SLEUTE RankeMkerii/Jeawm P>4C wckch op vakAhtie, C Jc ci^chü/ifee v*kAhtic$cU! Slagroomtaarten voor geslaagden ^wsjtnidam pBBB Hill fissi op Geslaagd aagdl u kunt niet zonder MAANDAG 13 JUL11992 HAZERSWOUDE Aan de Ha- duard-MAVO slaagden voor het mavo-diploma: Sander Bogaards en Rutger Bos. ALPHEN AAN DEN RIJN Aan de Ichthusschool slaagden voor het mavo-diploma: Roy Alvares, Chantal Amahorseya, Zoë Baker, Jacqueline Batelaan, Mohiek Batelaan, Martijn Bekker, Jeroen van den Berg, Marcel Bo- gerd, Remon Bosselaar, Claudia Bouman, Annemieke Brinkman, Astrid van Buren, Marco van Cle- ef, Martijn Daalhof, Robert van Dijk, Olaf Distelvelt, Hans van der Does, Marjan Domburg, Angeli- que Donk, Martin van Duijn, An- gelique van Eek, Ruben van Eek, Coen van Eekeres, Marjan Egger- mont, Menno Endenburg, Laura Endstra, Peter van Es, Arno Faas, Cindy de Feijter, Berend Gesman, Mark Goes, Martine Groenendijk, Arjen de Groot, Arne de Haas, Wilbert de Haas, Jantine Haas beek, Tanja Harvey, Jantine van der Haven, Jeroen van der Haven, Jarno Haze, Marijke Heijns, Leon Hensing, Peter Hesselink, Sander van den Heuvel, Micha Hof, Ar- -nold van Holland, Marian den Hollander, Beryl Hoogdorp, San dra Hoogstrate, Dyanne Hoppen brouwer, Martijn de Jager, Gerdi Jaspers Focks, Philomeen Kaan, Ingrid Ketel, Rainier de Klark, Diana Klerks. Alexander Kranen burg, Jaco Kranenburg, Michael Kroegman, Leonore Kromhout, Anita Kroon, Hans Kwakkel, Karin Lammers, Sander Langeveld, Ilse Lanser, Martijn Lapré, Mandy de Leeuw, Jacqueline van Leeuwen, Robert van Leeuwen, Stephen Ley, Marjolein Lezer, Remko Lichtendonk, Marieke Looijestijn, Dürdane Mert, Catelijne Minnee, Tessa van Musscher, Robert Jan van Noort, Franciska van Oort, Sandra Overgaauw, Jeroen Paas, Marco Peters, Tessa Pieterse, Rudy Pijper, Niels Prins, Maurice Rebel, Niels Renee, Dennis Rieze- bos, Claudia de Rijk, Natasja Rijs- bergen, Gert-Jan van Rijswijk, Corné Roest, Caroline Rozen- boom, Liesbeth Rozenboom, Jan- neke Slingerland, Matthijs Slob, Kim Somsen, Jasmijn Splinter, Linda van Staveren, Ferry Steffers, Jan Willem Stekelenburg, Thiis- Jan Stolker, Roeland van der Tang, Robert Tepper, Robert Tie- man, Nicole Toebak, Martijn Tur kenburg, Gaby Uljee, Wiljan van Vegten, Esther van Velde, Peter van Veldhuizen, Diana Verboon, Sandra Ververs, Milan Vis, Caro line van der Vliet, Mijke Vonk, Nathalie Voortman, Saskia Vork, Werner de Vos, Matthijs Vrise- koop, Tamara van Vuren, Frank van Vuuren, Jacqueline van der Waals, Oginda Waandels, Marco van der Weele, Leonie Wennekes, Judith Widmer, Silvana van Wie- ringen, Gepke Wille, Erik van der Woude, Laura Yark, Patricia van Zanten, Jasper Zeilstra, Fabienne van der Zon, Michiel Zuidam. GOUDA Aan 'De Gouwelan den' slaagden de volgende leer lingen: afdeling motorvoertui gentechniek (LTO): Menno Scha- pe. Afdeling bouwtechniek (LTO en ITO): René Könijn, Marcel Kooij, Mare Anker, Laszló van Gils, Mar cel van Kuijk, Cees Sol. Afdeling consumptieve techniek (ITO* en LTO): Mike Jeuster, Di- mitri van Rijsingen, Louis van der Velde, Michiel de Koning, Mamix Brandsema, Michiel de Bruin, Martijn Jans, Arjan Neeleman. Afdeling elektrotechniek (LTO): Tim Meyer, Maiky Requena, Ga- bry Broer, André