Slagroomtaarten voor geslaagden bondam SieMatic Schrijvende Lezers Geslaagd! Voor vaders intratuin 22 Lawaai Geluidshinder op mooie zo meravonden is velen een doorn in het 'oor\ Vergunnin gen zijn vaak simpel te verkrij gen. Hier wat tips van een le- Dames en heren, Voor de lezers van het Leidsch Dagblad die voor een activiteit in de Leidse binnenstad een ge meentelijke vergunning nodig hebben: hierbij een goede tip. Als uw activiteit maar veel la waai produceert, krijgt u gega randeerd een vergunning. Wilt u een terrasboot? Zorg er voor dat er veel lawaai gemaakt wordt. ben rockband laten optreden in uw café? Zorg er voor dat de deuren openstaan. Wilt een geluidsfestival (niet al les waar muziekinstrumenten aan te pas komen is muziek)? Doe dat in de onmiddelijke om geving van het stilte- en .gebeds centrum van de Hartebrug. Wilt u een sociëteit voor motor rijders? Zorg er voor dat er veel Harley Davidsons bij zijn: de uitlaten produceren een uniek geluid - vooral 's nachts. Wilt u vijf uur lang 'grote klasse! schreeuwen tegen voor het overgrote deel deern is wekken de, bezwete strompelaars? Ge bruik veel luidsprekers, met de nadruk op 'luid'. Wilt u er nog een vergunninkje bij? Zet er een stel jongens-bij en selecteer ze op het volume van hun geluidsinstallatie: het lawaai komt vanzelf. Wilt u een historisch pand res taureren? Neem uitsluitend ge hoorgestoorde bouwvakkers met een voorliefde voor Radio 3 in dienst. De gemeente draagt zelf het voorbeeld aan: ambte naren van Bestratingen zijn toe gerust met een radio, afgestemd op Radio 3, met een ruime volu meknop, waardoor een gesprek met hen - doorgeven waar de omvergereden paaltjes staan bv. - tot de onmogelijkheden be hoort. Echt: het veroorzaken van ge luidsoverlast garandeert het verkrijgen van een vergunning. En wilt u zelf zonder vergun ning uw bijdrage leveren? Ge bruik dan veel alcohol en ga na drieën een paar uur op straat staan schreeuwen. Nog een tip: wees niet zo dom om lichamelijk gehandicapten te vervoeren: verkeerd parkeren is dan vaak noodzakelijk, maar dat gebeurt in stilte: een bekeu ring wordt dus terstond uitge schreven. Met de meeste hoogachting, Hans van Dam 'Nora' Volmolengracht 1 Leiden Waterhoofd In de rubriek Bouwkunst werd op 6 juni aandacht besteed aan het project op de hoek van de Stille Rijn/Mare in Leiden. Een opeenstapeling van oer-Hol- landse compromissen werd het winkelpand aldaar ge noemd. In uw krant van vorige week maandag j.I. trof ik tot mijn on aangename verrassing een foto met een stukje proza aan over mijn nieuwe winkelpand aan de Stille Mare. 'Kind met water hoofd' had uw reporter Jan Rijs- dam het gekopt. Met stijgende verontwaardiging volgde ik de regels en vroeg mij tenslotte af hoe de heer Rijsdam dit alle maal kan verzinnen. Op de eerste plaats wil ik zeg gen dat ik trots ben op het pand en dat een droom van jaren ver wezenlijkt is. Van alle kanten krijg ik complimenten over mijn initiatief en het prachtige ont werp van architekt Barkema, met wie ik buitengewoon pret tig heb samengewerkt. En dan lees ik plotseling in het Leidsch Dagblad, zonder dat mij hierom toestemming is gevraagd, dat mijn