Feyenoord in lachstuip Oranje nog de enige prikkel voor Gullit Barca gelukkiger dan Real Sport MAANDAG 7 SEPTEMBER 1992 18 Austria Salzburg medekoploper graz Austria Salzburg, Ajax' komende tegenstander in het toer nooi om de UEFA-beker, is in het afgelopen weekeinde (mede- Jkoploper geworden in de Oostenrijkse competitie. Salzburg be haalde winst in de uitwedstrijd tegen Sturm Graz (2-1) en werkte zijn achterstand van één punt op Austria Wien weg. De Weense ploeg speelde doelpuntloos gelijk bij de nummer laatst, Stahl Linz. Salzburg speelde met: Konrad; Lainer, Weber en Garger; Will- furth, Ergovic, Sabitzer (62. Lipa), Feiersinger en Reisinger (90. Winklhoter); Jurcevic en Pfeifenberger. Trainer Vac ziet mogelijkheden Groningen Vac-trainer Janos Csank gaat ervan uit dat het voor zijn elftal moeilijk zal worden, maar niet onmogelijk zal zijn om ten koste van FC Groningen de tweede ronde van het UEFA-be- kertoernooi te bereiken. Na de ontmoeting tussen FC Groningen en Fortuna Sittard (2-1) verklaarde de Hongaar dat hij zijn kansen op 50 procent schat. Csank vond FC Groningen bij tijd en wijle krampachtig spelen. Het aanvangstijdstip van de op woensdag 16 september in Hongarije te spelen eerste ontmoeting tussen Vac en FC Gronin gen is eindelijk vastgesteld. Wégens een rechtstreekse televisie uitzending in Hongarije is de aftrap vervroegd van vier naar drie Van Lent debuteert in Bundesliga Bremen Arie van Lent heeft zaterdag zijn debuut in de Duitse Bundesliga gemaakt. De 22-jarige Nederlander viel 25 minuten voor het einde van de thuiswedstrijd tegen Uerdingen (2-1) in voor Stefan Kohn. Van Lent speelt sinds 1989 voor houder vaa de Europese beker voor bekerwinnaars. De aanvaller is afkom stig van amateurclub Sparta '57 uit het Betuwse Opheusden. Matthaus verwacht spoedige rentree münchen Sneller dan voor mogelijk werd gehouden, zal Lothar Matthaus zijn opwachting maken bij zijn nieuwe werkgever Bayem München. De middenvelder is van plan op 19 september in het competitieduel tegen Wattenscheid zijn rentree te maken. De 31 -jarige Matthaus werd twee weken geleden door Bayem voor bijna 4,5 miljoen gulden teruggehaald van Inter Milaan. In april onderging de Duitse international in Vail (VSt) een operatie wegens een gescheurde kruisband in de rechterknie. De Ameri kaanse specialist Richard Steadman voerde de ingreep uit. Nor maal vergt volledig herstel zes tot acht maanden. Jeugdploeg hockey tweede op EK edinburgh anp De hockeysters van Jong Oranje zijn zaterdag in de strijd om de Europese titel als tweede geëin digd. Veertien seconden voor het einde bezorgde Stefanie Vrause Duitsland de overwin ning (2-1) uit een strafbal. Duitsland, dat zijn titel verde digde, kwam in de eerste helft met 0-1 achter door een doel punt van Ageeth Boomgaardt, die raak schoot uit de eerste Ne derlandse strafcomer. Kort voor rust schoot Julia Backhaus de bal toch achter De Haan. Hans Kraay jr.: na 17 seconden geel... In de tweede helft bleef het evenwicht tot de laatste minuut gehandhaafd en alles wees in de richting van een beslissing door strafballen. Dat bleek tenslotte ten dele juist, één strafbal was bepalend. Hij werd vlak voor tijd veroorzaakt door Ellis Ver bakei en de tweede kans werd koel verzilverd door Stefanie Vrause. Met Duitsland en Nederland plaatsten ook Spanje, Engeland en Schotland zich voor de strijd om de wereldtitel, die volgend jaar in Terassa wordt gehouden. Kleurrijk was de carrière van Hans Kraay jr. al. Maar de voetballende verslagge ver van