Kooij, Johan Benders, Edwin Droog, Gerben de Rooij, Vincent Staarthof, André Verbree, Ronald van Vliet. Afdeling mechanische techniek (LTO en ITO): Olaf Oldenburg, Daniël Oskam, Peter Timmer mans, Remko Versluis, Ronald Wigboldus. Verzorging (LHNO): Esther Ro- mijn, Sandra Romijn, Hanneke v.d. Berg, Sandra Broekhuizen, Arina van Dam, Beje de Kruijf, Elisa Laban, Karin Verboon, Lian- ne Anker, Miranda Hilberink, An nemieke van 't Wout, Lianne Oostrom. Economie (LEAO): Maresa Dijk stra, Sandra Govers, Caroline van Tol, Dennis Toor. Administratie (LEAO): Natasja Arsenic. Afdeling IHNO: Natascha Balvert, Linsey Captein, Daniëlle van Rij nen, Dorien Zijderhand. LEIDEN - Aan de Rembrandt scholengemeenschap slaagden voor het mavo-diploma: Remon Heeneman, Duncan Prein. Voor het havo-diploma: Saskia v.d. Doom, Mare Kleijn, Angeli- que Messemaker en Goksel Sa- hinbas. Voor het vwo-diploma: Irene Kuijt. LEIDERDORP Aan het Holt- lant College slaagden voor het LMO-diploma: Gul Cetin, Natasja Kapaan, Helene du Prie, Marjon Verwer, Melissa Wallaart, Sandra Prins, Mark Hoogenboom, Rob van Wieringen, Tanje Klein, An- nemiek Hundscheid. Voor het MMO-diploma slaag den: Peter v. der Aar, Rien Aartman, Erik Admiraal, Linda Aeckerlin, Michael Akemann, Jeroen Alkemade, Alexander van Arkel, Bart Bakker, Claudia Bave- laar, Vivian Berbee, Floris v. den Berg, Annemieke van Beveren, Raymond de Blanken, Patrick Blauw, Jeroen Blokhuizen, Robert van Bohemen, Misja Bontje, Mike v. den Bos, Alexander van Boste- len, Marco van Bostelen, Danielle Brand, "Marlies Brand, Linda Bronsgeest, Marcello Buikstra, Dennis Burggraaf, Nicole Caste- lijn, Pieter le Clercq, Fred Come- lisse, Cees Dijkstra, Bob Doffer- hoff, Daniel Drost, Sabrina van Duijn, Arjan Duyndam, Erwin van Efferen, Brian Egberts, Marianne van Egmond, Annelies van Elte- ren, Diana Geers, Pieter v. der Geest, Raymond v. der Geest, Wil lem v. der Geest, John van Goe- them, Melanie Graafmans, Arjan Greeven, Bart Grimbergeri, Sie- brand de Groot, Fried van Haas- tert, Erik Hauwert, Sven v. der Ha ven, John Heemskerk, Jeroen Henneman, Yvonne Hogeboom, Remco den Hollander, Ruud den Hollander, Misja v. 't Hoog, Ilonka Hoogendijk, Dick Hoogendoom, Chantal Hoogenraat, Alexander Hoogeveen, Radboud v. der Hoorn, Edwin v. der Horst, Carola van Hunnik, Helga van Iperen, Rik Jacobs, Brian de Jager, Barba ra Jalink, Jan de Jong, Yvonne de Jong, Anita Jongeneel, Ronald Jonker, Tjitske Karens, Angelique Keijzer, Johan Klerks, Rene Ko hier, Jan-Bart Kolsteren, Brazata Koppers, Rene van Kregten, Jor- gen Kromhout, Simon Kroon, Matijn Kruider, Remco v. der Kruis, Paula v. der Laan, Patrick Lagerberg, Angela Lambrechts, Judith van Lammeren, Caroline Langeveld, Stephan Lensvelt, Joy ce Lugthart, Perry van Maris, Ruud Mieremet, Alex Neslo, Yvonne Onderwater, Tino Oost- dam, Gaby Paans, Edwin Pison, Isabelle v. der Plas, Marcel v. der Plas, Jacqueline Post, Rana Rein- ders, Reinier de la Rie, Marijke van Rijn, Mykel Rijswijk, Sjoerd Robbertsen, Richard van Rooyen, Martijn Roozendaal, Nico van Royen, Sonja Schaper, Fauzia Schellekens, Karin van Schie, Ca roline Schrama, Wim Sikking, Marco Spetter, Frank Stigter, Gert van Tilburg, Danielle van Tol, Jan van Tol, Judith