Willems koestert geen illusies Tovenaar Romario velt Eagles in z'n eentje Scudetto komt voor Milan reeds in zicht Witschge scoort voor Barcelona Marseille moet Voller drie weken missen Sport Körver heeft weer succes MAANDAG 30 NOVEMBER 1992 BROUWER 0E KONING groningen jan mennega Ron Willems hoeft geen illusies te hebben. Zijn goede spel en prachtige kopbal-goal tegen het onthutsend zwakke FC Groningen (0-3) ten spijt, is er voor hem geen toekomst meer bij de UEFA-cupwinnaar. Willems beseft dat ook.Als Pettersson weer fit is, zit ik vrijdag tegen FC Twente weer gewoon op de reservebank", stelde hij di rect na de walk-over in het bijna vrieskoude Oosterpark- stadion gelaten vast. ken geleden eindelijk beet te hebben. Hij speelde bij Notting ham Forest een bevredigende proefwedstrijd, waarin hij één keer scoorde. Snor zat het even wel wederom niet. De rode-lan taarndrager in de Premier Lea gue ging in zee met Neill Webb van Manchester United. Dat Webb met een knie als een ballon rondstrompelde, vormde voor de club van mana ger Brian Clough geen enkel be letsel. Willems: „Tijdens de me dische keuring zei Webb dat hij gestoken was door een of ander insect. Maar volgens mij zijn er in november helemaal geen in secten meer." De vroegere spe ler van FC Twente, die op 18 september 1988 voor Ajax de buteerde, schudde zijn hoofd en verklaarde er 'de balen' van te hebben. „Ik ga nergens meer op proef naar toe. Clubs die inte- Willems kijkt al geruime tijd uit naar een nieuwe werkgever. Tot dusver vergeefs, trainingsstages bij het Schotse Heart of Midlo thian, het Turkse Galatasaray en de Engelse clubs Everton en Nottingham Forest mondden uit in hevige teleurstellingen in plaats van vorstelijke contract- aanbiedingen. Willems: „De ene club heeft geen geld en van de andere club komt de hoofdtrai ner niet opdagen, er is steeds wat. Ik begrijp dat niet, ik ga toch ook geen boodschappen doen zonder geld mee te ne- Nadat ook Leo Beenhakker namens Grasshoppers nog tele fonisch naar hem had geïnfor meerd, dacht Willems twee we- resse in me hebben, moeten maar bij Ajax komen kijken." In eigen land is Willem II ge ïnteresseerd in de 26-jarige Wil lems, die in de Watergraafsmeer wegens blessures nimmer tot zijn recht is kunnen komen. De belangstelling vanuit Tilburg is volgens de voetballer nog altijd warm. Om een overeenkomst met Willem II zit Willems even wel niet te springen. Hij moet er te veel inleveren in de salariss feer. „Het liefst ga ik naar het buitenland, ik wil wel weer eens een andere uitdaging." Tegen FC Groningen stond Willems voor het eerst na an derhalf jaar weer eens in de ba sisopstelling van Ajax. Dit sei zoen was hij nog niet verder ge komen dan een tweetal inval beurten tegen respectievelijk MW en FC Kaiserslautem. Was hij in de thuiswedstrijd tegen de Maastrichtenaren al succesvol, halverwege de eerste helft nam hij tegen FC Groningen op nieuw een doelpunt, het tweede van Ajax, voor zijn rekening. Er ging een mooie aanval aan vooraf, met een messcherpe dieptepass van Vink en een voorzet op maat van Overmars. Van een echte wedstrijd was den haag Frans Körver heeft zijn zelfvertrouwen terug. De Limburgse trainer, die bij Helmond Sport drie seizoenen verstoken bleef van succes, zag zijn vliegende start bij WV zaterdag beloond met de titel in de tweede periode. De club uit Venlo won met 3-2 van Heracles en verzamelde in zeven duels veertien pun ten. foto anp EREDIVISIE EERSTE DIVISIE 0-3. 