SW/Dordrecht blijft fraaie hoofdstukken aan zijn loopbaan toevoe gen. Precies twee minuten voor het einde van Feye- noord-SW/Dordrecht (3- 0) mocht hij opdraven, ze ventien seconden later had hij geel te pakken. Zo'n 22.000 Rotterdammers gierden het uit van de pret. rotterdam marcel van der kraan gpd-verslaggever Niet alleen het publiek had lol, de spelers van Feyenoord ge raakten zo ongeveer in een lachstuip. Die kaartenverzame- lende voorstopper uit Zaltbom- mel, zo zagen zij, kan op de Ne derlandse velden geen goed meer doen. Enig medelijden met Kraay jr. bleek er later wel te zijn. Zo zwaar was het mis drijf in de middencirkel immers niet geweest. In een goed gevulde Kuip wil len scoren, dat was volgens ICraay jr. het doel van zijn be straffer Jef van Vliet geweest. Anders kon de verdediger, wiens invalbeurt met een strie mend fluitconcert was begroet, het 'publiciteitstuntje' van de arbiter niet verklaren. „Het ont brak er nog maar aan dat die Van Vliet niet in de hekken ging en voor het publiek ging jui chen, toen hij mij die kaart gaf. Echt volstrekt waanzinnig," al dus Kraay jr. Hoogtepunt Het incident vormde het schaarse hoogtepunt van de ontmoeting tussen de koploper en de nummer laatst van de eredivisie. Voor Van Hanegem was het mooi meegenomen dat hij met zijn elftal alleen aan kop kwam, voor Jozsef Kiprich was het leuk dat hij samen met Bergkamp de vaderlandse topscorer bleef en met drie doelpunten, zou je veronder stellen, is ook de liefhebber weer aan zijn trekken gekomen. De werkelijkheid was evenwel anders. Wat amusementswaar de betreft haalde de derby in de Rijnmond nimmer een vol doende. Daarvoor stelde Feye noord voor rust te zeer teleur en was SW/Dordrecht'90 een te vervelende ploeg. 'De schoppers van de Krom- medijk' werden de volgelingen van Han Berger begin dit sei zoen genoemd. 'De schoppers van de Krommedijk' blijven het voorlopig ook. Het tempo waar mee alle notoire belhamels hun kaarten verzamelen, zal hen nooit van negatieve etiketten verlossen. Jan Mulder, Robin Schmidt, Jerry Simons en Ries Fok, ze begingen allemaal over tredingen van een bedenkelijk soort. De bekeuring van de 'ar me' Kraay jr. niet eens meegere kend. Kerst Niet de vraag 'haalt Han Berger de kerst?' maar 'haalt een heel elftal van SW/Dordrecht'90 de kerst?' doemt langzamerhand op. Met bekende klanten als Pe ter Barendse en Jimmy Simons nog op de strafbank, de aanko mende schorsingen, zal Cees den Braven straks nog eens te rugverlangen naar een selectie van 31 man, die hij bij het ont staan van de fusieclub bezat." De aanslagen op ledematen èn het tijdrekken van de Dordtenaren hadden in zoverre effect, dat Feyenoord een uur lang niet naar de vorm kon groeien die men in de eerste competitiewedstrijden had ge kend. Pas na de openingstreffer van John Metgod (met het hoofd een vrije trap van Witsch- ge achter Hiele prikkend), kwam het ongelijke duel enigszins op gang. Kampioen willen ze in de Maasstad dit seizoen best wor den, maar vanaf de eerste speel dag de dienst uitmaken is iets EREDIVISIE AD VAN KAAM (chef) TIM BROUWER DE KONING ROB ONDERWATER ROB VAN DER ZANDEN EERSTE DIVISIE FC Groningen - Fortuna S. 2-1 (1-1). 26. Van Kessei 1-0.30. Sneekes 1-1, 53. Djurovski 2-1. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 11.412. Ajax - PSV 1-2 (0-1). 17. Kieft 0-1, 68. Bergkamp 1-1, 73. Numan 1-2. Scheidsrechter: Blankenstein. Toe schouwers-. 42.000. Gele kaart-. Kreek (Ajax), Van Aerle, Faber (PSV). Feyenoord - SW Dordrecht'90 3-0 (0- 0). 