Post en Raas gaan weer samen op pad Oudste sportclub van Leiden roeit keurig door olleybalsters NOVO verrassen tegen koploper Sport Francesco Moser houdt al snel de benen stil OENSDAG 19 JANUAR11994 IEF WILLEM SPIERDIJK, C ROB ONDERWATER. 0 DUIVENTIL ilDEN LOMAN LEEFMANS de oudste sportclub van ,eiden en heeft ook het predi- aat 'koninklijk' voor de naam taan. Studentenroeiclub KSRV Ijord viert dit jaar haar 24e lus rum en doet dat uiteraard met reel gevoel voor traditie en ei- Fen historie. Maar Njord wil dit- naal ook de omwonenden bij festiviteiten betrekken. Want echt, we zijn zo rot nog liet", aldus A. Elderson, voorzit- rvan de lustrumcommissie. Roeivereniging Njord is haar iele bestaan onlosmakelijk ver jonden geweest met studen- envereniging Minerva. Beter ;ezegd, Njord is de grootste, zo- eheten 'subvereniging' van het ;orps, ook al heeft de aan de ilorsweg gevestigde club ook eden die wel student maar jeen lid van Minerva zijn. De roeiclub straalt een zekere Ceurigheid uit waardoor het :ich ongewild toch onder- icheidt van de 'volkclubs'. Toen le gemeente dreigde een ap- jartementencomplex naast het rerenigingsgebouw Njord te :etten, waarschuwde het be- van de roeiers netjes dat isolerende maatregelen noesten komen in het complex. iVant een roeivereniging is een jron van geluidoverlast en daar vilden ze even zelf voor waar- huwen. Dat studentikoze tintje bete cent volgens Elderson niet dat vooral gefeest en niet serieus /ordt gesport bij Njord. Je icbt wel fuifroeiers, die eens jaar, bij dertig graden en windstilte met een krat in de boot een klein tochtje maken, maar er zijn ook wedstrijdroei ers die een heuse gelofte doen dat ze een half jaar lang geen drank en alcohol nuttigen en ie dere avond .om half twaalf gaan slapen", zegt Elderson. Njord heeft voor deze 'Spar taanse' uitverkorenen zelfs een Oostduitse toptrainer in dienst. Hoogtepunt voor deze wed strijdroeiers is de Varsity, een jaarlijkse race tusen studenten teams. Als Njord deze wedstrijd wint (wat recentelijk tussen 1984 en 1988 vijf maal op rij ge beurde) dat trekken alle roeiers met fakkels in triomftocht door de Leidse binnenstad. De antieke club denkt er aan om tijdens het lustrum eens flink uit te pakken, ook voor de buurt. Elderson en consorten denken aan het houden van een braderie op de Morsweg in sa menwerking met de winkeliers aldaar en zangwedstrijden voor de jonge buurtbewonerstjes. Ook zinspeelt de jubileumcom- malige leerlingen van de nabij gelegen Beatrixschool die al een aantal jaren geleden tegen de grond ging. Verder wil Njord ook de roei- sport bij haar jaarfeest promo ten. En omdat 'burgervereni ging' Die Leythe eveneens jubi leert, wordt waarschijnlijk sa men een actie op touw gezet bij het Galgewater. Verder is er bin nen de vereniging Njord dit sei zoen volop 'gewoon feest'. Ook Minerva viert dit jaar een lustrum en ook met deze 'moe dervereniging' worden evene- Een treffend beeld van Njord: oud en jong inspecteren het materiaal, menten samen opgezet. ,,Dat heeft ook als voordeel dat de ge meente hopelijk scheutiger is met het verstrekken van ver gunningen", zegt Elderson. Niet dat hij echt problemen op dat gebied verwacht. Njord heeft een gewichtig comité van aan beveling voor de feesten en par tijen die in het voorjaar r plaatshebben. Niet alleen bur gemeester Goekoop en de uni versiteitsbazen Leertouwer en Oomen hebben zitting maar ook minister Kooijmans van OTO HENK BOUWMAN buitenlandse zaken. Allemaal