Programma's Rtv DINSDAG 18 JANUAR11994 NEDERLAND 1 16.00 17.27 leeft 7 sstal 17,53 ircode lt een18,03 ompvil 2de 18,15 t pak imeeV30 rkin- '8.40 ek voo! ch wel 19.02 ïhet 2'-54 uiten :elijk. 22.37 sorga- oop selijk, 23.24 Journaal Wildlife international. Natuurfilmserie. AfI.: De Mallard-eend. Hoewel de Mallard-eend vaak letter lijk op de korrel wordt ge nomen, is deze wilde kwa ker nog behoorlijk verte- genworodigd. Alleen in de westerse vlakten dreigt hij uitte sterven Via Ria. Praatprogramma. Presen tatie: Ria Bremer Topscore met Ted de Braak. Woord spel Paperclips. Videoclip De roze panter. Tekenfilmserie Sesamstraat. Kinderprogramma. Af I Vrienden/spelen Jeugdjournaal Klokhuis. Informatief kindermagazi- Tussen kunst en kitsch. Veilingprogramma. Ver slag van de kijkdag die in het Glasmuseum in Hoog- eveen is georganiseerd. Presentatie: Cees van Drongelen Journaal Opsporing verzocht. Programma waarin politie en justitie hun medewer king vragen inzake onop- gelosten misdrijven. Pre sentatie: Nellekevan de Krogt en Jan Scholtens Televizier. Actualiteitenrubriek Rondom tien. Praatprogramma. Presen tatie: Violet Falkenburg L.A. Law. Amerikaanse advocaten- serie. AfISpankyand the art gang. Gwen krijgt te horen dat de verzeke ring van het bedrijf haar niet wil verzekeren omdat haar vader aan een (ver moedelijk) erfelijke ziekte is overleden. Brackman is niet bepaald blij met het verhaal dat Beekman heeft geschreven over hun verblijf in de gevangenis Orde op zaken. Beursmagazine. Presenta tie: Eddy Schekman en Simone Wiegel Journaal Einde NEDERLAND 2 15.08 Nieuws voor doven en slechtho renden 15.15 Buitenechtelijke zaken (Foreign affairs) soapserie 15.40 The world of survival. Natuurfilmserie. Afl.: Een bloeddorstige muis 16.05 Samson. Belgisch kinderprogram- 16.45 Club Veronica TV. Gevarieerd jongerenmaga zine. Presentatie: Judith de Klijn en Danny Rook 17.25 Wings. Engelse comedyserie. Afl.5: Amoureuze perike len op Valentijnsdag 17.50 De Staatsloterij show op lo- katie 17.58 2 vandaag 18.00 Journaal 18.15 2 vandaag. Actualiteiten 18.40 Sportjournaal 18.50 Het weer en de hoofdpunten uit het 18.55 Onderweg naar morgen. Nederlandse soapserie 19.25 Stop de strop met Robert ten Brink. Woordspel 19.55 Empty nest. Amerikaanse comedyse rie. Afl. 18: Een gewichtig afspraakje 20.25 Boobytrap. Programma waarin men sen wraak kunnen nemen. Presentatie: Felice Dami- 21.40 In de Vlaamsche Pot. Nederlandse comedyse rie. Afl.: Jaloezie. Patricia en Frits hebben allebei een blind date. Als ieder een elkaar uiteindelijk in het restaurant ontmoet, gebeuren er de meest on verwachte dingen 22.10 De ongelofelijke hypnose show. Serie programma's met hypnotiseur Paul McKen- 22.40 Tour of duty. Amerikaanse serie. Afl.9: Gebroeders Baker. Bakers tweelingbroer Carl komt het team versterken. Wan neer Carl in vijandelijk ge bied neerstort, gaat Baker naar hem op zoek 23.25 Sprekend over de islam en de moderne tijd. Afl. 2 23.55 Journaal NEDERLAND 3 15.30 17.30 18.43 18.54 19.23 19.55 22.00 22.15 22.30 23.54 23.59 Open Australische tennis kampioenschappen Villa Achterwerk. Met: Mevrouw Ten Kate en het beest in de mens Jeugdserie. Afl.3. Met hulp van buurman vindt mevrouw Ten Kate haar directeur, maar als ze hem wil bevrijden, zit al les weer eens vreselijk te