Geslaagd! Slagroomtaarten voor geslaagden Geslaagd imeijqzo indam DINSDAG 16 JUNI 1992 18 LEIDEN Aan het Stedelijk Gymnasium slaagden: Marjolein Atkins, Saskia van Ballegooij, Arjan Barel, Menno Bax, Robbert Berg, Marije v.d. Berg. Wouter Berkhout, Johan- neke Bloem. Jorrit Blom. Marie ke Blom, Maarten de Boer, Christa Bol, Sandra Both, Rens Bouman, Barbara van Boxsel, Elaine Brand, Antoine Broester- huizen. Vincent Buitenbos, Fir- inin Candido, Annemarie Chang, Galina Comelisse, An- nemieke Cramer, Paul van Dae- le, Gerdien Dijkstra, Teun Dom burg, Wouter van Enk, Maarten Gombert, Rogier Groeneveld, Jan-Peter Groot Wassink, Bar bara Grote, Menno Halmar Pa trick Hartwijk. lochem v.d. Hei de, Joost v.d. Helm, Janneke van 1 lemert, Jorijntje Henderiks, Nils Hendriks, Ank Hobbes, Tanja Hoff, Dennis van Hofwe gen, Carolina v.d. Hoven, Sop hie v. Hoytema, Carola Janssen, l.aurens Jonkhof, Bobby v.d. Kamp. Jiddeke v.d. Kamp, Mei vin Kantebeen, Erik Kes, Jeroen Kist, Katja Koegler, Rogier Kooijman, Willemijn Kortmann, Linda Kroesbergen, Raymond Kruit, David Lange, Katelijne Langezaal, Wendy van Leeu wen, Onno Lemckert, Harm Melief, Madeion Metz, Coen Meijeraan, Mirjam de Mey, Marlieke Mieremet, Jan-Pieter Molenaar, Pieter Moorrees, Si mon Mooijaart, Bettina van Musscher, Natasja Nicolai, Mar lijn Oechies, Matthijs van Oers, Mark Oppe, Maarten van Or- mondt, Frederieke Ouwerkerk, Sanne te Pas, Marc-Paul Plooij, Maaike v.d. Poel, Martin Putto, Lydia de Puy, Titia Rakers, Jan neke Ravensberg, Masja de Ree, lelie Regoor, Karen Renken, Yu ri Robbers, Eveline Roelofsen, Katja de Roode, Daaf Roukens, Tessa Schroder, Niek Schroten, Monique Schrijver, Meindert Schut, Oliver Schutte, Assaf Senft, Rutger Siskens, Suzanne Slotboom, Nitash Soonawala, Emile van Staden, Cateleyne Stam. Karien Staudt, Floris Steenbrink, Niels van Steijn, Bastiaan Stolwijk, Gijs van Straalen, Herman Struijk, Su- zanna van Tienen, Jaap Veer man, Marjolein Verkerk, Mar- hijn Visser, Jeroen van Vliet, Ni- niek de Vogel, Lykle Voort, Tho mas Voskuil, Rogier de Vrey, Ty- cho de Waard, Timoteus Waar- senburg, Cindy Waayers, Fenna Westerduin, Bas Wiegmans, Ar- win-Paul Winkel, Barbara Zand bergen, Friso Zwerver. NOORDWIJK Aan de Willi- brordmavo slaagden voor het MAVO-diploma: Mariëlle van Aalst, Sandra van Abswoude, Afid Acherrat, Wen dy Admiraal, Aicha Afkir, Joyce Aiferink, Geerlig Azier, Samira Azzaoui, Robert-Jan Bedijn, Rahma Beptarcha, John van den Berg, Jan van den Berg, José van den Berg, Natalie van den Berg, Barbara de Best, Bas Bloe- mink, Arjan Bogaards, Carin Borst, Esther Bos, Bauke van Bourgondiën, Alexander Bouw man. Johan Braaksma, Paul Brouwer, Atty BrusSee, Angela Caspers, Mirjam Coret, Lianne Cramer, Michel van Dam, Mi chelle Driessen, Brigitte van Duijn, Mariëlle Duijn, Esther van Duijn, André van Duin, Esther Duivenvoorde, Niels Duyndam. Brenda van Erve, Niels Groot, Richard van den Haak, Esther de Haas, Marina van 1 lameren, Bianca van Hars kamp, Raoul van Heeswijk, Ma riëlle van der Helm, Jelle Hen driks, Dennis Hermans, Rob den Hollander, Iwan Hooger- vorst, Daniëlle Hoogeveen, Marleen Hooijmans, Marco van Kampen, Cindy van Kesteren, Jessica Keune, Bart Koek, René Kortekaas, Ronald Kortekaas, Kees Koudenburg, Timmy Kroon, Judith Lammers, Michel Langeveld, Meriam van der Meer, Martin Meijvogel, José Mourits, Patricia Nagtegaal, Alex van der Niet, Caroline van der