'Een spits scoort zelden bij mij Sport Schakers Katwijk niet verder dan remise ZATERDAG 24 OKTOBER 1992 21 REDACTIE HERMAN JOUSTRA AD VAN K LEIDEN RUUD DOBBELAAR Onlangs ging de strijd in de pro motieklasse van de Leidse Schaak Bond van start. Nadat AAS 1 en LSG 3 vorig jaar een zinderende strijd om het kam pioenschap leverden, in laatste instantie beslist in het voordeel van LSG 3, belooft het ook dit jaar spannend te worden. Voor schoten 1 en Philidor 3 keerden terug uit de laagste landelijke klasse. Voorschoten 2 en 3 pro moveerden, waardoor er plotse ling maar liefst drie teams van deze vereniging meespelen. Bo vendien zal AAS gebrand zijn op een revanche. AAS ging in de eerste ronde op bezoek bij Philidor 3. De Leur had toen al vooruitge- speeld. De partij werd afgebro ken, maar later telefonisch door Philidor opgegeven. Ook op de speeldag zelf trok AAS aan het langste eind. Korenwinder, Hel sloot en Naber zorgden voor de Aalsmeerse punten en alleen V.d. Net scoorde voor Philidor tegen. Dit brengt de voorlopige stand op 5-2 in het voordeel van AAS 1. Prognose: 5-3. Het eerste team van Katwijk ontving Oegstgeest 1. Het was toen al op achterstand gekomen doordat ex-Katwijkspeler Star- kenburg zijn tegenstander V.d. Bent versloeg in een eerder ge speelde partij. Op de avond zelf zorgde V.d. Spek voor een 2-0 voorsprong, maar Oegstgeest kwam sterk terug. Goudriaan, Vreugdenhil en Haasnoot zorg den voor een voorsprong en na een remise tussen Veenhuizen en D. Binnendijk kwam de stand op 3 1/5 - 2 1/5 voor Kat wijk. Maar in de tweede zitting haalde Oegstgeest toch nog een matchpunt binnen. Piket won een ingewikkeld eindspel en Delemarre zorgde voor het laatste halfje door Hellenberg op remise te houden. Hellen berg stond goed, maar liet zijn kansen in tijdnood liggen. Kortom: 4-4. Voorschoten 3 zou het wei eens moeilijk kunnen krijgen, zo dacht men. Desondanks viel het verlies tegen LS.G. 4 nog best mee: 5-3. De topborden van het Leidsch Schaakgenoot schap scoorden echter 3 uit 3, dank zij V.d. Steen, Mannien en V.d. Marei. Intussen was de strijd op de borden vijf en zeven al beslist. Vink zorgde voor een snelle voorsprong voor LS.G., maar De Boer bracht de wed strijd weer in evenwicht. Klop penburg vergaloppeerde zich tegen Barendseen verloor. In Voorschoten vond het on derlinge treffen tussen het eer ste en het tweede team plaats. Uiteraard verwachtte men een grote overwinning voor het eer ste, maar niets was minder waar. Het tweede had lange tijd uitzicht op een gelijkspel of zelfs een overwinning. Algera en Frit- schy brachten Voorschoten 1 snel op voorsprong en Bongers kwam aan het eerste bord remi se overeen met Both. Dit bracht de stand op 2 1/5 - 1/5. Beij, Bausch en J. Thierry stonden namens het tweede echter alle maal erg goed. Beij bracht de spanning terug door een over winning, maar in tijdnood ble ken de spelers van het eerste handiger. De Boer en Houwe- linck brachten beiden vanuit gelijke stelling het volle punt binnen. En dus waren de matchpunten na de eerste zit ting al verdeeld: 4 1/5 - 1 1/5, eindstand 6-2. Centraal pakt eerste zege VOORSCHOTEN Centraal 1 heeft de eerste over winning op zak. De driebanders uit Oegstgeest versloegen thuis Weena uit Rotterdam met 6-2. De ploeg heeft nu 3 punten uit 5 wedstrijden in poule 4 van de tweede divisie. De winstpartijen kwamen op naam van jan van Loon (36 in 66, een -moyenne van 0.530) Siem de Groot (35 in 37, 0.945) en Kees Modder- meyer (30 in 34, 0.882). Alleen Rob Hilgeman verloor net: 29 tegen 30 in 59 beurten, 0.580. Palace 2 handhaaft zich nog steeds keurig in de midden moot poule 3 van de derde divi sie. De driebanders uit Voor schoten bereikten thuis een 4-4 gelijkspel tegen 't Koetshuis uit Haarlem. Palace 2 heeft nu 4 punten uit 4 wedstrijden. Ver- liespartijen van Cees Zoetemelk (28-30 in 42 beurten. 