzelfde te her- halen bij de White Sox, die vorig bestuursleden of de journalisten zijn ontslag i die hebben gefaald. Maar zeker is, dat menig jour- Zo lang Barcelona niet defini- nalist, bestuurslid en zelfs een tief is uitgeschakeld voor het aantal voetballers bij Barcelona de gemeente Den Haag (ruim vier ton), de Business-To-Busi- ness Club (drie ton) en het Fonds van Contractspelers (CFK) van de KNVB (100.000 gulden). Bovendien zegt oud voorzitter Dé Stoop recht te hebben op zes ton. Met de be lastingdienst, waaraan de club een schuld heeft van een mil joen, is een regeling getroffen. De totale schuld is nu 3,5 mil joen gulden. Gezien de huidige stand van zaken lijkt het onwaarschijnlijk, dat de KNVB ADO Den Haag n Barcelona, niet ter discussie. archieffoto anp klaar staat om met 'El Salvador' af te rekenen. Wat dat betreft is het in Spanje niet onopgemerkt hoe Nederland massaal zijn 'enige echte voetballegende' heeft laten vallen na diens wei nig verheffende optreden rond het bondscoachschap van het Nederlands elftal voor het WK in de Verenigde Staten. Lillehammer is solidair met Sarajevo lillehammer In Lillehammer wordt vrij dag een herdenkingsdag gehouden ter gelegenheid van de tiende verjaardag van de Olympische Winter spelen in Sarajevo. Daar mee betuigt het Noorse plaatsje solidariteit met de burgers van de geteisterde Bosnische hoofdstad. Burgemeester Tron van Lillehammer zal als eerste een boek tekenen waarin opbeurende woorden voor de burgers van Sarajevo kunnen worden opgeno men. Het zal deze week worden overhandigd aan de burgemeester van Sarajevo, die de opening van de Olympische Winterspelen zaterdag bijwoont. Verder zullen de hele dag kaarsen in de vorm van de vijf Olympische ringen bran dend worden gehouden. Een speciaal in het leven geroepen Olympische hulp organisatie uit Lillehammer collecteert al vanaf de Olympische Zomerspelen van Barcelona in 1992 voor de noodlijdende burgers van Sarajevo en andere rampgebieden. Het comité, dat wordt gesteund door de organisatoren van de Win terspelen, heeft meer dan tien miljoen gulden opge haald. Daarvan is ongeveer acht miljoen uitgegeven aan voedsel, medicijnen en bijdragen voor een zieken huis voor Sarajevo. Juan Antonio Samaranch heeft gisteren bij de ope ning van de IOC-zitting in Lillehammer nogmaals een beroep gedaan op de strij dende partijen in Bosnië een einde te maken aan het moorden. Drie dagen gele den vielen bij een mortier aanval op een markt in Sa rajevo 68 doden. Juist op die dag had de door de Ver enigde Naties gesteunde Olympische wapenstilstand behoren in te gaan. SCOREBORD PRIJSVRAGEN TENNIS Een lening van zeshonderdzui- zend gulden heeft de voetbal club ADO/Den Haag vorige maand van de ondergang gered. De lening is verstrekt door het bedrijf Alrecon uit Bunnik. Hier door kon de Haagse club vol doen aan zijn financiële ver plichtingen op korte termijn. Door de extra lening denkt ADO/Den Haag de salarissen van de spelers en de technische staf tot het einde van dit sei zoen te kunnen blijven betalen. Alrecon is de werkgever van se cretaris Oostrom van de eerste divisieclub. De overige crediteuren zijn: LOTTO 5: Eerste prijs: geen de priis: 1 winnaar, bruto rijs 91 winn, 0; vierde prijs 28,30; vijfde prijs: 72.361 winm 82.381,50; :lk bruto f. 1.357,90;_vierde prijs; 4.353 v vijfde pri :lk f. 5,00. r het li centie zal verstrekken. Het be stuur was gisteravond niet be- - Carbonell/Oosting (Spa/Ned) 6-3 (Dui) 3262, 3. Courier (VSt) 3115, Bruguera (Spa) 2727, 5. Edberg (Zwi 12, 78. Eltingh 548, 100. Siemerink 4b7 Vrouwen: 1. Graf (Dui) 441,17 punten, 2. Sanchez-Vicario (Spa) 266,38, 3. Navrati- a (Tsj) 147,11, 7. Date (Jap) 145,54, ernandez (VSt) 139,12, 9 Maleeva- 1000 meter: Ï.Jansen 1.12,4. 2. Zjelezo- Fragnière (Zwi) 114,05, 10. Huber (Dui) 1.12,8,3. Besteman (VSt) 1.15,4 109,03, 34. Oremans 40.10, 36. Rottier 1. Blair (VSt) 39,5, 39,41. 