Niet, Rogier Nieuwendijk, Petra Noppe, Christiaan Olie mans, Niels Passchier, Arno Passchier, Mirjam Pauëlsen, Pe ter Peeters, Saskia Pex, Froukje Plug, Judith Plug, Ivanka Pros man, Rutger-Jan Reijerkerk, Mariska de Ridder, Marco van Rijn, Nico van Schie, Fons Schipperijn, Marjan Smeltink, Hans Smit, Joke van Sprang, Li za van Sprang, Robert Steen voorde, Renate Steenvoorden, Petra Steenvoorden, Maurice Streur, Monique Stuster, Natha lie Turnhout, Ame Verhoeven, Judith Vink, Edward Vink, Fem ke Vink, Vanda Vis, Mischa Vliet Vlieland, Kees Vogelaar, Moni que Waaning, Richard War- menhoven, Christien Wemer, Jordy Weterings, Renate Wijn- ands, Ingrid van der Zalm, Ast- rid Zonderwijk, Erik Zonneveld, Cindy Zonneveld, Wemer van Bladel, Zéno Brickmann, Mark Hooijmans, Mariska Tukker, Huub Vossen, Bastiaan Vree burg, Agnese Cossu, Peggy van Drongelen, Rob van der Perk, Natascha Vink, Robert Binken, Petra van den Nouland, Marjol ein Opdam. LEIDEN Aan het Chr. Lyce um Dr. WA. Visser 't Hooft slaagden voor het MAVO-di ploma: Alexander Abswoude, Mat- teus Akerboom, Pieter Alblas, Roelof Johannes Baaima, Galina Alexandra Bennekom, Elize Jac queline Blankert, Margaret Na talie Bock, Emile Daleman, An- nemiek Maria Delfos, Mar- grietha Johanna Delfos, Ingrid van Delft, Liesbeth Dijkshoorn, Regine Dirkse, Willem Drieber gen, Bart Roeland Eeden, San dra Eibers, Lotje Goekoop, Jan netje Angenieta van der Gugten, Alexandra Lisenka Helleman, Evert-Jan Hellemink, Tiemen Helmus, Jacqueline Elizabeth Hom, Jitteke de Jong, José Rene Kienjet, Hendrika Anna Kop- pert, Linda Kroon, Antoinette Kuijlaars, Ewout Kuijlaars, Ro- derik Sebastiaan van Leeuwen, Marike Leijerzapf, Dennis Mar- tijn, Cynthia Petronella Moonen, Rhodan Mulder, Cor nells Noordermeer, Marjan Poppel, Paulus Ravensbergen, Anouk Reinsma, Vanessa Roode, Wilke Jan Ruiter, Jan Ja cob Schouten, Charlotte Slag molen, Marc Snelleman, Stan Spijker, Comelis Tilburg, Elisa beth Timmers, Mary Suzanne Tjalkens, Leendert Casper Tol, Miranda Verhaar, Dennis Zo meren, Adrianus Comelis Zuij- derduijn. Voor het HAVO-dipIoma slaagden: Abdelhafid Ahannay, Aphra C.C. Berg, Martin Constantijn Bochane, Marnbc Boers, Simon Petrus Bokhorst, Maria Bour gondiën, Chantal Bouwman, Diederik Brand, Wendy Jane Briscoe, Pauline Buijs, Stefan Hermanus Buitelaar, Eva Bui tenom. Maria van Dam, Adria nus van Delft, Jorine Irene van Delft, Lena Johanna Maria van Delft, Sjmone Mariëlle van Delft, Jacob van Diggele, Jantina Dijken, Eric Martijn Duijn, Pie ter Duijn. Adriana Eeuwen, Dennis van Egmond, Marjolein Erkelens, Karolijn Erwich, Be rend Evers, Margaretha Adriana Feiter, Arie Glasbergen, Gerben Anthony de Graaf, Alexandra Groeneveld, Peter Alexander Arie Haarlem, Frits Aimer Hei deweg, Laurens Dirk Hoekstra, Sandra Gerarda Maria Hooger- vorst, Marco Hoope, Cathelijne Hoom, Maria Gerlanda Horzen, Walter Sybrand Hueber, Johan Remco van Hulst, Huibert Anto- ni van Ingen Schenau, Inger Su zanne Maria Jansen, Patrick La wrence Joziasse, Erik Kampen, Hester Frederike Karssen, Bar- bera Cyane Keijzer, Bart Konij nenburg, Gijsbert Haje Ko ningsveld, Adolf Abraham Wil lem Laan, Jeroen Jacobus La- bordus, Sunil Lai, Barry van Leeuwen, Barend Luiting, Mo nique Mauer, Marlies Meeboer, Wilhelmina Meeuwenoord, Sven Edgar Meijer, Herman Moeshart, Ingrid Mol, Inger Eli sabeth Mooij, Cornelia Hille- chiena Mooy, Niels Erik Mor genstern, Folkert