trots een 'kind met een waterhoofd' is. Wie is die Jan Rijsdam dat hij dat zomaar in de krant mag schrijven en daarmee schade aan mijn bedrijf en aan dat van architekt Barkema mag aan brengen? Rijsdam heeft het over 'modern' alsof hij daar alles vanaf weet. Hij houdt van ge pleisterde gevels maar niet van schuine daken, begrijp ik uit zijn stukje. Hij 'vergeeft' het de architect dat hij schuine daken heeft toegepast omdat het be stemmingsplan dat voorschreef, maar hij had het 'moderner' ge vonden als het pand was afge dekt met een ander materiaal, waarbij ik vermoed dat hij golf platen bedoelt. En zo gaat hij maar door, kennelijk puttend uit een grote kennis van moder ne zaken. Ten slotte gaat uw reporter op de man spelen. De kwaliteit van een gebouw is evenredig aan de kwaliteit van de opdrachtgever, van mij dus, schrijft hij filosofisch. Ook het stadsbestuur krijgt nog een veeg uit de pan omdat zij het zo ver heeft laten komen dat ik zo ongevoelig met zo'n markant punt durf om te springen. Hier over hoeft Rijsdam zich echter geen zorgen te maken, omdat de gemeente bij monde van wethouder Walenkamp bij de feestelijke opening de waarde ring én blijdschap heeft uitge sproken dat er op zo'n gevoelige plek in de historische binnen stad zo'n prachtig pand is verre zen, dank zij mijn particulier initiatief dus. Wat zijn vermoeden betreft dat de architect door zijn op drachtgever (weer bedoelt hij mij) gedwongen werd te kiezen voor de laagste kostenvariant het volgende: Niet de architect werd gedwongen door de op drachtgever, maar de opdracht gever werd door z'n portemon- naie gedwongen te kiezen voor een voor hem nog net te finan cieren hoogste kostenvariant. Bovendien geldt vooral in de architectuur, 'in de beperking toont zich de meester', kom maar eens kijken aan de Stille Mare naar het werk van mijn architect. Directeur van de fa. H. Janse BV, E.P.J. de Winkel. Stille Mare 11-13, Leiden. Historisch Het historische werk van de Hazerswoudse dichter/schrij ver Ton Huisman wordt door oudheidkundigen niet gewaar deerd. „Ze kraken het af, maar dat doet me niets", zei Huis man in een interview, dat op 27 mei in het Alphens Dagblad stond onder de kop: Ik kijk nu niet meer om in wrok. Dat de heer Huisman niet meer omkijkt in wrok geldt niet voor ondergetekende. Omdat ik ern stige kritiek heb ten aanzien van zijn historische publiKaties (die hij nooit heeft weerlegd), word ik al enige jaren door Huisman bestookt met lasterbrieven. De door Huisman uitgegeven historische brochures zijn van weinig of geen belang. De in houd is veelal onsamenhan gend en bevat bovendien tal van onjuistheden en onzinnige hypothesen. De uitvoering van de boekjes is abominabel en de prijs exorbitant hoog: voor een brochure van slechts acht pagi na's betaalt men 5 gulden tot 7 gulden 50. Het boekje over de windko- renmolen De Geregtigheid te Katwijk aan den Rijn is niet van de hand van Huisman. Het is een compilatie van reeds eerder verschenen artikelen die door anderen zijn geschreven en door Huisman opnieuw zijn uit gegeven. Dat Huisman zich de kritiek van zijn opponenten toch wel degelijk aantrekt blijkt uit zijn boekje De