hoge lieden waarvan maar wei nigen weten óf ze ooit geroeid hebben en of het dan wedstrijd- of fuifroeiers waren. Vrouwen Leython gunnen WW geen enkele set de eerste klasse van de dis- Jtrictscompetitie hebben de vol- jleybalsters van NOVO de zware [uitwedstrijd tegen lijstaanvoer- Raaphorst/VSTS afgewerkt, t Noordwijkse team verraste t winst in de eerste set, maar het goede spel niet conti- sren (3-1 verlies). De vrou- n van LUSV boekten hun 'eede overwinning en hebben i weer aansluiting met de middenmoot van de ranglijst. NOVO 'ontregelde i yen het spel van VSTS kelijk met slimme plaatsballen. Daarop moest de thuisclub het antwoord schuldig blijven: 11-15. Vervolgens raakte NOVO echter ih personele problemen. Het was al aan het duel begon nen zonder twee vaste krachten. Bovendien raakte Thea Duin dam geblesseerd, waardoor ze slechts op halve kracht verder kon spelen. Tot overmaat van ramp ging VSTS steeds beter draaien. Via tussenstanden van 15-5, 15-7 en 15-6 pakte de koploper alsnog vrij simpel de De vrouwenploeg van WW moest zijn meerdere erkennen in de reserves van Leython, de nummer twee van de ranglijst. Leython, dat over meer routine en aanvalsjcracht beschikte, gunde WW geen enkele set. Dat was voor de tweede keer in dit seizoen. Het grote verschil in beide wedstrijden was de ma nier waarop de overwinning tot stand kwam. In het eerste tref fen had WW niets te vertellen. In Wassenaar deed de equipe drie sets lang tot de slotfase In de andere eerste klasse is LUSV aan een opmars bezig. Na Tonegido/Voorburg 5 lieten de studentes ook Kalinko 2 in het zand bijten. In de Universitaire Sporthal werd het 3-1 (15-10, 11-15, 15-11 en 15-7). De serve (Aukje Oosterhof) en blokkering (na een aarzelende start) bleken geduchte wapens aan Leidse kant. Orion liet een steekje val len in de uitwedstrijd tegen Agon. In Boskoop werd het 3-2. Dat gebeurde in een duel met opmerkelijke setstanden: 15-13, 5-15, 3-15, 15-4 en 15-10. RW kreeg in de wedstrijd te gen Den Ouden/Nivoc de op dracht de ballen tegen de ach terlijn te serveren. Dat lukte in de eerste en tweede reeks maar matig. Veelal verdween het speeltuig buiten de lijnen. Om dat ook Nivoc niet in zijn beste vorm stak, won RW de sets niettemin met 15-13 en 15-12. In het derde bedrijf liet RW zien dat het wel degelijk kan volleyballen. Het vijandelijke blok werd via snelle combina ties zoekgespeeld, met een 15-5 stand als gevolg. Mannen Bij de mannen stelde Grafi- -con/Donar teleur door in Ou derkerk aan de IJssel met 3-1 van VOY te verliezen. In eerste instantie was er nog geen vuiltje aan de lucht. Via knap spel ga ven de Leidenaars hun oppo nenten het nakijken (5-15). Daarna stokte het ritme. Het spel werd minder nauwkeurig en het zelfvertrouwen ver dween. Omdat er geen wissel spelers op de bank zaten (Bas Bloem was geblesseerd) kon er ook niet worden ingegrepen. Na Donar 15-7, 15-5 en 15-9 een illusie armer. SKC heeft al helemaal geen il lusies meer. De ploeg staat vast genageld op de laatste plaats met nul punten. Het feit dat in de uitbeurt tegen Jodan Boys een setje werd veroverd was al heel wat. Het betrof de tweede, die in 8-15 eindigde. Positief bij BKC is dat de selectie voor het eerste team inmiddels is uitge breid tot twaalf man. Het twee de mannenteam van RW won met 3-1 van Zovoc 2. Ook voor NOVO 2 was winst weggelegd. Sovicos 3 kreeg een 3-0 neder laag te slikken. Gemini/Kange- roes 2 - GSC ten slotte kende een eindstand van 3-2. Wilt U iets