Wilhelmus Mulder, Heidi Nachtegaal, Alexander van Nieuwkoop, Co- rine van Nieuwkoop, Simon Le vi van Nieuwkoop, Jennifer Joukje Nijdam, Erica Noorder meer, Paul Gerard Marius Noordijk, Patrick Oosterveld, Jaco Niels Ouwehand, Harco Pennings, Akos Hubert Plaat, Antonius Jarig Hendrikus Plan- tinga, Johannes Polane, Johan na Quispel, Annemieke Raap, Dave Ram, Jeroen Regoor, Cat- harina Sophia Reijden, Erik Rietkerk, Esther Rijsbergen, Frank Alexander Ritsema, Maria Roeloffs, Simone Roest, Jeanne Roseleur, Michael Schouten, Mirjan Bemadina Siemerink, Sandra Inge Slakhorst, Willem Hugo Slootweg, Eric Snaterse, Kirstha Vandana Soekhai, Si mon Gerrit Spaans, Jacobus Spies, Loes Stapper, Lourens Marck Starkenburg, Armand Stelma, Ingrid Caroline Tensen, Silvie Tetteroo, Bastiaan Willem Tiemes, Wendy Tijsterman, Wil helmina Maria Tijsterman, Ben jamin Meindert Tol, Martine Uittenbogaard, Comelis Vahr- meijer, Gabie Velmans, Moni que Verbeek, Etienne Vinger hoed, Comelis Hendrik Visser, Hilde Visser, Marieke Hanke Vlake, Joost Michiel Vonk, Lil lian Vos, Egbert-Jan Vries. Roos Aimée Vugt, Edzard Ebel Water, Robin Maurits Westbroek, San- der Louis Richie Westrienen, Liesbeth Wouters. Voor het VWO-dlploma slaagden: Sebastiaan Altorf, Manuel En rique Aparicio Torres, Erica Gerdine Bakker, Lucas Reinier Balt, Willem Johan Beek, Jan Menno Beek, Marcel Karl Pieter Beekum, Tanja van den Berg, Ellen Bergwerf, Jeroen Berk- houdt, Fiona Patricia Blauw- hoff, Bart Johan Blok, Roland Eduard Borst, Jeroen Frederik Bouwman, Annemieke Christi na Breij, Maria Breugem, Benny Sander Brouwer, Roeland Nico- laas Buijsse, Wietse Buma, Do- rien Willemien Daim, Antoine Demmenie, Saskia Maria Dijk, Elizabeth Maria Efferink, Iris Egdom, Cornelia Alberta Eg- mond, Raymond Erkel, Michiel Feekes, Comelis Ferwerda, Martijn Finken, Arie Willem Ge luk, Willem Fredrik Gessel, Ba rend Sebastiaan Geus, Martijn Johannes Govers, Martijn Griensven, Adriana Helena Groenendijk, Richard Groot, Martin Ferdinand Haan, Ralph Jan Ham, Frank Gilles Hauwert, Mattijs Heeden, Annelien Heij- nis, Dimitri Helleman, Johan Willem Heum, Murielle Hey- broek, Mark Boris Hoek, Erik Hoek, Jeroen Bemhard Hoexum, Jessica Gabriëlle Holierhoek, Robert Hooger- vorst, Eelco Comelis Hoogvorst, Maarten Hotze, Mare Comelis Huisman, Abelis Hulsbos, Hes ter Anne Corien Jansen, Jeroen Paul Jonckheer, Edwin Maurice de Jong, Marjorie Gertrude Jon ker, Marjanne Henriette Kar stens, Ingrid Mathilde Klaassen, Gert Jan Knetsch, Maud Marijtje Koek, Dirk Okker Kok, Marjol ein Kriek, Maria Elizabeth Kroon, Olaf Kroon, Hajo Riekelt Laman, Vivienne van Leeuwen, Brigitte Daniëlle Lemaire, Gerrit Jan Ligtenberg, Axe van Maanen, Richard Johannes Maat, Inge-Louise Mijnders, Li- sette Mohrmann, Björn Christi aan Mom, Janneke de Mooij, Ronald Mugge, Jeanette Hen- riëtte Mulder, Lizette Jetty Beatrix Munster, Barend Come lis Hendrik Nagel, Michiel Nico lai, Simone Willemijn Nieuwen- huijs, Sandra Marianne Nou land, Robert Piers, Amerieke Ariënne Plas, Anton Adriaan van der Plas, Herman Nicolaas Plomp, Dirkje Cornelia Ravens bergen, Geertruida Ravensber gen, Ilse Lisette Germaine Reijs, Dirk Jan Renee, Arno Anne Wil lem Roest, Carola Rouw, Vin cent Emanuel Maria Rump, Walter Anton de Ruyter, Eduard Sieuwerd Theodorus Scheen- stra, Machiel Andries Siezenga, Lennaart Alexander Sirag, Iris Jolande Smit, Caroline Aimée Smits, Annemarie