gen. (herh.) Mannetje Mannetje. Slapsticks. Afl.: Salto mortale. (herh.) Journaal Comedy op 3: All in the family. Ameri kaanse comedyserie, (herh.) Mr. Magoo. Tekenfilmserie Lingo. Spelprogramma. Presen tatie: Francois Boulangé Van gewest tot gewest. Regionaal magazine De connaisseur. Cultuurquiz, waarin de kandidaten aan de tand gevoeld worden met vra gen over de literatuur. Presentatie: Ad 's-Gra- vesande Mus. Serie. Afl.5: Huishoud geld. René verwijt zijn moeder dat ze niet met geld kan omgaan. Ze no digt hem uit om het huis houdgeld voor een week over te nemen. Tegen zijn eigen verwachtingen in ontwikkelt hij zich razend snel tot een tiran Shadows and light. Portret van de Spaanse componist Joaquin Rodrigo Journaal Sportjournaal Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Maartje van Weegen Trekking dagelijkse lotto Roerend goed. Wekelijks cultuurmagazi ne waarin gebeurtenissen en ontwikkelingen in de wereld van de kunst en cultuurworden belicht. Presentatie: Hanneke Groenteman Nieuws voor doven en slechtho renden Einde tbe SELECTIE de Stru- DINSDAG omie)Van Gewest tot Gewest Een reportage derenovereen supersportcentrum in Gronin- erdereêen- Verder aandacht voor het laatste „.•„L concert dat werd gegeven op het bio- scooporgel in het Passagetheater in drie 'Schiedam. Tenslotte een reportage over brengibeeldend kunstenaar Gerrit Terpstra uit 'gelijk Heeg die in Genum een kerk heeft ge- oksel Ihuurd voor zijn tentoonstelling waar de lan- vraa8 'De zin van het leven 'n deze t|ld' j centraal staat. en ae Nederland 3 19.23 im via seer Unauthorized Biographies: Elvis Presley t dezeln deze aflevering van een vierdelige,, >r portretten reeks over wereldbekende imensen staat ditmaal Elvis Presley cen- naar!traal. Elvis was en is waarschijnlijk nog l wer- isteeds de grootste popzanger die de we- ter. jreld heeft gekend. Elvis Preseley, 'The JKing of rock 'n' Roll', startte bijna in zijn (eentje een revolutie in de muziekwereld en deze documentaire wordt gekeken naar de herkomst van zijn muziek en Het :met name naar zijn familieachtergrond. Stel Zijn moeder sterft op het moment dat i via Elvis veel roem vergaart. Hij heeft enorm veel moeite om met de dood van zijn arlijkSpT°Le5erornte8aa 20.35 4x klassiek: Shadows and Light Een fas cinerend en ontroerend portret van de al sinds zijn jeugd blinde Spaanse compo nist Joaquin Rodrigo, bekend van zijn 'Concierto de Aranjuez'. Inmiddels is hij lal 93 jaar en zijn laatste compositie da teert van 1987. Maar nog steeds is hij aktief als musicus, al is het in kleine kring. Bijna elke streek in Spanje, iede re periode uit de Spaanse geschiedenis en veel bekende spaanse schrijvers wor den in Rodrigo's muziekwerken bezon- divi- Nederland 3 21.01 Rondom tien In Nederland lopen enkele [tienduizenden mensen rond, die hun le- |ven danken aan het feit dat ze hart, le ver, nieren, longen of een ander orgaan van iemand anders hebben gekregen. In 'Rondom tien' praat Violet Falkenburg |met enkelen van hen. Over hoe het is om te leven met een orgaan of met weefsel van een ander, óver de periode van af wachten vóór en over de periode na de transplantatie. Ook nabestaanden van donoren zullen over hun gevoelens aan het woord komen. Nederland 1 21.54 Scène uit de comedyserie 'In de Vlaamsche Pot', met Frans van Deursen