PSV rekent op Romario Alleblas draait peloton een loer Kaiserslautern laat zijn duivels los Sport Ex-bokser Maik Krol doodgeschoten DINSDAG 8 DECEMBER 1992 21 Aad Koren weg bij ARC alphen aan den run Aad Koren verlengt zijn contract met ARC niet. De in Oude Wetering woonachtige oefenmeester heeft dat gisteravond aan het bestuur van de Alphense zaterdag eerste klasser meegedeeld. Koren (49) is momenteel aan zijn tweede seizoen als hoofdtrainer bezig. „Ik wilde ARC dit seizoen nog op de rails zetten, maar voor mezelf had ik al uitgemaakt dat het ook het laatste jaar zou worden. Ik ga het wat rustiger aan doen." Vier debutanten in Duitse selectie frankfurt» De Duitse bondscoach Berti Vogts heeft vier debu tanten opgenomen in zijn selectie van 22 spelers, die twee wed strijden gaat spelen in Zuid-Amerika. Het zijn Wagner (Kai serslautern), Zore (Borussia Dortmund), Labbadia (Bayem Mün- chen) en Wolter (Werder Bremen). Vogts gaf gisteren zijn defini tieve keus vrij. Zeven spelers vielen af. Riedle (Lazio Roma) en Reuter (Borussia Dortmund) door blessures, alsmede Kreuzer (Bayem München), Bender (Karlsruher SC), Freund (Schalke) en Weber en Kruse (beiden Eintracht Frankfurt). Het Duitse elftal oefent op 16 december in Porto Alegre tegen Brazilië. Vier dagen later speelt de ploeg in Montevideo tegen Uruguay. Yankees contracteren Jim Abbott Louisville» Jim Abbott, een opmerkelijke pitcher in het Ameri kaanse honkbal, gooit volgend jaar zün balletje bij de New York Yankees. De man met één hand werd geruild tegen drie beloftes. De linkshandige Abbott, die vier jaar onder contract stond bij de California Angels, werpt en vangt links. Hij werd met één hand geboren. Ondanks weinig offensieve steun won de 25-jarige Ab bott het afgelopen seizoen zeven wedstrijden, zijn verdiend- puntengemiddelde was uitstekend (2,77). Abbott wordt geruild tegen eerste honkman J.T. Snow en de werpers Russ Springer en Jerry Nielsen. De Yankees, die al jaren sukkelen, hebben lang ge zocht naar versterking van de pitchersstaf. In de organisatie van de Yankees speelt ook de Nederlander Robert Eenhoorn. Haldan niet naar Vietnam zoetermeer Paul Haldan doet niet mee aan de World Cup tafel tennis in Vietnam. De kopman van de Nederlandse ploeg ziet op medisch advies af van de trip naar Ho Chi Min stad. Haldan is herstellende van een meniscus-operatie aan de linkerknie. Dr. Heyboer van het Dijkzigt-ziekenhuis in Rotterdam adviseerde de speler het revalidatieproces niet in gevaar te brengen doordeel te nemen aan het lucratieve toernooi in Vietnam. Haldan heeft inmiddels voorzichtig de training hervat. Speedbootracer Balestieri verongelukt buenos aires De Italiaan Alessandro Balestieri, wereldkampioen speedbootracen in de offshore-klasse, is gisteren verongelukt. Tijdens de training op het water voor de kust van de Argentijnse badplaats Mar del Plata sloeg zijn speedboot om. De tweede pi loot, Mauricio Moreschi, liep zwarewerwondingen op. DEN HAAG tim BROUWER Conrad Alleblas heeft het com plete Zuidhollandse marathon peloton een loer gedraaid". Ge kende ijs-vreters als Henk An- genent, René Vergeer, Rick van der Hoorn, Frans Biemond en Jan Dirk Corts hadden gister avond op de Haagse Uithof geen schijn van kans tegen de 22-jarige allrounder uit Den Hoorn. Bij de vrouwen rekende Petra Grimbergen