75 I n 0-4 1200. Gele kaart. Kraay en Hiele (beiden Dordrecht 90). Mole naar en Den Ouden (beiden Volendam). Willem II - FC Den Bosch 1-1 (0-1). 24 Der- ksen 0-1. 89 Bouchlal 1-1 Scheidsrechter Luyten Toeschouwers 6 000 Gele kaart Ver hagen (Willem II). Zoran. Meulendijk en Der- ksen (allen Den Bosch). Go Ahead Eagles - PSV 0-3 (0-0). 51.1 58. Ellerman 0-2, 63. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouw 11 000 (uitverkocht). Gele kaart: Faber 0-3. 19 Regtoe 2-0. 45 Emmen - Haarlem 1-1 (1-1). 6 Hoek 0-1 (e d 35. De Jonge 1-1 Scheidsrechter Pool. Toeschouwers: 2191. Gele kaart Veidwi|k en Schokker (Emmen). WV - Heracles 3-2 (1-0). 33. Graef 1-0 (straf schop). 58. Babangida 2-0, 60. De Boer 2-1, 62. Babang.da 3-1. 76 Durmusoglu 3-2 Scheidsrechter Van Egmond. Toeschouwers 4780. Gele kaart. Roox (VW) en De Boer (Her- 2000. Geli Fortuna Srttard - RKC 4-1 (1-0). 43 Janssen 1-0. 54 Boogers 1-1, 71. Hofm n 3-1, 90 f n RKC). FC Utrecht - Roda JC 2-1 (1-1). 10 Vander- broeck 0-1. 23. B<|> 1-1. 85 Oosterhu.s 2-1. Scheidsrechter Reygwart Toeschouwers: 4500. Gele kaart Aipassa (FC Utrecht) FC Groningen - Ajax 0-3 (0-2). 15 Vink 0-1, 25 Willems 0-2. 86 Blind 0-3 (strafschop). Scheidsrechter Jol Toeschouwers: 16 115. 5700 Geli - Sparta 3-2 (2-1). 13. I Cocu 2-0 n Berg 2-2, 90 V I. 37. I s 0-1. 50. •s 0-3. 80 Van Gas- d Sport - De Graafschap 2-3 (1-2). 1 Redeker O-l, 14 S 2-2. 79 Van Sch.indel 2-3 Eindhoven - Excelsior 2-1 (0-1). sen 2-1 Scheidsrechter. Biommestei schouwers 1900 Gele kaart Taun 1-0, 20 Cocu 2-0, 45. Vurens 2-1. 55 n 3-2 Sche.dsre i: 3725 Gele ka, - AZ 2-4 (1-0). 33 f na het doelpunt van Willems geen sprake meer, voor zover daar al sprake van is geweest. Ajax, dat na een kwartier door Marciano Vink de leiding had genomen, geloofde het daama mers verder afstand. Danny wel en spande zich niet meer Blind bepaalde uit een straf- bovenmatig in de score uit te schop (Wim Jonk was door Jos bouwen. Pas in de slotfase na- Roossien ten val gebracht) de men de superieure Amsterdam- eindstand toen op 0-3. 1 18 29 - 10 RBC 2 18 31 - 14 AZ 2 18 22 - 14 Graafschap 3 18 24 - 22 NAC 3 17 26 - 12 ADOOenH. 13 5 5 3 15 14 4 4 6 12 20 28 Telstar 14 4 4 6 12 14 - 27 Eindhoven 14 3 5 6 11 13 - 23 Emmen 12 2 5 5 9 15 - 13 Excetsw Toeschouwers 4001 Gele 16 6 5 5 17 20 - 1 16 6 4 6 16 28 - 30 15 5 5 5 15 24 - 22 16 5 5 6 15 21 - 21 9 11-23 Helmond Sp 16 3 6 7 12 20 - 29 12 - 35 TOP 2 10 6 11-35 8 12 19-29 5 6 - 28 Heracles deventer albert geesing gpd-verslaggever Wat zou PSV zijn zonder z'n tovenaar op de vierkante meter, Romario de Souza Faria? De Braziliaanse superstar hielp de landskampioen met drie doel punten tegen AEK Athene aan een plaats bij de beste acht clubteams van Europa en deed het woensdagavond in Porto met twee treffers nog eens dun netjes over. En zaterdagavond stond-ie er al weer, nu in Deventer tegen Go Ahead Eagles (0-3). De promovendus bood één helft kra nig verweer, maar moest na rust diep buigen voor de virtuositeit van de bes te artiest op de Nederlandse velden. Romario maakte de eerste en derde en deed dat op een manier waar hij alleen het patent op heeft. En had daarnaast een aandeel van 75 procent in het doelpunt van Ellerman. En wat zei Hans Westerhof, z'n trai ner, na afloop? „Het is niet zo dat Ro mario hier de wedstrijd heeft beslist. Dat vind ik overtrokken en daar doe je de anderen te kort mee", beweerde hij met een stalen