Slag om Benthoorn, waarin hij schrijft dat hij als ge volg van de kritiek tijdelijk in een psychiatrische inrichting moest worden opgenomen. Ik ben mij er terdege van be wust, dat na plaatsing van deze ingezonden brief Huisman mij opnieuw zal lastigvallen met lasterbrieven en telefonische scheldkanonnades. Het zij zo. De waarheid staat bij mij hoog in het vaandel. C. Kroon, Rubenslaan 6, Hazerswoude. Hooikoorts Hooikoort is voor velen een jaarlijks terugkerend pro bleem. Er zou niets aan te doen zijn, maar sommigen denken daar anders over. In de krant van 5 juni wijdde Monica Wesseling aandacht aan de zomerse stuifmeel-ex- plosie waar de hooikoortspa tiënten van te lijden hebben. Het is jammer dat het bericht zo pessimistisch, om niet te zeggen defaitistisch gekleurd is. 'Er valt tegen hooikoorts weinig uit te richten', meent mevrouw Wesselings zegsman. Het suc ces van medicijnen is 'nogal wisselend'. Daarom raadt hij patiënten aan, 'hun leefwijze aan te passen'. Hij geeft daarbij een erg geestig advies. Zo weet ik er ook een paar: metsel onder je huis een koele kelder, laat een hermetisch afsluitende donkere bril maken, of ga met vakantie op een verafgelegen booreiland zitten. In het stuk ontbreekt de sta tistiek waarop het betoonde defaitisme berust. Ik beschik al leen over mijn eigen ervaring. Tot een jaar of dertig geleden was ik een zware hooikoortspa tiënt. Voor de prikkuur die ik toen heb ondergaan zal ik dr. Voorhorst en zr. Koopman altijd dankbaar blijven. Van de ver trouwde verschijnselen is nau welijks een schimmetje over. Laat ieder slachtoffer van het huidige pollen-offensief het be sluit nemen, zijn klacht voor te leggen aan de huisarts. Niet weer een jaar uitstellen. C.A. Zaalberg Boerhaavelaan 291 Leiden HlLLo it ÈPTl £LiSm. ik wil, IttJ ^OorïteLtrt- iu mAlZ {An KlfliLtrKsn/7)33M^ CUM- kUltr], ik k' <r\dtrtfi Jjc K rjnrf ik c/jfr-e r*£ f'jf rf]ddr, WK/s i<3ü]'utl zeA<% Hf -etr-e&n n\£U\S£ is "Fly, of openlyndw faww je iU-Cf/ic tytlttjH KSt) <lêoem \/lr\ je rwW-n/r y-osn e.L'J=. WH)*? LEIDEN Aan de Scholenge meenschap De Nieuwe Vaart slaagden voor het LEAO-diplo- Ruud Taminiau, Miranda van Berkel, Chantal van der Blom, Rosita Bronsgeest, Marianne Colpa, Yvonne van der Hoeven, Joyce Lens, Ingrid Leuverink, Marieke van Markus, Marieke Nuhoff, Hafize Olgun, Jeannette Sinteur, Abdelghani Beraich, Rob van Leest, Ramon Nand- persad, Ronald Souisa, Adem Temizisler, Eric Tol, Elvira Aker boom, Sylvia Bastiaan, Cynthia van Egmond, Esmeralda de Graaf, Renate van Rhijn, Delise de Roode, Mandy Zandbergen, Nordi Moussaten, Boyke Nand- persad, Wilfred Vinkesteyn, Fa- tiha Boukhalfa, Saida Errami, Marijke Flippo, Renate van der Leek, Heidi van der Meer, Sabri- na Pedük, Claudia Vijlbrief, Vin cent Brugman, Leon Buis, Mar cel Janssen, Maurice Ju, Wilbert Prins, Leo Wolting, Miranda Bouwman, Saskia van Varick, John Verstraaten, Monique Hui- zer, Saskia Pinas, Janneke van Polanen, Miranda Verhoeff, Jas per de Haas, Jeroen van de Hoogt, Tim van der Steen, Mark Swaak, Katiejan Basarat, Natha lie Holverda, Monique van der Linden, Cindy Mosselman, Si- mone Slewe, Desiree Stoute, Diane Wakka, Vincent