pas op de streep af met Marion Borst. Alleblas deed gisteren wat Biemond naliet. Met zijn twee- en leken zij al vroeg in de wed strijd het peloton te dubbelen, maar alleen eerstgenoemde slaagde in die opzet. Zijn mede vluchter uit Nieuwe Wetering kreeg vervolgens, net als alle an dere coryfeeën, een ronde aan zijn broek. Sneller Maar Alleblas had nog meer in petto. Toen René Vergeer en Rick van der Hoorn in de slotfa se aan de aandacht van het sterk uitgedunde peloton ont snapten, sloop hij opnieuw mee. Nadat het restant van de hoofdmacht al had afgesprint, waren Vergeer en Van der Hoom aan de beurt. Vergeer won die sprint om de tweede plaats, maar de Warmonder zag tot zijn verbazing dat Alleblas nog sneller was. De superieure allrounder mocht daarna als enige van alle deelnemers, on der daverend applaus, de hon derd ronden volmaken. De man die de marathontop pers uit de Leidse regio tot figu- Duitse ploeg pept zich op voor wedstrijd tegen Ajax De Betzenberg zal beven. 'Let's go, Betze', schreeuwen van avond twee levensgrote video schermen in het Fritz Walter- stadion. Kaiserslautern laat zijn duivels los. 'Jetz geht's los'. Met die typisch Duitse gespierde taal probeert de ploeg uit de Pfalz Ajax te imponeren. Ster ker; Ajax zal worden vernietigd, gesloopt. De 2-0 van veertien dagen geleden zal worden weg gepoetst. De Pfalz pept zich op voor weer een heldendaad op de Betzenberg. De Berg biedt de avond voor de 'aardbeving' een verlaten in druk. Het is vooral koud en somber. 1FCK traint, oefen- meester Rainer Zobel geeft zijn opstelling en tactiek prijs. En in het kleine radiokamertje oefent de speaker alvast. Veertien da gen geleden irriteerde Ajax de Duitse ploeg met het legendari sche 'We are the Champions'. Ze zijn die provocatie niet ver geten. Bovendien hadden de Amsterdammers het bestaan om de oprechte supporters van de club veertien dagen geleden zo maar tussen de 'normale fans' in het onoverdekte vak te stoppen. Ondanks een duur be taalde kaart voor de Marathon tribune. Zo, vindt Kaiserslau tern, zo ga je niet met je gasten om. De 'rode duivels' van Kai serslautern zinnen op wraak. En haalden dezelfde tophit uit de platenzaak. Ajax zal wel merken wie de kampioenen zijn. Want, zo riep speaker Udo Scholz gis teravond al vast onder de klan ken van Queen, 'WIR sind the Champions'. Vanavond zit de legendari sche Betzenberg - het symbool van stad en streek hoog boven de bewoonde wereld - bomvol. De 28.000 toeschouwers, uit veiligheidsoverwegingen 10.000 minder dan normaal, zitten bij na boven op het veld. Een at mosfeer die zijn weerga niet kent, zeggen de Duitsers. Een hel voor de tegenstanders. Een compleet Ajax (Jonk, Bergkamp, Vink zijn fit verklaard) zal van avond aan den lijve ondervin den hoe trots de Pfalz op de 1FCK is. 'Wij maken tenminste vier goals', weet de Amerikaan se Duitser Tom Dooley, door een spierscheuring uitgescha keld, te melden. Maar de laatste drie thuis wedstrijden op de legendari sche Betzenberg werden niet gewonnen. Sterker, van Ein tracht Frankfurt (0-2) en Karls ruhe (2-3) werd zelfs verloren. Het bolwerk van de Pfalz wan kelt. Uitschakeling voor de UE FA Cup betekent een roemloos einde voor de landskampioen van twee jaar geleden. Daarom laat trainer Rainer Zobel van avond 'zijn duivels los', zoals hij zich