melden? Bel 071- 356461 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. Het Nederlands voet balelftal maakt van af 23 mei weer ge bruik van het veld van SJC. Voordat de selectie van Dick Advocaat naar Canada vertrekt, logeert men een aantal dagen in Hotel Huis ter Duin Freek Rienks vertrekt als tweede trai ner bij Quick Boys Voetbalver eniging De Sleutels heeft een oefenwedstrijd tegen SV Voor schoten met 2-1 gewonnen. Marcel Groenendijk (De Sleu tels), tweemaal, en Hein de Graaff (SV Voorschoten) waren de doelpuntenmakers De nog maar kort geleden opgerichte Ajax Supporters Vereniging is met bijna 15.000 leden de grootste van Nederland Het zaalvoetbal wordt bij de Olym pische Spelen in Sydney (2000) een demonstratiesport De fanclub van Europees schaats kampioen Rintje Ritsma is in Leimuiden (Molenkade 19,2451 AZ). Jeroen Straathof heeft ook een fanclub. Het adres is: M. Withoosstraat 10, 3812 ST Amersfoort# De Nederlandse oud-wielerkampioen Johan van der Velde is door de rechtbank in Turnhout(B) na het betalen van een borgsorm vrijgelaten. Van der Velde had wederom een groot aantal inbraken ge pleegd Leontien van Moorsel staat ruim aan de leiding in het Classement Mondial du Cyclis- me Féminin. Petra Grimbergen (72), Marion Borst (103), Angela van Smoorenberg (200) en Ani ta Krüse (384) behaalden ook punten in het vrouwenklasse ment Op zaterdag 29 januari organiseert Loes van Wersch in Berg en Dal bij Nijmegen een ATB-dag voor vrouwen (080- 788052) Voetbaltrainer Boude- wijn de Geer (Blauw Zwart) zal volgend seizoen bij Quick Den Haag zowel de senioren en jeugd gaan trainen. Cees Pou- wiel (ex-UVS) verlengt zijn con tract bij RKAW. Jan Stroomberg wordt de nieuwe technische man bij UW en Toon Brakus blijft nog een jaartje bij RVC Bij de tweede ronde van het Open NK bridge allround in Bergen behaalde het koppel Pi ket/Verhees (Katwijk) de eerste plaats Peter Bonthuis neemt de organisatie in handen van het wereldtitelgevecht van Regi- lio Tuur. Bonthuis kwam in Las Vegas tot een accoord met manager Bob Arum Over een maand wordt duidelijk of Rob Alflen zijn voetballoopbaan kan voortzetten. De Ajacied kampt al lange tijd met een rugblessu re. Een hemia-operatie baatte slechts ten dele Den Haag heeft zich kandidaat gesteld voor de organisatie van het Eu ropees Jeugdkampioenschap in 1995 De karate-do bond Ne derland heeft Yvonne Senff en Rob Mol uitgeroepen tot re's- pectievelijk sportvrouw en sportman van 1993 Het we reldkampioenschap marathon- schaatsen over 100 km, wordt in februari 1995 verreden op Lip- noerstausee in Tsjechië Japan dreigt met een boycot van Eu ropese toernooien als de Eu ropese judobond besluit pakken van verschillende kleur te intro duceren. De bakermat van de verdedigingskunst wil de sport wit houden Wassenaarder Ton Rueck is weer actief op de lange afstandsport. Hij verblijft mo menteel in Oostenrijk voor deelneming aan de winter- triathlon op de Haldensee De Belgische deelstaat Vlaanderen krijgt een eigen profwielerploeg. Oud-rennerRoger Swerts krijgt een groep van 14 renners te be geleiden De City-Pier-City Loop in Den Haag wordt dit jaar op zondag gehouden. Dit expe riment zal plaatsvinden op 27 maart ATT is de zevende hoofdsponsor van de Olympi sche Spelen in Atlanta 1996. Ie dere sponsor brengt 76 miljoen gulden in Philip de Haan, oud speler van Kozakken Boys, wordt na de zomer trainer van Woudrichem Peter Pieters wordt het komend wielersei- zoen zijn eigen sponsor. Bij ge brek