w ÜD is C HBO-VERPLEEGKUNDIGE OF INSERVICE-A OPLEIDING om "wakker" te blijven Verkoper voor Frankrijk resp. Duitsland vrachtwagen chauffeur MEDEWERKER PERSONEELS/ SALARISADMINISTRATIE V/M ZATERDAG 22 JANUAR11994 910 Wit wordt kvU|V\ rüeuAjJt cohcjA. i*A Usst 1 Even voorstellen, Ruud de Graaf is de naam. Inmiddels alweer geruime tijd werk zaam bij Accountantsbureau LTB in Lisse. Eén van de 21 vestigingen van ons bureau in Noord- en Zuid-Holland, die zich met accountancy, fiscale- en bedrijfskundige advisering, richten op zowel het midden- en kleinbedrijf als op de agrarische sector. TEAMLEIDER/ RELATIEBEHEERDER m/v Mijn functie daar? Teamleider/Relatiebe heerder. De persoonlijke adviseur van een groot en gevarieerd aantal relaties. Relaties, met wie ik vele belangrijke vraagstukken bespreek. Van financiële en fiscale zaken tot sociaal-economische kwesties en investeringen. Door een interne reorganisatie is er zo'n zelfde functie vacant gekomen. Deze positie kan ingevuld worden door iemand die in het bezit is van een HEAO-AA diploma of een voltooide SPD-opleiding. Die al enige jaren ervaring heeft op een accountantsbureau en die nu toe is aan een nieuwe uitdaging. De werkzaamheden? Ondermeer het op stellen en controleren van jaarrekeningen en rapportages. Verder bespreek je de concept- jaarrekeningen met de cliënt en verzorg je adviezen van uiteenlopende aard. Je geeft leiding aan een team van vier assistent accountants. Een flexibele instelling en ver antwoordelijkheidsgevoel zijn dus vereist. Heb jij wel oren naar een carrière met per spectief binnen een organisatie met 500 medewerkers? Een prima, marktconcurre- rend salaris en een aantal aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan een sollicitatiebrief, onder vermelding van P&0-94-001, naar onderstaand adres, t.a.v. Judith Willard, P&O-adviseur. Wil je eerst meer inhoudelijke informatie? Dan kun je contact opnemen met Ger Vermin AA, vestigingsleider, tel.: 02521-19055. ACCOUNTANTSSUilËAU LTB Accountants-en Belastingadviesbureau LTB B.V. Postbus 191, 2100 AD Heemstede tel.: 023-152399. Verpleeghuiszorg ff/Zuid-Kennemerland De Stichting VZK biedt zorg, verpleging, behandeling, reactivering, dienstverlening en huisvesting aan Quderen. Stichting verpleeghuiszorg Zuid-Kennemerland exploiteert in Haarlem de lokatie Zuiderhout, 160 somatische bedden, en in Hillegom de lokatie Den Weeligenberg, 180 psychogeriatrische bedden en de tijdelijke voorziening Horstendaal, 40 psychogeriatrische bedden. n modern en gezellig verpleeghuis gelegen op de grens van aktiviteitenbegeleider m/v (35 uur per week, 87,5% onbepaalde tijd) Funktie-inhoud: - het ontwikkelen, uitvoeren en bijsturen van aktiviteiten in groepsverband en individueel met bewoners - zorgdragen voor een gerichte observatie en rapportage - verzorgen van aktiviteiten in de avonduren en met feestdagen - aanbieden van aktiviteiten in de centrale ruimtes en op de verpleegafdelingen - aktiveren van bewoners met een gevorderd dementieel syndroom - begeleiden van vrijwilligers en stagiaires. Funktie-eisen: - affiniteit en ervaring in de omgang met psychogeriatrische bewoners - ervaring met begeleiden van stagiaires - belangstelling voor snoezelen - multidisciplinair kunnen samenwerken - flexibel en zelfstandig kunnen werken i - bereidheid tot scholing. Opleidingsniveau: - een relevante MBO of HBO opleiding (b.v. MDG0-AB, Mikojel) - bij eventuele vaste aanstelling vinden nadere afspraken plaats over gewenste scholing en specialisatie. aarden: n bijpassende sekundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie kan worden ingewonnen bij: mevrouw Engelsma, kobrdinator aktiviteitenbegeleiding tussen 11.30 12.30 uur, tel. 02502 - 47742. Op verzoek sturen wij u graag een sollicitatieformulier toe. Het bestuur van het Groen College vraagt voor de afdeling Vervolgopleidingen van de Chr. Tuinbouw- en Handelsschool in Rijnsburg een administratief medewerkster (m/v) Het betreft vervanging wegens ziekte. Omvang van de betrekking: drie ochtenden (ma. di. of wo. en do.) Gevraagd: - Goede kontaktuele eigenschappen - Ervaring met WordPerfect 5.1 - Bekendheid met Reflex (dataverwerking) en/of Schoolfact strekt tot aanbeveling. Inlichtingen en sollicitaties: Dhr. H. Dijkhuizen, tel. 01718-21657 school, 01718-73854 privé. Stichting LEZEN, Keizersgracht 391 Orize cliënt