Martina Elise Spek, Arjo Tinko Stammes, Marja Annette Starkenburg, Eduard Petrus Wilhelmus Stuif zand, Auke Teeninga, Bjom Ar- noud Thijssen, Donja Annika Tuinier, Annemarie Uljé, Maria Louise Veldhuyzen, Jos Alexan der Vergeest, Ronald Gerard Verheij, Marcel Louis Vonk, Dante Voort, Rebertus Stefan Vreedendaal, Chrétienne Lau- rentia Vuijst, Tabitha Ruth Vuijst, Annette Elisabeth Arjet Wassenaar, Gerben Theodorus Johannes Weitenberg, Robbert Jan Wijk, Emiel Gerardus Witte- man, Jenny Wong, Martijn Jos Zandvliet. ALPHEN AAN DEN RIJN Aan de Gem. Scholengemeenschap slaagden voor het VWO-dipIo- Brenda Benningshof, Jolanda de Bie, Myrna van Bijnen, Tina Bollin, Erwin Bon, Menno van Boven, Yoya Braams, Olaf van den Broek, Yvette Cabrera-Silvi- us, Mischa Cohenno, Thomas Esman, Mila Groot, Ninke Hiemstra, Majelle Hindriks, Ton Hoitink, Maaike v.d. Hom, Len- nert Hug, Pieter Huizenga, Su zanne Janjetovic, Onon Jong- mans, Alrik Kalsbeek, Jaap de Keijzer. Ronald Kleijbeuker, Li anne Knoben, Natascha Koet sier, Tommer Lahat, Brigitte van Lammeren, Mare Langer, Tjits- ke Leemans, Martijn Lohmann, Jan Machek, Titia de Mes, Bau ke Milo, Sonja Möllers, Laura Nijhof, Rikkert Nijsen, Marlijn van Ommen, Martijn Onderwa ter, Sander van der Pijl, Mark van der Plas, Annemieke Rat- tink, Nancy Rietbroek, Mark Roos, Astrid van Ruiten, Inez van der Sandt, Yuri van Schelt, Rozemarijn Schuring, Dennis Schutten, Stephan da Silva, An ne-Marie van der Spek, Wendy van Steijn, Anton Stevense, Lau- rette Titshof, Jeanine Tjon Sien Kie, Wilfred Valentijn, Marloes van Velzen, Laurence Venne, Esther Verburg, Nienke Verwijs, Bart van der Vlies, Nikolaas de Vries, Ingrid Wesselingh, Mari anne de Wit, Jurriaan Witten berg, Jacqueline van Zaal, Jeroen Zandbergen. Voor het HAVO-diploma slaagden: Said Abami, Malika Azaknou- ni, David van Baarle, Hanne van Baarle, Arjen Barreveld, Roelfke Bijkerk, Cassandra Blom, Leo Bouwman, Pam Braun, Petra van den Brink, Wemer Broek huizen, Emmie Buermans, My- ke ter Burg, Francis Chang- Sing-Pang, Martijn van Dalen, Harrie Dechering, Rose-Marie Dekkers, Silvia Dobbe, Tanja van Donk, Martijn Duijndam, Dennis van Egmond, Naima El- bezaz, Natascha van Engelen, Alexander Goutbeek, Bas Groot huis, Natanja van Harskamp, Suzanne Harvey, Juanita Hen- nipman, Dennis van den Hooren, Danny van der Hoom, Dick van der Horst, Astrid Hut, Peter Jansen, Funda Karakoca, Patrick de Keijzer, Miranda van Kempen, Annemiek van Kinde ren, Dimitri Koens, Roeland Kok, Monique Kompier, Basti aan Koppenrade, Sander van der Kraan, Richard van Kreu ningen, Alexander Krumm, Re né Kuiper, Wieke van der Laan, Remco van Latum, Frank van Leeuwen, Ronald Lelieveld, Dion Lenting, Petra van Lith, Arie-Jan Lommers, Nicole Mar tens, Wendy van der Meer, Wim Munnik, Marco Nielen, Sonja Nijholt, Patrick van Oostende, Edith Osnabrugge, Ellen Pet, Chris Peters, Tamara Pjeterse, Mamix Postma, Tamara Renee, Femke Rutten, Ralph Ruygrok, Judith Simops, Sonja Sins, Irma van Smoorenburg, Vanessa Snell, Rishi Soekhoe, Bonita Spaan, Dennis Straathof, Evelyn Straatman. Yvonne Tolsma, Marian Toornvliet, Linda van Vanavond laatste onderwijs info-avond voor volwassenen bij het Holtlant College! Kraam-, gehandicapten-, bejaarden- en gezinsverzorging MDGO-VZ verzorgende of helpende Voor volwassenen een speciale verkorte leerroutel Aanvang: 19.30 uur. Adres: Turkooislaan 131, Leiden. Tel: 017-315151 