Slagroomtaarten voor geslaagden Geslaagd Geslaagd! BankeMkerijlharm VADERDAG-TIP WOENSDAG 17 JUN11992 20 RIJNSBURG Aan de Christe lijke MAVO slaagden voor het MAVO-diploma: Mark Bamhoorn, Jeffrey Befc- kerin, Hiiug Berkheij, Eric Bet gen, Michiel Brandt, David Brouwer, Miranda van Dam, Arianne van Delft, Arno van Delft, Patricia Doesberg, Arjan van Duijvenvoorde, Hendrika van Egmond, Marleen van Eg- mond, Natascha den Haan, Ariea Heemskerk, Dennis Heemskerk, Wiljoh van Iterson, Kees Kersbergen, Annelies Keu- ning, Johan de Koning, Angelica Korbee, Ingrid Kralt, Vincent v.d. Krogt, Kees Kromhout, Wil- ko van Laarhoven, Kees de Leeuw, Chantal v.d. Meij, Dag- mar v.d. Meij, Dana v.d. Meij, Remco v.d. Meij, Sebastiaan v.d. Meij, Marja Merbis, Bram de Mooij, Daniël de Mooij, Esther de Mooij, Jolanda de Mooij, Marjorie de Mooij, Mariska On- os, Cobie Oudshoom, Arend Paauw, Lennart Paauw, Anneke Ravensbergen, Wendy Ravens- bergen, Nicolette Sluymer, Rob bert Verhaar, Jessica Vonk, Mi chel van Vulpen, Mira Wagter, Christiaan v.d. Water, Sonja Westra, Paula Woesthoff, Kathy Zandbergen, Janet Zandbergen, Gertjan van Zuylen. LISSE - Aan het Fioretticollege slaagden voor het Atheneum diploma: Milou van den Aardweg, Cynthia d' Ancona, Inge Beelen, Ilse van den Berk, Hanneke Boersma, Marcel van den Bos, Erica Bosch, Adri Bruijnis, Kin- Fai Cheung, Brenda Conijn, Jur- riaan Costers, Marjolein Cos ters, Simone Cox, Marcel Dissel, Saskia van Dijk, Hans Edens, Debbie Esveld, Sabine Fauck, Loek ten Hagen, Mirjam Heijne, Robert van iperen, Martijn Jan sen, Alex de Jong, Mark de Jong, Timo Krul, Jorine van Leeuwen, Menno Lieverse, Marlies van Loon, Frank van Loon, Niels Moseley, Margot van Mourik, Maureen Nicodem, Vincent van Nimwegen, Winfred van Noort, Erik van Ommeren, Joeri Pelle, Astrid de Regt, Kieke de Rooij, Bastiaan Rooijakkers, Peter van Rooyen, Bart Ruigrok, Anne mieke van Schie, Marieke Schinck, Nicole Schinck, Patrick Schrama, Jelle Schutte, Eric Schuurman, Guido Smit, Mar tijn Spreeuw, Mamix Stassen, Bart Timmer, Annemieke Ver baan, Sandra Verhoeven, Simo ne van Vliet, Sally de Vree, Den nis Vreeburg, Jaap Weijers, Martine de Wijs, Jolanda van der Zwet. Voor het Gymnasium-diploma Alessandro Atzei, Jeroen Bieg- straaten, Judith Borst, Bertil Doedes, Mary van Dongen, Ar- dy Duwel, Karin Guijt, Susanna Hendriks, Max Hermans, Pa trick Meirmans, Einar Noord, Jonneke van Oijen, Sandra Oos- dijk, Robert Jan Scheer, Nico Steen wijk, Egbert Vrijen, Yvo Warmerdam, Remko Weijers, Natasja Wensveen, Bart van der Wiel, Niels Witteman, Gerben Zonneveld, Richard van der Zwart. Voor het HAVO-diploma slaag den: Judith Aardenburg, Remon Alkemade, Remco Arrachart, Claudia Baak, Mascha Berbee, Paul Berbee, Michèle van den Berg, Saskia