AKZO /py^Ay^ ADMINISTRATIEF PER SO N E E L gemeente sassenheim medewerker bevolkingszaken A 'Smitshof' assistent begeleider m/v inval-assistent begeleider m/v APOTHEKERS-ASSISTENTE VERPLEGING EN VERZORGING RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM Medewerker factuurcontrole Gemeente E Wassenaar Haagwijk FINANCIEEUADMINISTRATIEVE MEDEWERKER (M/V) ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1992 510 _28 ADMINISTRATIEF- COMMERCIEEL- TECHNISCH - VERPLEGING AUTOMATISERING - OVERHEID - ONDERWIJS - UITZENDBUREAU S EN DIVERSEN Protestants Christelijke Stichting Woonvoorzieningen voor mensen met een verstandelijke handicap De Stichting beheert vier gezinsvervangende tehuizen voor mensen met een verstandelijke handicap Eén van deze huizen staat in Rijnsburg en heet In 'Smitshof' wonen 20 mensen met een verstandelijke handicap De be woners bezoeken overdag een dagcentrum of zijn werkzaam in w.s.w - verband. Aan het GVT is een dependance verbonden met 4 bewoners. Een nevenvestiging voor 2 bewoners is in voorbereiding. Voor dit GVT zoeken wij een voor 32 uur per week (vak.nr.: 2.44.11) Tevens zoeken wij een (vak.nr.: 2.44.12) die onze vaste medewerkers tijdens ziekte of vakantie kan vervangen Wij zoeken iemand die het een uitdaging vindt om voor mensen met een verstandelijke handicap te werken; bereid èn in staat is zich in te leven in de mogelijkheden en behoeften van de bewoners; verzorging en struktuur biedt en bovendien een warme en uitnodigende sfeer schept; in staat is om in teamverband te werken en een positieve bijdrage levert aan de werksfeer; op een positieve manier een bijdrage wil leveren aan de christelijke signatuur en levenswijze van het huis; het liefst ervaring heeft in het werken voor mensen met een verstandelijke handicap; bij voorkeur een diploma heeft van een lagere beroepsopleiding of van een algemeen vormende opleiding van middelbaar niveau Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris voor 21 jarigen en ouder bedraagt, afhankelijk van ervaring, minimaal f 2 304,32 en maximaal f 3.217,30 bruto per maand, bij een full time dienstverband Gezien de samenstelling van het team. gaat bij gelijkwaardige geschiktheid de voorkeur uit naar een mannelijke collega De stichting biedt verschillende faciliteiten voor kinderopvang Informatie en sollicitatie Wil je meer informatie, bel dan naar Kees Middelbeek (begeleider) of Anita Lalkens (assistent begeleider) van GVT "Smitshof, telefoon 01718-28497. Schriftelijke sollicitaties kun je binnen 10 dagen, onder vermelding van het vakaturenummer, richten aan GVT 'Smitshof', t.a.v. de heer K Middelbeek. Evertsenstraat 132, 2231 RD Rijnsburg. In APOTHEEK STEVENSHOF is plaats voor een enthousiaste (met diploma) (0,7 deeltijd of meer) Dtt is een unieke kans op een leuke werkkring in een apotheek binnen een gezondheidscentrum. Graag gauw een reactie naar H. Buurma, APOTHEEK STEVENSHOF, Th. Mansholtstraat 1,2331 JE Leiden, tel. 071-313234. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk beheert een revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen, een centrum voor hart- en longrevalidatie en een voorzieningencentrum voor 102 primair-motorisch gehandikapte jong-volwassenen. Tevens is aan de instel ling een mytyl/tyltylschool verbonden. Binnen het voorzieningencentrum, waar 102 bewoners ver blijven, is een veranderingsproces gaande, gericht op vergro ting van de efficiency, een meer bewonersgerichte zorg, ver betering van de beheersbaarheid en bewaking van de kwali teit. Dit proces heeft binnen de verplegingsdienst geresulteerd in de opzet van 2 verpleegafdelingen. Elke verpleegafdeling omvat vier woonunits. Voor een aantal units vragen wij TEAMLEIDERS M/V Funktie-informatie: - op een stimulerende wijze leidinggeven aan het team; - koördineren van de bewonerszora binnen het team; - begeleiden van (nieuw) personeel, leerlingen en stagiaires; - afstemming van het sektorbeleid binnen het team; - mede bewaken van de kwaliteit van de zorg. Funktie-eisen: - afgeronde verpleegkundige opleiding danwel gelijkwaardig niveau, b.v. diploma zv met relevante aanvullende opleiding zoals de voortgezette opleiding voor zv; - praktische leidinggevende- en organisatorische ervaring en kapaciteiten; - goede kontaktuele eigenschappen; - oog voor sociale aspekten van de woonfunktie; - affiniteit tot en ervaring in het werken met lichamelijk gehandikapten. Inlichtingen en sollicitatie: - Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer drs. R.D. Dutrieux, manager RVC of mevr. R.R. Soetendal. personeelsfunktionaris, telefoon 01718 - 60100. Bij hen kunt u eventueel ook een funktiebeschrijving aanvragen. - Uw schriftelijke reakties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Stichting Rijnlands Zeehospitium, afdeling personeelszaken, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk. - Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selektieprocedure. Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met ae hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigin gen in 50 landen en ruim 65.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een tech nologisch hoogontwikkelde onderneming met activitei ten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en produkten voor de gezondheidszorg. De verf- en lakbelangen zijn gebundeld in de Coatings Divisie. het betreft een arbeidscontract voor de duur van één jaar. Werkterrein De afdeling Accounting is onder andere belast met de financiële administratie, verslaglegging en de afwikkeling van het betalingsverkeer. De vacature is ontstaan binnen de afdeling Regi stratie Inkoopfactuur Behandeling (R.I.B.), die deel uitmaakt van de afdeling Accounting. Functie-inhoud Uw werkzaamheden binnen de afdeling R.I.B. bestaan uit het controleren van inkomende facturen m.b.v. een geautomatiseerd systeem, het signaleren van afwijkingen en deze in overleg met de betrok ken afdeling en/of leverancier oplossen. Voorts draagt u zorg voor de juiste verwerking van facturen in de financiële administratie. Furictie-eisen Wij vragen voor deze functie: - PD-Boekhouden of MEAO-BE; - enige jaren administratieve ervaring: - affiniteit met geautomatiseerde gegevens verwerking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen - richten aan: Akzo Coatings bv, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw CJ.A.M. Leijten, Postbus 3, 2170 BA SASSENHEIM. 9 Vmrnm fc ®mm». %mmm &mm De gemeente Sassenheim Is centraal gelegen in de Randstad tussen de steden Amsterdam. Haarlem. Lelden en Den Haag De gemeente heeft een oppervlakte van 661 ha. en ruim 14.500 inwoners. Wegens een interne overplaatsing van de huidige functionaris zoeken wij voor de afdeling algemene zaken een administratief medewerker m/v voor 38 uur per week Functie-informatie De werkzaamheden bestaan uit: - de uitvoering van de Woonruimteverordening; - het secretariaat van de Woonruimte Adviescommissie; - het behandelen van aanvragen voor gemeente garanties; - andere op de afdeling voorkomende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen U kunt voor deze functie in aanmerking komen als u beschikt over: - goede redactionele en contactuele eigenschappen; - een flexibele en klantgerichte werkhouding; Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. i salaris, afhankelijk van leeftijd, i van minimaal 2.571en maximaal 3.579,- bruto per maand (schaal 6/7). Overige informatie Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. Aardoom, hoofd van de afdeling algemene zaken, telefoon 02522-19100. toestel 100. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het bureau Personeel en Organisatie van de gemeente Sassenheim, Postbus 26. 2170 AA SASSENHEIM. onder vermelding van "vac.l/HV" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 5 oktober aanstaande. SF - X - De Wassenaarse gemeentelijke organisatie is opgedeeld in vijf hoofdafdelingen en één bureau bestuursondersteuning. De afdeling burgerzaken maakt deel uit van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organisatiezaken. Het werken op de afdeling is, vooral onder druk van de informatie-technolo gische ontwikkelingen sterk aan het veranderen. i fulltime dienstverband. De functie bestaat uit de volgende taken: -het verlenen van assistentie bij de post- behandeling, het verstrekken van schriftelijke inlichtingen en het verifiëren van gegevens; -het verlenen van assistentie bij de behande ling van de aanvragen van paspoorten en identiteitskaarten en de aanvullingen en/of wijzigingen daarin; -het verrichten van baliewerkzaamheden en het beantwoorden van de telefoon; -de behandeling van de aanvragen voor rijbe wijzen; -het verlenen van assistentie bij huwelijken; -het in een roulatiesysteem voeren van de boekhouding van de bevolking zoals de re gistratievan ingekomen en vertrokken perso nen, alsmede de verhuizingen binnen de ge meente. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een middelbare schoolopleiding die reeds theo retische en praktische kennis hebben van de toe te passen regels en voorschriften; bijvoor beeld blijkend uit het bezit van het diploma "Administratief ambtenaar burgerzaken" of "bestuursambtenaar" met de differentiatie burger-zaken. De functie lijkt uitermate geschikt voor een herintreedster. In de gemeente Wassenaar zijn enkele dui zenden buitenlanders woonachtig, afkomstig uit landen over de gehele wereld. Kandidaten die de Engelse taal spreken heb ben voor deze functie een pré. Het hebben van ervaring en/of affiniteit met automatisering is onontbeerlijk voor deze functie. Vele aspecten van het werk worden nu al verricht met behulp van beeldschermen. In de toekomst zal dit nog verder toenemen. Juist omdat veel van het werk op het operatio nele vlak ligt en er zeer hoge eisen worden gesteld aan accuratesse is het een pré als solli citanten het vermogen hebben om zelfcontro- lerend en planmatig te werken. Salaris Voor bovengenoemde functie geldt een salaris van maximaal f 3.010,- bruto per maand (niveau 4). De salariëring is echter afhankelijk van op leiding en ervaring. Het genoemde salaris is gebaseerd op een dienstverband van 38 uur per week. De vakantietoelage bedraagt 8%. De chef vande sectie bevolking - de heer B.N. v.d. Velde - is graag bereid u nadere informatie over de functie te verstrekken. Hij is tijdens kantooruren bereikbaarondernum mer 01751 -222 59. De gemeente Wassenaarstreeft naar vergroting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Werving heeft gelijktijdig intern en extern plaats. Indien u belangstelling heeft voor bovenge noemde functie, wordt u uitgenodigd uw solli citatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organisa tiezaken van de gemeente Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. TT Stichting Bejaardencentrum. Haagwijk is een bejaardencentrum met 131 bewoners, waarvan er 25 wonen in onze dependance Vreewijk. Als gevolg van een reorganisatie voeren wii nu automatisering in en zullen we ook de financiële- en de salaris-administratie grotendeels in eigen beheer gaan voeren. In verband daarmee zoeken wij een: in een deeltijdbaan voor ca. 24 uur per week (ook herintreders dus welkom!) de salarisadministratie, in i geautomatiseerd systeem, de eindverwerking extern geschiedt: het daaraan gekoppelde geautomatiseerde personeel- informatie-systeem; De codering van de hoekstukken en het voeren van de computer boekhouding. De jaarbegroting- en de jaarstukken worden extern opgesteld; een dosis inbreng wordt daarbij wél verwacht; het (mede) realiseren en instandhouden van een goede administratieve organisatie; de rol van "financieel geweten" t.a.v deelgebieden De situatie: de administatie kent al een goed team van medewerkers t.b.v. de (nuis- )administratie (post, facturen, secretariaat, receptie, etc.). Deze groep verwacht een goede collega. Zij bieden. Het gehele team werkt als "thulsfrontservicestation" naar de organistie. De kandidaat: Wij verwachten een goede, op de situatie gerichte, opleiding, b.v. middelbare/hogere beroepsopleiding, kennis van automatisenng is vereist. Ervaring in vergelijkbaar werk kan een pré zijn Een goede dosis gezond verstand, werklust, en een karakter, dat past in ons plezienge werkklimaat zijn voorwaarden! We verwachten dat de Protestant Christelijke identiteit van ons huis wordt gerespecteerd. Wij bieden: een deeltijdbaan voor ca. 24 uur per week. Salans en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de bejaardenoorden. Mogelijkheden voor verdere scholing. Informatie: Informatie kan, na 30 september, worden ingewonnen bij de directeur a.i. telefoonnummer: 071-769600. (Ook thuis te bellen: 01720-44311 Wij zien schriftelijke sollicitaties, voorzien van een C.V.-tje. graag binnen 14 dagen tegemoet S.v.p. adresseren aan: Stichting bejaardencentrum Haagwijk, t.a.v de direceur. Beethovenlaan 2, 2324 EL Leiden. Een spoedige reactie volgt dan.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 28