Piepjong UVS spot met voetbalwetten Goaltjesdief zet UDWS weer op het juiste spoor Lugdunum thuis nog zonder zege Roodenburg is weer terug bij af Foreholte doorloopt leerschool met vallen en opstaan Sport Voorschotense derby loopt uit de hand SJG verovert koppositie MAANDAG 12 OKTOBER 1992 15 Ronald Jansen scoort vier keer tegen Docos Vorig seizoen scoorde Ronald Jansen, over de gehele competi tie genomen, voor zijn club UDWS acht goals. Het voorma lige snelheidsduiveltje van Roodenburg speelde toen voor al in dienst van Steef Roodak- kers, de man die er het afgelo pen jaar 22 inschopte voor de Boshuizerkadeclub en die ver volgens de wijk nam naar RKAW in Leidschendam. Dit seizoen staat Jansen na zes duels al op zes goals en de spits lijkt derhalve zijn oude stiel doelpunten maken nog niet lang niet te zijn verleerd. Zoals Docos, dat met 1-4 van UDWS verloor, gisteren aan den lijve moest ondervinden. Want vier van die in totaal zes treffers tot nu toe kwamen tot stand in deze stadsderby. Waar mee Jansen de totale produktie van UDWS voor zijn rekening nam. Docos scoorde alleen via Marco Verplancke en ook nog in een fase dat de wedstrijd reeds lang was gespeeld. Luttele minuten voor tijd bij 3-0. Wie uit dit voorgaande de conclusie trekt dat de Leidse derby in de derde klasse een volstrekt eenzijdige vertoning was, heeft het mis. Al wat UDWS gisteren kreeg, waren vier kansen. Al wat Jansen deed, was die vier mogelijkheden koelbloedig benutten. Op dat front zeker troefde de ploeg van trainer Ton Kamphues de thuis club op ondubbelzinnige wijze af. Want ook Docos kwam in deze harde, enigszins chaoti sche ontmoeting, vaak genoeg in de buurt van doelman Sin- teur. Maar stuitte keer op keer op de excellerende sluitpost. Waarmee het betere collectief dat Docos was, het verloor van de individuele kwaliteiten die UDWS in huis heeft. Met daar bij de aantekening dat UDWS veel beter geprepareerd aan de strijd begon, veel harder werkte ook, dan Docos dat deed. De roodwitten waren nog rustig be zig met het afwerken van een soort verlengde warming-up, of Jansen had met een fraaie kop bal reeds toegeslagen. En eer Docos van de eerste schrik was bekomen had diezelfde Jansen nummer twee achter keeper Paul Goulmey geprikt. Pas toen, veel te laat dus, werd Docos wakker. Het had voor de thuisclub misschien allemaal nog goed kunnen komen, had niet Johan Verhaar op slag voor rust een dot van een kans om zeep ge holpen toen hij alleen voor Sin- teur, na een voorzet van Dennis ERIK V DOP VOETBALMEDEWERKER In de Kikkerpolder onderging gisteren Lugdunum een ware metamorfose. De elf kwetsbare kikkervisjes die in de eerste helft acteerden kwamen na een 'pep talk' van Ferry Nijhuis terug als hongerige kikkers. De elf Nieuwkoopse 'vliegjes' leken na de pauze dan ook een eenvou dige prooi te worden, maar op de valreep ontsnapten de gas ten met een puntendeling: 1-1. Nijhuis was natuurlijk teleur gesteld dat hij de reeks van re mises op eigen terrein weer niet had kunnen doorbreken. Zeker omdat het er lange tijd naar uit zag dat dit wel zou gebeuren. Lugdunum combineerde in de tweede helft immers goed en kreeg ook yolop doelrijpe kan sen. Bovendien was er al snel na de thee een voorsprong op de borden gekomen via Harm de Vos, die een technisch hoog standje van Henk van Berkel afrondde. De grillige Leidenaar tikte een lage voorzet van Mar cel Prins achter het standbeen langs richting het doel en mis leidde keeper Wilco Baars daar mee volledig. De Vos mocht het laatste zetje geven. Tijd Het leek een .kwestie van tijd voordat de trouwe Lugdunum- aanhang opnieuw zou kunnen juichen. Invaller Alex Redel kwam dicht bij dit streven, toen van Berkel de bal voor hem klaarlegde. Redels