secretaresse Een zekere en goede toekomst U BERNER Ik vond Gemeente Wassenaar Zelfstandige commerciële functie in de buitendienst APOTHEKERS ASSISTENTE DANKZIJ JOUW CONTACTVAARDIGHEID KOMEN ONZE CURSUSSEN OP TIJD ZATERDAG 17 OKTOBER 1992 28- Verdraaid goed in bevestigingstechniek Berner Produkten b.v. Tunnelweg 105 6468 EJ Kerkrade Tel. 045-45 29 22 Fax. 045-46 18 50 Berner Produkten b.v. is een importeur/groothandel in technische en chemische produkten. Wij verkopen ondermeer bevestigingsmaterialen, gereedschappen, chemische onderhoudsprodukten, magazijninrichtingen en vele werkplaatsbenodigdheden. Berner Produkten b.v. is een dochteronderneming van een internationaal bedrijf met 18 handels- en produktie maatschappijen, waar 3000 medewerkers werkzaam zijn in Europa en het Oosten Sinds 1971 werken wij met succes in de Nederlandse markt en onze buitendienst telt inmiddels meer dan 110 collega's die actief zijn in de auto-, bouw-, agrarische-, transport- en D.H.Z.- afdeling Ter uitbreiding van ons verkoopteam zoeken wij JONGE DYNAMISCHE VERTEGENWOORDIGERS (M/V) voor het bezoeken van onze afnemers in de Landbouw- en transport-afdeling in de regio Noordelijk deel van de provincie Zuid-Holland Code EK Een technische opleiding of praktijkervaring is ideaal, op z'n minst moet u technische feeling hebben, welke wij met onze produktscholingen aanvullen. Wanneer u beschikt over commercieel talent -ervanng in een vertegenwoordi- gersfunktie is prima maar niet vereist- dan kan Berner Produktén b.v. u opleiden en begeleiden tot succesvol verkoper. In de startfase gedurende het 1ste jaar bieden wij een garantiesalaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring variërend van hfl. 2.500,tot hfl. 3.000,» bruto per maand. Een provisie-systeem biedt aantrekkelijke salaris-groei. Indien gewenst kan een bedrijfsauto ter beschikking worden gesteld. Zoekt u een solide baan met toekomstperspectief waarin u uw carrière gestalte kunt geven, stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. en een recente pasfoto. Voor informatie over de selectieprocedure kunt u terecht bij Frans Jongen, Tel. 045-452922 Order-handler m/v Wij zoeken een kandidaat die: bestellingen gaat piaatsen in het buitenland en dus de Engelse taal zeer goed beheerst; levertijden controleert en dus zeer accuraat is; let op de belangen van de klant en dus een commerciële instelling heeft; orders gaat ingeven in het systeem en dus administratieve ervaring heeft. Spreekt deze baan u aan en heeft u ervaring in eenzelfde functie, dan kunt u de komende 3 maanden aan de slag. Informatie bij Roeleke Bakker, tel. 071-14 22 41. Secretaresse m/v Wij zoeken een jonge (maximaal 23 jaar), efficiënte secretaresse die met een dictafoon kan werken en ervaring heeft met het werken op een Apple. Enige ervaring bij een advocatenkantoor werkt zeker in je voordeel. Deze baan is per direct en voor lange tijd. Informatie bij Boudewijn van der lecq, tel. 071-12 09 47. Horecacursus Op 30 en 31/10 a s. is er een cursus 'uitserveren' voor uitzendkrachten. Vindt u het leuk meer te leren en meer te werken in de horeca, kom dan snel naar de details vragen. Informatie bij Anne Martine van Veen, tel. 071-14 96 42. Leiden, Boommarkt 3a. De uitzend-CAO In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sociale verzekeringen geregeld. ir randstad uitzendbureau NOTARISKANTOOR R. MEINERS, RAPENBURG 43, LEIDEN vraagt SECRETARESSE ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (M/V) voor spoedige indiensttreding (full-time) De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - het voeren van correspondentie met cliënten; - tekstverwerking met behulp van WP 5.1; - bijhouden van de agenda; - het administratief afwerken van notariële akten; - diverse overige secretariële werkzaamheden. Wat vragen wij? - MEAO-diploma (secretariële/bestuurlijke richting) of - HAVO-diploma aangevuld met een secretaresse-opleiding; - type-diploma; - flexibele instelling; - goede kennis van de Nederlandse taal (zowel mondeling als schriftelijk; - stressbestendigheid; - ervaring met tekstverwerking; - leeftijd tot 24 jaar, Wat hebben we te bieden? - een afwisselende baan op een klein kantoon - moderne werkomgeving; - 25 vrije dagen; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 14 dagen schriftelijk te reageren. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij mw. E. Harland of mw. B. Ver mond, tel. 071-131645. Notariskantoor Mw. Mr. R. Meiners Postbus 11038. 2301 EA LEIDEN, t.a.v. mw. E. Harland. h i. Bij de hoofdafdeling Welzijn, verantwoordelijk voor o.a. de A.B.W.-uitkeringen, de uitkeringenadministratie, jeugd-, sport- en recreatiezaken, kunst en cultuur, huisvesting en onderwijszaken, is een vacature ontstaan voor een voor 32 u Functie-inhoud: De functie bestaat in hoofdzaak uit secreta resse-werkzaamheden ten behoeve van de di recteur van de hoofdafdeling. Agenda, tele foon, postbehandeling, typewerk, voortgangs controle, administreren diverse produktiviteits- gegevens. Daarnaast nu en dan werkzaamhe den binnen de hoofdafdeling. Invallen bij re ceptie en archief. Functie-eisen: Goede algemene ontwikkeling, alert repre sentatief. Moet zelfstandig vergaderverslagen kunnen maken. Type-diploma. Kennis van W.P. Ten minste HAVO, secretaresse-opleiding. Er varing als secretaresse is gewenst. ten hoogste 2.753,- bruto per maand op basis van 32 uur per week, 8% vakantietoeslag. De heer drs. T.B. de Best, waarnemend direc teur, is gaarne bereid tot het geven van meer in formatie. Telefoon: 01751 - 2 23 02 of 2 22 22. De gemeente Wassenaar streeft naar vergroting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrou wen die aan de gestelde eisen voldoen worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uwsollicitatiebrief binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de heer R.R. Bitter, directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organi satiezaken van de gemeente Wassenaar, post bus 499, 2240 AL Wassenaar. Wordt adviseur bij RVS Als RVS adviseur verkoopt u verze keringen, hypotheken en spaarprodukten aan onze klanten. U geeft daarbij per soonlijke adviezen, regelt eventuele scha de met ondersteuning van het hoofdkantoor en staat de klant met raad en daad terzijde. Zo bouwt u aan een duurzame rela tie met de klanten. Na een gedegen vak gerichte en commerciële opleiding krijgt u van RVS een eigen gebied toegewezen met een bestaand relatiebestand. Aan de hand van een marktbewer kingsplan bezoekt u bestaande en nieuwe relaties. Omdat het gaat om relaties in de particuliere sfeer doet u dat in hoofdzaak in de avonduren. U verricht uw werkzaamheden in uw eigen woonomgeving en vanuit uw eigen woning. Als adviseur bij RVS heeft u een zelfstandige commerciële functie met eigen verantwoordelijkheid. Dit betekent dat u zelf uw dag indeelt, initiatieven neemt en afspraken maakt. Bij uw werkzaamheden weet u zich gesteund door uw inspecteur op het gebied van planning, organisatie en ver koop. Voor allerhande andere zaken kunt u terugvallen op het hoofdkantoor van waaruit u in belangrijke mate onder steund wordt op de verschillende vakge bieden. Wat wij van u vragen Het spreekt voor zich dat u voor deze boeiende functie moet beschikken over commercieel inzicht, goede commu nicatieve vaardigheden en een flexibele instelling. Verder vragen wij: - opleiding op middelbaar niveau - rijbewijs B - leeftijd 24 - 35 jaar Als u in een commerciële functie ervaring heeft opgedaan is dat mooi mee genomen. Wat RVS Verzekeringen u biedt Het eerste jaar bieden wij u een gegarandeerd inkomen. Daarna wordt de hoogte van uw inko men, naast een basissalaris bepaald door een variabel gedeelte dat is gekoppeld aan uw prestaties. U kunt de hoogte van uw inkomen dus zelf beïnvloeden. Daarnaast bieden wij u goede secundaire arbeidsvoorwaar den. Interesse? Als u denkt dat voor u een nieuwe toekomst als RVS adviseur is weggelegd, nodigen wij u uit te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan RVS Verzekeringen, t.a.v. de heer R. Molendijk. Weena 505, 3013 AL Rotterdam. Een modern bedrijf met een vertrouwde naam RVS Verzekeringen is één van de bekendste verzekeringsmaat schappijen van Nederland RVS biedt een compleet pakket verze keringen, lyypotbeken, financierin gen en spaarprodukten. RVS is een actief en modern georganiseerd bedrijf, waar ongeveer 1200 mensen werken. Daarvan zijn er ruim 500 werkzaam in de buitendienst. Het bestuur van de Protestants Christelij ke Schoolvereniging te Leiderdorp vraagt voor de penode van 4 januari tot 1 augustus 1993 