0.666) en Breunesse (11-20 in 39, 0.282) werden weggepoetst door Ming Pan (30 in 53,0.566 en Joop Eel- velt (20 in 22.0.909) Arthur van Orssagen: een miskend talent in de lappenmand SPORT OP TV De gedachten van Arthur van Orssagen dwalen nog wel eens af. Als hij bij Studio Sport zijn vroegere ploegmaat Leon Meijs aan de gang ziet voor Willem II bij voorbeeld. „Waarom sta ik daar niet? Ik had er alles voor over gehad en, met alle respect voor Leon, ik ben toch niet minder?" Het verhaal van een 'ballenafpakker' die in zijn métier als een van de besten geldt, maar het nooit verder schopte dan de Kikkerpolder. '4' l! LEIDEN ROB V Arthur van Orssagen inmid dels alweer 26 jaar kreeg nooit de waardering die hij ver diende. Ja, bij UVS sloegen ze zijn ranke schouders bijna beurs. Maar hij wilde zo graag de grote voetbalwereld in. Zijn grenzen aftasten. Het kwam er niet van. Niet één keer rolde er een uitnodi ging in de bus. „Zelfs niet voor een proefwedstrijdje of des noods een proeftraining. Dat heb ik toch wel als een teleur stelling ervaren. Nu heb ik me erbij neergelegd, maar jaren ge leden vond ik dat ik best wel in aanmerking kwam om me bij een profclub eens te laten zien." Zien de heren scouts en trai ners het dan niet, of willen ze het niet zien? Of dat kan na tuurlijk ook nog lijdt Van Orssagen misschien aan schro melijke zelfoverschatting? Dat laatste past niet in zijn aard, dus het moet welhaast het eerste Arthur van Orssagen. FOTO HOLVAST zijn. De UVS'er vindt zichzelf heus geen wereldvoetballer. Maar hij beschikt wel over eigenschap pen die veel collega's, die het wél tot een betaalde club schopten, missen. Een ijzeren discpline, een nooit aflatende inzet, snelheid en de gave om puur op techniek te verdedigen. Type Edward Sturing. Of Jan Heintze misschien. Te grote broek en shirt om Jiet pezige lijfje, de kousen en scheendek- kers half afgezakt en dan op het gepaste moment de bal bij de tegenstander van de schoen plukkend. Dat is 'Tuur' op zijn best. „Ik moet kunnen kleven. Als een spits ruimte krijgt en mij opzoekt dan loop ik risico's. Ik dek op de centimeter. Dat leer de ik van Bert Jansen en Fred Filippo, ex-profs die weten hoe het moet. Met Fred vormde ik altijd een perfect koppel in de defensie. Hij pakte de kopper, ik de loper." Geheugen In de top van het zondagama- teurvoetbal hebben veel spitsen hem al vervloekt. Die terriër die anderhalf uur lang voor hun voeten liep. Van Orssagen moet ver terug in zijn geheugen om een linksbuiten te vinden die hem in het veld dolde. Scoren deden ze sowieso al zelden bij hem. „Dat kan ik staven. Hans van Leeuwen (aanvoerder van UVS, red.) houdt dat allemaal bij. Cijfertjes, statistieken en zo. Maar zonder cijfers had ik het ook wel geweten hoor, ze sco ren gewoon zelden tegen mij." Terwijl Leon Meijs via Oegst geest, UVS en Katwijk bij Wil lem II belandde, bleef Van Ors- In de achtervolging op Pieter Huistra toen Oranje destijds de Kikkerpolder aandeed. sagen altijd bij UVS. „Leon heeft natuurlijk dat forse lijf mee en bezit uitstraling. Ik ben een klein ventje. Misschien speelt dat ook mee. Ze zagen me over het hoofd", zegt Van Orssagen, die overigens zelf even in beeld was als vervanger van Meijs bij Katwijk. „Dat was warm ja. Maar uiteindelijk bleef ik toch in Leiden." Hij liet zijn neus wel eens va ker zien in de Bollenstreek waar het