in het sportblad Der Kicker liet portretteren. Alles om de ploeg nog één keer tot een hel dendaad op te peppen. De Pfalz houdt zich liever vast aan het verleden. Alsof dat ver leden ook maar iets met het he den te maken heeft. Een op somming van de heroïsche ge vechten: in het seizoen '72-'73 verloor Kaiserslautern uit bij Stoke City met 3-1. Op de Bet zenberg kwam alles weer goed: 4-0. Later dat jaar poetste de ploeg een 2-0 achterstand tegen Ararat Jerevan weg. De Duitsers wonnen met strafschoppen. In het seizoen '81-'82 waande Real Madrid zich met de 3-1 thuisze ge op zak in de halve finale. Op de Betzenberg brak de hel los: 5-0. En dertien maanden gele den ontsnapte Barcelona in de laatste seconden. De ploeg van Johan Cruijff werd na de 2-0 volkomen onder de voet gelo pen. De kopbal van Bakero (3-1) bezorgt de Pfalz nog steeds hoofdpijn. Maar de legende werd weer eens bevestigd. „Bovendien", laadt trainer Rainer Zobel zich op, „dit is Eu ropa Cup. Dit is anders. We zul len gaan aanvallen. Met alle middelen, negentig minuten lang. Of nee, we zullen 38 se conden wachten", lacht de trai ner met een knipoog naar de snelle Ajax-treffer twee weken geleden. „Maar dan 'geht's los", voorspelt Zobel. 'De gouden wissel' ranten degradeerde, was in zijn nopjes met zijn triomf. Alleblas: „Het moeilijkste ogenblik was het dubbelen van het peloton. Als dat was mislukt, was ik uit gestapt. Waarschijnlijk kon ik, in tegenstelling tot Biemond, door mijn hogere basissnelheid die laatste kloof dichtrijden." Bevredigend Titelverdediger Corts had een andere verklaring voor de onge stoorde zege-tocht van zijn op volger. „De marathonschaatsers hadden uitsluitend oog voor el kaar", zei de Koudekerker, die achter Biemond als vijfde ein digde. Hij beleefde meer vol doening aan de titelstrijd dan favoriet Angenent, die op de verkeerde momenten met zijn krachten smeet en achter Kou dekerker Ronald de Graaf als achtste eindigde. Aad Grimber gen maakte, hoewel hij de ma rathon niet uitreed, na een zwa re knieblessure een bevredigen de rentree. Smaakmaakster Zijn zus Petra zorgde dat het Rijnsburgse schaatsgezin een ti tel rijker werd. In een vreemde finale viel haar dorpsgenote Henriëtte Vooys, nadat zij tus sen het sprintende peloton ver zeild was geraakt, letterlijk uit de kopgroep van vier. Ook Kitty Snel raakte het spoor bijster en moest genoegen nemen met de derde plaats. Van het overgeble ven duo leek smaakmaakster Marion Borst voor een verras sing te zorgen. Maar na bestu dering van de foto-finish werd toch Petra Grimbergen op de hoogste trede van het ereplat- form gezet. Wim Kieft zou eigenlijk een maand rust moeten nemen. Toch vormt hij morgen met Romario de spits van PSV. FOTi PSV wil van AC Milan winnen, PSV moet zelfs winnen. „Bij verlies is Milan al min of meer groepswinnaar", al dus Hans Westerhof, die de Italiaanse kampioen een ex tra punt voorsprong geeft vanwege het doelsaldo (4-0) na het openingsduel met IFK Göteborg. AC Milan heeft dus na een wedstrijd in de Champions League als het ware drie punten, PSV heeft er eentje, na de fortuinlijke 2-2 in Porto. Niets wijst erop dat de Nederlandse kampioen morgenavond rijker is, qua punten dan. 635 topplaatsen." In arren moe de brengt Pioegsma een hele boel gasten nu maar onder in het Evoluon, waar vandaan een