wmB Assistent Hoofd Buitendienst Groen s* Langeveld VOORSCHOTEN O O O _rv Werken in de psychiatrie? ZATERDAG 15 AUGUSTUS 1992 27 IDAG VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG oo-ae'oegm'Oaaq '5 30 uu- 1— 4 r. lol t>i cmze atfv«neot!».aia«iir%g lil l'11 tete'oc" (071)161400 a l.\,-. Centrum voor psychiatrie Langeveld, Centrum voor psychiatrie, streeft naar een funktiegerichte organisatie van de zorg. Het gaat om samenhangende hulpverlening waarbij zorg op maat wordt geboden, dat wil zeggen precies de hulp die de patiënt nodig heeft. Om dit te bereiken wordt door de verschillende onderdelen van Langeveld op regionaal niveau circuitgewijs samengewerkt in de volwassenenzorg, in de verblijfspsychiatrie, in de ouderenzorg en op het gebied van de psychotherapie. Langeveld heeft voorzieningen voor poliklinische behandeling, dagbehandeling, observatie, krisisinterventie, kortdurende en voortgezette 24-uurs behandeling, langdurige opname en resocialisatie. Daarnaast zijn er in Langeveld, mede ten behoeve van andere regio's, mogelijkheden voor de behandeling van neurotische en psychotische patiënten in psychotherapeutische gemeenschappen. Voor twee divisies zoeken wij verpleegkundigen, t.w. de divisie Rijnstreek en de divisie Verblijfspsychiatrie. De divisie Rijnstreek is samen met de RIAGG-afdeling psychiatrische behandeling, verantwoordelijk voor de geestelijke gezondheidszorg in de subregio Rijnstreek. Naast opname-afdelingen voor vervolgbehandeling kent de divisie ook een afdeling voor dagbehandeling in Alphen a/d Rijn. De divisie Verblijfspsychiatrie heeft als taak het bieden van langdurige behandeling, verzorging en resocialisatie en het bieden van een woonvoorziening. Verpleegkundigen voor de vervolgafdeling De Boekhorst B van de divisie Rijnstreek (funktiekode HR, funktiegroep FWG 45). Deze afdeling verzorgt een voortgezette behandeling voor 2x9 mannen en vrouwen. De maximale behandelduur is tot twee jaar na opname. Doel is het door aanleren van vaardigheden of het veranderen van gedrag patiënten zover te 'genezen' dat zij buiten een psychiatrisch ziekenhuis kunnen funktioneren. Er wordt gewerkt met sociale vaardigheidstrainingen en individuele (gedrags)therapeutische programma's, relatie- en gezinsgesprekken en behandelevaluaties per leefgroep. Verpleegkundigen voor de afdeling Theresia B van de divisie Verblijfspsychiatrie (funktiekode GU, funktiegroep FWG 40). Deze afdeling met 28 bewoners is onderverdeeld in twee leefgroepen. Met behulp van individuele verpleegplannen probeert de afdeling haar bewoners zo zelfstandig mogelijk te laten leven en wonen. Verpleegkundigen voor de afdeling Anna A/B van de divisie Verblijfspsychiatrie (funktiekode GR, funktiegroep FWG 40). Deze afdeling met 26 bewoners is onderverdeeld in twee leefgroepen die in leeftijd varieren van 30 tot 70 jaar. Bij één groep ligt het aksent op verzorging alhoewel de behoefte aan behandeling en verzorging natuurlijk per persoon anders is. In ieder geval staat het bieden van een 'thuissituatie' centraal. organisatorisch, erken. Jouw taak is het mede ontwikkelen en uitvoeren van die individuele verpleegplannen. Daarnaast begeleid en evalueer je leerling-verpleegkundigen. Je werkt volgens geplande roosterdiensten. Jij bent zo zelfstandig datje zowel verzorgend en begeleidend, als administratief je mannetje of vrouwtje staat. Je kunt dankzij je positieve instelling uitstekend Verpleegkundigen voor de afdeling De Boekhorst C van de divisie Verblijfspsychiatrie (funktiekode GG, funktiegroep FWG 45). Deze afdeling heeft 24 chronisch psychiatrische patiënten van 22 tot 55 jaar. met vrij ernstige gedragsproblemen. Doel is rehabilitatie. Dit door het opnieuw aanleren van sociale vaardigheden en het veranderen van hun gedrag. Jij werkt mee aan sociale vaardigheidstrainingen en aan individuele (op leertheoretische principes gebaseerde) programma's. Je bent betrokken bij zowel individuele als gezinsgesprekken en psycho edukatie. Je werkt in teamverband aan methodische begeleiding en behandeling. Je verricht alle voorkomende diensten (ook voor alleen de nachtdiensten ben je welkom'). Verpleegkundigen voor de afdeling De Boekhorst D van de divisie Verblijfspsychiatrie (funktiekode GB, funktiegroep FWG 45). Op de afdeling wordt voor iedere patiënt een behandelplan ontwikkeld om psychiatrische- en gedragsstoornissen te genezen. Van daaruit wordt gewerkt aan zaken als praktische vaardigheden, dagelijkse omgang, vrijetijdsbesteding en wonen. Jouw taak is het ontwikkelen van en het werken met individuele behandelplannen. Daarnaast begeleid je leerling-verpleegkundigen. Je kunt uitstekend samenwerken en doet dit graag op onregelmatige tijden. Informeren en solliciteren. Wil je meer weten over deze funkties? Dan kun je kontakt opnemen met de managers beheer van de divisies, mevrouw N. Gruyters voor de divisie Rijnstreek en de heer N. Stet voor de divisie Verblijfspsychiatrie of met de afdelingshoofden. Schriftelijke sollicitaties richt je, onder vermelding van de betreffende