van Beurden, Jack Honsbeek, Jean Paul van Leeuwen, Hafid Mous saten, Anita Byou, Nuray De- mir, Remo Puliga, Maurice van der Voort, Bianca Azier, Naomi Botter, Cora van den Hoed, Sandra van Kasterop, Corine Leeflang, Natasja Orth, Diana Ouwerkerk, Cynthia Schouten, Cindy Trouerbach, Sandra Berkhout, Francis de Jager, Mi- rela Poulina, Caroline Smit, Pa tricia Stouten, Manuela de Vreede, Fatima Zeriah, Mascha Franse, Bianca Haneveld, Linda van der Hoogt, Sylvia de Wolf, Gertia Chiles, Diana Groen, Benny van Hemert, Amber de Roode, Linda Berkhout, Mirjam van der Linden, Sonja Griekspoor, Lydia van Laar, Ka rin van Munster, Miranda Ver boon, Jean-Paul Schuitmaker, Marga Olsthoom, Tyanca van der Poel, Yvonne van Wijk, Kir- sten de Jong, Marianne van der Voet, Michel Hoogervorst, Cynthia van der Krogt, Marissa Zwetsloot, My Hanh Nguyen, Joyce Oosterveer, Daniëlle van der Ven, Monique van Vliet, Pa trick de Jong, Carla Gijsman, El len van der Meer, Marja van den Berg, Chantal van der Ploeg, Jolanda Straathof, Fatma Aydin, Barbera de Vreugd, Len- nart Keyenberg, Aldo Plicato, Daniëlle Roodakkers, Astrid van Vliet, Mieke Zijlstra, Melania Wijnnobel, Vanessa van der Linden, Bianca Meijer, Jessica Rijsdijk, Wilma Sarabèr, Miran da Wielders, Jennifer Ooster- baan, Rudof Schouten, Wilbert Floor, Elmer Kaan, Dwight de Noten, Ciska van Gils, Lydia Baak, Mirella Brinkman, Lycette Wensveen, Marjolein Korsman, Nasia Ben Alioui, Kitty Koomen, Frances den Butter, Tanja KQomen, Vinay Wamsteker, Paul Meskers, Esther Ketting, Rabia Attaf, Bas Kramer, Yvon ne Roeloffs, Chantal Verhoeve, Anissa Azzouz, John Bergman, Susan de Koning, Adriëtte Pe ters, Odette Oosterveer, Melissa Kuijt, Dennis van Benten, Paul Dijkxhoorn, Peggy van den Kerkhof, Simone Heemskerk, Veronica Teljeur, Jean Paul de Ridder, Mariska Verreck, Michel Mulder, Monique Ruygrok, Re- cep Guler. Voor het LHNO-diploma slaagden: Daniëlle Brandt, Wendy Hop penbrouwer, Esmeralda van Weeren, Tamara Bekooij, Simo ne Dreef, Mariska Hoppenbrou wer, Wendy Koenen, Jacqueline Polane, Fiona van Putten, Karin van der Steen, Natasja van Vliet, Diana Ancher, Soraya van den Berg, Claire Nagtegaal, Paula Hennevanger, Beysan Aydin, Annelies Hamer, Judith Bos man, Yvonne Zwetsloot, Bianca van Es, Natasja van der Mey, Jo landa Wesselius, Rena van der Meer, Jacqueline Turk, Joyce Bakker, Jolanda van Goozen, Corina Ernst, Diana Haagen, Tamara Rietbroek, Katrina Edwards, Barbara van Vliet, Ne- sla Kondu, Chantal van Mont- foort, Gaby Onderwater. Voor het LTO-diploma slaag den: Ferry Klinkhamer, René van Westbroek, Cliff Zandbergen, Abdelkader Bensaid, Mario Flippo, Cor Breuker, Freek van der Heemst, Jörgen Hennik, Edwin de Lange, Jeroen van der Linde, Laurens van Maren, Marlo Moedig, Mischa Poots, Jindra Sanders, Alex van der Zwaan, Germen Bergervoet, Pe tra van Berk, Tertia Kramer, Mahjoub Mandil, Bastiaan On derwater, Maickel Visser, Marco Akerboom, Mustafa Gelgetin, Rogier van Mourik, Norbert Weise, Desirée Erades, Roy Har- nam, Erwin Broeren, Mark Per- quin, Petra Voorzaat, Jan Wil lem van de Kooi, Gideon Main, Leon Woelkens, Karim Kaptein, Michel de Tombe, Brenda Rot