aan belangstelling van be staande geldschieters heeft de wielrenner de BV Peter Pieters opgericht. De wielerprof is di recteur, werknemer en de enige aandeelhouder Zaterdag 22 ja nuari Speedo zwemwedstrijden in de Leidse Zijl. Aanvang 15.00 uur De meisjes onder 13 jaar spelen op donderdag 20 januari bij voetbalclub HVZ in Zoeter- woude-Rijndijk een onderlinge oefenwedstrijd. Vanavond spe len de meisjes onder de 16 jaar een wedstrijd in Vogelenzang tegen de afdeling Haarlem. De jongens onder 13 jaar gaan maandag 24 januari naar Uit hoorn. Amsterdam is daar om 19.00 uur de tegenstander SCOREBORD PRIJSVRAGEN GILZE. DICK HEUVELMAN In tijden van nood leert men zijn vrienden kennen. En blijken Peter Post en Jan Raas best nog door één deur te kunnen. De twee aartsvijanden sinds jaar en dag hebben zich het (verontrustende) lot van de Nederlandse wiel rennerij aangetrokken. Het gaat beide heren aan het hart dat de mannen van Oranje steeds minder meetellen in het professionele peloton. Het wordt hoog tijd, vinden ze, dat de neerwaartse spiraal wordt omgebogen. de seizoenpresentatie weer de door Post zo gewenste stijl uit. Weliswaar is de (Panasonic) grandeur uit het vorige decen nium verdwenen, maar toen groeiden de bomen ook nog tot in de hemel. Post moet het dit jaar doen met een budget van 6.5 miljoen gulden. In de 'gouden tijden' was dat nog zo'n tien miljoen. Treuren doet de baas daar evenwel niet om. Sterker nog: hij vindt het prima dat er niet meer zo met geld hoeft te wor den gesmeten.. De renners heb ben Hink in moeten leveren, twee handen vol toppers daar gelaten. Post: ,,Dat komt de rust ten goede. Vroeger was al dat geld een bron van conflicten doordat de ploegleiders tegenel- kaar gingen opbieden. Dat is gelukkig nu voorbij en geeft je rustgevend gevoel". Ambitieus Vandaag de dag is het zo dat renners zich wezenloos bellen om ergens onderdak te komen. ^-VERSLAGGEVER eerste aanzet daartoe is reeds gegeven. Post en Raas hebben gezamenlijk rond de ta fel gezeten en wat filosofietjes uitgewisseld en tevens wat con structieve ideeën geopperd. De strijdbijl is begraven. Post: „We zullen wel concurrenten van el kaar blijven, maar met onze vi sie op het wielrennen zitten we op één lijn". Peter Post mag dan al de zes kruisjes hebben bereikt, als het Over hardfietsen gaat, staat de man nog altijd in vuur en vlam enthousiasme. Is hij een 'diehard' van het zuiverste soort. Dat bleek gisteren weer eens in het Brabantse Gilze, waar hij-als vanouds zijn 22ste ploegvoorstelling had geregis seerd. Ergerde Post zich vorig jaar groen en geel aan de Franse waarmee de heren cou reurs van Histor Laser door zijn Franse companen wérden voor gesteld in Lille, dit keer ademde Velen deden dat vergeefs, want de recessie in het cyclisme zet zich voort. En de gelukkigen die nog wel een contract kregen aangeboden, moesten flink in leveren. Voor ambitieuze ama teurs uit eigen land heeft Post dit seizoen (weer) geen plaats in zijn ploeg, die met een Franse licentie bij de UCI staat geregi streerd en op drie kernen (een Franse, Belgische èn Neder landse) is gefundeerd. Neo-prof Patrick Jonker heeft weliswaar een Nederlands paspoort, maar is in Australië tot coureur ge kneed. Eentje naar Post's hart, die 'op de kop kan rijden'. Juist daar, weet Post, schort het aan bij onze hedendaagse topamateurs. Dat moet veran deren en daarom willen Post en Raas zich. zij het in een scha- duwrol, met de opleiding van talent gaan bezighouden. Post: „Renners zijn er altijd en talent ook. Alleen moet je die bewust maken van wat van het prof- wielrennen nou eigenlijk pre cies inhoudt. Dat gebeurt niet. Ik ben vorige week bij een pre sentatie van een amateurploeg geweest en dan hoor ik veertien van de negentien renners zeg gen dat ze graag prof willen worden. Maar ze hebben geen flauw benul wat ze te wachten staat". De amateurploegleiders, stelt Post, kunnen hun ambitieuze discipelen de weg niet wijzen. Peter Post zet Eddy Bouwmans op zijn plaats tijdens de presentatie van zijn ploeg v met Jan Raas gaan bezighouden met het opleiden van talentvolle amateurs. SCHAKEN Post: „Daar missen zij de know how voor. Je ziet het wekelijks in de klassiekers, onze amateurs rijden puur voor de prijzen en die ploegleiders zijn ook nog eens met hun eigen klasse- mentjes bezig. Fout! Fout! Die jongens moet je laten demarre ren, op de kop laten rijden, ga ten laten dichten, kortom pom pen. Steeds maar weer laten pompen en nog eens pompen. Wat heb ik aan een beginnende prof die niet op de kop kan rij den? Helemaal niets!" Hanegraaf Vandaar ook dat Post en Raas ex-profs op het oog hebben om amateurs op te leiden tot goede profs. Hij laat de namen van Knetemann, Lubberding en vallen. Maar laatst genoemde, die door een over stekend hert tot opgave werd gedwongen, is voor hem eigen lijk de ideale man. Post: „Jac ques heeft uitstraling en per soonlijkheid, kent het vak en spreekt zijn talen. Ik heb er al met hem over gesproken en hij wil wel. Hij wil graag actief blij ven in de wielersport." Binnenkort gaan Post en Raas weer met elkaar in de slag om deze plannen verder uit te kris- taliseren. De bedoeling is dat er uit het bedrijfsleven jaarlijks een miljoen wordt gegenereerd, waarmee Hanegraaf (of iemand anders) twaalf renners kan op leiden tot professional. Post: „Met de contacten die Raas en ik hebben, moet dat mogelijk zijn. We kunnen iets presente ren, een goed verhaal afsteken. Daarnaast kunnen wij vanuit onze ploegen voor ondersteu ning zorgen. We zouden bij voorbeeld Theo de Rooy een keer mee kunnen sturen als ploegleider, en ook van tijd tot tijd soigneurs en mecaniciëns beschikbaarstellen". Als het Post ligt, rijdt de 'ploeg-Hanegraaf al in 1995 ovef 's Heren wegen. Het is vol gens hem de hoogste tijd, want de generatie Theuqisse, Rooks en Nijdam heeft z'n langste tijd gehad. Post ziet het helemaal zitten. „Wij kunnen iemand op leiden met onze kennis. Wij kunnen jonge renners zeggen hoe het moet". Wijk aan Zee. Kwartfinales FIDE Kandida tentoernooi: Afgebroken partij Kamsk (VSt) - Van der Sterren (Ned) 0-1 Stand 1 Ondruska (ZAf) 6-1 6-4 6 4. Stafford (ZAf) - Emilio Sanchez (Spa) 6-1 6 2 6-2, Ren- zenbrink (Dui) - Dewulf (Bel) 6-1 6-4 6-3, Lendl (VSl/15) - Reneberg (VSt) 5-7 6-2 b- 2 6-2, Larkham (Aus) - Mansdorf (Isr) 7-5 7-6 6-4, Krickstein (VSt) - Nydahl (Zwe) 7- 6 6-1 6-7 6-2. Vacek (Tsj) Gaudenzi (Ita) 6-3 6-2 6-2. Rosset (Zwi/11) - Hlasek (Zwi) 6-4 7-6 3-6 6-2. Ferreira (ZAf/13) - Rikl (Tsj) 6-3 6-4 6-2. Kult» (Zwe) Stolle (Aus) 6-4 6-2 6-1 (Ned/Tsi'7) - Lozano/Pugh (Mex" 6-4 9-/. Devries/MacPherson (VSt/Aus) - Kempers/Oosting(Ned)6-l 6-4 Vrouwen, tweede ronde: Helgeson (VSt) - z (Spa/3) - 2-6 9-7, Makarova (Rus) Simpson-/" (Can) 6-3 7-6. Rubin (VSt) - Coetzer (ZAf/12) 6-1 2-6 6-3, Sukova (Tsj/13) - Endo (Jap) 6-4 5-7 7-5, Huber (Dui/7) - Halard (Fra) 7-6 3-6 6-3, Testud (Fra) - Raymond (VSt) 7-5 3-6 6-3, Frazier (VSt) - Bobkova (Tsj) 6-2 6-1, Radford (Aus) - i (Dui) 7-5 6-2, Davenport (VSt/16) - SPORT OP TV schappen vanuit Melbourne 16.03-17.00 Did 1: Sport Extra: EK kunstrijden op de schaats in Kopen hagen en tennis in Melbourne. 