60. Metgod 1-0, 64. Obiku 2-0, 80. Kiprich 3-0. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 21.120. Gele kaart: Obiku (Feyenoord), Hiele, Mulder, Fok, Jerry Simons, Schmidt en Kraay (SW Dordrecht'90). RKC - Roda JC 1-4 (0-1). 10. Hofstede 0-146. Van der Luer 0-2 (strafschop), 59. Boogers 1-2,68. Jansen 1-3, 86. Vitesse - FC Twente 0-1 (0-1). 13. De Boer 0-1. Scheidsrechter: Houben. Toe schouwers 5647. Gele kaart: Hoogma Cambuur - Volendam 0-0. Scheidsrech ter: Luyten. Toeschouwers: 7000 Gele kaart: Gösgens. Abma en Haatrecht ands 1-2. Scheidsrechter: Van der En- de. Toeschouwers: 6000. Gele kaart: Hofstede en Stewart (Willem II), Vier- klau (Utrecht). MW - Go Ahead Eagles 3-0 (1-0). 25. Lanckohr 1-0, 58. Thai, 70. Meijer 3-0. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 4200. Gele kaart: Bosvelt en Steinmann (Go Ahead Eagles). wat Van Hanegem en zijn man nen niet zo ligt. „Laat ons maar lekker in de rol van underdog blijven," sprak Rob Witschge, die aan de basis van alle doel punten had gestaan en de enige veldspeler van Feyenoord deel uitmaakt van het Nederlands elftal tegen Italië. ,,Aan onze stand waren we verplicht deze partij te winnen," vond Geert Meijer. „Maar als je voor eigen publiek niet snel scoort, haal je de problemen op je hals. Na de eerste goal wist ik dat het een gelopen koers was." Het was van de eerste tot de laatste minuut eenrichtingsver keer, had ook Han Berger ge zien. „Het kwaliteitsverschil was te groot. We stonden constant onder druk, kwamen niet aan opbouwen of voetballen toe. Op het resultaat valt daarom niets af te dingen," aldus Berger, die Joop Hiele na een botsing met Mike Obiku met pijn en moeite het einde zag halen. Feyenoord 1 1 2 3 3 - 1 1 2 3 4 - 0 3 13 1 - 0 2 2 2 1 - 0 13 1 3 - TOPSCORERS 1Bergkamp (Ajax) en Kiprich (Feye noord) 4 3. Kieft (PSV) 3 4. Pettersson (Ajax), Derksen (Den Bosch), Taument en Obiku (Feyenoord), Lanckohr en Visser (MW), Boogers (RKC), Hofstede (Roda JC), Mulder, Gaasbeek en De Boer (FC Twente), Van Geel (Willem II) en Van den Brom (Vites se) 2. TOP Telstar 1-1 (0-1). 44. Oostrum 0- 1. ^3. Purperhart 1-1. Scheidsrechter: Bettinger. Toeschouwers: 2.085. Gele kaart: Toonen, Arends (TOP), Smak, De RBC - Excelsior 4-0 (1-0). 18. Wubben 1-0, 47. Mutsaers 2-0, 63. Hendriksen 3-0, 82. Kepers 4-0. Scheidsrechter: Heracles - ADO Den Haag 0-3 (O-l). 13. Hoekman 0-1, 46. Van der Laan 0-2, 76. Van der Laan 0-3. Scheidsrechter: Theelen. Toeschouwers: 1.500. Gele kaart: Mol (Heracles), Lems (ADO Den Haag). r: Van Haatten. Toeschouwers: 1.700. Rode kaart: 80. Van Galen (Haarlem. 2xgeel). Gele kaart: Wijnhoven (NEC). Veendam - AZ 1-3 (0-2). 2. Van Ophui- zen 0-1,8. Te Paske 0-2, 57. Drent 1- 2,85. Panhuis 1-3. Scheidsrechter: Van Veluwen. Toeschouwers: 2.250. Gele kaart: Brouwer, Prins, Alberts (Veendam), Den Turk, Vork (AZ). Eindhoven - Emmen 2-1 (0-0). 74. Cor- nelissen 1-0, 80. Scherpen 1-1,90. Borrenbergs 2-1. Scheidsrechter: Zui- dema. Toeschouwers: 1.845. Gele kaart: Cornelissen (Eindhoven), Van Oostrum (Emmen). Helmond Sport - FC Zwolle 0-3 (0-2). 17. Boere0-1, 33. RijndersO-2. 