is een exportbedrijf van bloembollen en vaste planten. In de branche is het een middelgroot bedrijf en het exporteert naar onder andere de Verenigde Staten, het Verre-Oosten en diverse Europese landen. Het bedrijf onderscheidt zich door een hoge graad van serviceverlening, is zeer sue vol en groeit gestaag. In het kader van de continuïteit zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functies De functie: Uw inwerkperiode zal plaatsvinden op het bedrijf en zal gericht zijn op het opdoen van produkt- en bedrijfskennis. Hierna gaat u zelfstandig contacten leggen en onderhouden met klanten op de Franse resp. Duitse markt. Naast de bestaande contacten met de vooral kleinere bedrijven bent u hoofdzakelijk bezig met het acquireren van grotere afnemers op de markt, zoals inkooporga nisaties en grootwinkelbedrijven. U adviseert uw afnemers, verkoopt de produkten en weet afnemers te binden door uw persoonlijke verkoop en service verlening van het bedrijf. België Denemarken Finland Frankrijk Engeland Italië Nederland Zweden Gevraagd wordt: - Een enthousiaste en zelfstandige persoonlijkheid die in staat is om op de Franse resp. Duitse markt te verkopen. - Opleiding op middelbaar niveau, waarbij middelbare tuinbouwschool een pré is. - Een aantal jaren commerciële ervaring opgedaan in de agrarische sector, bij voorkeur in de verkoop van bloem bollen. - Goede beheersing van de Franse resp. Duitse taal. - Leeftijd tussen 25 en 40 jaar. - De bereidheid te reizen. Geboden wordt: - Een uitermate afwisselende en zelfstan dige baan bij een succesvol en toe komstgericht bedrijf. - Goed vast salaris, aangevuld met een provisieregeling en een onkostenver goeding. - Een representatieve auto van het bedrijf. Indien u bent geïnteresseerd in deze functie, schrijft u een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 96.3093 én het land waarnaar uw voorkeur uitgaat aan Mercuri Urval B.V. Westblaak 132, 3012 KM Rotterdam. Noorwegen Spanje Duitsland Zwitserland Australië Verenigde Staten International Express Courier IEXC International Express Courier is een sterk groeiende onderneming op de internationale koeriers- en express markt. De nabij Schiphol gelegen Ne derlandse vestiging is wegens toegenomen activiteiten aan uitbreiding toe. Inside Sales Representative Functieomschrijving: - Het realiseren van het vastgestelde commerciële beleid, d.m.v. pro specten en acquisitie van het internationale dienstenpakket aan nieuwe accounts en het beheren van bestaande accounts. - Binnen de commerciële activiteiten spelen creativiteit, eigen initia tief, strategisch inzicht, communicatieve vaardigheden, commer ciële inventiviteit en doorzettingsvermogen een essentiële rol. - Verkoopervaring in de internationale koeriers- en express markt is een pre. - Voor deze functie is een passende representativiteit en goede ken nis van de Nederlandse en Engelse taal vanzelfsprekend (minimaal MBO). - De voorkeur gaat uit naar enthousiaste en flexibele kandidaten in de leeftijd tot 32 jaar die op een zeer zelfstandige wijze kunnen ope- IEXC International Express Courier biedt: - Zeer afwisselende functie in een informeel jong team. - Een snel groeiende, gezonde en solide internationale onderneming met zeer goede toekomstperspectieven. - Arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van de functie. Sollicitaties met uitgebreide CV binnen 1 week naar: IEXC International Express Courier T.a.v. dhr. E. de Jong Zandsteen 30 2132 MR Hoofddorp De meidenopvanggroep van Stichting de Mare biedt aan weggelopen en/of bedreigde meisjes de gelegenheid om in een veilige omgeving tot rust te komen en te zoeken naar een oplossing voor hun v problemen. Voor deze groep zoeken wij: VRIJWILLIGE GROEPSBEGELEIDSTERS Wij zoeken vrouwen die: - Minimaal 21 jaar zijn - 24 uur per week onbetaald willen werken - bereid zijn onregelmatige diensten te draaien - zich betrokken voelen bij de doelgroep Wij bieden: - professionele werkbegeleiding - deskundigheidsbevordering en training - mogelijkheid voor reis- en oppaskostenvergoeding Tevens zoeken wij voor deze groep INVALSTERS voor min. 8 uur per week. Voor uw reaktie of meer informatie kunt u terecht bij: Stichting de Mare, Postbus 608, 2300 AP Leiden, telefoon 071-419394 t.a.v. Willi Nieuwenhuis, koördinatrice. Kluivers Recycling B.V. zoekt wegens uitbreidingswerkzaamheden