busje iedereen naar het stadion zal vervoeren. Ongekend De belangstelling voor de wed strijd is ongekend. Liefst 24 tele visiestations zenden de wed strijd Romario-Van Basten uit. Dat is althans het duel in het te ken waarvan PSV-AC Milan vol gens trainer Hans Westerhof zal worden gespeeld. De PSV-coach denkt dat Romario wint, als bei de spitsen evenveel kansen krij gen. Westerhof zei tenminste gisteren expliciet Romario een betere afmaker te vinden dan Van Basten, die hij even later niettemin als 'de beste spits van Europa' kwalificeerde. Hij noemde de Braziliaan tenmin ste weer eens en dat was al heel wat. Enkele weken aan een stuk (AEK, Porto, Eagles) weigerde Westerhof categorisch de goals van Romario beslissend te noe men. Steeds had 'het collectief GPD-VERSLAGGEVER Financieel rinkelt de kassa na tuurlijk zeker. Manager Pioegsma heeft een recette be rekend van drie miljoen gulden (bruto) voor de drie thuiswed strijden, die alleen per passé partout kunnen worden be zocht. Pioegsma: „We zijn stijf uitverkocht." PSV moet zich overigens in duizend bochten wringen om tegemoet te komen aan de spe ciale eisen die aan de deelne mende clubs in de Champions League worden gesteld. De aan passingen blijven niet beperkt tot het overal in het stadion af plakken van reclame-uitingen zodat de hoofdsponsors van het evenement aan bod kunnen ko- Zo moet er een speciaal pro grammaboekje verschijnen, is er van minuut tot minuut een strikt protocol (ten behoeve van de televisie) en dient de UEFA zelf als een vorst te worden ont vangen. Pioegsma: „Ze claimen de prestatie verzorgd. Dat col lectief moet morgen Romario wel in scoringspositie brengen. Het is de vraag of dat lukt. Wes terhof maakte gisteren een aan vallend elftal bekend, dat echter wel wat licht uitvalt tegenover de dure, sterke vedetten van Milan. Slechts helemaal voorin (Romario-Kieft) en achterin (Van Breukelen) lijkt PSV even waardig aan de Italiaanse kam pioen. De achterhoede van PSV bestaat morgen uit Jerry de Jong, Popescu, Faber en Heint- ze, het aanvallende deel van het middenveld wordt gevormd door Vanenburg, Ellerman en Numan, daarachter speelt Lins- kens in een verdedigende rol. Westerhof acht zich met deze elf niet bij voorbaat kansloos. Lichte bank „Integendeel. Hoewel wij na tuurlijk de laatste tijd niet de pannen van het dak spelen en hoewel ik natuurlijk weet dat AC Milan dit seizoen uit alles wint. Maar dit zijn aparte wed strijden en we zijn er zeer óp gebrand een goeie wedstrijd te spelen. We moeten winnen en dat is ook ons streven." Tegen 'de beste ploeg van Europa en misschien wel de wereld', zoals Westerhof Milan betitelde, heeft PSV in elk geval een superlichte bank. Vier reserves (Marco de Jong, Beerens, tweede keeper De Ron en Marco Klomp) heb ben samen niet eens tien wed- Strijden in het eerste gespeeld. Vijfde reserve Peter Hoekstra is negentien en ook nog niet veel gewend. PSV is gehandicapt door het ontbreken van Van Tiggelen (geschorst) en het duo Van Aer- le-Koeman (geblesseerd). Maar ook Wim Kieft is niet fit. „Ik heb me vandaag redelijk kunnen testen op de training, maar in de wedstrijd heb je kans dat die blessure toch weer opspeelt." Kieft heeft al het hele seizoen last van zijn rechterkuitbeen en moet eigenlijk een maand rust houden. Westerhof: „We nemen de gok." Jan