Bergman, Jeroen Blijleve, Romana Blokker, Roelof Jan Bok, Erwin Booij, Re- né van den Bos, Jeroen Brem- mer, Thijs Broxterman, Erwin de Bruin, Dion Burger, Kirsten Cleophas, Lina Damo, Karin Dierikx, Richard van Diest, Da niel Dol, Elsa Duwel, Rogier van Eek, Marie-José Eijking, Barry Elfering, Eefje Elfering, John Faas, Romano Hagen, Marjolijn Heij, Chantal van Heukelom, Wendy Hilliger, Adrie van Hoe kelen, Manon Hoogervorst, Dagna Hoogkamer, Marco Jan sen, José de Jonge, Alwin Jonk, Lilian Juffermans, Joyce van Kempen, Michael Knook, Karin Langeveld, Maaike Langeveld, Jolanda Langeveld, Margot van Leuveren, Danielle van der Lin den, Viviane van Loon, Esther Mangiapane, Jeroen van der Meer, Jurgen Metz, Tanja van Oei, Paul Onderwater, Sylvia Ostendorf, Art Paardekooper, Kasper Peters, Ilse Ploeg, Brigit te van der Poel, Annemieke Poort, Mariska Pouwelse, Dan ny Ras, Esther Reijnders, Bianca Remmerswaal, Marlies Rooden- burg, Linsy Ruigrok, Pleun Schuijt, Pauline Schutgens, Ar nold van Sinderen, Jeroen Smakman, Arjen van Stijn, Pre- wien Baldewpersad Tewarie, Mariët Tielemans, Patricia van der Veek, Don Vintges, Lisette Warmerdam, Martijn Witsen- burg, Denise van der Zande, Mandy van der Zeeuw, Dave Zonneveld. LEIDEN Aan het Boerhaave College slaagden voor het MAVO-diploma: Mw. C.M. Alkemade, Mw. Y. Buttennan, Mw. J.M. Detmers, Hr. B.M. Diepstraten, Mw. E.M- .C.C. Elfering, Mw. CAM. Hoogeveen, Mw. A.I. Houwer, Mw. P.M. Jansen, Mw. V. de Laaf, Hr. B.K. van der Mark, Mw. C. van der Meij, Mw. A. Ouwerkerk, Mw. MA. Overduin, Hr. M. Preyman, Mw. H.M.C. Prins, Mw. M.J. Rijsbergen, Mw. K.M. Stuivinga, Hr. P. Weidema, Mw. E.M. Zoet, Mw. C.A. Zwit- HILLEGOM - Aan de Scholen gemeenschap 'St. Paulus' slaagden voor het diploma Bouwtechniek: Marco v.d. MeijdeBie, Rene Ver hoeve, Marti Warmerdam, Jeroen v.d. Berg, Ramon Borro, Patrick Evers, Dennis v.d. Heu vel, Joost Keijzer, Andy Ruiter, Remco Schutte, Dennis Sijse naar, Patrick v.d. Zande, Davey Staring, Maurice v.d. Heijden, Sander Moolenaar, Peter Schenk, Michel Verhaar, Danny Warmerdam, Sander Zandvliet, Menno v.d. Burg, Willibrord v.d. Hulst, Tim Langeveld, Feisal Aoulad Sellam, Martijn Jansen. Voor het diploma Motorvoer tuigentechniek slaagden: Pascal Belgraver, Mike Linne- kamp, Dennis v.d. Schrier, Dave Wesseling, Barry van Beek, Dirk-Jan van Kints, Michel Op dam, Cor Prins, Dennis v.d. Slot, Marco de Vos, Fred Boeve, Micha van Dam, Jeroen Rou- bos, Menno Wesseling, Arjan Philipse, Jeroen Schoonens, Ar jan Slobbe, Jerry Zeegers, Andre Borst, Amo Broekhof. Voor het diploma Mechanische Techniek slaagden: Martijd Neve, Jan Wissingh, Edwin Versluis, Wim Hageman, wiifDdam Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343 Barry van Kooten, Rick Koppert, Marco