*pqkjeMtwiê EINDELIJK... 2e ronde Ook zo'n moeite met rijmen? Goed nieuws! Sinterklaas heeft ook dit jaar een beroep gedaan op de rijmredacteuren van het Leidsch Dagblad. Op woensdag 2 december en vrijdag 4 december zijn zij te gast bij Vroom en Dreesmann in Leiden. In het nieuwe restaurant "La Place" maken zij van 15.00 - 21.00 uur gratis een gedicht voor U. 'VRIJDAG 27 NOVEMBER 1992 508 23 Leidsch 3S& Dagblad DIT HOEFT U NIET TE LEZEN nu doet u het toch als u zo ontzettend nieuwsgierig sint, moet u het zelf maar weten wat is dat nou 7! l1leest nou sticvs verder goed dan om deze tijdverspilling goed te maken, kunt u net seste met eigen ogen gaan zien waarom klaas, het, de kerstman en de hutspotten (dank koor het idee) al hun bijzondere inkopen op de nieuwe rijn nummer ii doen. daar hebben ze alles i nou ja, buna alles-, aan schmink, hobbyartikelen, papierwaren, disposables, verkleedspuuen en ach bel even 121430 en u weet het; PADDENBURG, GOEDEMIDDAG oh ja, dank u voor het lezen. Bang Olufsen Exclusief voor Leiden het nieuwe beosysteem AV-9000. Kom naar onze zaak voor een demonstratie. U weet niet wat u ziet en hoort. audio video Bang Olufsen Center Botermarkt 24-25 Leiden. Tel 071-122669 De 4e letter van het bedr^f in vakje 1 De 8e letter van het bedrijf in vakje 2 De 3e letter van het bedrff in vakje 3 De laatste letter van het tedrp vakje 4 De10elettervanhetbedr^finvakje5 De 6e letter van het bedrijf in vakje 6 De 3e letter van het bedrijf in vakje 7 De Ie letter van het bedrijf in vakje 8 De 3e letter van het bedrijf in vakje 9 De 4e letter van het bedrijf in vakje 10 De 6e letter van het bedrijf in vakje 11 De laatste letter van het bedrif in vakje 12 De 3e letter van het bedrijf in vakje 13 De5e letter van het bedrijf in vakje 14 Dit I* de tweede en teven* laatste letteropdracht U heeft nu een komplat* zin bij elkaar waarmee U de vraag die wij U stellen kunt beantwoorden. Noem de zin die U heeft gevonden in de eerste én tweede ronde van deze puzzelaktie. Spelregels Dit is de tweede en tevens laatste ronde van de Sint Nicolaas prijzenfestijn puzzel in deze krant. De puzzel bestaat uit 26 vakjes (over twee ronden) met daarin steeds een fragment van een advertentie. Wat u nu moet doen, is op zoek gaan naar de advertenties waar de fragmenten bij horen. De advertenties staan vanzelfsprekend elders in de krant. Het makkelijkst is om de vakjes uit te knippen en daarmee op zoek te gaan. Past het fragment in dat vakje precies op een bepaalde advertentie, dan is het bingo! Heeft u alle advertenties gevonden, vul dan de gevraagde letter van de adverteerder in op het van 1 tot en met 12 genummeerde lijstje. Achter vakje 1 vult u dan de gevraagde letter in van de adverteerder die bij vakje 1 hoort, zo vult u de puzzel in tot en met vakje 12. U kunt uw oplossing van de komplete puzzel (dus twee ronden) sturen per briefkaart naar Dagbladuitgeverij Damiate b.v., afd advertentie secretariaat, postbus 54, 2300AB Leiden. U maakt kans op het winnen van één van de vele fantische prijzen waaronder de hoofdprijs een 3-daagse busreis naar Parijs

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 23