Heintze, de afgelopen da gen geplaagd door buikgriep, is wel weer volledig hersteld. De kleine Deen kan zijn borst nat maken; hij speelt morgen tegen een ongetwijfeld geweldig ge motiveerde Ruud Gullit. Over het meespelen van Gullit lijkt in elk geval geen twijfel te bestaan. Emest Faber komt de eer toe Marco van Basten te verdedi gen. De jonge mandekker heeft een heel klein beetje ervaring met de topscorer van de Serie A; in een oefenwedstrijd van Oran je tegen Jong Oranje, vooraf gaande aan Nederland-Polen, stond Faber twee minuten te genover Van Basten. De enige Eindhovenaar bij PSV heeft er zin in het eens anderhalf uur te proberen tegen de aanvoerder van het Nederlands elftal. Of ambitie en enthousiasme ge noeg is, is de vraag. Per weekeinde hoor je het zeker een paar keer roepen: de coach verving speler A door B en dat was een gouden wissel, want binnen een paar minuten scoorde de invaller, pardon de wisselspe ler, de gelijkmaker dan wel de winnende treffer. Er wordt hoog over opgegeven en een vreselijke drukte overgemaakt. Het is natuurlijk puur toeval. Het gros van de wissels haalt weinig tot niets uit. Maar daarover hoor je trainers noch journalisten. Nogal wat vakbroeders vinden de mystiek van de gouden wissel maar wat aardig voor hun verhaal en de meeste coaches poseren bij voorkeur als veldheer dan wel hogere strateeg en laten zich zo'n gouden hand gaarne aanmeten. Zondag wisselde Van Hanegem (zo lang hij niet gedi plomeerd is, mag je hem geloof ik geen coach of trainer noemen) bij Feyenoord de tegenvallende Kiprich voor Obiku en die rommelde in de slotminuut de gelijkma ker achter Vitesse-doelman Van der Gouw. Na afloop werd Van Hanegem door een verslaggever van Studio Sport meteen op een voetstuk geplaatst met de geijkte op merking dat het hier "een gouden wis sel" van hem betrof. Van Hanegem brak dat beeld meteen tot de grond toe af met de woorden onzin en flauwekul. De ver- slaggeven „Ja, maar ik praat even in jul lie jargon" (wat niet helemaal waar is, het is immers evenzeer verslaggeversjar gon). Van Hanegem droogjes: „Nou, zo ver ben ik nog niet". Kijk, dat vind ik zo aardig van hem. Die in paai i\ai man is volkomen zichzelf. Die laat zich jd paauw niets aanpraten. Hij had ook ter wille van eigen glorie een mooi verhaal kunnen ophangen, maar Van Hanegem kent zo goed het onder scheid tussen echt en klatergoud dat hij absoluut niet bereid is om dat soort spelletjes mee te spelen. In nogal wat verslagen wordt Van Hanegem als 'cy nisch' afgeschilderd. Hij zal stellig ook zijn minder aan gename kanten hebben, hoor, maar vooralsnog noemt hij gewoon recht wat recht is en krom wat krom is. En kennelijk ben je dan cynisch. Terugspeelregel Als er één regel goed voor het voetbal is geweest dan is het de recente die bepaalt dat een keeper, behoudens een enkele uitzondering, bij een terugspeelbal zijn han den niet meer mag gebruiken. Nou ja, hij mag het wel, maar dat komt hem dan op een vrije schop te staan. Verdedigers worden nu gedwongen speltechnisch een oplossing te vinden in plaats van het gebruikelijke fik kie terug naar de doelverdediger. Dat laatste was de laatste jaren zo schering en inslag geworden dat er in menige wedstrijd vrijwel niets meer te beleven viel. Mooi dat het nu anders is, dat er veel meer wordt 'ge speeld'. Toch