I> technisch tekenaar m/v Bedrijfswagenverkoper m/v Educatief Holding HOOFD ADMINISTRATIE (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Gemeente ffi Wassenaar Koetje I VERKOPER M/V Project Partners ZATERDAG 29 JANUARI 1994 ELKE ZATERDAG Inl bij onze advertentie-afdeling Eurodidakt, Uitgeverij Educj schriftelijke onderwijsinstelling NTI tot de holding. Educatief Holding is gevestigd in een ruim gebouw te Voorschoten. parttime 20 uur (verdeeld over 5 dagen) Als hoofd administratie geeft u leiding aan 4 medewerkers van de financiële admi nistratie en adviseert u het management over financiële vraagstukken. U bewaakt en toetst de financiële randvoorwaarden en zorgt voor periodieke rapportages en analyses. Verder bent u zowel verantwoordelijk voor het tot stand komen van werk plannen als voor het beheer van het financieel informatiesysteem. Ook het ontwik tot uw takenpakket. Uw achtergrond Naast een diploma HEAO-BE of SPD hebt u ervaring op het gebied van financiële administratie en beheer Daarbij bezit u goede leidinggevende en communicatieve vaardigheden plus het vermogen om creatief, analytisch en initiatiefrijk aan de slag te gaan Uw leeftijd is maximaal 35 jaar. Verder komt het vooral aan op een flinke dosis doorzettingsvermogen en een flexibele instelling. Belangrijk is ook dat u uw enthousiasme weet over te dragen op anderen. 3 systemen is absoluut noodzakelijk, Belangstelling? Schrijf een bondige brief met C.V en stuur deze binnen 14 dagen naar. Educatief Holding, t.a.v. afdeling personeelszaken Papelaan West 154 2254 AJ Voorschoten vraagt Afdeling Nierziekten De afdeling Nierziekten verricht weten schappelijk onderzoek op het gebied van nierziekten en hoge bloeddruk. In het kader hiervan nemen zowel patiënten als gezon de vrijwilligers deel aan het onderzoek. De onderzoekers worden bijgestaan door on derzoeksassistenten, die zorgen voor de correcte uitvoering van het onderzoek en begeleiding van deelnemers. Wegens uit breiding van onderzoekswerk zoekt de afdeling een onderzoeksassistent m/v (24 uur per week) vac.nr. 94.W.02.04.LD Functie-inhoud: - administratie en praktische ondersteu ning van het onderzoek; - bijhouden van onderzoeksprotocollen en agenda's; - maken van afspraken voor onderzoeken; - uitvoeren van bloeddrukmetingen en nierfunctie-testen; - verrichten van venapuncties, controle van infusen en verzamelen en versturen van bloed- en urinemonsters naar labora toria; - eenvoudige laboratorium handelingen. Functie-eisen: - diploma Doktersassistent, bv. MDGO-AG; - relevante medische, onderzoeks- of laboratoriumervaring; - bekendheid met of duidelijke belangstel ling voor het werken met computers; - goede contactuele eigenschappen; - flexibiliteit t.a.v. werktijden. De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van een jaar en zal waarschijn lijk verlengd kunnen worden. Salaris: maximaal f3.372,- bruto per maand bij een full-time dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer dr. PC. Chang (071 - 26 22 18). Poliklinieken Inwendige Geneeskunde De divisie Inwendige Geneeskunde vraagt zo spoedig mogelijk twee medewerkers m/v Polikliniekadministratie (voor 32 en 38 uur per week) vac.nr. 94.V.01.04.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreek uren; - begeleiden van spreekuren aan de receptie; - typen van medische correspondentie m.b.v. de dictafoon; - te woord staan van patiënten, ook telefo nisch; - bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband. Bijzonderheden: de functie van 32 uur betreft vooralsnog een tijdelijke aanstelling. Salaris: maximaal f3.372,- bruto per maand bij een full-time dienstverband en is afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie: -nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L. de Bijl, hoofd Polikliniekadministratie 2e etage (071 - 26 19 30) en door mevrouw A. de Jager, hoofd Polikliniekadministratie 3e etage (071 - 26 35 10). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden M Bij de afdeling projectvoorbereiding van de hoofdafdeling - Openbare Werken is de vacature ontstaan van voor 38 uur per week. Functie-inhoud: - uitvoeren van al het voorkomend civiel-tech- nisch tekenwerk; - voorbereiden, besteksklaar- en uitvoerings- gereed maken van eenvoudige civieltechni sche werken; - bijhouden kaartmateriaal; - het incidenteel toezicht houden bij de uitvoe ring van werken; - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - M.T.S. weg- en waterbouwkunde; - kennis van en ervaring met automatisering; - rijbewijs; - ervaring in genoemde werkzaamheden, met name opgedaan in overheidsdienst, strekt tot aanbeveling. Salaris Voor bovengenoemde functie geldt een sala ris van maximaal 3.723,bruto per maand (aanloophiveau 6) of maximaal 4.099,bruto per maand (functioneel niveau 7). De salarië ring is afhankelijk van opleiding en ervaring. De vakantietoelage bedraagt 8%. De bij de ge meentelijke overheid gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Voor nadere informatie omtrent bovengenoem de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. K.T. Hoorn, hoofd van de afdeling project voorbereiding, telefoon 01751 - 2 22 44. Werving heeft gelijktijdig'in- en extern plaats. De gemeente Wassenaar streeft naar vergroting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrou wen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Indien u belangstelling heeft voor bovengenoem de functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatie brief binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de hoofd afdeling Interne-, Personeels- en Organisatie zaken van de gemeente Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. MultiCargo Bedrijfswagens B.V. is exclusief Mitsubishi bedrijfswagen dealer voor Leiden en omstreken. MultiCargo is een bedrijfswagen specialist die maatwerk levert aan bedrijven en instellingen. Professionele advisering en hoog waardige dienstverlening vormen een belangrijk onderdeel van ons produkt. Zo is onze eigen service- dienst 24 uur per dag bereikbaar. MultiCargo Bedrijfswagens verzorgt daarnaast alle vormen van leasing, financiering en verzekering. Tevens de advisering voor de opbouw, be timmering, belettering en reclame voor bedrijfswagens. MultiCargo Bedrijfswagens maakt deel uit van de Motorhuis Groep en is gevestigd in Leiden. De Motorhuis Groep is al 75 jaar een begrip in de automobielbranche. De organisatie van bijna 500 medewerkers kenmerkt zich door een prettige werksfeer. Voor de verkoop van Mitsubishi bedrijfswagens (L200, L300 en Canter) komt MultiCargo Bedrijfswagens graag in contact met een ervaren Wij zoeken een enthousiaste en vakkundige collega die deze zelfstandige en verantwoor delijke functie in alle opzichten inhoud weet te geven. Van onze nieuwe bedrijfswagenverkoper ver wachten wij een klantvriendelijke en service- gerichte instelling naast de vanzelfsprekende representativiteit. De geschikte kandidaat is in staat om op professionele wijze contacten te ontwikkelen en te onderhouden met uiteenlopende gebruikers i de zakelijke markt. Functie-eisen T opleiding op MBO niveau T autotechnische achtergrond, bij voorkeur m.b.t. bedrijfswagens T zelfstandig kunnen opereren T goede commerciële en communicatieve vaardigheden T ervaring met de opbouw van vrachtauto's T beheersing van leasemogelijkheden T verantwoordelijkheidsgevoel v rijbewijs BCDE Daarbij verwachten wij van onze nieuwe collega dat deze een positieve bijdrage weet te leveren j aan de prettige werksfeer binnen onze organisatie. Een prestatiegerichte en zelfstandige bedrijfs wagenverkoper bieden wij een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt i )q bijvoorbeeld rekenen op; T 8% vakantietoeslag T winstdeling v een bedrijfsspaarregeling v studiekostenvo orzieningen T mogelijkheden tot bedrijfsfitness Zij die passen in bovenstaand profiel en die graag in een dynamisch bedrijf werken, kunnen hun belangstelling kenbaar maken door een hand geschreven sollicitatiebrief met pasfoto te sturen naar de heer P.J. Meeder, postbus 44, 2300 AA Leiden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. kloi 9ËÜ MultiCargo A Bedrijfswagens Vondellaan 80, Leiden Telefoon 071 - 31 89 31 Fax 071-32 35 24 De Motorhuis Groep biedt ruim baan voor dynamische vaki 1 w' 1 t antiek grenen meubelen is op zoek naar een: met een hart voor grenen. Full-time baan - Leuk afwisselend werk en ben je tussen de 21 en de 30 jaar schrijf dan een sollicitatie naar: 't Koetje grenen meubelen t.a.v. mevr. U. Koevoets Herenstraat 118 2313 AN Leiden n°g= Rijnd(|k 197 2382 AJ Zoeterwoude telefoon: 071-41 71 96 gemeente NOORDWIJK Bloemen- badplaats De stafafdeling Personeel en Organisatie zoekt een medewerker salaris- en personeelsadministratie m/v voor 38 uur per week De organisatie De organisatie bestaat uit een Bestuursdienst en een Dienst Openbare