mensen, Paul de Tombe, Thijs Bakker, Maikel de Horde, Ro bert Heemskerk, Monique de Bruin, Ralf Henry, Jeroen Mos, Mark Smit, Michael Kerkvliet, Trijna Brunette, Hugina Hoek, René van Ingen, Steven Boot, Ralf Horsman, Leon Kooreman, Rogier Parijs, Elly van Duijn. LEIDEN Aan de prof. Vlie- genthartschool slaagden voor het LEAO-diploma: Daphne Akerboom, Madeion van Berkel, Ben van Duyvenbo- de, John van Eijk, Chantal van Hennep, Ivo Heruer, Ronnie Hoek, Peter Koelewijn, Bas Le- feber, Michael John Merry- weather, Jeroen Nowicki, Johan Ouwerkerk en Sander van Rijn. LISSE Aan de MAVO Uiter- meer slaagden voor het MAVO- diploma: Marianne Alders, Chantal Boot, Niels Borcharding, Albert Brandemann, Esther Breed, Alexander de Bruin, Chantal de Bruin, Anouk de Clippeleir, Ju dith Damen, Wendy van Dijk, Marcel Droogh, Martien Duin kerken, Silvia Duivenvoorden, Susanne Duijker, Marco van Ek- kendonk, Majo van Ekkendonk, Pauline Goedemans, Jeroen de Groot, Jordy de Groot, Daniël van der Heijden, Carsten Hem- so, Lisa Hermes, Iris Herrewijn, Anita Hof, Nicky van der Horst, Mark Huijsdens, Remko Hulse bosch, Wendy Hulsman, Piet Imthorn, Maaike de Jong, Royce Kortekaas, Peggy Kosché, Esther Kruijshaar, Huib Kuilboer, Heidi van Lierop, Roland Ligtenberg, Janine ter Linde, Charlotte Meeuwissen, Jeanine Mijnders, Serge Mullink, Christiane van Nieuwkoop, Bastiaan Olij, Pau line Onos, Gerrie van Oossanen, Roxane Oswald, Ilse Overdevest, Esther Pater, Robin Peereboom, Otto Pettinga, Carolien Poort, Marco Rietkerk, Menno Riet kerk, Rogier Righarts, Wouter Rijpstra, Marcelle Roelofs, Mar cel Roest, Corinka Rotteveel, Daniëlle Sauer, Dyana Steen voorden, Yvonne van Stijn, Niels Stijnman, Alphons Turk, Michiel Uytenhoorn, Marikke van Vliet, Rosa van Voorst, Deb bie Vrijburg, Brigitte Zoet, Mi randa van der Zwet, Lisa Her mes, Marco Rietkerk, Heidi van Lierop. OEGSTGEEST Aan de Agra rische School slaagden: Anneke Riet, Patricia Beek huizen, Michael Betgen, Michiel van Duijn, Bianca van Duuren, Jeroen Meeuwissen, Mireille Noordhoek, Karin de Ridder, Sonja Roest, Rosalien Stol, An- gelique van Tongeren, Arjan van der Torre, Marisca Valen- tijn, Conny Caspers, Nicole Blom, Bianca de Klerk, Collin Nederpelt, Patrick Griffioen, An- dré van den Berg, Nol Geerlings, Ingrid Hoffmans, Ursela Disse- veld, Eric Borst, Pieter Ammer- laan, Sonja van der Poel, Sandra Bazuin, Gerard van Diemen, Pierre Kikkert, Marsha van der Poll, Renate van der Zwet, Nan cy Hoekstra, Bernard Braun, Re né Dufour, Ramon Lindhout, Arjan Berg, Daniëlle van der Does, Jolanda van de Wetering, Natalie Rocha, Erwin Beltman, Marcel van der Laan, Leonie La- terveer, Marijke Eenjes, Marcel Lijten, John Krijgsman, Diana van Beelen, Hellen Beij, Marco Devilee, Manja Filarski, Tjalling Hemmes, Sonja de Hollander, Jessica Knol, René van Koert, Riccardo Kroesemeijer, Koos van der Meer, Engele Pelgrim, Michel van Schaik, Rene van Alphen, Andre Hollands, Gijs- bert Hoogstraten, Dave de Zwart, Ruben Boot, Jimmy Tim- mers, Rick Damen, Arenea van Laar, Martijn Massaar, Eelko Vermeer, Arie van Delft, Rene Hakker, Gerarda Lamboo, Wilf red van der Meer, Ruth van der