funktiekode, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie. Langeveld, Centrum voor psychiatrie, Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Langeveld, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen it» 6 divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verblljfs- psychiatrie, Beschut Wouen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches gemeente De afdeling Groen, 40 medewerkers, draagt zorg voor 125 ha "groene" voorzieningen, waaronder parken, plantsoenen, sportvelden, algemene begraaf plaats, speelterreinen, woninggroen en dierenweiden. Bij deplanvoorbereiding en het beheer staat een meer natuurlijke groenontwikkeling voorop. Bij de bui tendienst van de afdeling Groen van de sector Openbare Werken wordt gevraagd Voorschoten - met ruim 22.000 ii is een landelijk gelegen woongemeente tussen Den Haag en Leiden en beschikt over prima trein- en busverbindingen. Het leefklimaat kenmerkt zich door veel ruimte, groen en water. Voorzieningen voor winke len, onderwijs, cultuur, sport en recreatie zijn volop aanwezig- De gemeentelijke organisatie telt 225 mede- O werkers en kent de sectoren Openbare Werken, Welzijn en Financiën en de stafafdelingen Bestuurlijke en Juridische Zaken, Bestuursonder- steuning en Personeel en Organisatie. voor 32 uur per week FUNCTIE U houdt toezicht op alle voorkomende aan leg- en onderhoudswerkzaamheden van eigen personeel en van derden. Daarnaast stelt u werkplanningen, calculatiese.d. op. Administratieve werkzaamheden voor onder meer het geautomatiseerde groenbeheersysteem behoren eveneens tot uw taak. Ook geeft u voorlichting aan het publiek. Bij afwe zigheid van het hoofd buitendienst heeft u de leiding over de gehele buitendienst. Gestreefd wordt de functie in deeltijd te vervullen (32 uur). EISEN Naast een ruime ervaring in een vergelijkbare functie, heeft u een op het vakgebied afgeronde MBO- opleiding, bij voorkeur aangevuld met het diploma opzichter groenvoorzieningen. U heeft ervaring met natuurlijk groenbeheer. Uw organisatorische en leidinggevende kwa liteiten spreken voor zich. Bij voorkeur bent u bekend met geautomatiseerde gegevens- en tekstverwerking. - 1^ O O SALARIS Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring en bedraagt maximaal 4.534,per maand (schaal 8) bij 38 uur per week. SOLLICITATIE Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer F.J.A. Uljee, hoofd buitendienst van de afdeling Groen, telefoon 071-60 07 50. Uw sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 9209, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Aangezien dit momenteel ook nadrukkelijk geldt voor vrouwen is de mogelijkheid voor kinderopvang gecreëerd. Kooter Vlees Leiden B.V. vraagt z.s.m.: Schoonmaakpersoneel voor de middaguren (ongeveer 15 uur per week) Reakties: Tel 07 1 -219921 oamenwenungsscnooi EEN NIEUWE COLLEGA voor een groep 'h voor 17 uur (twee dagen). Samen verantwoording voor een kleuter We zoeken bij voorkeur iemand e ervaring h EEN NIEUWE COLLEGA voor een groep(voll. betr.) n die perfect p We zoeken school een Tel. school: 070-3278018 t willen meehelpen de kinderen op ir randstad uitzendbureau Het ziekenhuis, behorend tot de regio Den Hoog, vervult een centrumfunctie Met vrijwel olie specialismen vertegenwoordigd en een beddenoonlal van 350,. bestoon er voor de mede werkers ruime ontplooiings mogelijkheden Het ziekenhuis is gesitueerd in een vriendelijke omgeving in de nabijheid von Winkel centrum Leidsenhage en is zowel met eigen ols met openbaar vervoer goed De opotheek von ons ziekenhuis voorziet in de formoceutische verzorging von twee ziekenhuizen, sint Antoniushove te Leidschendom en 't Lange Land te Zoetermeer, olsmede een verpleeghuis, Prinsenhof fe Leidschendom Wij zijn op zoek n n enthousia apothekersassistente Tof de werkzaamheden in de opofheek behoren o.o.: - hef op noom von polienf ofleveren von geneesmiddelen; - het op peil houden von de genessmiddelenvoorrood op de afdelingen; - niel-sferiele en steriele produklie; - de bereiding von cytostotico en parenterale voeding Von de kandidaten verwochten wij - een diplomo apothekersassistent mei bij voorkeur enige jaren werkervaring, echter ook zij die binnenkort de studie van apothekersossislent(e) ofronden kunnen reageren; de bereidheid tol het volgen von de voortgezette opleiding voor apothekersassistenten in ziekenhuizen; - hel verrichten van bereikbaorheidsdiensten; het kunnen werken in teamverband en beschikken over een flexibele, collegiale instelling. Solarièring is afhankelijk von ervaring en zal plootsvinden u functiegroep 35 of 40, welke laatste school een n kent van 3.893,00 bruto per maand bij een full dienstverband. U bent geïnteresseerd in een afwisselende boon prettige werksfeer? Don kun» u voor meer informatie bellen met drs. H.J. ter Horst, hoofd opotheek, tel. 070-357.42.93 Schriftelijke sollicitaties s.v.p. te richten aon de afdeling Personeelszaken, Burgemeester Bonningloan 1, 2262 BA Leidschendom, onder vermelding van vocati nummer 2210 ZIEKENHUIS sint Antoniushove LEIDSCHENDAM

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 27