als Frits, Josephine v. d. Meer als Patricia en Chris Tates als Pierre. (Ne derland 2,21.40 uur) Het leven gaat door Vandaag gaat het over de positieve effecten van het stop pen met roken. In de inleidende docu mentaire zijn verstokte rokers, die er niet aan denken om met roken te stop pen, en stoppers te zien. Na deze docu mentaire kan het publiek in de studio en de kijker thuis vragen stellen aan een deskundig panel dat geleid wordt door presentator Jaap van Meekren. RTL 4 22.30 de tijd van de wéderopboui heid die de woningbouw altijd sterk g stimuleerd heeft, trekt zich terug. Wo Nederland nu helemaal volgebouwd r dure huizen? Blijft er genoeg ruimte e durf vóór bijzondere projecten? En ku FILMS OP TV DINSDAG Gray Lady Down 1978-USA) Typische rampenfilm van David Green. Een atoomschip zinkt na een aanvaring met een vrachtschip. Reddingsteam moet de bemanning uit benauwde situatie halen. Met: Charlton Heston. BBC 2 19.00 Unconquered (1989-USA) Waargebeurd drama van de familie Flowers waarin een zwarte jongen met astma ervoor vecht een succesvolle rugby-speler te worden. Met: Peter Coyote en Dermot Mulrony. Regie: Dick Lowry. RTL 4 20.25 A Rage in Harlem (1991-USA) Thriller van Bill Duke met Forest Withaker en Gregory Hines. Blanke zuiderling wordt His Mistress 1984-USA) Anne Davis w carrière maken maar maakt de fout eer verhouding te beginnen met de direc teur. Niet zo'n sterk drama van David II Rich met Robert Urich. Cléo de 5 a 7 (1961-F) Mooie jonge nachtclubzangeres ziet haar wereld in storten als ze hoort dat ze waarschijnlijk kanker heeft. Opeens ziet ze de wereld anders. Goed drama van Agnes Varda met Corinne Marchand. Duitsland 2 23.45 The Breakfast Club (1985-USA) Vijf scholieren komen, ondanks hun ver schillende karakters en achtergronden, BBC 1 23.50 Thérèse (1986-F) Religieus drama van Alain Cavalier over het leven van de de non, die op haar vijftiende een streng gesloten klooster in ging. Ondanks ziek te en twijfel blijft ze geloven. Met: Ca therine Mouchet. Duitsland 1 00.50 Gary Merrill in een onveilige buurt een moordzaak moet oplossen, Semi-docu- mentaire-stijl met levendig en naturalis tisch spel van de acteurs. BBC 2 01.30 WOENSDAG Tunes of Glory (1960-GB) Fro e bot- tussen een in Oxford opgeleide lui tenant-kolonel (John Mills) en de boerse, alcoholische Alec Guinness. Mi litairdrama van Ronald Neame. Duitsland 1/2 11.03 That Uncertain Feeling (1941-USA) Een vrouw lijdt aan slapeloosheid, gaat daar voor in therapie, en de kennismaking met een pianist blijkt ook genezend te werken. Komedie van Ernst Lubitsch met Merle Oberon. Nederland 1 11.45 Asterix et Cleopatre 1968-F/B) Schitte rende tekenfilm met goede grappen waarin de helden Asterix en Obelix naar Egypte reizen om te helpen met de bouw van een paleis voor de koningin. Regie: RenéGoscinny. RTL4 15.20 16.10 RTL Shop. RTL Club shopping, (herh.) Santa Barbara. Amerikaanse soapserie The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. De gasten praten over hun manier van geld sparen i 5 uur show. Gevarieerd magazine i Zes uur nieuws 19.00 19.20 19.30 01.05 01.50 02.35 03.20 Presentatie: Ruud ter Weijden Rad van fortuin. Spelprogramma. Presen tatie: Hans van der Togt Avondnieuws Weer The bold the beautiful. Amerikaanse soap. Alle gasten arriveren voor het