71. Rijnders0-3. Scheidsrechter: Van Eg- mond. Toeschouwers: 1450. Gele kaart: Van Raalte (Zwolle). AZ 4 3 1 0 7 12 - 1 3 3 0 0 6 7 -1 6 - 6 Excelsior 5 - 5 FC Zwolle 2 0 8 12 - 2 2 1 6 11 - 7 2 115 5-3 5 2 1 2 5 6 - 5 13 15 6 - 5 113 3 5-7 5 113 3 5-9 4 1 0 3 2 6 - 11 5 0 2 3 2 2 -7 PROGRAMMA EREDIVISIE Vrijdag: Fortuna - FC Twente Zaterdag: PSV - Den Bosch, SW/Dordrecht - Willem II Zondag: Sparta - MW, GA Eagles - Feye noord, FC Utrecht - FC Groningen, RKC - Vitesse, Roda JC - Cambuur EERSTE DIVISIE Vrijdag: FC Zwolle - TOP Zaterdag: NEC - Heracles, NAC - Hel mond Sport, Telstar - VW, Heerenveen - Emmen, Veendam - Eindhoven, AZ - Haarlem Zondag: ADO Den Haag - RBC, Excelsior - De Graafschap BUITENLANDS VOETBAL Anderlecht in hoger sferen Anderlecht heeft zaterdag de beste wedstrijd van het prille seizoen gespeeld. Dat kwam slechts ten dele tot uitdrukking in de score: 6-1 bij FC Luik. Het aantal sublieme momenten was nog groter dan het aantal tref fers. Anderlecht heeft nog geen punt verspeeld. Achtervolgers Charleroi, KV Mechelen en SK Beveren wonnen eveneens. Mare Degryse zette An- derlechts feest in door na tien minuten een strafschop te be nutten. Een actie van Van Vos sen en Bosman was door Giusto onreglementair gestuit. Na aan geven van opnieuw Van Vossen scoorde Bruno Versavel. Voor rust tekende Bosman voor 3-0. Het halve dozijn werd volge- maakt door Versavel, Degryse en Boffin. De tegentreffer kwam op naam van Ernes. Duitsland Bayern München heeft zaterdag ook de vijfde opeenvolgende competitie-wedstrijd in de Bun desliga gewonnen. Tegen de grote rivaal van weleer, Ham burger SV, werd het in het olympisch stadion 4-0. De doel punten vielen na rust. Tussen de 45ste en 64ste minuut werd vier keer gescoord. Als eerste door de goed spelende Ziege, daarna door Wohlfarth (op de plaats van de geblesseerde Lab- badia), Helmer en Mazinho. Engeland De nieuwe Engelse Premier League heeft nog steeds drie topploegen, die in de oude eer ste divisie niet meetelden. Nor wich City leidt voor Coventry City en het gepromoveerde en nog ongeslagen Blackburn Ro- De investeringen van Rovers' manager Dalglish lonen. Zater dag werd Nottingham Forest met 4-1 verslagen (twee keer Alan Shearer) en op de laatste plaats gezet, mede omdat Wim bledon de Londense derby te gen Arsenal met 3-2 won. Chendo van Real Madrid wordt op de huid gezeten door Michale Laudrup van Barcelona. De topper eindigde in een 2-1 overwinning voor de club van Johan Cruijff. foto epa barcelona gpp Voor de wedstrijd FC Barcelo na-Real Madrid, waarmee de nieuwe Spaanse competitie za terdagavond van start ging, zei Johan Cruijff nog, dat Barcelona met een beetje geluk wel zou winnen. Na de met 2-1 geflat teerd gewonnen wedstrijd door een fortuinlijk doelpunt van de Bulgaar Hristo Stoichkov drie minuten voor tijd, bleek dat ge luk Barcelona niet in de steek te hebben gelaten. Alleen Cruijff dacht daar plotseling toch iets ander over: „Wat geluk? Dat moet je toch afdwingen. Een wedstrijd duurt nu eenmaal ne gentig minuten en als je een keer meer scoort dan je tegen stander, win je." Real-trainer Benito Floro, die in zijn eerste competitiewed strijd als opvolger van de weg gestuurde Leo Beenhakker met een nederlaag werd geconfron teerd, deed daar niet moeilijk over: „Ik ben tevreden met het spel van Real. Of de uitslag juist was? Ach, de gescoorde doel punten laten daar geen twijfel over bestaan." Maar was de overwinning van Barcelona dan ook verdiend? „Neen. Ik denk dat een gelijkspel meer recht aan de wedstrijd zou hebben Dat vond ook de bij An derlecht weggestuurde Aad de Mos, die zich als werkloze trai ner in binnen- en buitenland oriënteert: „Barcelona viel me wat tegen en Real speelde beter dan ik verwacht had na de mis lukte oefencampagne. Die Floro zie ik wel zitten. Die man heeft in korte tijd al heel wat bereikt. Je ziet zijn hand reeds nadruk kelijk terug in het spel van Re- al." Iedereen in.de persruimte