gezicht. Dat was een gotspe. Kennelijk kon de Achterhoeker het niet over z'n lippen krijgen de re guliere winst in Deventer voor min stens driekwart de overwinning van Romario te noemen. Daarmee deed Westerhof hem on recht aan. En riskeerde hij de toom van de Braziliaan, met wie hij al een paar akkefietjes achter de mg heeft. Jan Ver- sleijen, de verliezende trainer, begreep er in elk geval weinig van, maar ge droeg zich heel discreet. „Ik denk wel dat de uitzonderlijke klasse van Roma rio bepalend is geweest voor de wed strijd", wilde hij de PSV-trainer niet al te hard voor het hoofd stoten. Maar je hoeft geen trainer te zijn om dat zelf te kunnen constateren. Dat had iedereen gezien in de uitverkochte Adelaarshorst. Incluis Westerhof. Maar huiverig als hij is Romario nog meer op een voetstuk te plaatsen, kleineerde hij doelbewust de inbreng van de Brazi liaanse doelpuntenmachine. Daarmee maakte hij zichzelf belachelijk en wekt hij bij Romario alleen maar meer wre vel op. Of is dat een manier om de bal- virtuoos op scherp te zetten voor de beladen ontmoeting over tien dagen tegen AC Milan? Om tegen Milan een kans van slagen te hebben zal PSV in elk geval een stuk beter voor de dag moeten komen dan tegen Porto. Het duel met de Eagles was een mooie gelegenheid om de uit komst van een verhelderend gesprek, waarin de verkeerd gelopen zaken van Porto werden besproken, in praktijk te brengen. „De eerste helft was het leuk ste voor het publiek", vatte Westerhof het knoeiwerk van PSV en de mooie acties van de Bent Schmidt-Hansen- achtige Toine Rorije samen, „de twee de voor ons". Toen moest de thuisclub de prijs betalen voor het hoge tempo en had Heintze op slag geen kind meer aan de snel leeggespeelde Rorije. Dat was de verdienste van Romario. Toch jammer dat Hans Westerhof dat niet wilde zien. Of deed alsof. TOPSCORERS De Graafschap en WV periode kampioen TWEEDE PERIODE EREDIVISIE 1 Bergkamp (A|ax) en Kiprich (Feye- noord) 11.3 Romano (PSV) en De Boer (FC Twente) 9. 5 Kielt en Ellerman (PSV). Meiier (MW)8.8 Pet tersson (Ajax). Jfofstede (Roda JC) en Van den Brom e) 7.11 V 1 2 11 22-12 2 1 10 15-12 3 3 2 9 15 - 12 EERSTE DIVISIE: 1Graef (VW). Mutsaers (RBC) er PROGRAMMA II, FC Den Bosch - Groningen, PROGRAMMA EERSTE DIVISIE d Sport - Eindhoven, De G een, rondag: NEC - NAC. Vrijdag: A|ax - FC Twente, aferdag: ren dag: MW - Willem II, FC Den Bos Volendam GA Eagles, Feyenoord Vi C Zwolle. AD0 Oen Haag - Excelsior. RBC - WV. maandag 7 december: Heracles BEKER Woensdag 2 december 3e ronde: Fortuna - AZ. 4e ronde; PSV - FC Utrecht, Feyenoord - TOP. FC Gronin gen - Excelsior, RKC FC Zwolle, FC Den Bosch - VI- BUITENLANDS VOETBAL turun gpd AC Milan heeft gisteren weer een forse stap gezet naar de prolongatie van de Italiaanse ti tel. De roodzwarte club kan ei genlijk zijn 13e scudetto alleen door een sensationeel vormver lies verspelen. Met een zakelijke 1 -0-zege bij Juventus lijkt alle spanning uit de competitie ge slopen. Trainer Eriksson van Sampdoria (1-0 verlies bij Par- ina) zei na het resultaat in Tu rijn: „De competitie is nog niet voorbij, maar wel beslist." De kracht van AC Milan is be halve de extreem brede selectie de klasse van trainer Fabio Ca- pello om telkens de juiste spe lers op te stellen. Menige coach zou verzuipen in de brede se lectie waarover de vroegere spelverdeler van Juventus en AC Milan beschikt. Zaterdag kon digde hij aan dat de Kroaat Bo- ban als