van Veen, Ivonne van Veldhuizen, Sjors Verburg, Ri chard Vergeer, Annet Verheijen, Justin Verhoog, Jeroen Verkaik, Erwin Verkuyl, Patricia Vermeu len, Koen Versseput, Carlo Ver woerd, Petra Visser, Simone Vis ser, Jan-Willem de Vries, Leon Wagemaker, Carrolien Warmer dam, Peter Warmerdam, Marco Weijers, Hans v. den Wijngaard, Roel Willemsen, Jurgen Willik, Robert Witsenburg, Nancy Witte- man, Richard v. der Zwart, Patri cia Batenburg, Frans van den Berg, Lodewijk Biesen, Hubert Groenewoud, Jaco Groenewoud, Eric Klein, Pieter Stout, Rene Taal, Ronald van Rijn, Lars Louwman, Hawikjo Wijnands. Bij de afdeling Mode en Kleding slaagden: Marianka van Delft, Ciska van Emmerik, Diane van Gunsteren, Saskia van der Ham, Stella van Houten, Esther Janssen, Wikkie Kamminga, Annemarie van Kesteren, Sheila Low, Cynthia van der Meer, Menno le Nobel, Tyna van Ruitenburg, Susan Schoone, Chris Seijmonsbergen, Mardee Breidel, Yu Li Chou, Maya Flores, Natasja Geijteman, Petra Korswagen, Sabina Menar- do, Marijke Rhijnsburger, Sebasti- aan Schaapveld, Patricia Veld- huijzen, Karin van 't Wout, Wen dy van Benten, Mascha de Crook, Nynke de Jong, Piëta Mollers, Cindy Piket, Thea Posthuma, Ma- riejelle van Rijn, Brenda Vermeer, Sandra van Delft, Monique Dob- be, Annemieke Lut, Natasja Meij er, Linda Tilburg, Cindy Wester beek, Ingeborg Verduijn. LEIDEN - Aan de SG Emilie Knappert slaagden bij de vakop leiding kappen voor primaire opleiding damesvak: Natasja van der Plas, Helen M. Risakotta, Amanda van der Spoel, Eva Walters, Marian Wensveen, Charmaine Bavelaar, Carla de Borst, Marianne Borst, Annette Dekker, Bianca M. Heimans, Ani ta H.M. van Kints, Pamela van Klaveren, Esther G. Klein, Barbara Kruit, Trudy Kralt, Linda Schip per, Dennis Tetteroo, Susanne R. Versteeg, Marianne Verburg, Renate M. in 't Velt, Jeroen de Vink, Brenda van der Star, Daniël le van Velzen, Miranda van Werk hoven, Bianca Zirkzee, Liesbeth Algera, Marieke Bergman, Irma Borst, Monique Didden, Hester van Donk, Marijke van Duijven- bode, Mascha Dubbelaar, Jiska van Egmond, Roger Enger, Ditha Guldemundt, Monique Hons- beek, Leontien de Jong, Monica Keijzer, Sandra Knijnenburg, Kim Kramp, Liesbeth Ligtvoet, Diana de Mooy, Sandra Ouwehand, He len Peursum, Jasmin Roosendaal, Patricia Schlingmann, Patricia Te gelaar, Liesbeth Vogelenzang, Esther Weijzen, Leonie van Zoen. Voor de primaire opleiding he renvak slaagden: Mandy van Abswoude, Wendy Duivenvoorde, Debby van der Eist, Sandra de jong, Diana van der Maat, Patricia van Rijn, Ma rion de Vos, Marguerite Zuid hoek, Pascal Boers, Karin van Eg- mond, Stefanie Franken, Hilma van 't Kruis, Mariska van Rhijn, Paschal Schreijnders, Jemey van der Zeeuw, Anouschka van der Zwaan. Voor de voortgezette opleiding damesvak slaagden: Ingrid Bronsgeest, Daniëlle van Houten, Leendert van der Plas, Ingrid Stap, Ysolde Westerbeek, Erika van Greuningen, Jolanda van Maanen, Marline Ravensber- gen, Monique Vons, Monique van ZijU. Voor de voortgezette opleiding herenvak slaagden: Petra Kuijpers. Geslaag voor MDGO-sociale ar beid, arbeidszaken personeels werk: Jacques de Cock, Simone Hoog eveen, Ronald v.d. Vlekkert, Lise- lotteWesterveld. Sociale dienstverlening: Debby Buitenbos, Johnny