Koppert, Barry Turk, Jim Uitendaal, Martijn v.d. Berg, Pa trick van Bijsterveld, Henk Bon- neveld, Michiel Geervliet, Ro nald de Graaf, Jeffrey Plasmeij- er, Chris Snoeks, Alexander van Amersfoort, Dennis Hassing, Michael Hulleman, Arjan Op stal, Marco Versteeg, Toine de Groot, Jacky Anthonisse. Voor het diploma Tuinbouw techniek slaagden: Stephan Ruigrok, Gert-Jan Ver schoor. Peter Pennings. Voor het diploma Elektrotech niek slaagden: Paul Kramer, Rene Westerveld, Ali Amenkour, Maurice van Ba- kel, Peter Brinksma, Erwin van Es, Roel Jonkheer, Johan van Lierop, Peter v.d. Linden, Ro nald Tjoelker, David van Cann, Rob v.d. Geer, Serge Lemmers, Patrick Mesman, Rody Mes man, Stefan Roodzand, Danny de Bruin, Steven Filipowicz, Ro nald Sira. LEIDEN Aan de Scholenge meenschap 'De Leidse' slaag den voor het LEAO-diploma: Memona Barghaoul, Hafid Benali, Rachid Benissaid, Anton Dupuis, Monika Grzegorzewicz, Richard Janssen, Yamina Kaamouch, Chantal van Kaster- op, Wendy Lee A Fong, Angeli- que Meyer, Canan Ozturk, Ge- raldine Quinland, Patricia Sierat, Remco Spiekerman, Na tasja de Winter. Voor het LHNO-diploma Koek de Vries, Maicel Weber, Elvira van der Zalm, Corina van Zuilen, Ellen Zwanenburg, He- leen Zwanenburg, Robbert van Lopik. Voor het HAVO-diploma De komende weken publiceren we in deze krant de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van de scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen naar Barbara Westerink (071) 161336. Zij neemt het adres op en je krijgt een brief thuis waarmee je de taart op onderstaand adres kunt afhalen. De winnaars van vandaag zijn: Annet de ReusfPieter Groen Colle ge), Remco Spiekerman('De Leidse'), Jeroen Jansen(RijnIands Ly ceum), Stephan Ruigrok(SLPaulus), Bastiaan Rooijakkers(Fioret- ti-college), Cobie Oudshoorn(Chr. Mavo Rijnsburg). Francine Balkenende, Nata scha Baltus, Corine van Beelen, Gertrude van Beelen, Nico van Beelen, Wim van Beelen, René Bloot, Nicoline Boer, Randal Dietrich, Amo Dijkdrent, San dra Doets, Miranda Dub beldam, Amerieke van Duijn, Henk van Duijn, Marjolein van Duijn, Marianne van Duijven- bode, Michelle van Duijn, Dik- kie van Duyvenbode, Marc van Eijk, Marcel Guijt, Margreet Haasbroek, Maranda Hoek, Klaas de Jong, Ellen Kraayenoord, Pieter van Leeu wen, Krijna van Loenen, Gerda Luimes, Ellen van der Meij, Esther van der Meij, Gerrit Menkveld, Martina de Mol, Ma- rije Montsma, Esther van den Oever, Adri Ouwehand, Mar greet van der Plas, Martin Pronk, Jacqueline van Rijn, Kir sten Rijnsburger, Susanne Schaap, Marcel de Schot, Jan- Willem Snoek, Ester Souverijn, Marjon Spies, Marlies Spoor maker, Gijsbert Verdoes, Esther van der Wiel, Rosemarie de Haas, Dennis Kaptein, Metha Weenk, Pieneke Bal, Richard den Duik, Gerbert van