C Q LLE GE Velzen, Heidi Verkerk, Gisèle Vermond, Arjen Veuger, Merle Vis, Edwin van Vleuten, Mark Vlietstra, Richard Waardijk, Marcel Wansinck, Daisy van der Werff, Daniella van Weringh, Hanneke van Wijk, Selma van Winden, Gabrielle de Wit, Olaf de Wit, Saskia van de Zon, Jeroen Zuijdendorp. Voor het MAVO-diploma slaagden: Fabian Baldwin, Ivan Beckers, Pascal Bloemheuvel, Jeroen de Blois, Karen van den Boom, Hil- ma te Bos, Jan-Willem van den Bos, Luco Buhrs, Dimitri Bunts- ma, Stefan Burgers, Debbie Co hen, Jeroen van Diemen Arbei- ter, Rober van Duijn, Matthijs Eggink, Liane van Egmond, Roy van Egmond, Thorwald van El- burg, Fausto Eletto, Wendy Emens, Corbert Epping, Santino Ferranti, Marco Fioole, Linda Haring, Linda Harmes, Stepha nie van Heesewijck, Paul van Hoek, Bianca Hofman, Moni que Hofman, Esmeralda Hoog- ervorst, Wei Chu Hu, Gilbert Imthorn, Lisa de Jong, Roy de Jonge, Martijn Jongen, Kalid Kassem, Diana Keijzer, Justin van Kessel, Leslie Kock, Miriam Koster, Cindy Kroon, Andrea Lagendijk, Mieke de Lange, Marjolijn van Leeuwen, Rem brandt Leliveld, Erika Lof, Helma Marck, Mendie Maurer, Martijn van der Meer, Micha Meevers Scholte, Ewoud Mei huizen, Eerko MeijerzuSchloch, Sonja Moïze de Chat., Mariska Muis, Melanie Mulder, Linda de Nijs, Karin Oostdam, Jacqueline van der Post, Inge Prenger, Erik Punt, Leonie Regeling, Miranda Remmerswaal, Marloes de Rid- der, Danny Roberts, Arnold Roos, Annegien Roozendaal, Olaf de Ruiter, Linda van der Sandt, Krista Scheepe, Leonard Schmal, Marjan Schrover, Bas Sierag, Bruce Spierenburg, Ellis Spijkers, Ronald Steenkist, Syreeta Talakua. Mohammed Tib, Peter van Tol, Raymond Ubink, Robin Valentijn, Bianca van Veen, Lisa Veldkamp, Pa trick van der Vlugt, Manon Vol- gering, Tamara de Vries, Martijn van der Werff, Maud van Wijk, Chantal Wusten. LEIDEN/LEIDERDORP Aan de Louise de Coligny Scholen gemeenschap slaagden voor het HAVO-diploma: Christianne van Wijk, Ellen van Leeuwen, Marlies Vlieland, Menja ten Hove, Xander v.d. Werff, Yvonne Stolk, Richard van Aalst, Jermouni Abdelhar, Arjan van Riet, Chantal Hooger- werf, Claudia van Oosten, Eddie van Duyl, Florus van der Gie- sen, Frauke Eeken, Geoffrey Buyman, Klaas Jan Onderwater, Krista van der Reyden, Louise Mekking, Marcel van der Pol, Martha Coster, Michael ten Brinke, Michel Springer, Michel Buyn, Michel Hendriks, Mickel Verkuylen, Naima El Jaouhari, Nihat Guler, Pepijn Egels, Perry Venema, Peter Slegtenhorst, Ralph van der Wal, Rifika Oncu, Sandra Greefhorst, Sandra van Eijgen, Wouter Koet, Yvonne Prins, Cindy Leest, Josephine van Ruiten, Michel Jonkers, Paul de Koning, Alette Stam, Angelique van der Geest, Barbie van der Neut, Barton Bakker, Bas Bergman, Brenda Holl, Daan Niesing, Daniël Kok, Deb- by Suvaal, Dymph Labbe, Ester van den Berg, Krank Kuipers, jGijsje Simonis, Jasper Vermeu len, Johan van Hese, Kristel van Zonneveld, Liane Holland, Lisa Ouwerkerk, Marjan Monfils, Mark Kuipers, Martijn Hansber- gen, Melanie Bakker, Natasja van Tongeren, Richard Brake- ma, Sander Halkes, Sebas Ran- ner, Serpil Aksu, Aad Duiven voorden, Bart Schneyder, Bian ca de Haas. Christa van Hame ren, Conny Zom, Daphne Duin dam, Lars Kramer, Lourens Bekkering, Petra Muller, Wendy Heemskerk, Daniël Flierman, Jurren Gans, Wendela Slot, Anouk Witvoet, Gerard Ouwe hand, Karin Kruyt, Radha BHik- hie, Josien Koperdraat. Voor het MAVO-diploma slaagden: Barbara van