derde buitenlander zou worden ingezet en niet Jean- Pierre Papin en Ruud Gullit. De beide vedetten namen met in gehouden woede kennis van deze keuze. Hun gezichten ver toonden even later een tv-smile toen Berlusconi de selectie per soonlijk succes wenste voor de topper van het jaar. Door het verkiezen van Boban en zo doende ook de spits Simone bo ven het befaamde duo nam Ca- pello een groot risico, maar het pakte goed uit. Boban en Simone waren gis teren de animatoren van een sloom en afwachtend sterren team, dat in de eerste helft het initiatief aan Juventus liet. Zon der Roberto Baggio en David Platt (allebei tot de kerst gebles seerd) kan Andreas Moller zich onderscheiden als een onver wacht goede spelbepaler. De Duitser was bij de opbouw van bijna elke Turijnse aanval be trokken. Casiraghi was in de be ginfase twee keer gevaarlijk, waarvan een keer letterlijk toen hij Antonioli torpedeerde. De doelman van Milan moest zich laten vervangen. In de zestiende minuut trof Dino Baggio met een fraaie poging de paal. De koploper beperkte zich tot een enkele counter. Na de pauze deed Milan ook een poging om de 70.000 toe schouwers (recette 4,2 miljoen gulden) boeiend voetbal te to nen. Boban en Simone namen het voortouw, terwijl de vedet ten Baresi, Rijkaard en Tassotti tegen gele kaarten opliepen. Het veldoverwicht duurde twin tig minuten, maar was voldoen de voor de victorie. In de 53ste minuut trapte de Kroaat een vrije trap tegen de lat. Casiraghi miste even later een goede mo gelijkheid om Juve aan de lei ding te helpen. Een moment van onachtzaamheid werd de zwartwitte ploeg fataal. Boban speelde Simone goed aan, ter wijl Torricelli en De Marchi te gen elkaar liepen. Marco II maakte de aanval met een strak schot af: 0-1. De moed zonk bij de Oude Dame daama in de schoenen. Het beheerste spel veranderde spontaan in paniek voetbal. Zelfs een dubieuze strafschop kon de ploeg van Trapattoni geen uitkomst bie den. Invaller Di Canio liet zich professioneel vallen bij een duel met Tassotti. Vïalli leverde een slap schot, waarna invaller doel man Rossi attent reageerde op de rebound van Casiraghi. Simpele zege op stadgenoot Espanol CUFERS Milan 10-18 Sampdofia 10-13 Inter 11-15 Torino 11-13 Juventus 11-14 Fiorentina 11-12 SPANJE: Sev.lla-AtleticoMadrid l-3.0sasuna- Maradona knuffelt zijn ploeggenoot Suker, na diens treffer tegen Atleti- co Madrid. Sevilla verloor overigens met 1 -3. foto epa parus rtr/afp Nantes heeft zaterdagavond ondanks een teleurstellend ge lijkspel (2-2) op eigen veld te gen Strasbourg alleen de lei ding genomen in de F ranse eerste divisie./Mede-koploper Paris Saint Germain verloor na melijk in Monaco met 1-3 en raakte daardoor een punt ach terop. Auxerre (2-1 tegen Tou lon). Monaco en Marseille (2-1 tegen Caen) profiteerden en delen nu de derde plaats op de ranglijst, twee punten achter Nantes. Kampioen Marseille zal de geblesseerde spits Rudi Voller, woensdag goed voor een doelpunt tegen Glasgow Ran gers in de Champions l-eague, drie weken moeten missen. In het eerste kwartier werden in Nantes twee strafschoppen benut. Eerst gaf Leboeuf van de witte stip de bezoekers de lei ding en twee minuten later scoorde Ouedec van elf meter de gelijkmaker. Na ruim een half uur werd het 2-1 voor Nan tes door Karembeu. Halverwe ge de tweede helft redde Farina toch nog een punt voor Stras bourg. Marseille, dat woensdag voor de Champions League 2-2 speelde tegen Glasgow