zijn er nog tal van lieden die het allemaal maar niets vinden. In Trouw van maandag trof ik er twee ta melijk zure passages over. Daar heeft men het erover dat de terugspeelregel 'raar' is en 'op aandoenlijke wij ze het amusementsgehalte van het voetballen ver hoogt'. Men wijst onder meer op een akkefietje bij Feyenoord- Vitesse: een schot van een Arnhemse aanvaller schampte het been van een verdediger en de doelver dediger ving de bal daarna, wat door arbiter Blanken - stein met een vrije schop werd bestraft. Een terugspeel bal kon je dat niet noemen en nu klaagt men erover dat zoiets aan de interpretatie van de scheidsrechter wordt overgelaten. Ach ja, dat kennen we ook bij hands of aangeschoten hands en bij afhouden of met opzet te gen iemand oplopen. Scheidsrechters zullen altijd moeten interpreteren, laten we daar blij om zijn. Het moet mensenwerk blijven. Dat daarbij fouten worden gemaakt, is onafwendbaar. Ik zit daar in het geheel niet mee. De terugspeelbal heeft het spel goed gedaan. Al het an dere is gezeur. Leidato Sportprijs Vorige week heb ik in deze rubriek mijn bevreemding erover uitgesproken dat Leiden geen eigen sportman, - vrouw of -ploeg kiest. Dik twintig jaar geleden was dat nog wel het geval. De Leidato-sportprijs betrof aanvan kelijk alleen de stad Leiden, maar op den duur mochten er steeds meer omringende gemeenten aan meedoen, de laatste paar jaar zelfs het gehele achterland van de Leidato-huishoudbeurs. Maar tal van die gemeenten hielden ook nog eigen verkiezingen. Leiden kwam er steeds bekaaider af. De Leidse Sportfederatie was, zo blijkt nu, ook tot die conclusie gekomen. LSF-voorzitter Van der Moolen drukte mij tenminste afgelopen week een nieuw regle ment in handen. Daaruit blijkt dat de omringende ge meenten niet meer in aanmerking komen. Het belang rijkste artikel luidt: 'Zowel de sportprijs voor de sport vrouw, sportman of sportvereniging van het jaar als de overige prijzen kunnen alleen worden toegekend aan een ingezetene van Leiden, een vereniging in Leiden dan wel aan een lid van een Leidse vereniging die ook als zo danig uitkomt in wedstrijdverband'. Er zijn voorts vijf hoofdprijzen (vroeger zes) en maxi maal zes aanmoedigingsprijzen. Wat mij verder opvalt is dat de LSF de zaak steviger in handen heeft geno men. De rol van de Leidato, de initiatiefnemer van de prijs, is wat op de achtergrond geraakt. Alleen de sleu tels van de Leidato blijven verbonden aan de eerste prijs. Vroeger wees de Leidato ook een der juryleden aan, maar dat wordt nu iemand uit de groep 'hoofdsponsor-sponsors'. Ik neem aan dat dit alles in goed overleg is gebeurd. SCOREBORD VOETBAL ENGELAND: Everton - Liverpool 2-1 LOTTO LOTTO 49: Eerste en tweede prijs: geen win naar. derde prijs: 44 winnaars f. 2360.30, vierde prijs: 3167 CIJFERSPEL 6 cijfers goed: cijfers: 1 winnaa 2 cijfers-. 2224. ijfde cijfers: 22.3 cijfers: SCHAATSEN Berkhout 40.41.. 1000 m: 1. Postme 1 19.00. 1.20.20. 1.19.00. 2. Bos 1.19.60. 3. I SCHAKEN SONNEVANCK-TOERNOOI, vijfde ronde: Ko- tronias (Gri) - Blees (Ned) 1/2-1/2. Bosboom (Ned) - Armas (Roe) 1-0. Nijboer (Ned) Van Wely (Ned) 1/2-1/2. Kuyf (Ned) - Ernst (Zwe) 1/2-1/2. Van Mil (Ned) - Lau (Dui) 1/2-1/2. Stand: 1. Kotromas 3 1/2 punten. 2. Blees. Bosboom. Ernst en Van Wely 3.6. Lau, Van Mil en Nijboer 2 1/2, 9. Kuyf 1 1/2. 