Wijk, Evelien van Meijgaarden, Kahraman Gulabi, Ilona van Dongen, Marcel van den Oever, Aniel Poedai, Char lotte Buijsse, Dennis Faas, Dia na Pellenkroft, Edwin van den Berg, Helen Meyers, Jeroen te Water, Jessica Schenk, Joost van der Helm, Kian Rietbroek, Kim Cober, Kim Onderwater, Leonti- ne de Reede, Linda de Haan, Marcel Redel, Mark Schouten, Michael Stout, Mijndert van Roijen, Mustapha Chabab, Na tascha Schroef, Salwa Farid, Sander Visser, Sandor de Hom, Stefan Kerkman, Stefan Opdam, Dorien Visser, Huub Nieman, Jacco Trousselot, Jeffrey Stol wijk, Karin Tegelaar, Menno van der Wielen, Meta Blansjaar, Daniël Wijnands, Harco Bik, Mariël de Jager, Marloes Grave- meijer, Roger Kiffers, Arjan Leest, Ben van Dullemen, Jamo van Werkhoven, Marike Kley- weght, Wieteke SchoorI, De- mian van der Salm, Melanie van der Holst, Micha Schraven, Rob Opdam. Voor het VWO-diploma slaagden: Sabine Demee, Karin de Vries, Daniëlle vander Plas, Marco Roos, Miriam van Dijk, Remco van Dijk, Sandy Stevens, Susanne Durieux, Ernst-Jan Mante, Evelyn Klompmaker, Il se Pardoel, Jacco Rijsbergen, Jasper Olieroock, Laura Staal, Lilianne Pardoel, Marieke van den Donk, Mee Beran, Petra" Jongbloed, Philip Vreeken, Ray mond van der Zeeuw, Sander Alsema, Saskia Egas-Reparaz, Ernest Koerten, Esther van der Meij, Frans Nijssen, Kick Eduard, Margreet Luchtenborg, Mariëlle Scherer, Marjan Zalme, Mark Preenen, Marloes Janson, Matte Brijder, Medea Hempen, Patrick van der Wal, Reinier Blokhuizen, Ruud Toet, Selma Verheijen, Bas Gelder, Deirdre Swen, Ronald Hartsuiker, Joris Hekkenberg, Andrea van Dijk, Bastiaan Henzing, Henriëtte Los. OEGSTGEEST Aan de Scho lengemeenschap Duinzigt slaagden voor het MAVO-di ploma: Arlette Adriani, Murat Arikan, Marieke Beaujon, Hanneke van Beelen, Renata Been, Huub van de Bent, Claudia van Berge He negouwen, Ron van Berkel, Frank Beugelsdijk, Angelique Bierman, Ed Boelen, Chantal Borst, Patrick Brandon, Amanda Castelli, Bas Chrispijn, Natasja van Dam, Bas Diemel, Mirthe Doek, Nardy Dubois, Barbara van Duijn, Janette van Egmond, Alexander van Egmond, Erika van Eijk, Jeroen van Evert, Wal ter Fielemon, Pablo Fitskie, Wendy Geerman, Robert Wil lem van Gent, Jeremy Giesen, Kalam Goedegebuure, Geneviè- ve Gorsira, Joyce de Groot, Jani- ne Haer, Kaoutar Haouari, Mir jam Havenaar, Lies Heemskerk, Annelies van Heemst, Erwin van Heeringen, Nicoline van der Heijden, Marjolein Heins- dijk, Sanne van de Hoeven, Christine Hooftman, Bemadette Houtzager, Florien Huigen, Pa trick van der Hulst, Vincent Huntelman, Esmoreit de Jong, Maarten Jongerius, Jordi Jon kers, Agnes van der Kaaden, Ju dith van Kesteren, Sylvia Kik kert, Michel van der Knaap, Ma rion de Koning, Linda Koning, Deirdre Kooij, Ron Kortekaas, Céleste Kosters, Wilma Kovacs, Kirsten von Kriegenbergh, Ilon- ka Kromhout, Marijke Kroon, Mariska Kuypers, Jasper Labree, Nancy Lagendijk, Ciska Laken, Miachel van Leeuwen, Anouch- ka Lina, Arjen Looijestijn, San dra Luykx, Valentine Mauer, Saskia van de Meer, Carinne Meijer, Diana de Mooy, Laressa Mulder, Hylke Nauta, Marcel Nelemans, Caroline Ohms, Isa bel Oliviera, Femke Omtzigt, Cunera Onderwater, Ewout On derwater, Jeroen van Oostrum, Pauline Oudshoom, Amber van Paassen, Richard van der Plas, Bianca van der Pluym, Maartje Popma, Nienke Poppeliers, Si mone Poth, Anouk Purmer, Sa- cha Ravensbergen, Paula Re geer, Tom van Rijn, Nicolette Rijnschot, Evert-Jan