Ran gers, had onverwacht veel pro blemen met Caen. De doelpun ten vielen na de rust. Sauzée scoorde twee keer binnen acht minuten, waarvan één maal uit een strafschop, maar topscorer Gravelaine maakte er in de 67ste minuut met zijn twaalfde seizoentreffer 2-1 van. Verder kwam Caen niet meer. De Duitser Rudi Völler viel na twintig minuten uit na een bot sing met een verdediger van Caen. De Duitser liep een zwa re schouderblessure op. „Ik denk dat ik drie weken niet zal kunnen spelen. De wedstrijd tegen Club Brugge op 9 decem ber mis ik zeker, ik hoop wel in het volgende weekeinde de topper tegen Paris SG te kun nen halen, vertelde de Duitser. Völler staat, sinds hij naar Mar seille kwam, al voor de derde keer stil dit seizoen. Bij het Eu ropese kampioenschap in Zwe den, brak hij een arm, in Mar seille moest hij daarna ook nog een paar weken pauzeren we gens gekneusde ribben, pas in Glasgow was hij weer fit ge noeg om te spelen. Engeland Norwich City heeft zijn voor sprong in de Engelse 'premier league' zaterdag uitgebreid tot vijf punten. De koploper won zelf met 3-2 bij Aston Villa. Concurrent Arsenal verloor ver rassend in eigen stadion met 0- 1 van Manchester United. Daardoor zakte Arsenal van de tweede naar de derde plaats. Tweede is nu Blackburn Ro vers, dat thuis met 1-0 won van Queen's Park Rangers. Mark Hughes, international van Wales, zorgde op Highbury in de 27ste minuut voor het be slissende doelpunt. Het was de tweede achtereenvolgende ne derlaag van Arsenal, dat het seizoen slecht begon, maar zich daama goed herstelde. Onder de 30.000 toeschouwers bevond zich de Franse interna tional Eric Cantona, die eerder in de week van Leeds United naar Manchester United over ging- barcelona anp Barcelona blijft de Spaanse ranglijst aanvoeren. Gister avond vormde stadgenoot Espanol geen bedreiging voor de ploeg van Johan Cruijff. De overwinning van 5-0 kwam on der meer tot stand door treffers van Ronald Koeman, uit een strafschop, en Richard Witsch ge. De Madrileense clubs, Real en Atletico, volgen de titelverde diger op een punt. Real versloeg Oviedo met 3-2, Atletico zege vierde met 3-1 in en tegen Sevil la. Barcelona nam tegen Espafiol in de eerste helft al afstand. Stoitsjkov (zijn dertiende sei zoenstreffer) en Nadal waren verantwoordelijk voor de rust stand van 2-0. De doelpunten vielen tussen de dertigste en veertigste minuut. Kort na de tweede treffer moest Espanol met tien man verder, nadat Ur- bano zijn tweede gele kaart had ontvangen. Koeman maakte de derde treffer van de koploper een kwartier na de rust uit een straf schop. Richard Witschge, die di rect na de derde treffer als ver vanger van Stoitsjkov het veld betrad, nam nummer vier voor zijn rekening. Na een pass van de Deen Laudrup. Beguiristain zorgde voor de eindstand van 5- 0. Real Madrid startte slecht te gen Oviedo. De bezoekers na men na ruim twintig minuten een voorsprong. Hierro, tegen Vitesse al succesvol uit een vrije trap. kopieerde de trap voor de gelijkmaker. De middenvelder viel later geblesseerd uit. Martin Vasquez, in de Europese be kerstrijd nog niet speelgerech tigd, zette de Koninklijke kort na de rust op 2-1. Verder af stand nemen lukte de ploeg van Benito Floro niet. Na ruim een uur moest de titelkandidaat zelfs de gelijkmaker toestaan. Carlos maakte 2-2 voor de laag geplaatste ploeg. Invaller Milla zorgde in de slotfase voor de ge lukkige Madrileense winst. Diego Maradona, zes