10. Armas TENNIS ROTTERDAM GPD Postma 39.54. 2. Bos 40.28. Oud-profbokser Maik Krol is het afgelopen weekeinde bij een schietpartij om het leven geko men. De politie vermoedt dat het gaat om een afrekening in het criminele circuit. De inwo ner van het Brabantse Geffen zou gisteren 34 jaar oud zijn ge worden. De schietpartij in een woning in Den Bosch kostte voorts het leven aan een 36-jari- ge inwoner van Oss, de geboor teplaats van Krol. De vermoede lijke dader, een 32-jarige Bos schenaar, meldde zich enkele uren later bij de politie. Maik Krol kende een korte, maar hevige carrière in de boks- ring. De kasteleinszoon werd begin 1980, in welgeteld zijn veertiende amateurpartij, kam pioen van Nederland bij de zwaargewichten. Anderhalve maand later debuteerde hij bij de profs met een knock-out- overwinning op de Belg Bernard Artorie en ook zijn volgende twaalf partijen (alle onder het management van Henk Ruhling) besliste hij voortijdig. Daarbij was een knock-out, die nog altijd officieus als we reldrecord te boek staat. In het Brabantse Heesch ging op 13 juni 1981 de uit het Franse Orange afkomstige Maurice Trepant al na veertien seconden onderuit. Op I oktober 1984, in zijn ze ventiende profpartij, veroverde Maik Krol de Beneluxtitel in het zwaargewicht. In Den Bosch werd zijn Belgische tegenstan der Rudy Gauwe in de vierde ronde gediskwalificeerd. Goed twee maanden later was de be snorde mannetjesputter de gor del alweer kwijt. Eveneens in Den Bosch ging hij tegen streekgenoot André van den Oetelaar al in de tweede ronde knock-out. SPORT OP TV DINSDAG 15.00-17.00 EURO: Tennis: Davis Cup, finale. 15.30-16.30 Sportnet: Bowling: PBA-tour vanuit Beaumont. Texas. 17.00-18.00 EURO: Historisch voetbal. 17.10-17.15 Did 2: Sport Heute. 17.30-18.30 Sportnet: Football Europa: voetbalmagazine. 18.00-19.00 EURO: Eurogoals. 18.20-18.50 Ned 2: De heilige Koe: auto- en motorsportmagazine. 18.30-19.30 Sportnet: Motorsport: Grand Prix van Macau, samenvat ting. 18.45-19.15 RTLSport. 19 00-20.00 EURO: Biljarten. 19.30-20.00 BRT 1: Sport 19.30-21.30 Sportnet: World snooker classics: Humo Masters vanuit België. 20 00-21 30 EURO: Kunstri|den op de schaats: WK junioren vanuit Seoul. 20.15-21.45 Ned 2 Rechtstreeks verslag van de UEFA-Cupwedstrijd Kaiserslautern-Ajax. 21.30-22.00 BBC 1A Question of .00 EURO: Eurosport 2f.3C?-22.00 BRT2: Sport. 21.30-23.30 Sportnet: Boksen: Pro box-gala vanuit Aken, live. 22 15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 22 30-22.55 BRT 1: Sport. 23 00-00 30 EURO Boksen 23 15-00.20 Ned 3: Tennis: Grand Slam München. 23 30-01 30 Sportnet NFL Ameri can football: Chicago - Houston. 00.30-01.00 EURO: Eurosport 01.30-02.00 Sportnet: Kraft tour tennis: vrouwen-tenms magazine. WOENSDAG 08.00-08.30 Sportnet: Eurobics: fitness magazine. 08.30-09 00 Sportnet: NBA action: basketbal magazine. 09.00-09 30 EURO. Aerobics. 09.00-10.00 Sportnet: Autosport: CSI Wenen, de derby. 09.30-11.30 EURO: Kunstrijden op de schaats: WK junioren vanuit GP van Hongkong voor F-3 wagens. 12.00-13 00 EURO Handbal: WK 12 30-lfr30PSp«ortnet: Top match: Spaans. Portugees en Nederlands voetbal. 13 00-14.00 EURO: Eurogoals. 14 00-15.00 EURO; Historisch voetbal. 15 00-17 00 EURO: Tennis Davis Cup, finale.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 21