Ringers, Li sette Rodenburg, Ron de Rooij, Suzan de Ruyter, Andre Schaap, Zita van Schagen, Paul Martijn Scheepmaker, Vincent Schoon- derwaldt, Joost Schouman, Ga brielle Selier, Niels Singeling, Manon Slats, Diana Star, Dave van Steyn, Jorgo Stokman, Leander Swinkels, Stefan Tam- pung, France-Marie Timmers, Erik Toet, Astrid van Tol, Rincor van der Velde, Bastiaan Velzel, Kitty Verboom, Bianca Verhaar, Vincent Vinck, Susanne van der Vlugt, Miquel van der Voorst, Jeanine de Vreugd; Jolanda de Wiend, Marjolein van Wagenin- gen, Olaf de Wagt, Martijn Was senaar, Tristan van Weeren, Renske Weijzen, Wllleke Wes- sel, Saskia van der Wiel, Tamara van Wijngaarden, Eveline Wil- lemstein, Jasmin Wisse, Koen de Wit, Bastiaan Wolfslag, Roel Wouters, Maroeska Wurzer, Kees Zaadnoordijk, Brenda Zirkzee, Alexander van Zuylen. WASSENAAR - Aan het Adel- bert College slaagden voor het MAVO-diploma: Caroline Alblas, Sacha Altorf, Sabine Badenhuizen, Stefanie Beek, Richard Bekooij, Astrid Beuk, Leslie Caminada, Marielle Dekkers, Miranda van Deursen, Michael van Deursen, Simone Dickhoff, Cindy Doesburg, Jeroen van Eijnsbergen, Andre Ensing, Maurice Gerse, Ton van Ginneken, Ellemiek de Haan, Chantal Kenens, Martijn Kom mer, Ingrid Konst, Yvo Koot, Ralph Kortenbach, Miranda van Leeuwen, Patrick van der Lin den, Frank Linnemann, Jaap van Lynden, Monique van Noord, Leonie Noordhoff, Bart Noyons, Rene Pieterse, Wendy Pieterse, Gideon Ririassa, Mi chel Ropers, Edwin Schaap, Beatrijs Scholtes, Veronique SchoorI, Roelien Seret, Diederik van Slooten, Sasha Tromp, Mi chiel Veldman, Patrick Vlodrop, Marjolein Vogels, Peter de Vree- de. Marie-Claire Vrijhoff, Joan van Winsen, Rene van Zoen, Marco Zonneveld, Vera Zonne veld. Voor het HAVO-diploma slaag den: Eddy Aanhane, Merel Alting van Geusau, Femke Aniba, Remco Beekman, Sander Beijersber- gen, Mirjam Beijersbergen, Frans van Berkum, Petra Bor, Bas Bouman, Sabine Coulier, Carel van Diggelen, Theo van Dijk, Nathalie van Donzel, Anita van der Drift, Sander van Eg mond, Tamara Elias, Joop Elli- gens, Jeanine van Gestel, Joca le Grand, Lesley van Grieten, San dra ter Haar, Michael de Haas, Natascha de Haas, Maureen v.d. Handel, Victor Hanekamp, Mar tijn Heijstek, Menko Hoekenga, Albertien v. Holthoon, Gerard Hoogenboom, Laurens v.d. Ho ve, Mirjam v.d. Hulst, Theo Ker- stens, Linda van Kesteren, Si mone van Kleeff, Peter Koek, Martijn Konings, Irene Koot, Teun Kuijpers, Natasja v.d. Laan, Bema Lamb, Tessa Lam- barts, Elsbeth v.d. Land, Paul v.d. Lely, Tim Lips, Wendela Loesberg, Johan van Lynden, Anne-Marie Martinius, Barbara Menken, Leontine Mulder, Bianca Nieuwenburg, Dennis Noppen, Emily Osborne, Mascha Oudshoom, Nico Ou wehand, Anne-Marie Petit, Mi chel Remmerswaal, Chantal van Rijn, Talitha Rijskamp, Sabina Roessingh van Iterson, Madeion de Ruiter, Liselore Schmitz, Pe ter Schreurs, Derk Sloot, Mi chelle Sloothaak, Peggy van Spronssen, Remco v.d. Stap, Wendy v.d. Stap, Nathalie Stef- fens, Barbara Stigter, Sabine Stigter, Sander Stikkelman, Nijnke Straatsma, Laura van Swigchum, Hans Tabbers, Ro bert Theil, Margot Vermeulen, Xander Verseveldt, Linett,e Vis ser, Jeroen van Vliet, Eric Was ser, Danielle de Wit, Jeroen Wolff, Florianne Wubbe. Voor het VWO-diploma slaag den: Mascha Aanhane, Marcella v.d. Anker, Marc Bamhoorn, Hester de Bats, Margo ter Bekke, Ro bert Bergenhenegouwen, John Bouwman, Dick van Broèkhui- zen, Mascha Corel, Mieke Cou pe, Walter Crommelin, Roderik Dubbeld, Anton Faber, Jacob van Foreest, Eldert Frank, Christa v.d. Geest, Carolien de Graaf, Maria Heemskerk, Mar tin v.d. Heijden, Folkert Heijstek, Jiska v.d. Hoeven, San dra Innemee, Bianca de Jong, Jessica Jonkers, Eline Kogels, Ar thur Kramer, Brigitta Kramer, Mervin v. Kuyen, Tjerk Lange- laar, Victor Laurentius, Christi aan Löhr, Mirjam de Mol, Serge Noordover, Ninotschka van Ommen, Eefje Ouwehand, Car- ly Poelman, Carlo van Riel, Bouw-M v. 