een chauffeursdiploma vereist ervaring met autolaadkraan strekt tot aanbeveling. Heeft u interesse, bel dan voor een afspraak: 071-222613. Voorhout Centrum Dienstverlening Onderwijs Het CDO Voorhout bestaat uit een aantal units, die op verschillende gebieden diensten verlenen aan scholen en schoolbesturen en heeft daartoe 15 personen het bureau werkzaam. Door toename van de werkzaamheden zoekt CDO v salarisadministratie een full-time r haar afdeling personeels- De taak zal bestaan uit de volgende werkzaamheden: - het muteren van gegevens in de geautomatiseerde personeels- en salarisadministratie (APA) - het uitvoeren van rechtspositionele regelingen - het verzorgen van correspondentie - het bijhouden van het personeelsarchief - het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op de personeels- en salarisadministratie Voor deze functie wordt gevraagd: - een opleiding op mavo/havo/meao-niveau - ervaring met het CASO-systeem - kennis van het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect 5.1 - collegialiteit Geboden wordt een prettige werkomgeving en passende salariëring volgens rijksregeling (schaal 5 met doorgroei naar 6). Datum indiensttreding in overleg doch zo spoedig mogelijk. Uw schriftenjke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het secretariaat var het CDO, Postbus 98, 2215 ZH Voorhout Tel. 02522-16127. Door een uniek samenwerkingsproject met de Hogeschool Holland kun je bij het Spaarne Ziekenhuis zowel de HBO-V opleiding als de inservice-A opleiding volgen. De opleiding Bij de HBO-V start je met een propaedeutisch jaar aan de Hogeschool Holland te Diemen. Vervolgens ga je een half jaar als werknemer aan de slag op verschillende verpleegafdelingen van het Spaarne Ziekenhuis. Zo breng je theorie meteen in praktijk en ontvang je boven dien een salaris. Theorie- en werkperioden wisselen elkaar halfjaarlijks af. Na 4 1/2 jaar ben je gediplomeerd HBO-V-er mèt werkervaring. De inservice-A opleiding bestaat uit een combinatie van praktijk en theorie. In een periode van 3 jaar en 10 maanden word je opgeleid voor het diploma Verpleeg- kundige A. De opleiding start met een beroepsvoorberei dende periode (BVP) van 30 weken, waarin leren op school en in de praktijk elkaar afwisselen. Nadat de BVP is afgerond, begin je met praktijkstages (gemiddeld 36 uur per week) op de afdelingen. De opleiding gaat uit van vaardigheidsonderwijs opgezet in modules, waarbij de theorie vooraf gaat aan de praktijk. De theorie wordt ver zorgd door "De Brink", het regionaal opleidingsinstituut te IJmuiden. De eisen Voor de HBO-V dien je te beschikken over minimaal een HAVO- of VWO-diploma. Daarnaast ben je niet ouder dan 25 jaar en gaan wij ervan uit dat je na diplomering in een algemeen ziekenhuis wilt werken. Om in aanmerking te komen voor de inservice-A opleiding moet je tenminste 17 jaar oud zijn en beschik ken over minimaal een afgeronde MAVO-4 opleiding met 6 vakken op D-niveau waarvan één exact vak. Wat wij bieden Tijdens het propaedeutische jaar van de HBO-V heb je recht op studiefinanciering. Daarna heb je recht op een salaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring. Voor de inservice-A opleiding ontvang je gedurende de eerste 7 maanden een bruto zakgeld van f 495,— per maand. Daarna kom je in dienst van het ziekenhuis op basis van een leer/ arbeidsovereenkomst en ontvang je een salaris van minimaal f 1.492,-- bruto per maand, exclusief de vergoeding voor onregelmatig diensten. Er is een mogelijkheid om in onze personeelsflat te wonen. Misschien wel zo gemakkelijk in een nieuwe woon-werkomgeving. Heb je interesse? Stuur dan onderstaande bon op. Wij zullen je dan zo spoedig mogelijk uitnodigen voor de informatiemiddag, waar een aantal onderwerpen aan bod komen zoals de opleiding, ons ziekenhuis, de sollicitatieprocedure etc. Wil je meer informatie, neem dan contact op met Michelle Grothe, telefoonnummer 023 -14 14 61. De bon stuur je naar het Spaarne Ziekenhuis, dienst personeel en organisatie, Antwoordnummer 11 2100 WB Heemstede (postzegel plakken is niet nodig). i Naam Voornaam J Adres j Postcode Plaats is geïnteresseerd in de opleiding: I die start in augustus/september 1 j Mijn leeftijd is jaar j Mijn vooropleiding is Spaarne Ziekenhuis Geeft ruim baan aan je loopbaan JIIÜ

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 30