Egmond, René Kleijn, Lenny van der Meer, Anne-Marie Beving, Rila- na van Kesteren, Anita Ooms. Voor het VWO-diploma Maarten van der Bent, Maris ka Brandsma, Margreet van Duijn, René van Duijvenbode, Leontine Fillet, William Glas bergen, Marco Guijt, Sandra Guijt, John Haasnoot, Joke Haasnoot, Liesbeth Haasnoot, Jacoline Hartevelt, Martijn Houwaard, Petra de Jong, Wille- mijn de Jong, Sandra Kroon, Mariska Kuhn, Mirjam van Lok horst, Karin Maagdelijn, Jaco- mijn Meyvogel, Edger Mugge, Lennard Muilwijk, Dick Ouwe hand, Huig Ouwehand, Marcel Ouwehand, Dick van der Plas, Mieke van der Plas, Tim Polet, Jacco Poot, Willeke van Rijn, Sandra Rosier, Helene Star, Esther Tavenier, Sylvia Taven- ier, Angelique Timmermans, Leonie de Vreugd, Annemarie van der Wiel, Charlotte van der Wiel, Trudy Witvoet, Johan Zwaan, Joke Oosthoek, Alex Noort, Paul Bremmer. OEGSTGEEST Aan het Rijn lands Lyceum slaagden voor het HAVO-diploma: Diana Propoli, Jennifer Dek kers. Dorothe Hoekstra, Bianca Leschot, Mariken Overdijk, Liesbeth Planqué, Maurice Rei- che, Arjan Reinders, Inanna Su- mer, Laura Timmers, Harmen Tjaarda, Ollivier Trouw, Peter Verwoerd, Mariëlle van der Want, Eric Wiesmeier, Rinke Lutkeveld, Robbert Midden dorp, Marijn Raggers, Barbara Rothert, Pepijn van de Staak, Frank van Wijk, Meike van der Lippe, Margreet Rodenburg, Joost Verhulst, Fokke Dooije- waard, Alexander Eerhart, Rol and van den Enden, Job van Haeften, Ralph Hanekamp, Jan nette Heemskerk, Karin Hen driks, Lars de Jong, Diederik Kok, Marjolijn Maandag, Marjo- lijne Mulder, Annetje Oomen, Carolien van der Pot, Fayette Proper, Nina Linssen, Liane Veltman, Martijn Bus, Huib de Goeij, Boris Hocks, Daan Kos ter, Jacques Le Bailly, Joost Moerenburg, Annelies Schenk, Hella Snoek, Nathalie Well- stood. Voor het VWO-diploma slaagden: Hyke van den Broek, Agnes Cramer, Maurits Dirksen, Thijs Friederich, Richard Gibson, An nemarie de Groot, Marieke Har- pe, Otto Hasekamp, Frans van Helsdingen, Sebastiaan Hers, Abel van Herwaarden, Michiel van der Horst, Berit van Hulst, Floris IJpeij, Just In 't Velt, Onno Kal, Bart-Jan Kerckhoff, Johan Kuijt, Jeroen Kuntze, Caroline van Leuven, Meeuwis de Lind van Wijngaarden, Quirien Lis man, Babet Mooij, Elda Pa- papoulou, Lilian Polderman, Mariette Roelofsen, Jorgen Sas sen, Wobine de Sitter, Maarten de Soeten, Pieter-Jan Sterk, Mi- nouk Timmers, Els Verbeek, Constantijn Verhaar, Kirsten Verra, Menno Verschuur, Kwin ten Vissers, Nora Voormolen, Arjen Wink, Victorien Wolters, Marianne van Zwet, Nicolette de I'Ecluse, Doron Kurz, Johan van der Meij, Tamarah van Rijn, Robin Sprinkhuizen, Daniëlle Vallenduuk, Marjolein de Bruij- j ne, Jocelyn Jongerius, Rolf Ver laan, Pepijn Bos, Carole Brou wer, Sanne Keur, Florent Prisse, Celia