huwelijk van Brooke en Eric Goede tijden, slechte tij den. Nederlandse dramaserie. Simon raakt meer en meer geobsedeerd door het mysterie van de vrouw achter de rolstoel. Door Daniels afwezigheid komt de toekomst van Alberts en Alberts in gevaar. Het huwelijk van Jeff en Sylvia lijkt ook dit keer niet door te gaan Waargebeurde verhalen: Unconquered. Amerikaanse speelfilm uit 1989 van Dick Lowry. Met: Peter Coyote, Der mot Mulroney, Tess Har per, Jenny Robertson, Frank Whaleye.a. i Het leven gaat door. Afl.: Stoppen met roken. Over de positieve effecten van stoppen met roken. Presentatie: Jaap van Meekren i His mistress. Amerikaanse speelfilm uit 1984 van David Lowell Rich. Met: Robert Urich, Juliane Phillips, Cynthia Sikes, Tim Thomerson, Mark Shera e.a. The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow, (herh.) As the world turns. Amerikaanse soapserie, (herh.) General Hospital. Amerikaanse soapserie, (herh.) Nachtprogramma RTL5 17.30 18.15 18.40 20.00 20.30 20.35 RTL text Happy days. Amerikaanse comedy MacGyver. Amerikaanse politieserie Family ties. Amerikaanse comedyserie Paradise Beach. Australische serie. Sean heeft zich gekwalificeerd voorde Iron-Manwed- strijd. Cassie organiseert een feesten haalt Nick over om te komen Miami Vice. Amerikaanse politieserie RTL acht uur nieuws RTL weer Unauthorized biographies. 4-delige documentaire over verschillende men sen. Vandaag: Elvis Aaron Presley Hearts afire. Amerikaanse romantische comedyserie RTL sportnieuws I.S.C.H.A. Talkshow. Gasten: Hans Dagelet, die het stuk heeft geschreven Dagelet/Cél ine', journa list/jurylid van de 'Surpri se Show' Jacques d'Anco- na en Rita Kóhnstamm, sociaal-psychologe RTL Late nieuws Midnight caller. Amerikaanse serie De draagmoeder. Braziliaansetelenovella. (herh.) Hei elei, kuck elei aktuell. Luxemburgs programma Quantum thuiswinkel RTL text .„imMnsHSaFFüSlï 'Unauthorized Biographies: van daag een documentaire over Elvis Presley. (RTL 5,20.35 uur) BEKIJKT MAAR De signalen van het naderende einde zijn onmiskenbaar. Nog één aflevering en de 13-delige Coverstory is weer voorbij. De hoofdredacteur van het weekblad De Ster is gisteravond zonder veel treurnis uitgezwaaid, en de toekomstige probeerde de stoel van haar voorganger af uit. Verdiend hoor! Want Nelleke Zitman heeft als verslaggeefster Marlies prima geacteerd. Haar doortastende collega Mare Klein Essink was misschien nog overtuigender, maar die heeft geen zitvlees. Het was heilzaam voor de broodnodige actie in de serie, maar voor zijn tijdig ontdekte sui kerziekte zou de bureaustoel een veilige uitweg geweest zijn. Of gaat die in 't laatste deel over? De NCRV-serie was mede door het spel van de acteurs zeer geniet baar. Voor mij spande Ton Lutz als weekbladdirecteur de kroon. Ik spreek zo nadrukkelijk lovend over het acteemiveau omdat het tot voor kort in Nederlandse series nog wel eens anders was. Ik denk nu ook aan de bekroonde serie Pleidooi, die de AVRO binnenkort voortzet. Daarvan waren de scripts over de advocatuur al zo sterk dat acteurs tot karakters konden uitgroeien. Zijn we op de goede weg? Op Coverstory was hier en daar de kritiek te lezen dat de journalis tieke gang van zaken niet op de werkelijkheid leek. Laat dit zo zijn, de verhalen zaten niettemin goed in elkaar, waren meestal