van het niet helemaal uitverkochte Camp Nou-stadion was zater dag enigszins verrast over het spel van Real. Ook Ronald Koeman, die zelf tot de betere Barcelona-spelers behoorde. „Na het snelle openingsdoel punt van Bakero, hebben we het weer laten liggen. In feite kwam dat, toen bij Real verde diger Chendo met een blessure moest uitvallen. Omdat Floro vleugel-aanval!er Paco Lllorente naar de achterhoede haalde, kwamen wij voorin en vooral op hel middenveld met een man minder te staan." Dat de met veel spanning te gemoet gezien topontmoeting tussen Barcelona en Real slechts een half uur het aanzien waard was alleen de eerste vijftien minuten en het laatste kwartier van de wedstrijd moest ook Koeman toegeven: „In feite komt deze wedstrijd te vroeg. Beide elftallen hebben zich met de nodige problemen voorbereid op het seizoen en daarom is het jammer dat deze traditionele topper nu al op het programma stond. Maar geluk kig voor ons hebben we hem gewonnen, terwijl iedereen zich al verzoend had met een gelijk spel." BUITENLAND engeland: Aston Villa - Crystal Palace 3-0, Blackburn Rovers - Nottingham Forest 4-1,1 "Iheisea 2-1, Middlesbrough - Shet- d 2-0, Norwich City - Southampton 1-0, Oldham Athletic - Coventry City Queen's Park Rangers - Ipswich Town 0-u, Sheffield Wednesday - Manchester City 0-3, -Everton 2-1, Wimbledon- Veel rust is Ruud Gullit dezer dagen niet gegund. Dat wil zeg gen geestelijk, want sportief kan de dertigjarige Amsterdammer niet echt meer uit de voeten. De 61-voudige international van AC Milan wordt al weken hin derlijk achtervolgd door de Itali aanse sportpers die van hem wil weten hoe zijn toekomst er bij de landskampioen eruit ziet. De komende dagen zal die opge klopte interesse niet veel anders zijn met het oog op de vriend schappelijke interland van Ne derland tegen Italië (woensdag in Eindhoven), die geldt als voorbereiding op de komende WK-kwalifcatiecyclus van beide elftallen. Gullit is een hot item. Want hij speelt niet of nauwelijks meer in het sterrenteam van de club van Silvio Berlusconi. Het verspeelde krediet (of liever het opgezegde vertrouwen) is koren op de molen van de sportbla den die dagelijks fors uitpakken met reacties van alles en ieder een die ook maar enig rood zwart-wit bloed heeft. Gisteren bij de eerste compe titiewedstrijd van AC tegen Fog- gia (1-0) liet de voetballer, met zonnebril en nieuw kapsel, zich in gezelschap van zijn vrouw nog wel op de tribune fotografe ren en ook de televisiecamera's zoemden bij herhaling nog op hem in. Maar na de pauze liet Gullig zich niet meer zien met als begeleidende verklaring dat hij zich naar de luchthaven diende te spoeden voor zijn ver trek naar Nederland. Het onder houd dat Berlusconi met hem na het (overigens uitermate droevige duel) zou hebben liet hij eigenzinnig aan zich voorbij gaan. Later volgden Frank Rijk aard en Marco van Basten op schichtige wijze en in snelle au to's in diens spoor zonder ook maar iemand een blik of woord waardig te gunnen. Gullit is en voelt zich het slachtoffer van de onweerstaan bare machtsdrang van de mul timiljonair en televisiekoning die meer dan 100 miljoen gul den uittrok om de selectie van 24 man kwalitatief 'op te ho gen'. Hij kocht niet alleen Gian- luigi Lentini van Torino (voor 64 miljoen gulden), Fernando de Napoli (Napoli) en Stefano Era- nio (Genoa), maar haalde ook nog eens drie buitenlanders binnen. Met aanvaller Jean- Pierre Papin van Marseille (voor 28 miljoen gulden) als duurste transfer naast die van Déjan