benen waren echter iets te kort, waardoor hij de bal onvoldoende beroerde en via de paal naast zag hobbe len. Het vermorsen van deze en andere kansen brak Lugdunum in de slotfase op. Ee;n volledig onschuldig schot van Jack van Steyn werd namelijk via een rug van baan veranderd en plofte LEIDEN LARS ULRICH Blauw Zwart en WSB hebben in een aantrekkelijke wedstrijd de punten gedeeld. Alleen de treffers ontbraken. SJC daaren tegen trakteerde het Noordwijk- se publiek op vijf doelpunten en veroverde daarmee de kopposi- Blauw Zwart-VVSB 0-0 (0-0) Scheids rechter: Oussenoren. Toeschouwers: 500. Beide ploegen blijven op de ranglijst op gelijke hoogte staan. Het open duel was ondanks het gebrek aan doelpunten reclame voor het voetbal. Het was zelfs zo dat de beide teams onder ap plaus van het veld kwamen. Dat er geen doelpunten te zien wa ren was het directe gevolg van de goede vorm waarin beide keepers staken. Dick Ypey aan Blauw Zwart-kant en de terug- Stuifzand, de hoek maar voor het uitkiezen had. Zijn slappe kopballetje echter was een ge trouwe afspiegeling van de wij ze waarop Docos voor rust te werk ging; traag rolde de bal langs de verkeerde kant van de paal. Docos-trainer Hans Tisseur kon derhalve niets anders doen dan zijn ploeg na de pauze va banque te laten spelen. Dat nu speelde alleen maar in de kaart van UDWS. Na eerst een waar bombardement van aanvallen, schoten en kopballen te hebben overleefd waarbij het geluk bepaald niet aan de zijde van Docos was sloeg Jansen voor de derde maal toe. Ditmaal van af de strafschopstip nadat Cor van der Krogt bij de eerste de beste uitval van UDWS na rust de bal met zijn hand had be roerd bij een voorzet van Wim de Roo. Van der Krogt kreeg, net als zijn broer Leo al eerder, de gele kaart en Jansen mikte on verbiddelijk raak: 0-3. Een geflatteerde stand mis schien, maar als dat al zo was, dan was dat toch onder het mom van 'eigen schuld, dikke bult'. Wat Docos, qua spel be slist niet de mindere, gisteren kreeg was een lesje in effectief voetbal. Veel te veel schijven had de ploeg nodig om in het Dat is het mooie van talentjes. Ook al zijn ze nog zo on ervaren, soms hebben ze van die dagen dat ze ineens heel volwassen en evenwichtig kunnen overkomen te midden van gelouterde voetballers. En dan kunnen ze wel eens voor een verrassing zorgen. Want wie had er ooit gedacht dat een piepjong UVS FC Hilversum op ei gen veld met 0-1 in zijn hemd zou zetten? Ronald Jansen: doelgericht. veelal druk bezette strafschop gebied van UDWS te komen. Om daar eenmaal aanbeland ook niet echt raad te weten met de kansen die er heus wel kwa- Enfin, Jansen deed pal voor tijd nog maar eens ten overvloe de voor hoe dat dan wel moest. Even daarvoor wist Verplancke met een droge schuiver nog de spreekwoordelijke eer te red den, maar Jansen had meteen zijn antwoord weer klaar. Han dig draaide hij weg van zijn di recte tegenstander en depo neerde de bal vervolgens be heerst in de verste hoek. Hij sprak na afloop dat bij zo'n op risping van vier doelpunten het geluk een niet uit te vlakken fac- FOTO ARCHIEF tor is. Dat kan best zo zijn. Maar het ging hem anders wel zeer gemakkelijk af allemaal. De der de klasse is in elk geval gewaar schuwd. Jansen is terug en met hem UDWS. Dat in tegenstel ling tot Docos weer wat opge- luchter omhoog kan kijken. Docos - UDWS 1-4 (0-2)7. Jansen 0-1, 42. Jansen 0-2, 75. Jansen 0-3, 87. Verplancke 1-3, 90. Jansen 1-4. Scheidsrechter: Penninkx. Toeschou wers: 300. Gele kaarten: Leo van der Krogt, Cor van der Krogt, Cock van Bo- hemen (Docos). Docos: Goulmey, Devilee, Van Bohe- men, Leo van der Krogt, Herman van Marwijk, Cor van der Krogt, Hans van Marwijk, Verplancke, Verhaar, Stuif zand, De