Aart, Michel Rhijnsburger, San- der Borst, Raymond Hooiveld, Agatha van der Linden, Gerwin Plug. WASSENAAR Aan het Rijn lands Lyceum slaagden voor het MAVO-diploma: Martijn Barning, Stan van Bommel, Suzanne van Bommel, Serge Bours, Jane Bouwens, Syl via Bouwman, Marnix Cou- vreur, Dennis Grundeken, Jef de Haas, David van der Ham, San dy van de Holst, Willem-Hein van Hoof, Inge Knijnenburg, Cees Lighthart, Marcel Lom- mers, Iris Mandemaker, Diana Meijer, Erik Pesch, Paco Pieter- se, Menno Remmerswaal, Nico- lette Remmerswaal, Stephanie Remmerswaal, Anja Riem, Jeroen Schmitz, Manon Slats, Twanny Stok, Miranda van der Voort, Martijn Wensveen, Bas van Wouw, Martine Lanting, Sandra Mestre Maceira, Roland Dietz, Douwe van der Waal, Sheila Westgeest. Voor het HAVO-diploma slaagden: Wouter Boer, Quirijn Bolle, Siska Ciere, Erik van Hattum, Egbert van Hoek, Machteld in 't Hout, Mariette Janssen, Martijn Krassenburg, Brigitte Lommers, Maayke Schuitema, Carola Sch- wencke, Jolanda Sliggers, Jeroen Swolfs, Renzo Taal, Hans Teengs Gerritsen, Liselore Veer man, Mare Verhaak, Thijs de Vroe, Benno Welling, Piet Hein Wellink, Erik van der Werf, Mar- janka van Zuylen, Evelien Cire- mers, Olie de Graaff, Anne Maaike Leenstra, Barbara Dietz, Miranda Genemans, Olie van Alphen, Rogier Bom. Voor het Gymnasium slaag den: Wendel ten Arve, Denny Borsboom, Willem Brandt, Wol- fert Brederode, Annemarie van Hattum, Monica Irwin, Daniel Kok, Jurjen Kramer, Maurits Lu cas, Christine Mattheus, Elly den Ouden, Bemd Pluimers, Katrijne Poortman, Marlies Quack, Jeroen van Rijn, Anne lies Rusting, Frans Schalekamp, Merlijn Schoonenboom, Folkert Schram de Jong, Marrein Schra- ven, Arlette Schuijtvlot, Jennifer Schuijtvlot, Margo Stam, Laura Valstar, Mare Verschoor, Sandra Vetter,, Thomas Visscher, Mi chiel van der Werf, Joyce Win- nubst, Margot Dufour. Voor het Atheneum slaag den: Dana van Beek, Michel Be kooij, Kees van de Berg, Donar van de Berg, Roel Bloys van Tre slong, Mirja Ciere, Bruis van Driel, Martijn Duhoux, Maurice Frankfort, Ingmar de Gooijer, Roderic Heeneman, Floris van Hoek, Patrick van der Holst, Onno Hoogeveen, Arie-Jan Ja cobs, Liesbeth Kastelein, Marius Kerdel, Katherine Knowles, Christian de Kousemaeker, Bert Jan Kroon, Allard Leertouwer, Eke Leertouwer, Roelof Lettin- ga, Niels Menken, Berry Mulder, Liesbeth Nell, Boukje Nouwens, Chantal van Rijn, Martijn Ru- ding, Ingrid Sikking, Afke Anne Slager, Madeion Sliggers, Niels van de Velde, Peter van der Vel den, Babette Verbeek, Ilse Ver hulst, Thies Visscher, Philip Wielenga, Kenny van der Wolf, Annette Berkhof, Boudewijn Cremers, Rogier Lanting, lan Leistikow, Yuk Lin Butt, Arco Zaanen. LEIDEN - Aan het Boerhaave College slaagden voor het HA VO-diploma: Mevr. C. Blok, Dhr. G. Bontje, Dhr. M.C. Botermans, Mevr. F. Dilmeci, Dhr. F.J. Ebes, Dhr. C.S.P. Van der Geest, Dhr. O.S. de Groot, Mevr. IJ. van Ketel, Dhr. G.V.L Langeveld, Mevr. E.C. Oostveen, Dhr. M. Pasman, Dhr. H. Ramawadhdoebe, Me vr. P. Roorda, Mevr. B. Ruijten- beek, Mevr. M.S. Schrijvers, Dhr. R.J.A. Tromm, Dhr. A.F.M. Postma, Dhr. M.J. Baart, Mevr. C.M. Leeuwenburgh, Dhr. P.G.Q. Coopmans, Mevr. T.M- .J.G. van