span nend en, zoals gisteren over een valse Stradivarius-viool op een kunstveiling, interessant. Dus over het vermaakgehalte hoefden we ons niet te beklagen. Tussen de bedrijven door waren er toch aardi ge details die in de journalistiek bekende kost vormen, zoals de strijd om de identiteit van de krant, de meningsverschillen tussen de commercieel ingestelde hoofdredacteur en zijn redactie. De scripts durfden speelse bijzaken aan, zoals de geheimzinnige vriendin van de directeur die haar gedichten voorleest, om maar wat te noemen. En daarvan was het spiegelbeeld in terloopse de tails in de regie te vinden. Een brandkastsleutel is dan tenminste ook een echte. In dit genre is het ook altijd een waardeerbare attentie aan de kijker als gevestigde en geliefde acteurs en actrices onverwacht in gast en bijrollen opduiken. Behalve Bram van Erkel is ook lelie van Doornik als regisseur in de serie actief geweest. Hun greep op de scenario's werd vanaf deel één snel strakker. Ook de schrijvers hebben laten merken dat zij tot degenen in ons land behoren die dit politiewerk onder de knie be ginnen te krijgen. Het indertijd door de publieke omroep ingezette offensief om zich sterk te maken in Nederlands drama begint enige vruchten af te werpen. Wel valt op zo'n maandagavond het aanbod van het tweede Nederlandse net merkwaardig bleek uit. Maar daar trekken brave spelletjes blijkbaar wel veel kijkers aan. Het is nooit goed of het deugt niet. Henk Suèr PTT stort zich in Interactieve TV PTT-Telecom wordt voor de helft eigenaar van Teleworld. Philips is de andere eigenaar. Teleworld is een vorm van In teractieve Televisie (IT). Dat be tekent dat TV-kijkers via de tele foon kunnen meedoen aan spelletjes en quizzen. Andere mogelijkheden zijn telebanking en teleshopping. Oprichter van Teleworld en 06-ondernemer Peter Schouten trekt zich terug. Teleworld verzorgt voor een groot aantal commerciële om roepen waaronder RTL 4, RTL 5, MTV Europe en TV 3, de tele- tekstdiensten. Dat wordt gezien als het begin van 'echte' Inter actieve Televisie. Dit nieuwe fe nomeen beheerste de televisie beurs in Cannes vorig jaar. Om mee te doen heb je, behalve een TV en telefoon, een JackPack nodig waarmee je wordt aange sloten op een cèntrale compu- Commerciële omroepen willen massaal ether in Commerciële radio- en televi siestations verdringen zich om een plaatsje in de ether. Minis ter d'Ancona (cultuur) maakt deze week de toewijzing van de etherfrequenties bekend. De meeste zenders hebben via de kabel een aardige dekking, toch is de ether aantrekkelijker. Door de lucht wordt ieder toestel be reikt, ook de veel beluisterde autoradio. De luisterende auto mobilist is een interessante doelgroep voor de commercië- len. Maar liefst 27 gegadigden hebben zich gemeld. Onder hen twee grote dagbladuitgevers. De Telegraaf wil, samen met Wege ner, de ANWB en de NS een nieuws-, verkeers- en actualitei tenprogramma maken. Nieuws radio BV, een project van de Dagbladunie (uitgever van NRC Handelsblad en het Algemeen Dagblad) beoogt samen met het Franse Hachette/VDB Magazi nes een CNN op de radio. Er zijn vijf buitenlandse kandida- Waar het de commerciële ra dio betreft gaat het om een middengolfzender met een bij na landelijk bereik - waar Radio 3 op zat - en negen hoogvermo- gen middengolffrequenties. Ook