Ridder. UDWS: Sinteur, Breugel, Ben de Roo, Robert Dros, Alberga (Loek Dros), Van der Weijden, Robert de Roo, HILVERSUM HERMAN JOUSTRA Waarschijnlijk niemand. UVS was gisteren met de bibbers in de benen naar 't Gooi gereden. Edwin Robbers, Edgar van Tol en Hans van Leeuwen waren geblesseerd, Gerry Jansen was nog maar half fit. Gerard Désar moest daarom noodgewongen een beroep doen op een stel on ervaren krachten. En FC Hilver sum had dit seizoen alle wed strijden gewonnen. Geen al te beste voortekenen dus, maar gelukkig bedrogen die dit keer. Want de broekjes Jacky Rol, Bart Ottenkamp en Carl Roest staken de draak met alle bespie gelingen en voetbalden in UVS- 1 alsof ze nooit anders hadden gedaan. Het lijkt erop dat de aanpak van Désar een jeug dig elftal bouwen rond een aan tal routiniers nu al zijn vruchten begint af te werpen. Niet in het laatst omdat ook de hun nieuwe rol zeer enthousiast oppakken. Zoals Hans de Kruys. Negen seizoe nen lang spits en thans sleurend en coachend op het midden veld. Walter de Kievit is nu degene die in de punt van de aanval voor gevaar moet zorgen. De spits speelde sterk en scoorde vlak na rust met het hoofd de winnende goal. Dik verdiend, want Hilversum was voor rust niet één keer gevaarlijk geweest, terwijl UVS met een paar tegen stoten goed doorkwam. Dank zij onder anderen de zwoegen de Rol, de dravende Ottenkamp en de slimme Roest. Ook het uitvallen van Peter Gallert (gebroken pols), was geen reden om in paniek te ra ken. Op twee schoten na, van Amout Roest en Fred Tuinman, kwam doelman Marijn Mokveld echter niet in problemen. De Kruys was zelfs nog dicht bij een tweede goal. Piet Wijnberg en voorstopper Charles Loots van Hilversum waren toen at van het veld gezonden wegens scheldpartijen aan het adres van arbiter Letschert. „Ach ja", blikte De Kievit te rug. „Die voorstopper viel me behoorlijk tegen. Hij was nogal zwak in de lucht.". En met een schamper lachje: „In het begin probeerde hij me nog te intimi deren." De Kruys kon het werk van De Kievit wel waarderen. „Hij doet het al weken perfect in de spits en de invallers deden het vandaag ook geweldig. Het is nog even wachten, maar met deze spelers is de ploeg over een jaar of twee weer rijp voor de top. De gretigheid is er." Dat maakte Roest na afloop nog eens ondubbelzinnig dui delijk: „We hadden vooraf ge hoord dat Hilversum zo'n goede ploeg was, maar daar heb ik me geen moment druk om ge maakt. Als ik moet voetballen denk ik altijd: géan." FC Hilversum-UVS 0-1 (0-0).51 De Kievit 0-1 Scheidsrechter Letscher Toeschouwers: 400. Geel; Tuinman (Hilversum), Ottenkamp en De Kievit (beiden UVS) Rood: Wijnberg (2x geel) over de verbaasde Marcel Ijzen- doom in het doel: 1-1. Op grond van de gehele wed strijd was het gelijke spel overi gens niet onterecht. Nieuwkoop had het zeer saaie eerste bedrijf namelijk beheerst, zonder IJzendoorn in ernstige proble men te brengen. De enige keer dat de Leidse sluitpost serieus moest ingrijpen was bij een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. Deze was ontstaan na een forse overtre ding van Hans van As die van geluk mocht spreken dat de scheidsrechter zijn actie niet uitlegde als het neerleggen van een doorgebroken speler. Dan had hij immers mogen vertrek ken. Verschil Lugdunum had een identieke kans op een treffer, nadat sluit post Baars de bal bij een uittrap uit het 16-metergebied droeg en dus hands maakte. Een vergelij king tussen de Leidse en Nieuwkoopse uitvoering van de vrije trap karakteriseerde het verschil tussen beide teams in die fase van de strijd: Harm de Vos schoot meters naast, terwijl zijn collega Wiliam van Dam tenminste nog tussen de palen knalde. De uitslag van de wedstrijd werd door de