Cijntje, Debbie Curiel, Mireille Huls, Joke de Kempenaer, Ingrid Prins, Shir ley Ragunath, Patsy van Reij, Mark Schotman, Suzy Sital, Chela Thodé. MDGO Agogisch Werk, cultureel werk: Dorien Enter, Cynthia v.d. Kraan, Bianca Rustenhove, Gabor Tie- Semi-residentieel werk: Michael Haring, Chouka Hofman, Mark Koning, Carola v.d. Kroft, Michiel Moerkerk, Olav de Mön- nink, Monique Reijngoud, Ilja Veltman. MDGO-assistenten in de gezond heidszorg, apothekersassistent: Yvonne Bek, Ellen v. Bemmel, Li anne Bogaards, Claudia Breuer, Liesbeth Dekker, Rosette v. Rijn, Brigitte v. Esch, Maureen Frank- huijzen, Karin van Hazendonk, Bianca Heemskerk, Ellen den Hertog, Mariëtte Huisman, Lean- ne Kloos, Jacolien Koning, Erica Kooi, Ellen Kruid, Gwendolyn Lambermont, Silvana Landino, Sandrina Leemans, Sabine v.d. Meij, Corina Ouwehand, Elly Ou wehand, Fauzia Samsoedien, Tanja v. Straaten, Flora Tsang, Saskia Ulje, Astrid Verhoef, Sonja Verhoef, Marianne Verschoor, Erika Vlasman, Esther Zwetsloot. Doktersassistent: Ingrid Augustijn, Rosa Barends, Marianne Bieler, Nirgül Bolut, Ilo- na v.d. Boon, Natasja Gans, Ilse v. Ieperen, Rianne de Jong, Tessa Koelma, Mascha Koolloos, Corine Kruik, Marije Kuijl, Maki Kuro- kawa, Nanette Leenen, Krista Meesterburrie, Jolanda Meijer, Ir ma Noest, Madelene Sanders, Sharon Trouwborst, Marjorie Vis, Annemarie Vonk, Annemarie de Vrij, Simone Waal, Ilona Waas dorp. Tandartsassistent: Marja v. Beelen, Tanja Brouwer, Annuska Grootendorst, Claudine Jansen, Susan Jongman. MDGO-uiterlijke verzorging, on dernemer in het schoonheids- verzorgingsbedri j f: Carola Broekhuizen, Michal Gel- berg, Mirande de Groot, Babiche Haring, Ingrid Iking, Corine v.d. Linden, Leonneke Martens, Nina v.d. Meer, Mirty Post, Wendy gerda, Lenny de Vries, Miranda Waterreus, Angelique v.d. Weide, Paulien v. Wijk, Sandra v. Zon, Anita Zijlstra. Vakbekwaamheid schoonheids- verzorging en voetverzorging: Charlotte Bakker, Petra v.d. Burg, Mariska Crama, Naomi de Crook, Jirska Deegenaars, Claudia v.d. Harst, Nicolette Keijzer, Cindy Kneefel, Gea van 't Loo, Anne- Monique Michielsen, Brigitte Moenen, Tanja Verkade, Brenda Zuiderwijk. Ondernemer schoonheidsver- zorgings- en voetverzorgingsbe- JenniferLoof. Ondernemer dameskappersbe- drijf: Manuela Bikbergen, Ellen Hus, Jolanda Rodenburg, Karin Vooijs. Vakbekwaamheid dam es kappen Diane Augustinus, Lisette Beijen, Annette Evertsz, Claudia Spaans, Rolijn Weenink. Vakbekwaamheid herenkappen Sandra Hoogerwerf, Miranda Walta. Vakbekwaamheid dames- en he renkappen Astrid v.d. Akker, Irene l'Ami, Marja v. Bakkum, Manon v. Beek, Shanta Biijmohun, Sandra de Bruin, Esther v. Cleef, Mireille Edelaar, Karin v.d. Gugten, Ginny Hes, Mariek Koele, Anja Kolder man, Odette Koot, Eva Lafeber, Alice Meskers, Mariska v. Oosten, Jacqueline Ouwerkerk, Yvonne Rijsdam, Monique Scholten, Esther Verbakei, Tesca Verbeek, Anne-Miek Wahle, Sandra Zwier- M BO-oriëntatie en schakeling: Armanda Bergman, Amba Booy, Fatima Chatbi, Shiritah Diele- man, Simone Fitz-Jim, Anouk de Goede, Marijke Haasnoot, Eliza beth Klein, Nathalie Privee, Susan Pronk, Loretta van Rijn, Bianca Sluijmer, Michelle Unterlander, Barbara Wild, Saida Zizaoui, Sou- mia Omari, Rabia Larouz. BBO-verzorgingsassistenten: Marjon v.d. Aart, Antoinette op de Beek, Angelique v. Beek, Marjan Blankestein, Lalita Clement, Mar griet v. Duijn, Monique v. Etten, Danny Franken, Anneke Geijte man, Monique Goedhart, Martien de Graaff, Suzanne de Groot, Ma riska Jansen, Monique Jahee, Cynthia de Jongh, Monica Kerk- hoff, Linda Klaverveld, Tamara Kook, Corina Koot, Antoinette Kwakemaak, Claire Lasance, Sas kia v. Loenen, Wendy Looijestijn, Dorena Markwat, Carolien Meeu- se, Jolanda Melet, Peggy Rans- dorp, Greet v. Rijthoven, Marielle Savelberg, Claudia Schoonhoven, Diana Schouten, Miranda v. Seg- gelen, Ingrid Tien, Marijke v. Veg ten, Angelique Vergeer, Conny Vonk, Jolanda Voortman, Rody Zewuster, Brigitte Zuidèrduin, In grid v.d. Zwart. Deze weken publiceren we in deze krant de namen Elke dag dat we de opgaven van de scholen afdrukken,"trekken v uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad gratis een slagroomtaart aangebo den. De gelukkigen kunnen bellen naar Barbara Westerink (071) 161336. Zij neemt het adres op en je krijgt een brief thuis waarmee je de taart op onderstaand adres kunt afhalen. De winnaars van vandaag zijn: Marije KuijKEmilie Knappert), Si mon Kroon (Holtlant College) en Zoë Baker(Ichtusschool). Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343 SERVIEZEN Thomas Friesland Wedgwood Arzberg Vllleroy Boch Midwinter Mosa Rosenthal Johnson Brothers Royal Albert KOOKWINKEL TAFEL BESTEK SNELKOOKPANNEN GLASSERVIEZEN ALLES VOOR DE GEDEKTE TAFEL Keltum W.M.F. Zwiesel Christinenhütte Vraag naar onze bruidslijsten Wilkens B.S.F. Robbe Berking Gero - Cristal d'Arques Thomas Villeroy Boch Spiegelau Gero - Young Rosenthal Eisch Klingenbrunn HAARLEMMERSTRAAT 165 LEIDEN - TEL. 14 08 92 Mededelingen Dienstplicht? Het Leids Juristen Collectief verzorgt vrijstellinc Tel. 071-171757/127900 (12 lijnen). Fax. 071-13Ö Vakopleiding Visagie start eind sept. U leert alle make-up techniek incl. grimeren en haartechniek. Info/opgave All Cosmetics 071-768026. Kunstnagels 75 All Cosmetics. Tel. 071-768026. Woningruil betekent schade ergernis vermijden. Verhui- zingen/Brandt-Leiden. Tel. Te koop aangeboden Open haarden A. van Mastrigt AANBIEDING: inbouwkachels, gietijzeren inbouwka- chels. 5 modellen v.a. 1.450,-. Lisserdijk 543, Lisser- broek. Tel. 02521 12840 b.g.g. 01711-10918. Openingstijden: di. middag t/m vrij. middag 13.30-17.30 ft-fyi jr. do. koopavond, zat. van 9.00-16.00 u Radio/tv/geluidsapparatuur V.d Greft KTV Audio Video Service Reparatie en verkoop van alle merken Ktv, Video. Audio, camcorders Caraudio. autotelefoon, bij u thuis of in de werkplaats. Sterdealer van Philips. JVC. Sharp. Sony. I. ITT. Siemens. Nokia, Pioneer, i. Leiden. Tel. 071-323434. Jansen KTV Video Service Centrum Geen voorrijkosten, alleen Leiden. Regio /15.-. 3 mnd gar. op reparaties. Dealer v. PHILIPS. ERRES en SONY (ook voor audio) Ma. t/m vr. 8.30-17.30-Zat. 10-16 en koopavond. Kenauweg'32 (Ind.terrein) Stevenshof. Tel. 071-311409. Ruime parkeergelegenheid aanwezig. ALARM SPECIAAL - DIENST Uw Clarion dealer voor Verhuizen VERHUIZINGEN in bin nen- en buitenland. Piano transporteur Jan van Duuren. Tel. 071 -225999. Woonruimte gevraagd KAMER of etage gezocht Te huur gevraagd etage of ving. Tel. 02230-18430. Onroerend goed gevraagd Te koop gevraagd onroerend goed: verhuur de woningen, flats, heren huizen, winkels en bedrijfs ruimtes. Aanbiedingen: Metterwoon Vastgoed b.v. Badhuisweg 95. 