Werken. De Bestuursdienst is onderverdeeld in de sektoren Bestuur Informatie, Ruimte Milieu, Financiën, Welzijn en een stafafdeling Personeel Organisatie. De stafafdeling P O telt 6 formatieplaatsen. De funktie U verzorgt de geautomatiseerde salaris- en personeelsadministratie (CASO/ LPS/CPS) en past een aantal rechtspositieregelingen (b.v. diverse onkostenvergoedingen) toe. Hierover verstrekt u zowel schriftelijk als mondeling informatie aan het personeel en externe instanties. Naast het werken met een personeelsinformatiesysteem ontwikkelt en onderhoudt u gegevensbestanden in spreadsheet- en tekstverwerkings programma's (Symphony en WP 5.1). Voorts assisteert u bij andere op de stafafdeling voorkomende werkzaamheden. Uw profiel U heeft een afgeronde opleiding op MBO-nivo (b.v. een MEAO-opleiding) en u heeft kennis van de belasting- en sociale wetgeving. Verder heeft u affiniteit met en aantoonbare ervaring in het werken met een geautomati seerde salaris- en personeelsadministratie. Tevens beschikt u over goede sociale vaardigheden en bent u in staat om, samen met uw kollega's, snel, akkuraat en flexibel op nieuwe ontwikkelingen in uw vakgebied in te spelen. Salaris en overige informatie Afhankelijk van opleiding en ervaring schalen wij u in op aanloopschaal 5 (maximaal f 3.548,- bruto per maand) of funktieschaal 6 (max. f 3.723,- bruto per maand). De chef van de stafafdeling P O, de heer P.L.N. Verhoeven, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Zijn telefoonnummer is 01719-60247. Uw sollicitatie richt u aan burgemeester en wethouders en uw sollicitatiebrief met c.v. moet u, binnen 10 dagen na de plaatsingsdatum, sturen naar de stafafdeling Personeel Organisatie, Postbus 298, 2200 AG NOORDWIJK, onder vermelding van vakaturenummer 94/02 in de linker bovenhoek van de envelop en brief. De gemeente Noordwijk wil de instroom van vrouwen en gehandi capten bevorderen. Daarom nodigen we vertegenwoordigers van beide groepen pit om te solliciteren. Project Partners detacheert personeel in specifieke situaties en in diverse disciplines voor kort- of langlopende projecten. Project Partners is een landelijke detacherings organisatie met tien vestigingen. Het is een zelfstan dige werkmaatschappij van Vedior International en behoort tot de Vendex-groep. Project Partners heeft ruime ervaring met detachering van specialistisch personeel bij overheid en bedrijfsleven. Als partner in het samenwerkingsverband van ASB Uitzendbureau en de Gemeente Den Haag zoeken wij, op korte termijn, kandidaten voor de volgende functies, m/v: opzichters/tekenaars rioolaansluitingen Functie-eisen: Opleiding op MTS-niveau (W&W); ruime ervaring met civiel technisch werk op het ge bied van riolering; goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling. Functie-inhoud: Het voorbereiden, toezicht houden en technisch administratief verwerken van rioleringsontwerpen t.b.v. huis- en kolkaansluitingen. verbouwleiders particuliere woningverbetering Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau (HTS/TU Bouwkunde); ruime bouwkundige ervaring op het gebied van onderhoud; kennis van de woningwet, bouwverordening en subsidieregelingen voor woningverbetering; goede contactuele eigenschap pen en een grote mate van zelfstandigheid; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Functie-inhoud: Het verrichten van voorbereidende werkzaamheden t.b.v. de particuliere woningverbe tering en verantwoording voor de uitvoering hiervan. plantoetser woningmarkt en projectmanagement Functie-eisen: MTS/HTS Bouwkunde of W&W; ruime ervaring op het gebied van subsidie-aanvragen in de gesubsidieerde woningbouw; kennis van regelgeving op het gebied van nieuwbouw en woningverbetering m.b.t. volkshuisvesting en stadsvernieuwing; technisch en financieel inzicht; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Functie-inhoud: Het beoordelen van subsidie aanvragen in de gesubsidieerde woningbouw. Uitvoeren van kosten-kwaliteitstoetsen, toezicht houden op uitvoering en adviseren omtrent financiële en technische oplossingen. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie, voorzien van pasfoto en uitgebreid c.v., voor 6 fe bruari a.s. naar: Project Partners, t.a.v. Mevr. H. Schellekens, Denneweg 1-36, 2514 CL Den Haag. Telefoonnummer: 070 364 16 85. Project Partners: project-detachering facilitair beheer

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 30