voor de Christelijke basisschool De Regenboog Marioleintuin 58 2353 PL Leiderdorp tel. 071-893813 groepsleerkracht voor de derde kleutergroep De Regenboog heeft een enthousiast werkend team. Wij streven naar goede prestaties in een goede sfeer. Steeds meer ouders waarderen dat. Daardoor krijgen we steeds meer kleuters op school. Vanaf de Kerstva kantie gaan we verder met 3 kleutergroepen. Voor die ten dat h voortgezet. Wij verwachten van onze medewerkers een positief christelijke instelling. Voor meer inlichtingen kunt u bellen met: Hans Koster, directeur, tel. 071-410645 en Engelbert van der Gies- sen, voorzitter schoolbestuurscommissie, tel. 071- 413864. Sollicitaties kunt u richten aan de secretaris van de schoolbestuurscommissie; dhr. J. Blok, p/a Marjolein- tuin 58, 2353 PL Leiderdorp. Gevraagd Voor Apotheek Noordwijkerhout. Eventueel woonruimte beschikbaar. Inl.: De Heer B. Baumgarten Tel.: 02523-73511 De Leidse Onderwijsinstellingen ken je natuurlijk. We vormen het grootste door de minister van Onderwijs en Wetenschappen erkende particuliere onderwijs instituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten bij ons aan voor beroepsopleidingen, algemeen vormend onderwijs of vrijetijds- De Algemene produktieafdelingen van de LOI zijn verantwoordelijk voor de produktie van de vele tienduizenden schriftelijke lessen van de LOI, van het gebruikte geluids- en beeldmateriaal, van de voorlichtings- en wervingsuitgaven en van een aantal periodieken. Onderdeel van deze afdelingen is het Bedrijfsbureau. De medewerkers van dit bureau zorgen voor de administratieve begeleiding en orderafhandeling van de produktieopdrachten, vanaf het moment van goedkeuring van de verkoopbegroting tot aan de aflevering bij het magazijn. Zij zijn verantwoordelijk voor het opstellen, bijhouden en bewaken van de planning, en voor de calculatie van de kosten. Het Bedrijfsbureau is de centrale spil in onze produktiemachine. Het fungeert als inter mediair tussen de opdrachtgevers (de project leiding) en de uitvoerders (de in- en externe producenten). Door het juiste midden te vinden tussen planning en bewaking van harde afspraken en het flexibel oplossen van onvermijdelijk optredende problemen, is een soepele produktievoortgang mogelijk. Voor de komende jaren staat er heel wat op stapel. Daarom zijn we hard op zoek naar een inspirerende en stimulerende MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU (M/V) die in staat is het voortouw te nemen bij de uitvoering van de dagelijkse werkzaamheden. In deze positie wordt een dwingend beroep gedaan op jouw contactuele vaardigheden en accuratesse. Jij zorgt voor de juiste informatie aan management en projectleiding aan de ene kant, en aan (free-lance) uitvoerders aan de andere kant. Jij lost zelfstandig problemen op binnen het afgesproken beleid en stuurt je •medewerkers in de goede richting. Weet je je staande te houden in dit spel van geven en nemen, dan komen onze cursussen op tijd. Om deze functie goed te kunnen vervullen, - ben je tussen de 22 en 27 jaar oud - beschik je over een vooropleiding op MBO- niveau en heb je enige jaren ervaring als traffic-medewerker - ben je commercieel ingesteld, paniek- bestendig en kun je goed met anderen overweg - beschik je over kennis op grafisch gebied en ben je op de hoogte van de meest recente ontwikkelingen op het terrein van digitale technieken rond beeld en geluid - heb je (bij voorkeur) affiniteit met zaken als automatisering en logistiek. We bieden jou een plezierige werkomgeving in een klein en actief team, met daarin een grote mate aan zelfstandigheid. Uiteraard hoort bij een behoorlijke baan een behoorlijk salaris, maar ook in andere opzichten is de LOI een prima werkgever. Klein genoeg om je geen nummer te hoeven voelen, groot genoeg om een aantal zaken uitstekend te hebben geregeld. Bovendien zijn de arbeidsvoor waarden zonder meer goed, met flexibele werktijden en een aantrekkelijke winstdelingsregeling. Heb je belangstelling? Stuur dan een schrifte lijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, aan: LOI, Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp, t.a.v. de heer P.H.A.Vorwerk, Hoofd Personeelszaken. leidse onderwijsinstellingen

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 28