Sa- vicevic (Rode Ster Belgrado) en Zvonmir Boban (Bari). Een luxe situatie die haast niet anders dan problemen zal oproepen. Of zoals Boskov, de trainer van AS Roma, vlak voor de seizoen start uitriep: „Milan is een tijd bom". In de Italiaanse profliga is het niet toegestaan met meer dan drie buitenlanders te opereren. Omdat Fabio Capello, het tech nisch opperhoofd van Milan, de voorkeur heeft gegeven aan Frank Rijkaard, Marco van Bas ten en Jean-Pierre Papin zijn de overige drie leden van het vreemdelingenlegioen gedwon gen op afstand vanaf hun luxe zetels in het San Siro-stadion toe te kijken. Gullit weigert vooralsnog het conflict te zoe ken, maar dat er een botsing komt lijkt haast onvermijdelijk. Vooralsnog heeft hij zich ver zoend met zijn rol als oproep kracht voor de bekerwedstrijden en de vriendschappelijke ont moetingen waartoe voorname lijk de kapitaalkrachtige reser ves zijn veroordeeld. Capello zou hem hebben toegezegd dat hij wel voor de Europacup-wed strijden wordt ingezet, maar dat gelooft hij noch de achterban, die in Papin een nieuwe held ziet. Of dat lang duurt is nog maar de vraag. Want gisteren werd de Franse topscorer mas saal door de 74.000 toeschou wers uitgefloten toen de coach hem wegens zijn wanprestatie al na zeven minuten in de twee de helft uit het veld haalde voor Daniele Massaro. Capello blijft Gullit voor de goede vrede de hand boven het hoofd houden. „We hebben in derdaad een probleem", rea geerde coach na de dramatisch slechte beurt van zijn team (be slist door een eigen doelpunt van Foggia-verdediger Gran- dini) met een dooddoener. „Mentaal is Gullit fit, maar fy siek nog niet. Hij is pas hersteld van een rugblessure en kan [ëJërkusen 6-s hooguit één wedstrijd per week Frankfurt 5-É aan. Ik ben benieuwd hoe hij zich houdt in de interland tegen belgie: fc luik - a Italië. Misschien kunt u dan Genk 2-1, Charleroi eens aan hem vragen hoe hij zich voelt". duitsland: VfB Stuttgart - Schalke'04 1-0, SV Waregem 3-4. Molenbeek - keren - Lierse 0-0 Ouderwets De invloed van de buitenlan ders tast nog niet de antieke waarden van het Italiaanse voetbal aan. Gisteren beleefde de Serie A een ouderwetse sei zoenstart met negentien doel punten en zes rode kaarten. Al leen het duel tussen Sampdoria en Lazio (met Winter) leverde een boeiend scoreverloop op: 3- 3. De promovendi Udinese en Pescara boekten verrassende overwinningen op Inter en Ro ma, waarmee de ambities van deze topclubs bij voorbaat lij ken gekortwiekt. Juventus zette de lijn van vorig jaar pijnlijk voort: een karige 0-0 bij Caglia- ri. Napoli boekte thuis dezelfde score tegen Brescia. Een heuse hoofdrol was er voor John van 't Schip. De oud- Ajacied onderscheidde zich in het duel Fiorentina-Genoa met enkele fraaie passes en solo's. In de eerste helft werd zijn bewa ker Pioli uit het veld gestuurd, nadat hij een rush van de Am- stelvener bruut onderbrak. In de tweede helft hielp Van 't Schip Genoa met een diagonaal afstandschot aan de gelijkma ker, nadat eerder Effen berg uit een vrije trap had gescoord. italië: Atalanta - Parma 2-1, Caglia Foggia 1-0, Napoli - Bre - Genoa 1-1, AC k Udinese - Internazionale 2- nol 2-1Athletic Bilbao - Cadiz 2-1Logrones - Oviedo 1-0, DeportivoCoruna-Celta de Vigo 2- portugal: Sporting Lissabon - Famalicao 4- 3. Benfica - Salgueiros 0-0. Beira Mar - Manti- mo 1-0, Guimaraes - Estoril 2-1, Chaves - Be- Austna Salzburg 1-2.5 griekenland: AEK - aria - Edessaikos 2-2, P0FI°3-l.apA0K Sa-

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18