mannen van Nij huis als een nederlaag ervaren. De honger van de kikkers werd dus niet gestild. Laat dit een waarschuwing zijn voor een ie der die in de buurt van de Kfk- kerpolder komt. Lugdunum - Nieuwkoop 1-1 (0-0)49. De Vos 1-0, 88 Van Steyn 1-1. Scheidsrechter: Gerrets. Toeschou wers: 250. Geel: Van As. De Vos, Ver ver (allen Lugdunum); De Vries, Hofste de (beiden Nieuwkoop). Lugdunum: IJzendoorn; Brussee, Van As, Peter van Tongeren, De Rooy; Ver ver, Van Berkel, Onstenk; Van Eyk, De Vos, Prins (Alex Redel). De vonken vlogen ervan af in de Voorschotense derby. Bob van Aken (Randstad Sport) wordt in het n SVLV. MAARTEN WIGCERS gekeerde Michel van Haren bij VOETBALMEDEWERKER SVLV-Randstad Sport is niet al leen een wedstrijd die bij vele Voorschotenaren leeft, maar ook veel emoties losmaakt. Me de door het meermaals foutieve optreden van de scheidsrechter hielden velen aan de kraker (1- 1), waarbij twee spelers van Randstad Sport tegen een rode kaart opliepen, een bittere na smaak over. Het zag er allemaal zo mooi uit. Beide ploegen openden fel, maar ook fair. Binnen het kwar tier vielen er twee doelpunten. Richard van Zonneveld kopte SVLV in de tweede minuut al naar 1-0. Het antwoord van Randstad Sport was fraai: net buiten de 'zestien' ving Ron den Hollander de bal met zijn ene voet op en liet hij vervolgens met de andere doelman Rob Hannaart kansloos. Bij rust kon iedereen met een tevreden gevoel op de eerste helft terugkijken. Men had twee ploegen aan het werk gezien die spektakel boden. Een SVLV-fan vatte de eerste drie kwartier bondig samen door de stellen dat hij zijn knaak toegangsgeld er nu al uit had. Met deze uit spraak tartte hij het lot, want qua voetbal was er verder niet veel meer zien. Het laatste kwartier leefde de wedstrijd toch weer op. Niet zo zeer qua spel, maar des te meer qua spanning. Er deden zich di verse incidenten voor, waarbij scheidsrechter Veldhoen niet optrad. Sidney van der Pluym wond zich daar zo over op dat hij Ivo Karremans iets te grof onderuit schoffelde. De oud-LF- C'er kreeg hiervoor rood. Na de ze iets te zware beslissing ver loor de arbiter de controle over de wedstrijd. De arbiter had er dan ook het beste aan gedaan om na precies negentig minu ten af te fluiten, maar hij deed dat niet. De blessuretijd kende daar door zo mogelijk riog meer op stootjes. Bij één daarvan werd Niels Karremans door Richard Perrenet onderuit gelopen. Veldhoen leek eerst niet te rea geren, maar gaf na tien tellen opeens rood aan de verdediger van Randstad Sport. Trainer Cor Pennenburg werd het toen te veel. Hij nam de bal in zijn han den en weigerde die terug te ge ven. Zijn opwinding was begrij pelijk. Zijn elftal werd in de slot minuten namelijk veel te zwaar gestraft. Zelfs aan SVLV-zijde werd dat beaamd. Al met al was de scheidsrechter de gebeten hond. Een beetje meer zelfbe heersing aan de kant van de spelers en de technische staf was echter niet te veel gevraagd. -1. Scheidsrechter Veldhoen Toe schouwers 500. Rood: Van der Pluym, Perrenet (Randstad Sport). Geel: Den Hollander (Randstad Sport) SVLV: Hannaart; Van der Berg, Van Werf, Raap, Vosmeer (Kraan); Sport: Delmeer; Oudshoom, Van Aken, Hoogduyn, Van Klaveren, Porrenet; Den Hollander. Van der Pluym, FrSser, Vu, Comvalius. LEIDEN LARS ULRICH VOETBALMEDEWERKER Roodenburg pakte vorige week tegen Oliveo de punten en gis teren zou VELO wel even opzij gezet worden. Dat liep dus an ders, want de Leidenaars wer den met 1-3 teruggewezen door de op de laatste plaats bivakke rende ploeg uit Wateringen. De titelaspiraties kunnen weer in de koelkast. Op sportpark Noord vielen de afgelopen week zeer optimisti sche verhalen op te tekenen. Want Roodenburg stond ge deeld tweede