der Valk, Dhr. O. Guinau, Dhr. G. den Held, Dhr. O. de Jager, Dhr. W.G. Lage- maat, Dhr. S.A. Laroo, Dhr. W.R.J. Moens, Dhr. A. Oppen- berg, Dhr. M. Willems, Dhr. S.R. Buikema, Dhr. E.W. de Leng, Dhr. B. Donker, Dhr. A. Har- tevelt, Mevr. S. Klein, Dhr. W.H.C. van den Steenhove, Dhr. M.A. van Straelen, Dhr. S. Vlet ter, Dhr. A. Stikvoort, Mevr. S. Mantel, Mevr. E.P.M. van Leeu wen, Mevr. K.C. van Urk, Mevr. H.J. Onverwagt, Dhr. W. Nijs- sen, Mevr. M. de Tombe, Dhr. B.W. Vos, Mevr. M.M.M. Scho- temeijer, Mevr. L.S. van Rest, Mevr. S.B. Wiggelinkhuijsen, Dhr. M. Vermeer. Voor het diploma VWO slaagden: Dhr. J. van As, Mevr. M.E. Bruseker, Mevr. F.M. van Eg- mond, Dhr. V.L. Fit, Mevr. A. Ham, Mevr. O.P. van Hattum, Dhr. C.P. Henniger, Dhr. H.S.J.T. van der Horst, Mevr. E. Jasper, Mevr. J.A. Keunen, Dhr. R. Klaassen, Dhr. X. Kluts, Mevr. M. Koetsier, Mevr. I.M. van de Kooy, Mevr. P.C.C. Kuipers, Dhr. J.W. van der Peet, Dhr. L.J.A. Pijnacker, Dhr. G. Smul ders, Mevr. C.A. Stello, Mevr. I. Vogt, Dhr. J.W. Voorhorst, Mevr. H.W. Wang, Mevr. M.C. Amons, Dhr. R.R.A. Holland, Mevr. E.A. Hooghoudt, Dhr. B.A.H.E. Kroeks, Mevr. A.E. Netjes, Mevr. A. Ouwehand, Mevr. J.A. Ter- laak, Dhr. S.C.J. Vinkesteijn, Mevr. H.J. ten Hagen, Mevr. P.C.M. Janssen, Mevr. E. Ultee, Mevr. A.S. Vaes, Mevr. A.C.P. van der Hoeven, Dhr. G.J. Min- nee, Mevr. P.M. Spreij, Dhr. S. van der Hiel, Dhr. A. Yazdani, Dhr. IA Löhr, Dhr. E.A. Rob ben, Dhr. R.P. Sweys, Mevr. A. Teebaal, Dhr. E.P.M. Geerts, Dhr. J.W.M. VerSluijs, Mevr. C.P.J. Witsenburg, Mevr. I.D. Aaftink, Mevr. A.M. Medendorp, Dhr. M.G.W. Meijster, Mevr. J.M. Posthuma, Mevr. M. Schriever, Dhr. A. Acherrat, Me vr. F.F. Verdoes, Dhr. B. Akker huis, Dhr. J. te Brake, Mevr. M.E. Koenis, Dhr. E.F. de Boe- vere, Mevr. M.J.K. Sieling, Mevr. A. Mangiapane, Dhr. S. Botte- ma, Mevr. I.C.P. Nulkes, Dhr. C.B. van Duijn, Mevr. A. Haas noot, Mevr. R.M. Brummelhuis, Mevr. D.P. Houthoff, Mevr. A.M. Vergunst, Mevr. M.M. Distel- brink, Dhr. C.F. van der Pols, Dhr. D.W.D. van Eijk, Dhr. D. Ristovski, Dhr. R.H.J. Stokhuy- zen, Dhr. S.M.Vrij. LEIDEN - Aan het Vlietland College slaagde voor het VWQ- diploma: Nanja Zonneveld (herplaat sing wegens foute melding). De komende weken publiceren we in deze krant de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van de scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen naar Barbara Westerink (071) 161336. Zij neemt het adres op en je krijgt een brief thuis waarmee je de taart op onderstaand adres kunt afhalen. De winnaars van vandaag zijn: Engele Pelgrim (Agrarische School), Tamara Bekooij(De Nieuwe Vaart), Kenny van der Wolf (Rijnlands Lyceum), Bastiaan Olij (MAVO Uitermeer). Steenstraat 45/47 Leiden Tei. 142343 «pergola. Of z'n schutting, schuurtje of W scherm. Want de Clematis klimt graag op een plaatsje in de zon. Verkrijgbaar in diverse kleuren. Hoogte 90 cm. QC Van 9.95 voor ft GOEDHART .^BOUWHUIS Hoorn 126a (t.o. Avifauna) Alphen a/d Rijn tel. 01720-22100 Openingstijden: ma. t/m vrij. 8.30-12.30,13.30-17.30 uur. vrij tot21.00uur,zat 10.00-16.00 uur individueel Design'

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22