is er een zender op de lange golf beschikbaar. Op twee van de drie Nederlandse televisienet ten zijn er in de nachtelijke uren van twee tot zeven, plaatsjes voor commercieel gebruik te vergeven. Een woordvoerder van WVC heeft laten weten dat een zen der die de Nederlandse muziek cultuur verder ontwikkelt, de voorkeur krijgt. Omdat jazz op de publieke radio een marginale rol speelt, lijkt Euro Jazz een aardige kans te maken. De zen der wil alle facetten van jazz en blues brengen voor een breed publiek, onderbroken door in formatie en nieuws. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat geeft de zendmach tiging uit. De overheid wordt daarbij geadviseerd door de Ne derlands Omroep Zender Maat schappij NV (Nozema). Nozema staat onder controle van de pu blieke omroep. BRTN 1 15.15 BRTN 1 15.00The couch trip, komedie. 17.00 African skies, jeugdserie. 17.30 Draai molen, kindermagazine. 17.40 De boomhut, kleutermagazine. 17.55 Tik tak. 18.00 Journaal. 18.10The bold and the beautiful. 18.35 Topscore. 19.03 Neighbours. 19.25 Meded. en progr- overz. 19.30 Journaal en sport. 20.00 De drie wijzen, quiz 20.35 Schermen, dis- cussieprogr. 21.35 Married with children. 22.00 I.Q., quiz 22.35 Van daag en sport. 23.00 Progr. van de Soci alistische Omroepver. 23.20 Coda. BRTN 2 18.50 Journaal19.00 Schooltelevisie: Family Album U.S.A., serie. 19.30 Het capitool 19.52 Zoutleeuw, docurnentai- in derTaklamakan, natuurfilm over de Taklamakan-woestijn, in het Noordwes ten van China. 21.30 Journaal en sport. 22.00 A rage in Harlem, speelfilm. DUITSLAND 1 16.00 Tagesschau16.03 Herzklopfen, spelprogr. 16.30 ARD-Sport extra, ten nis. 17.00 Tagesschau. 17.10 Brisant, boulevardmagazine. 17.40 ARDvor acht, informatie. 17.50Tagesschau-Te- legramm. 17.55 Feuer und Flamme, se rie. 18.25 Marienhof. 18.50 Tagesschau-Telegramm. 18.55Gross- stadtrevier, serie. 19.58 Heute abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Lie- bling Kreuzberg, serie. 21.04Tagesthe- men-Telegramm. 21.05 Die Trotzkis, se rie. 21.30 Plusminus, economisch ma gazine. 22.05 ARD-Sport extra, EK Kunstrijden. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Boulevard Bio. 24.00 Die Lady mit dem Colt, misdaadserie. 00.45 Tagesschau. 00.50 Thérèse, speelfilm. 02.20 Zuschauen - Entspannen - Nachdenken. Begegnungen mit Baumen. DUITSLAND 2 16.00 Logo. 16.08 Heute-Schlagzeilen. 16.09 The flying doctors. 17.00 Heute, sport en v/eerber. 17.15 Landerjournal. 17.55 Unser Lehrer Doktor Specht, se rie, 18.50 Kurzkrimi: Schicksal der Wo- che, misdaadserie. 19.00 Heute. 19.20 Weerber, 19.25 Florida Lady, serie. 20.15 Alle Achtung, amusementsprogr. 21.00 Frontal, magazine. 21.45 Heute- journal. 22.15 Warum macht die Bana- ne krumm? Reportage over een gezin in Panama dat met het kweken van bana- ^^Daïkleine FemsehTpie'h Tokio - Pankow, Duits-Japanse documentaire over vreemdelingen in de wereldstad Tokyo. 23.45 Mittwoch zwischen 5 und 7, speelfilm. 01.10 Heute. DUITSLAND 3 lisst. 18.43 Der Abend in West 3. 18.45 Aktuelle Stunde. 19.25 Fenster- programmeder Landesstudios. 19.45 Montagsmaler, spelprogr. 20.15 1000 Hertz, actueel live-magazine. 21.00 West 3 aktuel12115 Reporter. 21.45 Remington Steele, misdaad-comedyse rie. 22.30 Ein Mann geht stiften, portret van de 72-jarige manager Reinhard Mohn. 23.00 Das Bild, tv-film. 00.15 Fix und Fertig, film. 00.25 Nachrichten. 