Admiraal, Dirkjan de Boer,1 Hester Buijs, Dick Kromhout, Stefan Meewisse, Niels Verdoes, Jane Zoutendijk, Maxim van der Baan, Zamire van Beek, Esther Behrendt, Karin van den Berg, Margriet Boddendijk, Mare de Boer, Menno Briët, Patrick de Bruijn, Joost Erades, Adrian Go- run, Lies Kerkhoff, Jeroen Rui ter, Fedor Schuiten, Martijn Venselaar, Paul Vonk. Lieselot I de Wilde, Ayla Aytug, Mirna Du Ry van Beest Holle, Maaike van Grieken, Bas Nieman, Sander Beukema, Wenka Booij, Jeroen Jansen, Martijn de Jong, Ivar Le- endertse, Martijn van der Lin den, Boelo Niemeijer, Helen Sanderson, Eric de Best, Nicole van Grieken, Femke van der j Lippe, Saskia Verschueren, Da- I vid Vliegen, Arto Boyadjian, Ar no Roelofs, Philipp Wessing, Aukje Baaijens, Machteld van Barchjansen, Lianda Breimer. David Brunsveld, Mirjam Bout, Maurice Kivits, Bart van der Salm. Conny Boelee, Margaretha Brussee, Corina Daanen, Patri cia Devilee, Shirley van Duyn, Tamira Heins, Bianca Hoog eveen, Astrid van der Hoogt, Li sette Ignacia, Natasja Krakau, Tanja Kuijt, Marianne Lamboo, Ellis de Lange, Willeke van der Linden, Cobie van der Linden, Carolien van der Mey, Esma Sayem, Marjorie Schrikkema, Sandra Slats, Wendy van Til burg, Carla Warmond, Esther Westhoek. Sylvia Wettke, Wiets- ke Wielinga, Miranda Zijlstra, Sandy van Zonneveld, Chantal van der Zwan. Voor het diploma LTO- bou wtechniek slaagden: Fabian van Beek, Rene Koot, Marcel van Rangelrooij, Dolf Rotteveel, Patrick van Veen. Voor het diploma LTO-elek- trotechniek slaagden: Mohammed Bouhou, Sezer Cabri, Wim de Grebber, Edwin Groen, Guido Heus, Peter Lo- vink, Mirockles Poulina, Antoin- ne de Roode, Bulent Yazici, Raymond Zaagsma. Voor het diploma LTO-me- chanische techniek slaagden: Dirk-Jan Dofferhoff, Peter den Edel, Frank van de Heyden, Mi chael van Tol, Jack Warmer dam. Voor het diploma LTO-mo- torvoertuigentechniek slaag den: Rachid Abbach, Dirk Aker boom, Omar Ben Hanna, Shu- rendy Constancia, Eric van Es, Herman de Jong, Surya Kiewik, Martijn van Leeuwen, Werner Otto, Jaco Spies, Pascal de Vos, Dennis van der Zeeuw. KATWIJK Aan het Pieter Groen College slaagden voor het MAVO-diploma: Wim Aandewiel, Frank Be- dijn, Linda van Beelen, Miranda van Beelen, Nancy van Beelen, Susanne van Beelen, Jolanda de Best, Katy de Best, Petra van der Boon, Nelleke van den Bos, Na- tasa Bozanovic, Cor Doëts, An toinette van Duijn, Geertje van Duijn, Ingrid van Duijn, Mari anne van Duijvenbode, Mariëlle van Egmond, Sandra Eitens, Ca rolien Francken, Sonja Gavrilo- vic, Arjan van Geel, Annelies Guijt, Mariska Haasnoot, Cora Hartog, Jacqueline Heemskerk, Alexander Holten, Elma Houw aard, Jack Houwaart, Jaap Im- thom, André van der Jagt, Mar ry de Jong, Reinier Kiela, Wille- mijn Klinkenberg, Jacob Klok, Caroline