2587 CE Den Haag Tel. 070- 3544300. Te koop gevr. Te koop gevraagd goed: verhuur de woningen, flats, heren huizen, winkels en bedrijfs ruimtes. Aanbiedingen: Metterwoon Vastgoed b.v. Lessen/clubs/ opleidingen Verkeersschool "Tempo" 34,90 per les. div. auto's, tel. 071-122046. 1e les 4,95 Ook vrachtwagen en auto bus. Nu ook in Alphen e.o. Auto's en motoren Autosloperij Gebr. Opdam B.V. Grote sortering onderdelen van recente schade-auto's alle merken en alle bouwjaren. Tevens verkoop nieuwe onderdelen. Inkoop SLOOP- SCHADE-auto s met afgifte van vrijwaringsbewijs. Valkenburg2 ZWAANSHOEK NH. Tel. 02502-45435. V.D. Greft autoradio-inbouw services verkoop en reparatie van de bekende merken caraudio. CD wisselaars, autotelefoon, auto-alarm. Blaupunkt Ser vicesteunpunt. Fruitweg 60. Leiden. Tel. 071-323434. Autosloperij de Graaf B.V. In- en verkoop van alle merken (loop en sloop) personen- en bestel wagens, weghalen van autowrakken. Grote voorraad nieuwe en ge bruikte onderdelen Tel 071-314141 Ommedijkseweg 24. Leiden APK keuringsstation Th Henskens APK 60,-all in Tel. 01718-27532. .Tito O* Zaken en transakties Van der Greft Communicatieservice Verkoop en reparatie van portable en autotelefoon, mobilofoon en semafoon. Fruitweg 60, Leiden. Tel. 071-323434. Fax.: 071-323438. Onderhoud en reparatie Denkt u aan verbouwen bellen 071-219780. Aannemersbedrijf lie onderhoudswerken, tin" etc. 65+ met korting (gratis prijsopgave). Computers Van der Greft Computerservice Onderhoud en reparatie van tel.beantw., computers, fax. Fruitweg 60. Leiden. Tel. 071-323434. Fax.: 071-323438. Divers personeel gevraagd jiiver kan verdienen Min. 17 jr. I 18.00-21.00 uur. tel 030-882541 t/1 Bel snel! Uitsl tusser b.g.g. 010-2141557. Co/ jf/adverteren Verhoog de werking van uw reclamegulden Word RIJ-INSTRUCTEUR/ TRICE of rijschoolhouder (m/v). Vrije vacatures voor auto, motor, vrachtauto. Goed toekomstperspectief mogelijk met doorgroeimo- 1ist ot part- n wil len het rijbewijs, goed omgaan met jonge enthousiaste mensen? Is auto- of motorrijden uw hobby" sla a? Wilt u snel slag? Vraag dan nu de gratis studiegids voor op leidingen rijschoolwereld. Bel de Kaderschool: 04998-99425. Watersport en camping T.k. jeugdboot OPTIMIST, geheel vaarklaar, zeil en toebehoren. Ligt Venne- meer. Prijs n.o.t.k. Inf. 071- 149148 of privé 071- 124691 (na 18.30 uur). Dal kun jê dus schudden. Behalve als je nu besluit om vakantiebezorger (in de penode tussen 15 juni en 15 september) te worden van deze krant. Kun je ook straks fluitend je eigenwijze vakantie-inkomen omwisselen voor peseta's of drachmen. 'N VAKANTIE-KRANTENWIJK Nieuwsgierig? Wilfred en Angelique van het Leidsch Dagblad en Alphens Dagblad maken je snel wijzer: 071-161323. Knip uit, vul in, stuur op H Ja, ik word vakantiebezorger in de penode'van .(datum) naam: adres: postcode/plaats: lelefoonnr In portvnie envelop sturen naar: Afd. Bezorging van Leidsch/Alphens Dagblad, Ar.woordnr. 10050,2300 VB leiden.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18