39. Schultz 37,52, 63. Boogert rijfers goed: 21 winna; cijfers goed: 268 winnaars; twee goed: 2.607 winnaars. Lucky ten, maandag 7 fet SCHAATSEN 2. Klevsjenja (Rus) 36,2 2. Bojarkina (Rus) ei 1 Blair 2.04,9. 3000 n 1Bazjanova (Rus) 4.24,6. Michael Jordan is niet meer de befaamde nummer 23 van de Bulls. Hij begint een nieuw sportleven bij de Nashville Sounds, het honkbal-filiaal van de Chicago White Sox. archieffoto ap jaar de titel in de American Lea gue west wonnen maar daarna de strijd om een plaats in de World Series verloren van de la tere winnaar, de Toronto Blue Jays. De laatste keer dat de Whi te Sox de World Series haalden was in 1959. den haag npa Anderlecht-speler Par Zetter berg komt dit seizoen waar schijnlijk niet meer in actie. De Belgische voetballer van het jaar raakte zaterdag in de wedstrijd tegen RWDM ernstig gebles seerd aan zijn knie. Hij scheur de zijn kruisbanden en zijn bui tenmeniscus. Vandaag onder gaat hij in Brussel een kijk-ope- ratie. De ingreep wordt uitge voerd door de befaamde chirurg Martens. Zetterberg maakt ook deel uit van het nationale elftal van Zweden, dat in de eindronde van het WK in de Verenigde Sta ten is ingedeeld bij Brazilië, Rusland en Kameroen. „Als het tegenzit zal ik ook de WK mis sen", aldus Zetterberg. „Ik houd er rekening mee dat het toer nooi in het ergste geval aan mijn neus voorbij gaat". Fashanu De Schotse club Hearts heeft aanvaller Justin Fashanu voor onbepaalde tijd geschorst. Vol gens de officiële lezing is de 33- jarige spits gestraft vanwege zijn absentie bij verscheidene trai ningen. Ingewijden vermoeden echter dat de flamboyante voet baller moet boeten voor enkele opzienbarende uitspraken in een boulevardblad. Fashanu be weerde in een Britse zondags krant dat hij homosexuele con tacten heeft gehad met twee Britse ministers uit het huidige kabinent van John Major. Verdachten Haarlemse steekpartij vrij De twee Haarlemse voetballers van TYBB die gisteren werden aan gehouden na de steekpartij op het veld van voetbalclub Beverwijk, zijn op vrije voeten gesteld. Volgens de politie hebben de twee niets te maken met het incident. De KNVB wacht met haar oordeel tot dat er rapportage is gedaan aan de tuchtcommissie. Het slachtoffer van de steekpartij, de 30-jarige aanvoerder van thuisclub Beverwijk, maakt het goed. De wedstrijd tussen Beverwijk 4 en TYBB 5 liep uit de hand nadat de scheidsrechter een speler van TYBB een rode kaart had voorgehouden. Newcastle wil Ulrich van Gobbel rotterdam/newcastle handbalmedewerker Slecht spelen maai' toch win nen. Dat deed Bollenstreek af gelopen weekeinde in de eredi visie tegen Aalsmeer. In Aals- I meer werd het 17-27, rust 6-13. Bollenstreek kwam geen mo- 'ef\ ment in problemen. Maar dat Aalsmeer - met nog slechts twee speelsters uit de landskampi- oensploeg onder Van lersel, Yvonne Man en Chantal Kou- wenhoven - toch nog voor ze ventien treffers kon tekenen, ;n geeft te denken. Zeker als wordt g bedacht dat dat niet aan de p,. goed spelende keepsters Moni- ;n que van der Poel en Natasja jn Radder lag. Bollenstreek speelde mat en daar kon Nicoleta Boriceanu, constant goed presterend, geen verandering in brengen. Boven dien kwam Manja van der Klaauw in deze wedstrijd weinig aan bod. Niet trainen, zij volgt een opleiding van de KNLTB voor tennisoefenneester, bete kent bij trainer-coach Mackaay van Bollenstreek niet of weinig spelen. Bollenstreek liet deson danks nog veel kansen liggen. Alleen Nicoleta Boriceanu schoot raak. Het is te hopen dat Bollenstreek donderdag in Em- men tegen E en O in de kwartfi nale van de nationale beker competitie beter voor de dag komt. Anders zou het best nog een onplezierige surprise kun nen worden tegen de goed draaiende eerste divisionist. Voor Bollenstreek scoorden: Ni coleta Boriceanu 11Gerrie van Jaarsveld, Jorinda Koster en Elly van Leeuwen 4 en Simone La- keman, Manja van der Klaauw, Betty Redfern en Nicole Don- ners 1. In de tweede divisie kwam Stompwijk '92 tegen Velo met de hakken over de sloot. In Wa teringen werd het 7-8, rust 