zaterdagvoetbal floreert. Dan zeiden ze aan de kust dat 'Van Orssagen liep te winkelen'. Met andere woorden: hij hen gelde naar een plaatsje bij één van de zaterdagtoppers. Van Orssagen: „Welnee. Ik liep daar wel eens rond, maar ik ging er niet naartoe om mezelf aan te melden bij een secretaris, kom nou. Neemt niet weg dat het voor iedere voetballer leuk is om voor duizenden mensen te spelen. Dat trekt gewoon." Trouw Vele l.eidse sterren gingen Van Orssagen voor. Hij bleef zijn cluppie trouw. Al vanaf zijn achtste zit hij bij UVS waar hij op 18-jarige leeftijd door trainer Melbi Raboen van het tweede naar het eerste werd gehaald. „Nu zal ik wel tot mijn laatste wedstrijd bij UVS blijven. Het is toch een heerlijke vereniging en ik ben een clubmannetje ge- FOTO ARCHIEF worden. Ik zit er alweer 18 jaar. Ik heb hier veel meegemaakt met UVS, dat schept een band." Het verhaal van hogerop speelt niet meer. „Ik moet daar niet meer over zeuren. Betaald voet bal is te ver weg nu." Dat is zwak uitgedrukt. Zelfs amateurvoetbal is op dit mo ment niet aan de orde voor Van Orssagen. Hij revalideert van een knie-operatie, de tweede binnen een jaar. Halverwege het vorige seizoen begon de el lende. Na een ingreep zijn voorste kruisband werd wegge haald kwam hij aan het einde van het seizoen terug, maar het ging niet van harte. Tijdens de voorbereiding op dit seizoen ging het opnieuw mis. „Tegen RCL ging ik er weer doorheen. Toen was duidelijk dat ik opnieuw onder het mes moest. Ik sprak bij RCL na de wedstrijd nog met de broertjes Oosterlee (Niek en Rini, red.) en Marcel van der Blom. Zij had den precies hetzelfde meege maakt. Voorste kruisband eruit en nu met een alternatieve kruisband, bestaande uit twee aan elkaar gekoppelde pezen, weer gewoon voetballen. Die woorden van die jongens heb ben me enorm geholpen. Nu ik dat ik straks weer kan voetballen. Ik klamp me daar aan vast." Rentree Hij heeft zijn rentree gepland in augustus 1993. .Als alles meezit zou ik het slot van deze compe titie misschien nog kunnen ha len. Ik wil het gras nu alweer opvreten. Op de tribune houd ik het soms niet meer, al wordt dat gaandeweg minder. Je accep teert het. Maar misschien moe ten ze me in april of mei weer tegenhouden als ik me fit voel. Ach, laat ik nou maar gewoon deze competitie vergeten, dat lijkt me verstandig. Ik moet blij zijn dat ik straks weer kan spe len. Als de bandages er over zes weken afmogen, moet ik eerst aansterken. Mijn benen worden steeds dunner en wij zijn al van die tengere ventjes. Dat Indone sische hè. Geloof je het dat mijn vader nog kleiner is dan ik?" UVS-trainer Gerard Désar had dit seizoen een mooie rol bedacht voor de mannetjesput ter. Hij zou op het middenveld als een soort stofzuiger funge ren, waarbij hij ook voorin mocht verschijnen. „Ik kan na melijk ook aanvallen. Toen ik vorig jaar tegen Rijswijk een vrije rol kreeg op het midden veld wonnen we met 2-0 en scoorde ik twee keer. Dat was toch wel een hoogtepunt." Bij UVS kijkt men nu al reik halzend uit naar zijn terugkeer. Arthur van Orssagen zelf niet minder. „De dagen duren op het moment erg lang." DE GELIJKENIS i LEIDEN HERMAN JOUSTRA "Sinds kort staat er ook een Huis van Oranje in de Leidse Ste venshof. Dat van de familie Broers. Brenda Broers, 23 jaar en een van de grootste talenten in het vrouwenrugby, maakte afgelopen weekeinde voor het eerst haar opwachting in het Nederlands vrouwenteam, te gen Duitsland. Daarmee trad ze in de voetsporen van broer Ro bert (25) die inmiddels al een interland of dertig op zijn naam heeft staan bij de mannen. Ou ders trots Pa Bouwe verzorgt