Kloos, Jacqueline Kor- pelshoek, Jan-Willem de Kort, Robbert Kossen, Tom Kray- czyrski, Harro Krijgsman, Ellen Kruyt, Dirk Kuijt, Gertine Kuijt, Leuntje Kuijt, Wilco KuijL Wil Lange, Sandy van Luijken, Me lissa Marinussen, Patrick van Maurik, Gijsbertha van der Meij, Ineke van der Meij, Josien van der Meij, Brenda Mensink, Jeanette Messemaker, Carla Mol, Danny van Oijen, Karin Otto, David Ouwehand, Marijke Ouwehand, Nella Ouwehand, Karin van der Perk, Diana van der Plas, Dita van der Plas, Erika van der Plas, Eveline van der Plas, Joke van der Plas, Kees van der Plas, Marina van der Plas, Monique van der Plas, Linda Rasenberg, Annet de Reus, An neke van Rijn, Marcel van Rijn, Martin van Rijn, Chantal Roerig, Frank Ruigrok, Corinda Schaap, Tineke Schaap, Miriam Schaap, Linda de Schot, William Sjar- dijn, Moesie Touzani, Corrie Veenendaal, Petra Verburg, Ni- colien Verloop, Anton Vlieland, Marcel Vlieland. André Vooijs, Kees Vooijs, Mirjam Vooijs, ALS U STAAT OP KWALITEIT VOOR EEN LAGE PRIJS Leder loafer in zwart Maten 40 - 46 Normaal 89.95 Bristolprijs 75- Suède broque molière in zwart Maten 35 - 46. Normaal 59.95 Bristolprijs 50- Normaal 39.95 Bristolprijs 32.5C Normaal 39.95 Bristolprijs 30^ Bruin suède molière Maten 22 -27. Normaal 59.95 •(jchT' Bristolprijs 45- )udir( 100% Katoenen T-shirt in zwart, wit en rood met pailletten-applicatie. Maten S-M-L-XL. 100% Katoenen shirt in wit, lila, zalm en mint met borduursel. Maten S-M-L-XL. Shirt in wit met zwart, marine, rood, zalm of mint. Maten S-M-L-XL. A Normaal 19.95 Perstuk I Multi-colour natuurvorm muil Maten 36 - 42. Normaal 29.95 in\e§* 28-C39 40-46 Herenmuil in zwart, bordo en Maten 40 - 46. Normaal 14.95 Bristolprijs 12.50 Sportschoen in wit/petrol/lila met 2-kleurige zool. Maten 36-46. Normaal 29.95 Bristolprijs 25- OHoro Leder 'Romeinse' sandaal met sleehak in cognac en wit. Maten 36-41. Normaal 49.95 Bristolprijs 45- /a**- jé 1_ JB Rode stormlantaarn Normaal 7.50 Wit leder sportschoen Maten 36-42. Normaal 59.95 Jj Bristolprijs 55 - Leder voetbed sandaal in wit en blauw. Normaal 24.95 ■Beachbalset Normaal 7.95 100% Katoenen T-shirt in wit met zwart, blauw of rood. Maten S-M-L-XL. Normaal 29.95 Bristolprijs 20.- Pump met mesh garnering in zwart en wit. Maten 36-41. Normaal 49.95 Bristolprijs 40.- Witte klomp Maten 24 -42. Normaal 16.95 Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 20 juni Week 25 - 1992. DEN HAAG: Vlamingstraat 24 (naast Mc Donalds en boven Zeeman Textiel Super) tel 070 - 3648423 Donderdag koopavond LEIDEN: Langegracht 5 (naast Digros) tel 071 - 226154 Donderdag koopavond ZOETERMEER: Stadshart Passage Winkelcentrum 'Stadshart' tel 079 - 425448 Vrijdag koopavond

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 20