4-2. Tot 6-4 kon Velo de illusie koesteren van een kostbare winst op medekoploopster Stompwijk '92. Toen vond Stompwijk '92 eindelijk de goe de richting voor het schot. Vier maal op rij was het raak, 6-8. Velo perste alles uit de vermoei de leden maar kwam niet ver der dan een treffer uit een du bieuze strafworp, 7-8. Bij Stompwijk '92 werden Eugenie van Geylswijk en Gerda van der Bosch danig gemist, maar ju- niore Yvonne Bennis liet weer zien dat zij klaar is voor het gro tere werk. Voor Stompwijk '92 scoorden: Sylvia Hoevers 4 en Yvonne Bennis en Irma van der Bosch 2. De mannen van Saturnus kunnen hun kampioensaspira ties in de tweede divisie weer in de ijskast zetten. In Breukelen bleef Nijenrode met 19-13, rust 6-6, duidelijk in de meerder heid. Te veel moet het nu ko men van de schutter uit Voor schoten, Peter Innemee, en die was in deze wedstrijd bepaald niet in zijn normale doen. De man die het werk van hem zou kunnen overnerhen, Jasper Olierook, ontbrak vanwege een rugblessure. In de aanval werd veel onnodig balverlies geleden en echte kansen konden maar mondjesmaat worden gecre- eerd. Doelman Rob Otten kon het strijdtoneel met opgeheven hoofd verlaten. Aan hem heeft het niet gelegen. Saturnus speelt nog te wisselvallig, aldus trainer- coach Robin van Olp- hen, en dat moet veranderen om de sprong naar kampioen schap en promotie te maken. Voor Saturnus scoorden: Andre van Es en Jan Tieleman 3 en Winfred van Boheemen, Hans Blansjaar en André van Leeu wen 2. In de afdelings eerste klasse pakten de vrouwen van Oase weer een kostbare winst tegen HEC, 4-14, rust 2-6. Voor Oase scoorden: Lesley van der Fits 5, Marleen Stipdonk 3, Ella Schra- ma en Anita van der Poel 2 en Ella van der Poel en Wilma van Hees 1. Bij HW 70 ontbrak Monica Zeeuw maar ook zij zou de ne derlaag tegen het sterk spelende Foreholte niet hebben kunnen voorkomen. Foreholte paste met succes een 5-1 defensie toe en ontregelde daarmee de Voorschotense aanval volledig. Voor Foreholte scoorden: Elly Spreeuw 6, Ellen Warmerdam, Esther Hoek en Maaike Turn hout 4 en Jacqueline de Graaf en Kim Geerlings 2. MSV verloor in Rijswijk van Animo, 9-6, rust 3-2. Voor MSV scoorden: Nelleke Barnhoorn 2 en Jacqueline Kijnenburg, Clau dia van Rijn, Anita Spreeuw en Karin van Schie 1. Bij de mannen verloor Rijn streek van Dios, 21-28. Voor Rijnstreek scoorden: Gerard Rijn 11, Coen Olders 4, Frank Hulshof 3 en Rene Duivenbode, Remco van Latum en Bas van Rijn 1. Saturnus verloor onnodig van kampioenscandidaat HEC, 16- 22, rust 8-12. Voor Saturnus scoorden: Andre van Es 4, Jan Wolter Yssel de Schepper en Anton Klok 3 en Ab Dieben, Fe- dor Brugman, Jan Tielemans en Bart van de Boogaard 1. Newcastle United, de club van Kevin Keegan, heeft een miljoe nenbod uitgebracht op Ulrich van Gobbel. De Feyenoord-ver dediger staat al maandenlang bovenaan het verlanglijstje van de Britse club, die hem in de Nederlandse competitie nauw lettend heeft gevolgd. Keegan, die sinds twee jaar manager is van Newcastle Uni ted, wil alles in het werk stellen om Van Gobbel naar het Noordoosten van Engeland te halen en hoopt de overgang van de Nederlandse international nog voor de trip van Feyenoord naar Japan in orde te maken. SPORT OP TV 15.15-16.15 BBC l:Snc i.00-16.30 EURO: Eur s-Ste- football. 7.00-17.15 Did 1Sport Heute. 7.00-19.00 BBC 2 Snooker; Benson Hed- es masters toernooi vanuit Wembley. 7.30-18.30 EURO AM Stars-wedstrijd tussen Ie AFC en deNFC 8.30-19.30 EURO' Eurogoals: Europees 8.39-18.47 Ned 2 Sportjournaal. 8.45-19.10 RTL Sport 9 00-20 00 Ned 1 Weissensee verslag van Q^O-'^o'oO^UR^EurOTpwfnews 20 30-20.40 RAI UNO: Sport 21.30-22.00 BRT 2: Sport 22.00-22.15 RTL 5: Sportnieuws 22 00 23 00 EURO Boksen 22.15-22 30 Ned 3 Sportjournaa 22.35-23.00 BRT 1 Sport 09.00-10 00 EURO: Aerobics: hoog WK in New Orleans. 10.00-12.00 EURO Ritmische Gyn 12 00 13 00 EURO: Eurogoals Eur 14.00-16.00 EURO: Eur

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 21