de materialen bij DIOK en broer trots. Robert heeft nu nog een grijns van oor tot oor: „Ik heb het tegen iedereen verteld." Brenda begrijpend: „Ik zit ook altijd op te scheppen over jou." Robert heeft er, dat zegt hij eerlijk, wel erg lang op moeten wachten voordat Brenda het Oranje-shirt aantrok. „Ze was al eerder uitgenodigd voor de se lectie, maar ze had geen tijd. Gelukkig heeft ze nu eindelijk ja gezegd." Wat krijgen we nou, geen tijd voor Oranje? Brenda: „Ik had er gewoon weinig zin in. Ik train twee keer per week bij DIOK en speel een wedstrijd. Voor het Nederlands team ko men er dan nog eens drie, vier woensdagen bij en je krijgt een trainingsschema mee voor zes dagen per week. Ik werk ook nog (administratief werk via een uitzendbureau, red.) Ik zit ook wel eens graag een avondje voor de buis." Robert, zelf werkzaam als re kenkundig tekenaar bij de Grondmij kan dat niet hele maal bevatten. Zoiets past hem niet. „Nee, ik train bijna elke dag. Daarin ben ik fanatieker." Brenda: „Ja, wat dat betreft wel, maar in het veld zijn we even fanatiek. Weet je ook wat het is? Het komt ook door het team, de dames spelen minder hoog. Ik hoef er minder voor te doen." Dan lijkt het toch logisch een andere club op te zoeken, de uitdaging aan te gaan, denk je dan. Maar nee, vindt Brenda: „DIOK is mijn eigen cluppie. Bovendien speelt er niets an ders van niveau in de buurt. Hier zitten mijn vrienden pn vriendinnen. Rugby is de eerste sport waar ik zo veel om geef." Zij probeerde vroeger in bad minton haar ei kwijt te raken en basketbalde een tijdje. Haar broer zocht ook een tijdje voor dat hij het had gevonden. Hij Het zoeken naar overeenkomsten en verschillen. Dat is het uitgangspunt van een se rie verhalen getiteld: de gelijkenis. Daarin komen telkens twee leden uit een sportie ve familie aan bod. Dat kunnen broer en zus zijn, vader en dochter of bij voorbeeld twee neven. Dit keer staan broer en zus Robert en Brenda Broers centraal. Beiden rugbyend bij DIOK, beiden uitkomend voor Oranje. En dat zijn bepaald niet de eni ge overeenkomsten. ZATERDAG 09 30-10.30 EURO: Autosport GP van Japan voor Formule I-wagens, 10.30-11.30 EURO: International motorsport. 11.00-12 00 Sportnet. Autosport: Camel GP. 11.30-13.30 EURO: Boksen. 12.00-12.30 Sportnet: World sports special. 12.15-13.10 BBC 1: Grandstand 12.30-13.00 Sportnet: American football: magazine. 13.00-14.00 Sportnet: Watersport: Nations Cup waterskien. 13.30-22 00 EURO. Saturday alive 14 00-16.20 Sportnet: Live golf Ma drid open. 16 40-17.25 BBC 2 Snooker: Roth man's GP vanuit The Hexagon m Reading, samenvatting halve finales. 17.25-17.55 Did LSportschau 17.25-18 00 BBC 2 Tenms: Mid land Bank kampioenschappen voor vrouwen, samenvatting halve finales vanuit Brighton. 17.50-18.50 Sportnet: Watersport: form jie 3 powerboatraces. 18.50-21.00 Sportnet: Live voetbal: Robert en Brenda Broers. Rugby is beider passie. Bij DIOK en in Oranje. mepte een tijdje tegen een shuttle, voetbalde en korfbalde een blauwe maandag. Nogal een verschil met rugby, dat vooral een fysieke sport is. „Ach", zegt Robert, „Voordat je er aan begint moet je eerst in aanraking komen met een sport. Vroeger woonden we nogal ver van het DIOK-veld. We woonden in Zuid-West. Het terrein van DIOK was toen nog in de Kikkerpolder. Bovendien is badminton heel leuk hoor. Het is net als rugby een echte teamsport, je moet met elkaar de punten zien binnen te halen. Bij voetbal ligt dat anders. Wie de doelpunten maakt, is de held van de dag. Bij rugby werk je ook met z'n allen voor de pun ten. Dat spreekt me meer aan." De verhuizing een jaar