en was al vijf wed strijden ongeslagen. Kortom: de Leidenaars waren er klaar voor om in de top mee te draaien. Trainer Eelco Fielemon was het daar niet mee eens, maar kon het de afgelopen week niet uit de hoofden van zijn jeugdige spelers krijgen. Daarom kwam de nederlaag de oefenmeester eigenlijk niet zo heel slecht uit, want „hierdoor staan we weer met beide benen op de grond." „Die jonge gasten wilden thuis even laten zien hoe goed we wel zijn. Mooie balletjes, maar als het simpele voetbal al niet gaat, moet je zeker niet het moeilijke proberen." Het eerste doelpunt was daarvan een goed voorbeeld. Richard van Iterson wilde de bal naar binnen spelen en dat liep prompt mis. Daar door kon VELO uitbreken met als gevolg dat alleen met een overtreding de aanval kon wor den onderbroken. Uit de daar opvolgende vrije trap van Frank Duyvensteyn was echter wél raak. De gasten lieten de thuisclub het spel maken en juist daar mee heeft de ploeg van Fiele mon nog steeds onoverkomelij ke problemen. De opbouw van achteruit was gisteren erg slecht verzorgd. Het enige dat gebeur de, was de bal met lange halen naar voren spelen. En aange zien Marcel van den Burg ge blesseerd moest toekijken was er bijna geen aanspeelpunt en kwam de bal meestal direct weer terug. Als de thuisclub dan toch ge vaarlijk was, was dat te danken aan persoonlijke acties of aan glijpartijen van de tegenstander. Paul Pikaar was tweemaal dichtbij een treffer, evenals Pa trick Kamperveen. Eenmaal kreeg de laatste niet de kans om af te ronden, omdat een over treding tegen hem werd be gaan. Rob Pret miste van af elf meter, maar de oplettende Pa trick Heijmans was er als de kippen bij om de 1-1 aan te te kenen. In de rust probeerde Eelco Fi elemon zijn team weer op het rechte spoor te krijgen, maar dat lukte niet. Het tweede Wate- ringse doelpunt kwam wat ge lukkig tot stand, maar was zeker niet onverdiend. Heijmans dacht een vrije trap van weder om Duyvensteyn weg te wer ken, maar raakte de bal ver keerd en kopte langs zijn eige, kansloze doelman Vink. Wie had gedacht dat Rooden burg van af dat moment het ge vaarlijkst zou zijn, kwam bedro gen uit. Het tegenovergestelde was namelijk het geval. Vooral Sven van Velzen en Gurby Bulo waren handenbinders. Het der de doelpunt van VELO was aan dit duo te danken. Bulo kopte door; Van Velzen draaide goed van zijn man weg en scoorde simpel. Roodenburg kwam niet meer dichterbij en kreeg zodoende weer eens een lesje. Het is nu maar de vraag of daarvan iets wordt opgestoken, want volgen de week wacht in Foreholte we derom een counterploeg en is het bovendien onzeker of Mar cel van den Burg van de partij kan zijn. Roodenburg-VELO 1-3 (1-1).11 Frank Duyvensteyn 0-1, 28 Heymans 1-1, 54. Heymans (eigen doel) 1-2, 77 Van Vel zen 1-3 Scheidsrechter Van der Zwef Toeschouwers 450 Gele kaarten Henny Duyvensteyn (VELO), Barends. Kok en Pikaar (Roodenburg) Roodenburg: Vink, Barends, Kok. Pret. Van der Burg (Buyn), Pikaar, Heij mans, Ouwerkerk, van Iterson (Helder), SJC-GSV 5-0 (1-0) 15. Steenbergen 1- 0, 48 Martens 2-0, 57. Steenbergen 3- 0, 66. Martens 4-0, Van der Zalm 5-0. Scheidsrechter: De Jona. Toeschou wers: 500. Gele kaarten: Hageman, De Lange en Van Eijk (allen GSV). „De uitslag spreekt voor zich", aldus SJC-trainer Ben van Leeu wen. Flet enige probleem dat zijn ploeg had, was het slechten van de door GSV opgetrokken muur. Toen eenmaal het gaatje gevonden was, liep SJC uit tot 5- 0. Over de laatste treffer was Van Leeuwen lyrisch. Een aan val over meerdere schijven met een schitterende afwerking van Leo van der Zalm. Hij bracht met een 'vliegende kopbal' de score op 5-0. Door deze over winning staan de Noordwijkers alleen op kop. Ben van Leeuwen is