kilo af gevallen, was zaterdag onzicht baar in het duel van Sevilla te gen Atletico Madrid. De bezoe kers wonnen de topper van de twaalfde speeldag met 3-1. De Mexicaan Garcia nam twee tref fers voor zijn rekening. Theo Vonk vergaarde met Burgos weer een punt. De club hield Zaragoza op 0-0. Bert Ja cobs ging met Gijon voor eigen publiek hard onderuit tegen Athletic Bilbao: 0-4. Guus Hid- dink liet Valencia tegen het dit seizoen verrassende La Coruna defensief spelen. Het resultaat was ernaar: 0-0. Duitsland De topper op de vijftiende speeldag van de Bundesliga tus sen Bayem München en Karls- ruher SC leverde geen winnaar op. De koploper en de vierde van de ranglijst deelden de pun ten, 3-3. De remise van Bayem kon voor een groot deel op het con to van doelman Aumann wor den geschreven. De keeper liet zes minuten voor tijd een houd baar schot van Schütterle door zijn handen glippen. Ook bij.het eerste doelpunt van Karlsruher SC ging Aumann niet vrijuit. De thuisploeg had na ruim twintig minuten al een voorsprong van twee treffers door een doelpunt van Mazino en een eigen treffer van Kahn. De gasten brachten de score nog voor de rust in ba lans door treffers van Schmarow en een schot in eigen doel van Kreuzer. Twintig minuten voor het slot leek uitblinker Matthaus de overwinning veilig te hebben gesteld. Na een solo van de middenlijn schoot hij raak. De enerverende en spannende wedstrijd leek beslist, omdat Bayem domineerde. Door een fout van Aumann slonk de voor sprong op de achtervolgers tot twee punten. G.jon-A D 0-4. 14-17 12-19 LaCoruna 12-17 Real Madrid 12-18 Sevilla 12-15 Atletico M 12-18 Bilbao 12-14 BELGIË; Charleroi-Cercle Brugge 0-1. Lom- mel-SK Beveren 2 1. Lierse SK-FC Antwerp 1- 0. Club Brugge-Waregem 1-2. Ekeren-AA Gent 0-2. Boom-Genk 3-3, Lokeren-KV Mechelen 1- 2, RWDM-FC Luik 1-1. Standard Luik-An- derlecht 1-1. Anderlecht 14-24 Waregem Standard 14-22 AA Gent Mechelen 14-18 Charleroi ENGELAND: Arsenal-Manchester Aston Villa-Nc Park Rangers Liverpool-Crystal Palace 5-0, f Tottenham Hotspur 0-1. Not Southampton 1-2. Oldham t brough 4-1, Sheffield United-Coventry City 1- 1. Wimbledon-Sheffield Wednesday 1-1, Chel sea-Leeds United 1-0 Norwich 17-36 Aston Villa 17-28 Blackburn 17-31 Chelsea 17-28 Arsenal 17-29 Manchester U. 17-27 SCHOTLAND: Aberdeen-Hearts 6-2. Dundee Umted-Airdr.eon.ans 0-0. Falkirk-St Johnsto- •2-2. Hibernian-Celtic 1-2. f 19-24 19-25 Particl e 1-3. Ran s-Partick 3-0 19-21 dingen 1-0. FC f 2-2. Borussia M0nchengladbach-Vf8 Stuttgart 1-1. Borussia Dortmund-FC Nurnberg 4-2, Bayern Munchen-Karlsruher SC 3-3. FC Köln- VfL Bochum 1-0 Bayern 15-23 Karlsruher 15-19 Frankfurt 15-21 Leverkusen 15-18 Werder 15-21 Dortmund 15-18 FRANKRIJK: Nantes-Strasbourg 2-2. Monaco- Pans SG 3-1. Auxerre-Toulon 2-1. Marseille- Caen 2-1. Bordeaux-Valenciennes 3-0. St. *0-2 15-23 Monac 16-22 Marse. 16-21 Bordea GRIEKENLAND: I 16-21 16-21 16-20 i Patras 0-0. OF I K Doxa Drama 4-1. AEK Athene-PAOK Salomki 3-1, Pienkos-Athmaikos 0 3. Irakl.s-Panathi- naikos 3-2. Lanssa-Aris Salomki 2-1. Edessai- kos-lomkos 3-0. Xanthi-Olympiakos Piraeus 1- 1. AEK 11-29 Panath 11-21 Olympiakos 11-24 Iraklis 11-19 OFI 11-22 PA0K 11-19 ZWITSERLAND: Sxjn-St Gallen 2-1. lausan- ne-Servette 2-1. Neuchatel Xamax-Aarau 5-1. iung Boys-Bulle 4-1, 21-26 Lausanne 21-23 Grasshoppers-Chiasso 1-1 Servette 2126 Young Boys 21-26 21 2 Neuc 21-2

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18