17.00 17 15 Did 2 Sport Heute 17.00-17.30 EURO: Olympische Winterspelen: magazine 17 30-18 30 EURO: Eurofun. 18 30-19.00 EURO: Paardesport. 18.40-18.50 Ned 2: Sportjournaal 18 45 19 10 RTL Sport. SKI 2.33,44 (1.16,78/1,16,66), 2.33,73, 5. Aamodt (Noo) 2.33,8 6. Gstrem (Oos) 2.33,85, 7. 2.34,05, 8. Girardelh (Lux) 2.34.19, 9. I (Fra) 2.34,25, 10. Mader (Oos) MEXICO-STAD AFP/SID Francesco Moser heeft zijn tweede poging het werelduurre cord van de Brit Chris Board man (52,270 km) te verbeteren gisteren al snel opgegeven. De 42-jarige Italiaan, die zaterdag op de hooglandbaan van Mexi- co-Stad 430 meter te kort was gekomen, hield na precies 10 uten en 48 seconden de be nen stil omdat er een frisse wind opstak. Hij had er toen 28 ronden opzitten. Een uur nadat hij de aanval had gestaakt, verklaarde Moser dat hij het opnieuw gaat probe ren in de Hanns-Martin- Schleyerhal in Stuttgart, waar donderdag de zesdaagse begint. Een datum moet nog worden gevonden. In die Duitse accom modatie reed Moser in 1987 als afsluitiq 50,645 k betekende toen een wereldre cord voor overdekte banen. In middels maakt de internationa le wielrenunie (UCI) geen on derscheid meer tussen binnen en buiten. Destijds baarde Mo- sers fiets enorme opzien. Het achterwiel was namelijk bijna twee keer zo groot als het voor wiel. „De wind en de hoge lucht vochtigheid speelden me weer danig parten," zei Moser na zijn korte optreden. Met door komsttijden van 1.14,06 (1 km) en 5.47,80 (5 km) zat hij aan vankelijk nog goed op schema. „Ik- kwam snel in m'n ritme, maar merkte onmiddellijk daar na al dat het uiterst moeilijk was het vereiste tempo vast te houden." Tien jaar geleden volgde de Italiaan op dezelfde baan in Mexico-Stad de Belg Eddy Merckx op als werelduurrecord- houder. Hij was bovendien de eerste die zonder gangmaker in 60 minuten meer dan 50 kilo meter fietste (eerst 50,808 en vervolgdns 51,151 km). Zijn af stand van zaterdag (51,840 km) is overigens de tweede prestatie ooit. Stand aigemene WB 1 Aamodt 832, 2 Mader 652. 3 Tomba 564 TAFELTENNIS speelronde: Nederland - Hongarije 4-2; Muller - Batorfi 19-21 13-21. Vnesekoop - 21-16 18-21 21-15, Vnesekoop - Batorfi 19 30-20.00 BRT 1: Sport 20.05-22.09 Ned 2 Studio Sport 20.30 20.40 RAI UNO: Sport. 20.30-21.00 BBC 2 On the Line: re portage over sportblessures. 21.00 22.00 Super: Sport. 21.30 22.00 BRT 2 Sport. 21.45 22.30 Did 1: Sport Extra EK kunstrijden op de schaats in Kopen- 22800-22.15 RTL 5 Sportnieuws 22.15-22.30 Ned 3: Sportjournaal 23 00 23 25 BRT 1 Sport 23 20-01.25 BBC 1 Sportsn.ght met o.a. voetbal (FA Cup) en EK kunstrijden op de schaats 23 30-01.00 EURO: Amen Foot- -6 (+2 setpunten), 2. Zwe den 4-6 (0). 3 Nederland 4-6 (-2), Hongarije 4-2. 5. Frankrijk 4-0 linge duels met Zweden e TENNIS Open Australische kampioenschappen Mannen, tweede ronde Haarhuis (Ned) Stark (VSt) 6-2 6-4 6-4, Courier (VSt/3) - ball. it Melbourn DONDERDAG 09 00 09 30 EURO Eurofun 09.30-13.00 EURO: Biathlon: we reldbeker. 09 45 10 00 Did 3 Sport Old.es. 13.07-14.35 Ned 1 Studio Sport. 14.00-1 7.00 EURO EK kunstri|den op de schaats. 15 30-16 00 Did 2: Pfiff: sportpro gramma voor de jeugd 15.30-17.30 Ned 3: Studio Sport: tennis. Open Australische kampioen schappen vanuit Melbourne.

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 25