assistent begeleider m/v fflitch hoofd aktiviteiten begeleiding m/v s\/n tempo-team uitzendbureau KLEURMAKER- Rijks Universiteit Leiden, r ZATERDAG 22 AUGUSTUS 1992 22 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES aOveieniie-ataeimg monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Lelden ia één ven de grotere gemeen ten In one land en telt ca. 110.000 Inwoners. Biiinen de Randstad vervult Lelden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs. gesoodbeldsMorg. cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een getond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Lelden In elk opzicht Ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er ién geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan leder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen xijn, ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog Is ledereen welkom. Bij de afdeling Post en Archiefzaken van de directie Interne Zaken, gevestigd in het Stadsbouwhuis vragen wij een registrator v/m (voor 24 uur per week) Algemene informatie: De werkzaamheden op het gebied van dos siervorming en -ordening worden voor de diverse directies van de gemeentelijke orga nisatie verricht onder verantwoordelijkheid van de directie Interne Zaken, afdeling Post- en Archiefzaken. F unctie-informa t ie: De werkzaamheden worden in teamver band uitgevoerd en omvatten de totale zorg voor het dynamisch en semi-statisch archief, zoals: - het vormen en ordenen van dossiers van een deel van het dynamisch archief; - het meewerken aan de selectie en vernieti ging van archiefbescheiden; - net verstrekken van informatie uit en het uitlenen van dossiers; -assistentie verlenen bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-niveau; -bezit van het diploma SOD-I, terwijl studie voor het diploma SOD II, dan wel Bestuursambtenaar tot aanbeveling strekt; - accuratesse en een dienstverlenende instelling; -ervaring in genoemde of soortgelijke werkzaamheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 2.282,50 bruto per maand (schaal 6) bij een 24-urige werkweek. De inschaling geschiedt afhanke lijk van opleiding en ervaring. Rechtspositie: Aanstelling geschiedt volgens de rechtsposi tie van de gemeente Leiden. Ter stimulering van de mobiliteit vindt aanstelling plaats in Algemene dienst. Na een proeftijd van één jaar volgt, bij goed functioneren, aanstelling in vaste dienst. Benoeming vindt plaats voor een bepaalde tijd in bovengenoemde functie. Na afloop van de overeengekomen periode zal opnieuw een benoeming voor bepaalde tijd in een passende functie plaatsvinden. Herbenoeming in dezelfde functie is ook mogelijk. De gemeente Leiden wil n leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzoolt te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Verdere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Koren, chef PAZ-team wonen, telefoon 071 - 25 44 48. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de directie Personeel en Organi satie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 92.078, binnen twee weken na verschijning van dit blad. SVU 5VG SVG jottem Het dagcentrum 'Jottemis een dag centrum te Oegstgeest, voor mensen met een verstandelijke handicap. Aan de dagaktiviteiten nemen 55 men sen deel, in 6 aktiviteitengroepen, onderverdeeld in groepen met arbeidsmatige en afwisselende aktivitei- ten. Er zijn 15 begeleiders deels full time, deels part-time werkzaam. 'Jottem' mekt voor de omboditsgroep per zo spoedig mogelijk een 20 uur per week (vak.nr. 2.15.06) Deze begeleidt op agogische wijze de 11 voornamelijk jongere verstandelijk gehan dicapte volwassenen bij hun ambachte lijke, industriële en vormende oktivitei- ten. Onder deze oktiviteiten vollen onder meer: het maken van dompelkaorsen kleigieten het werken met textiel houtbewerking vormende oktiviteiten rondom thema's koken/bakken Wij zoeken iemand die: interesse heeft in de doelgroep, beschikt over agogische kwaliteiten om de deelnemers bij hun gevarieerde oktiviteiten te begeleiden. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris voor 21 jarigen en ouder be draagt minimaal 1.152,16 en maximaal f 1.608,65 bruto per maand, afhankelijk van ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. De Stichting biedt kinderopvangfacili- teiten. Informatie en sollicitatie Informatie over de funktie kan worden verkregen bij Cees van der Star, hoofd van dogcentrum 'Jottem', tel. 071-171.950. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding von vakaturenummer, binnen 10 dagen richten aan de afdeling personeelszaken SVG, Rijnsburgerweg 140,2333 AH Leiden. 'Jottem'is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voor zieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn in totaal 350 medewerkers werkzaam. SVG SVG stichting voorzieningen gehandicapten ALGEMEEN Open dag Zaterdag 29 augustus zijn wij geopend v.a. 11.00 tot 15.00 uur. Speciaal voor deze gelegenheid hebben wij extra veel leuke banen voor u. Zoekt u een nieuwe uitdaging, bijbaan of bent u gewoon nieuwsgierig naar uw mogelijkheden? Kom dan bij ons langs. U bent welkom op al onze gespecialiseerde afdelingen. Informatie: 071 -12 64 43, An ca Rokosch Leiden, Stationsplein 212 UITZENDBURO vraagt op korte termijn OPROEPKRACHTEN M/V (studenten) voor een grote instelling in Leiden. Ben je 2 of meerderè daqen per week beschikbaar voor hand en spandiensten in een instellingskeuken, kom je dan inschrijven. Het salaris is 10,50 netto per uur, exd. toeslagen voor het weekend. Leeftijd vanaf 18 jaar. Wij zijn ook op donderdagavond geopend •tot 21.00 uur. schildersmarkt leiden bv fir oo th*nd« I in n0f ,e f" h7a n Voor onze kleurmakerij/magazijn vragen wij: magazijnmedewerker Funktie-eisen: - Ervaring met verf of schilderen - Rijbewijs BE - Leeftijd 25 jaar Voor informatie of sollicitatie kunt u vragen naar: Dhr. P.J. Schoneveld, 071-761558 ,g. 071-766628 Hotel-Café-Restaurant De Rustende Jager b.v. Venneperweg 471 2153 AD Nieuw-Vennep Tel. 02526-87351 vraagt Zelfstandig werkend kok in 5-daags werkweekverband Café-restaurant kelner/ serveerster in 5-daags werkweekverband Ontbijtserveerster/kelner voor 4 ochtenden per week van 6.00-14.00 uur Ambulante serveersters/ kelners 2 tot 3 diensten per week Sollicitatie na tel. afspraak met de heer J.B. de Jong, 02526-87351. "Van Wijckerslooth" te Oegstgeest is een modem verpleeghuis voor soma tisch zieken en maakt deel uit van de "Stichting R.K. Verpleeghuizen Leiden en omstreken". Het heeft een capaciteit van 108 bedden verdeeld over vier afdelingen en beschikt als reactiverings centrum over een uitstekend ingerichte revalidatie-afdeling. Langdurige zieken en revali- datiepatiënten vinden hier een prettig woon-, behandel en leefklimaat. Het verpleeg huis is gemakkelijk met het openbaar vervoer te bereiken en beschikt bovendien over een personeelsflat met 32 kamers. verph5§ URN LLUCGER 5L.UUTM Voor de afdeling aktiviteitenbegeleiding zoeken wij op korte termijn een voor 32 uur per week. De afdeling aktiviteitenbegeleiding bestaat uit 5 medewerken den. Er wordt voor een belangrijk deel centraal op de afde ling gewerkt. In de toekomst zullen de aktiviteitenbege- leidsters meer decentraal op de verpleegafdelingen gaan werken. Wij verwachten dat u: - beschikt over ruime leidinggevende ervaring en een ver anderingsproces kunt stimuleren en begeleiden; - een positieve bijdrage kunt leveren aan het woon-/leef- klimaat door een breed pakket van aktiviteiten te ontwik kelen en te organiseren; - deelneemt aan diverse multi-disciplinaire overlegvormen; - ook zelf meewerkt bij de organisatie en uitvoering van aktiviteiten. Funktie-eisen: - een opleiding op HBO-niveau en bij voorkeur het diploma HBO-AB; - goede leidinggevende en organisatorische vaardigheden; - enige jaren werkervaring in een verpleeg huis. Arbeidsvoorwaarden De indiensttreding zal plaatsvinden op basis van een overeenkomst voor bepaalde tijd voor de duur van een half jaar. Bij goed functione ren wordt de overeenkomst omgezet in een overeenkomst voor onbepaalde tijd. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw A. Zonneveld, afdeling aktiviteitenbegeleiding, telefoon 071-171234, toestel 138. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Verpleeghuis Van Wijckerslooth, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest. J Rijksuniversiteit Leiden Interfacultaire vakgroep Centrum voor Milieukunde TWEE PART-TIME SECRETARESSES (V/M) (beiden voor 19 uur p/w, v geval de middaguren, - 2-188/1158) Universiteitsbibliotheek Taak: Secretariële werkzaamheden tb.v. wetenschap pelijk medewerkers: - maken van afspraken en het bijhouden van de agenda's; - regelen van besprekingen en vergaderingen; - notuleren van vergaderingen; - afhandelen van vakgroep/sectie-correspon dentie; - verzorgen van publikaties, rapporten en correspondentie m.b.v. tekstverwerkende apparatuur, zowel in het Nederlands als in het Engels; - samenvoegen van teksten en het verzorgen van de lay-out; - zonodig ontvangen van bezoekers en het voeren van telefoongesprekken (Nederlands en Engels); - bijhouden van het archief; - verrichten van algemeen administratieve werkzaamheden. Vereist - VWO/HAVO-diploma; - secretariële opleiding en ervaring; - ruime ervaring met tekstverwerking (WP 5.1 - goede kennis van vreemde talen in woord en geschrift - goede contactuele eigenschappen; - het vermogen om in teamverband te werken. Salaris maximaal 3.270,bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot I oktober 1993, waarna verlenging van het dienstverband niet is uitgesloten. Inlichtingen bij: Mw. H. Steevels-Groenevelt, tel. 071-277461 of mw. A. van Vulpen, tel. 071-277477. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Beheerseenheid Biologische Wetenschappen en Milieukunde, Postbus 9516,2300 RA Leiden. SECRETARIAATS MEDEWERKER (V/M) (32 4 38 uur p/w, vacaturenummer 2-185/1158) de universiteitsbibliotheek verleent ondersteuning aan de directie, de staf medewerkers en de afdelingshoofden en is nauw betrokken bij alle zaken, die de leiding en het beheer van de universiteitsbibliotheek betreffen. Het secretariaat bestaat uit een secretaresse en een secretariaatsmedewerker, waarbij de eerste verantwoordelijk is voor een goede organisatie en uitvoering van alle werkzaamheden binnen het secretariaat De secretariaatsmedewerker assisteert bij alle secretariaatswerkzaamheden, en verricht daarnaast taken op het gebied van de personeelsadministratie. Taak: - bijhouden van een geautomatiseerd registratiesysteem voor de inkomende en uit gaande post; - typen van brieven, verslagen, rapporten etc., ook in de drie moderne talen; - maken van afspraken voor de directie en staf leden; - bijhouden van het lopend en semi-statisch archief; vormen en beheren van personeelsdossiers; - verrichten van typewerk m.b.t. personele aan gelegenheden; - bijhouden van de vakantie- en verlof administratie en de ziekteverzuimregistratie. Vereist: - HAVO-diploma met talenpakket; - secretariële opleiding of gelijkwaardige ervaring; - ervaring met WP 5.1. Salaris maximaal 3.270,bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Universiteitsbibliotheek, ta.v. Mw. E.C. Wamsteker, Witte Singel 27. Postbus 9501, 2300 RA Leiden. Vakgroep Hematologie van de Faculteit der Geneeskunde ONDERZOEKS ASSISTENT (V/M) (38 uur p/w, vacaturenummer: 2-201/1158) De onderzoeksassistent zal ingeschakeld worden bij een lopend onderzoek naar antisiollfngs- behandeling bij patiënten met kunsthartkleppen (lAVA-studie). In dit onderzoek wordt samen gewerkt met een aantal trombosediensten en ziekenhuizen. De onderzoeksassistent zal. onder begeleiding van de projectleiders, een gecompu teriseerd systeem opzetten voor gegevensopslag en -verwerking, zorgdragen voor de uitgebreide correspondentie met huisartsen en specialisten, gegevens invoeren in de computer en gereed maken voor analyse. Het project wordt financieel ondersteund door de T rombosestichting Nederland. Vereist' - HAVO; - ervaring met het werken met personal computers, met name de pakketten WordPerfect en dBase 4; - goede taalvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. Enige kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.270,bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Dr. F.R. Rosendaal, tel. 071- 262217. Sollicitaties, onder vermelding nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan Directeur Beheerder Inwendige Geneeskunde. Gebouw I. K5 kamer 32, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Het beleid van de universiteit Is erop gericht meer vrouwen aan te stellen In functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. I i - 1

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22