vol vertrouwen, want hij ziet zijn ploeg tot en met mei aan kop staan. Kortom: SJC wordt volgens zijn trainer kampioen. LEIDSCHENDAM GUS VAN OOSTEN Met vallen en opstaan leert Foreholte omgaan met de eisen van voetbal in de tweede klasse. De omhooggevallen dorpsclub, die twee jaar geleden nog in de vierde klasse speelde, heeft duidelijk nog moeite met het hogere tempo. Gisteren verloor de ploeg uit Voorhout, na twee nederlagen en even zo veel overwinningen, van RKAW uit Leids chendam met 1-0. Toch boekt Foreholte wekelijks voor uitgang. In vergelijking met vorig sei zoen heeft de ploeg een kleine gedaan tewisseling ondergaan. Trainer Mart de Groot stapte af van het drie-spitsensys- teem, waarvan Ton Arroyo voorlopig het slachtoffer is geworden, en hoopt met een versterkt middenveld de nodi ge punten bij elkaar te sprokkelen. Be halve de taktische aanpassing gaat het elftal ook met meer overleg te werk, er wordt directer gespeeld en daarmee heeft Foreholte de speelsheid die het zich vorig jaar nog kenmerkte van zich afgeworpen. Gisteren leverde de vernieuwde speelwijze Foreholte, in tegenstelling tot de voorgaande twee wedstrijden, niets op. Geen schande, want RKAW was op alle onderdelen de gasten een voudig de baas. De Leidschendam- mers, die twee jaar geleden uit de eer ste klasse degradeerden, beschikken over meer routine en zeker over meer kwaliteit. RKAW, dat op 31 augustus zijn club gebouw als gevolg van blikseminslag in rook zag opgaan, krabbelt na een be roerd com petitie-begin (twee uit drie) overeind en zal zeker om de bovenste drie plaatsen gaan strijden. Inmiddels staat het elftal van trainer Joop Ko- revaar op een terechte tweede plaats. Tegen Foreholte verdoezelde de kleine 1-0 overwinning het werkelijke krachtsverschil tussen de twee ploe gen. RKAW was ongelukkig in de af werking, trof drie keer de paal en on dervond dat Foreholte in doelman Ralph van der Hulst een prima sluit post in de gelederen heeft. Van der Hulst speelde een foutloze wedstrijd en voorkwam met zijn goede reddingen een grotere nederlaag voor de bezoe kers. Want behalve een aantal afstands schoten van Marcel Luynenburg en Puck van der voort stelde Foreholte, dat Homan en Van Rijn wegens blessu res en Roffelsen vanwege een schor sing miste, aanvallend niet veel voor. Daarvoor kreeg de ploeg van De Groot te weinig ruimte van de fysiek sterke verdedigers van de thuisclub. Via voor al Jan van Rijn, die na ruim een half uur met een mooi schot in de verre hoek het enige doelpunt scoorde, en voormalig UDWS-aanvaller Steef Roodakkers kreeg RKAW legio kansen om de score op te voeren tot 2-0 of zelfs 3-0. Van der Hulst was aardig op weg om de titel 'man van de wedstrijd' voor zich op te eisen, ware het niet dat hij veel concurrentie kreeg van de Haagse scheidsrechter Wagner. De man in het zwart ontging werkelijk niets en hij sprong bepaald niet zuinig om met het uitdelen van straffen. Zes spelers ver dwenen in zijn boekje, waarvan vijf wegens pietluttigheden als praten, het wegtrappen van de bal, onvoldoende afstand in acht nemen bij een vrije trap en een handsbal. Volgens de reglemen ten had hij het gelijk volkomen aan zijn zijde, maar geen enkele voetballiefheb ber op zijn hand. „Het is een klein dic- tatortje", uitte een verongenoegde toe schouwer zijn begrijpelijke ergernis. RKAW-Foreholte 1-0 (1-0J.34 Van Hijn 1-0 Scheidsrechter Wagner, Toeschouwers 450 Gele kaarten Fred Arroyo. Van Kesteren. Bax Forehotle), Van der Helm, Van Rijn, Raghoe- barsmg (RKAW) Foreholte: Van der Hulst, Deutekom, Verhart, Van Kampen, Bax, Liqtvoet (Ton Arroyo), Fred Arroyo (Van Keeteren), Ul|ee, Van Duin, Luy nenburg, Ven der Voort.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 15