of tien geleden van de familie Broers pa, ma, Robert en Brenda naar de Stevenshof vormde voor beiden het begin van de carrière bij DIOK met het veld van de club in de buurt. Ze raakten beiden al snel ver knocht aan het spelletje. De sport is hen ook op het lijf geschreven, vindt Robert. „Je moet behendig zijn, teamgeest hebben en wedstrijdmentaliteit. Je moet tegen pijn kunnen, niet bang zijn om te tackelen of om getackeld te worden." Brenda: „We willen allebei per se win nen en geven daarom alles." Robert, door velen gezien als dè rugbyer van Nederland, mis schien wel eens wat te veel. De flanker is regelmatig de sigaar en raakt geblesseerd. Een tikkel tje te wild, amigo? Of is de 1 meter 80 lange speler met zijn 91 kilo net te licht voor het grote werk? „Na de scrum springt het hele zaakje meestal boven op me. Ik heb ook de drang af en toe te ver naar voren te gaan, loop iets harder dan de rest. Dan is er geen support en dan krijg je dat. Ik zou die drang wat moeten temperen. In het Ne derlands team ben ik bijna nooit geblesseerd, dan heb ik snellere spelers om me heen." Brenda voegt daar fijntjes aan FOTO LOEK ZUYDERDUIN toe dat zij nog nooit geblesseerd is geweest. „Maar ik speel ook op een andere positie. Scrum- half. Ik ben een schakelspeel ster. Ik mag niet te veel naar vo ren, ook al zou ik dat willen. Toen ik ook nog flanker speelde, speelde ik net zo wild ails hij." „Ja, qua rugby lijken we erg op elkaar", zegt Robert. „Voor de rest ook", meldt Brenda. Ro bert: „Ja, we zijn allebei eigen wijs, hebben allebei ons eigen willetje." „En we zijn verlegen, hoewel niet meer zo erg als vroeger", lacht Brenda. „In gro te groepen zijn we meestal stil", vult broerlief aan. Dat zijn ze ook bij de waag of er misschien nog verschillen zijn tussen de twee. „Nou, nee" en „eigenlijk nooit bij nage dacht", klinkt het. „Nou ja, toch", zegt Robert na enige aar zeling. „Brenda blijft wat langer boos dan ik. Ik vergeet sneller." Vindt zuslief dus niet. „Nee, dat valt wel mee. Ik wil het meteen uitpraten." „Ik ben misschien meer gesloten na een ruzie", re aliseert hij zich opeens. „Dat wil ik wel veranderen." Verlegen en gesloten of niet, Robert gaat komend jaar wèl op avontuur. „In maart ga ik naar Canada. Eerst een paar maan den rondtrekken met m'n meis- sie (Nathalie van Kessel, ook van DIOK. Brenda is overigens het vriendinnnetje van DIOK- speler Marcel van Loon, red.), dan een seizoen rugbyen. Ik heb nog geen contacten gelegd, maar ik heb al wel de adressen van clubs. Ik had wel eerder wil len gaan, maar mijn meissie moest examen doen. Ik ben be nieuwd of ik het zal maken. Of ik goed ben, of dat ik tot de middenmoot behoor." Zijn zus heeft wel het nodige commentaar op de stap van haar broer en niet alleen omdat ze hem zal missen: „Het past niet echt bij hem. Hij moet wel gaan, hij is erg goed, maar aan de andere kant is hij er de per soon niet naar. Hij is erg graag bij zijn familie. Robert is niet zo'n avonturier." Brenda zelf ook niet, daarom zegt ze dat zij zo'n stap nooit zal maken. „Er is een meisje in het Nederlands team, Annemiek van Waveren, dat in Engeland speelt bij Richmond. Dat is niets voor mij. Ik ben ook graag bij mijn familie. Bovendien ben ik niet fanatiek genoeg." „Maar wel goed genoeg", op pert Robert. „Vroeger letten ze nooit op mij. Nu wel. Jij zult dat ook gaan meemaken. Het wordt steeds moeilijker om goed te spelen. Als je dat redt. dan ben je echt goed. En het lukt je ze ker. Tegen Duitsland bij voor beeld en toen was je nog niet eens echt fit." Aha, dus toch een verzwegen blessure? „Nee, hoor", lacht Brenda. „Ik was niet zo fanatiek geweest qua trainen. In de tweede helft zak ik altijd iets terug." Waarmee het cirkeltje weer rond is: Robert is en blijft de fa natiekste van de twee. „Nou", zegt Brenda aarzelend. „Ik zal nu wel harder moeten trainen wil ik mijn plekkie houden in Oranje." 