00.35 Nachtprogrammering. 00.35 Tagesschau vor20 Jahren. 00.50Tages themen. BBC 1 15.15Columbo, misdaadfilm. 16.50 Teddy trucks, animatieserie. 16.55 Sick as a parrot, puzzelprogr. 17.15 Jackanory, serie verhalen. 17.25 Super- Ted, tekenfilmserie. 17.35 Hangar 17, jongerenmagazine. 18.00 Newsround. 18.10 Grange Hill 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws en weerber. 19.30 Regio naal nieuws. 20.00 Holiday. 20.30 Eas- tEnders. 21.00 Against all odds, serie. 21.50 TV-heroes, serie portretten van bekende tv-sterren. 22.00 Nieuws en weerber. 22.30 All quiet on the Preston front, serie. 23.20 Living with the ene my, discussieprogr. 23.50 The breakfast club, speelfilm. 01.25 Weerber. 03.45 BBC Select. BBC 2 16.00 Nieuws en weerber. 16.50 Nieuws en weerber. 17.00 Today's the day, nieuwsquiz. 17.30 People of the valley, soapserie. 18.00 Catchword, woordspel. 18.30 Film 94 with Barry Norman, film- magazine. 19.00 Grey lady down, speel film. 20.45 Assignment, serie achter grondreportages. 21.30 Food and drink, culinair magazine. 22.00 Quantum leep, sf-serie. 22.50 40 minutes, serie docu mentaires. 23.30 Newsmght. 00.15 The late show, cultureel magazine. 00.55 Weerbericht. 01.00 Kunstrijden op de schaats. 01.30The human jungle, speelfilm. CNN 17.30 CNN Co. 18.00 NewsHour. 20.00 World business today. 21.00 In ternational hour. 22.45 World sport. 23.00 World business today update. 23.30 Showbiz today. 00.00 The world today. 01.00 Moneyline. 01.30 Crossfi re. 02.00 Prime news. 03.00 Larry King live. 05.30 Showbiz today. MTV 16.30 The report. 16.45 At the movies. 17.00 News. 17.15 3 from 1. 17.30 Dial MTV. 18.00 The soul of MTV 18.30 Mu-' sic non-stop. 20.00 LL Cool J rocumen- tary. 20.30 Uptown unplugged. 21.30 Beavis Butthead. 22.00 Greatest hits. 23.00 The report. 23.15 At the movies. 23.30 News at night. 23.45 3 from 1 00.00 Hit list UK. 02.00 Marijne van der Vlugt. 03.00 Night videos. SUPER CHANNEL 18.00 Today, actualiteitenrubriek. 19.00 ITN World news. 19.30 On the air. 20.00 America, A look back, documentary. 21.00 Documentary showcase. 22.00 ITN World news. 22.30 European busi ness today. 22.50 US Market wrap. 23.00 The Tonight Show with Jay Leno, talkshow. 24.00 Real personal. Talk- show. 00.30 NBC Nightly news. 01.00 Equal time, actueel discussieprogram ma. 01.30 Dante, serie. TV5 16.00 Nieuws 16.10 Vision 5. 16.25 Comment ga va? 16.50 La cuisine des mousquetaires. 17.00 Une pêche d'en- fer. 17.40Perfecto. 18.10 Questions pour un champion. 18.30 Nieuws en weerber. 18.55 Revue de presse. 19.00 Des chiffres et des lettres. 19.30 Zwit sers nieuws. 20.00 Les grands jours du siècle. 21.00 Nieuws en internationaal weerber. 21.40 Envoyé spécial 23.10 Le chat, speelfilm. 00.45 Nieuws en weer ber. OI.IOTete Tete. 02.05 La chance aux chansons. 03.40 Enjeux-le point. 04.20 Geopolis. 04.25 Vis a vis. 05.20 Eurojournal. RTL TELEVISION 16.00 Hans Meiser. 17.00 Who's the boss?. 17.30 Family ties, 18.00 Paradise Beach. 18.30 Onbekend. 18.45 RTL ak tuell. 19.10 Explosiv - Das Magazin. 19.40Gute Zeiten, schlechte Zeiten. 20.15 Columbo: Swan song, misdaad film. 22.15Qumcy, M.E.. 23.15Gott- show. 01.00 Tennis. RADI01 leder heel uur nieuws. 14.05 Veronica nieuwsradio. 