DELOITTE TOUCHE Accountants Belastingadviseurs Management Consultants Deloitte De andere manier van werken Touche De vertrouwde TRN-kwaliteit blijft. Alleen de naam verandert: De TRN Groep verandert haar naam in Deloitte Touche. Daarmee drukken we ook qua naam onze aansluiting uit met het wereldwijde netwerk Deloitte Touche Tohmatsu International, één van de zes grootste financieel-zakelijke dienstverleners ter wereld. Onder de nieuwe naam opereren voortaan zowel onze accountants en belastingadviseurs als onze management consultants. Wat blijft is de andere manier van werken, waarmee onze organisatie zich onderscheidt in de branche van de financieel-zakelijke dienstverleners. Een belangrijk element daarin is bereikbaarheid. Met een uitgebreid netwerk van 58 vestigingen door heel Nederland zit Deloitte Touche voor vrijwel iedereen om de hoek. Daardoor kan elke cliënt een goed persoonlijk contact opbouwen met zijn vaste contactpersoon. Dat bevordert weer een snelle en alerte reactie op vragen van cliënten. De andere manier van werken is vanouds ook een markt- en resultaatgerichte manier van werken. Elke organisatie heeft haar eigen specifieke problematiek en stelt dus ook specifieke eisen aan de dienstverlener. Om daaraan optimaal te kunnen voldoen, specialiseren onze professionals zich. Wij onder scheiden experts in dienstverlening aan midden- en kleinbedrijf, aan grotere nationale ondernemingen, aan multinationals en aan overheden en non- profitorganisaties. Kortom, ook onder de nieuwe naam Deloitte Touche houden wij de andere manier van werken in ere. Want juist daardoor is de organisatie in Nederland naast marktleider in het midden- en kleinberijf, ook de snelste groeier in haar branche geworden. Onze organisatie maakt deel uit van Deloitte Touche Tohmatsu International, een wereldomspannend netwerk van accountants, belastingadviseurs en management consultants. Deloitte Touche Tohmatsu heeft vestigingen in meer dan 100 landen, zodat cliënten waar ook ter wereld gebruik kunnen maken van hetzelfde hoge niveau van dienstverlening. Bestuurscentrum Deloitte Touche, Admiraliteitskade 50,3063 ED Rotterdam. Telefoon: 010-4988222.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 16