19 30 20 00 BRT 1: Sport. 21 00-22.00 Sportnet: Autosport: FIA3000 vanuit Le Mans. 21 05 21.25 BBC 1. Sport 21.50-23.10 010 2: Dasaktueiie Sport Stud'O. 22.00 23.00 Sportnet: Autosport: Bntse F2 kampioenschappen 22 00-23 00 EURO Autosport GP van Japan voor Formule l-wagens. e training. 22 30-23.15 BBC 2 Snooker upda te: Rothman's GP vanuit The Hexagon in Reading, s 23 15-00 15 BBC 1: Match of the day: voetbalmagazine met samenvat tingen uit de Premier League. 00.15 01.30 BBC 1: Snooker Roth man's GP vanuit The Hexagon in Reading, halve finales. 01.00-02 00 Sportnet: Voetbal: sa menvatting Spaanse competitie. 02.00-02.15 Sportnet Autosport: Duitse F3. 02 15-05.15 Sportnet Live honkbal: Major league world series. 04 30-06.30 RTL Autosport, live- verslag van de GP van Japan voor for- 04 30 0645 RTL 4" Sport auto sport. live-verslag van de GP van Ja pan voor formule-1 wagens in Suzu- 06.15-07.00 Sportnet: Boksen. ZONDAG 05 00-07.00 EURO: Autosport: GP van Japan voor Formule l-wagens, li- Herh 07.50-10.00 Sportnet: Braziliaans voetbal. 08 25-10.10 BBC 1: Autosport GP van Japan voor F1 -wagens vanuit Su- zuka. 10.00-12.00 Sportnet: American football: BYU-Notre Dame. 11 00 13 00 EURO Autosport GP van Japan voor Formule l wagens. 11.30-13.00 Ned 2: TV Sport: maga- e 1 m Japan. 12 00-14 00 Sportnet: Snooker: Masters vanuit Schotland. 12 45-13.15 BRT 1 Sportmiddag. 13 00-19 00 EURO Sunday al.ve 13.15-17 00 BRT 2 Sport Extra au tosport (GP van Japan voor Formule I- wagens) en volleybal (rechtstreekse reportage van de wedstrijd Lennik- 14,00-15.00 Sportnet: Autosport: vanuit Frankri|k. 14 20-16.00 BBC 2 Tenn.S: finale Midland Bank vrouwentoernooi m Brighton. 15 00-17.00 Sportnet: Live golf: Ma drid open. 15.05-17 00 Did 1: Sport Extra paardesport (concours hippique tn Stuttgart), zaalhandbal (Tsiecho-Slo- wakije-Duitsiand) en Tnathlon Iron Man op Hawan 16.00-18 00 BBC 2: Snooker Roth man's Grand Prix finale vanuit The Hexagon te Reading 16 30-17.00 Super: Prosuperbikes 1992 17.00-17.30 Sportnet. Sprint- wie- lermagazme. 17.00-17.30 Super: Sports special. 17.10-18.15 Did 2: Die Sport Re portage: met Bundesligavoetbal en Bundesligaijshockey. 18.00-19 00 BBC 2 Rugby special: magazine. Bath-Orrell en Ulster Australië. 18.10-18.30 Ned 3: Studio Italia overzicht van de Italiaanse voetbal competitie 18 10-18 40 Did LSportschau. 18 30 19 00 Sportnet: Revs n.euws van de Bntse auto- en motorsportcir- cuits. 18.35-20 00 Ned 3: Studio Sport. 18 45 19 10 RTL Sport 19 00 19 35 BBC 2 Snooker Roth man's Grand Prix finale vanuit Reading. 19 00-21 00 EURO: Tennis. 19 30 19 45 BRT 1Sport 19 45-20 30 BRT 1Sportweekend. 19 50 19 58Did LSportschau Te- legramm. 21 00 22 00 Sportnet Voetbai sa menvattmg Nederlandse competitie 22 00 23 00 RTL 4 Sport voetbal, magazine met daarin aandacht voor Europese competities. 22 00-00 00 Sportnet: Honkbal: Ma jor league world series. 22.00-00 00 EURO Autosport GP van Japan voor Formule I wagens. Herh. 2? 30-22 50 BRT 1Sport 23.10-01.00 BBC 2: Snooker: Roth man's Grand Prix finale vanuit the Hexagon te Reading. 00 00-01.00 Sportnet. Golf. Madrid open. 01 00-01.35 BBC 2: Autosport GP van Japan voor F1 -wagens vanuit Su zuka. samenvatting. 02.15-05.15 Sportnet: Live honkba. Major league world series.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 21