17.07 Veronica nieuwsra dio. 18.07 Veronica nieuwsradio. Ver volg 19.04TROS Interaktief. 20.04 TROS Klantenservice. 22.04 Veronica sportradio. 23.07 Met het oog op mor gen. 00.04 For the record. 02.02 Geen tijd. 05.02-07.00Ochtendhumeur. RADIO 2 leder heel uur nieuws. 14.04 Dartell op dinsdag. 17.04Nieuw! Fileradio. 18.04 Alle mensen. 19.04 De gouden greep. 20.04CD wijzer. 21.04Album. 22.04 Andermans veren. 23.04-24.00 Wat zegt RADIO 3 leder heel uur nieuws. 15.04 Popsjop (I en II). 17.04 Rinkeldekinkel. 18.04 De Avondspits. 19.04 Spoor 7. 20.04 Forza 21.04 Villa 65. 00.04TROS Nacht wacht. 02.02 Mol of Mark 04.02-06.00 Pyjama FM. RADIO 4 16.00 De Nederlanden. 17.00 Leger des Heilskwartier. 17.15 Muziek in vrije tijd. 18.04Geloven in muziek 18.45 Orgel- RADIO 5 leder heel uurt/m 17.00 nieuws. 16.02 Kunstwacht. 17.10 Radio UIT. 17.50 RPF. 18.02 Tot uw dienst. 19.00 Waar waren we ook alweer? 19.15 N ieuws en act. in het Turks. 19.50 Nieuws en act. in het Marokkaans en Berbers. 20.40 Nieuws en act. in het Chinees. 21.00 Britse en Amerikaanse literatuur. 21.30 Russisch voor beginners. 22.00 Como Dice: Spaans voor beginners. 22.30 Pronto?: Italiaans voor beginners. TV MORGEN NEDERLAND 1 07.00 Journaal. 07.07 Alles kits, gevari eerd kinderprogramma. Met: Black Be auty. 07.30 ONTBIJT TV. Met om 08.00 .31 Topscore met Ted d 11.05 Peter Stuyvesant Travel Odyssey. 11.35 That uncertain feeling, komedie. 12.55 D'66. 13.00 Journaal. 13.07 Roe rend goed. 13.57 Villa achterwerk. 16.00 Journaal. 16.08 Dinges, spelprogramma. NEDERLAND2 13.00 Nieuws voor doven en slechthoren den. 13.07 Einde. 15.53 Nieuws voor doven en slechthorenden. 16.00 Ik ben Benjamin Ben, kinderprogramma. 16.51 Fang de wolfshond, jeugdserie. NEDERLAND 3 08.53 Nieuws voor dov< den. 09.00 Einde. 09.30 Koekeloere. 09.45 Einde. 14.30 Open Australische RTL4 06.30 Hei elei kuck elei. 07.00 Nieuws krantenoverz. 07.07 Pinocchio. 07.30 Nieuws krantenoverz 07.37 Eigen huis tuin. 08.00 Nieuws krantenoverz 08.08 The bold the beautiful. 08.30 Nieuws. 08.35 Santa Barbara 09.00 Nieuws krantenoverz. 09.10 Santa Bar bara. 09.35 Goede tijden, slechte tijden 10.05 As the world turns. 10.50 Sons daughters. 11.15 RTL Shop. 11.25 Clip vandedag 11.30 Rad van fortuin. 12.00 Telekids. 13.00 I witness video. 13.50 Het leven gaat door. 14.40General Hos pital. 15.20 Santa Barbara. 16.10 The Oprah Winfrey show. RTL5 08.30 Quantum thuiswinkel. 10.00 RTL text. 14.30 Quantum tl RTL text. OPGAVE 3 4 2 6 5 6 4 9 10 9 4 9 5 8 6 10 4 9 1 4 4 8 1 8 8 9 7 2 3 8 2 3 6 4 5 6 4 1 4 SLEUTELWOORD In de figuur dienen horizontaal acht woorden te worden ingevuld volgens onderstaande omschrij vingen. In sommige vakjes staat een getal dat correspondeert met een getal in de balk onderaan. De letters die ingevuld worden in de vakjes met een getal, kunnen ook in het overeenkomstig ge nummerde vakje op de balk wor den ingevuld. Verticaal vormen de letters in de eerste en derde kolom ook nog eens een woord. Als de puzzel juist is ingevuld, valt op de letterbalk het gezochte sleutelwoord te lezen. Horizontaal: 1. voertuig; 2. driftig; 3. verlich ting; 4. leider; 5. geregeld; 6. as pect; 7. eilandengroep; 8. gezag. OPLOSSING WOORDZOEKER Overgebleven woord: SCHOENBORSTEL Ji/W f 1 O fl H O O T O-O H

Leidsch Dagblad | 1994 | | pagina 9