't Riet, Mariska van Rijn, Hans van der Salm, Ilse Schalkers, Caroline Schoonder- woerd, Gerlinde Sloothaak, Eve line Sommeling, Anneke van Spronssen, Alexander Tanja, Ciska Teske, Simone Turk, Alexander Vleeming, Daphne v.d. Voort, Jeroen Vreeburg, Martijn Weber, Joost v.d. Weijst, Theo Wetsgeest, Sjoerd van Wintzen, Nicole Wittebrood, Wendy Zuiker, Bobby van Zui len. LEIDEN Aan het Agnes Col lege slaagden voor het MAVO- diploma: Misha Affourtit, Suzanne Bax, Floris Bayer, Lindy de Bruijn, Charissa Burghouwt, Anand Doelam, Gijs Draaisma, Kamani Hoeksma, David Jonker, Valen tijn Joustra, Silvia Juffermans, Koen van Kleef, Sander Kluit, Yvette Kortekaas, Nathalie Kraaikamp, Roeland Kuiper, Mare Leenen, Maarten van Lier- op, Sabrine Logeman, Rinette Mathoera, IJsbrand Mijne, Jawad Nadi, Christel vd Rest, Michiel Scheffer, Etienne Swin kels, Kyra Visser, Winnifred Wa- gemaker, Mark Wilod Versprille, Belinda Zonneveld. Voor het HAVO-diploma slaagden: Matthias van Arkel, Inge Beun, Wijnand Boender, Sjoerd de Boer, Sylvia Borst, Marije den Breems, Irene Brouwer, Kimberly Delfgaauw, Marieke Dienske, Mike Freeke, Hayo Griffioen, Bemadette Hooij mans, Maikel vd Hoom, Danny Jansen, Tim Junier, Thijs Kauff- mann, Marieke Kennis, Marion Laarhoven, Jeroen Labruijere, Fleur Leppink, Andrea Osses, Florus Overtoom, Wouter Pleij- sier, Margriet vd Putten, Vikash Ramasray, Arie Reeuwijk, Karen Seckei, Gilles de Sitter, Daan Smit, Iris Soetendorp, Kristel vd Spek, Sylvia van Steijn, Francoi- se van Strien, Saskia Taffijn, Ro gier Veldt, Erwin Vink, Judith Vissel, Tjardo Visser, Karin vd Vlugt, Eke de Vries, Dennis Webbers, Klaasje Wilbrink, Jor- gen Zegveld, Ubbo van Zessen, Rene van Zoen. Voor het VWO-diploma slaagden: Maike van Aartsen, Janoek Baken, Suzanne Batelaan, Ma deleine vd Berg, Eveline de Bruin, Roderik Demison, Ellen Driessen, Saskia Engels, Mariel vd Geest, Karin van Hecke, Sam van Hensbergen, Heidi Hoge- boom, Coen Hogendoorn, Rod ger den Hollander, Juriaan Hou- dijk, Saskia Kantebeen, Matthijs van Katwijk, Toki de Leeuw, Marcel vd Meij, Marrigje Pie- ters, Noortje vd Putten, Rick Schaap, Susan van Schooten, Kati Sinkovics, Irma van Veen, Calinca Veenstra, Michiel de Vreugd, Jeroen de Vries, Eric Westerburgen. LEIDEN Aan de Rembrandt Scholengemeenschap slaagden voor het MAVO-diploma: Tjade Bekooij, Tim Bousie, Tim de Bree, John Bronsgeest, Marcel Chaudron, Daniël Dub- belaar, Barry Honsbeek, Remco Hoppezak, Hava Ince, Barbara Kooke, Sven van Kooten, Mario van der Krogt, Claudia van Leeuwen, Khadya Malkaoui, Casper van Nierop, Eric-Anton Rijnsburger, Saskia de Roode, Fatiha Sayem, Bianca Singeling, Filiz Tank, Selda Teksal, Marjol ein Triest. Voor het HAVO-diploma slaagden: John van Alphen, Emmy Boom, Mohamed Boubkari, Saskia van Brakel, Antoinette Comet, Marjon Coster, Saadet Dilmeci, Amanda Dongelmans, Bianca Filarski, Mélanie Huls bos, Monique Immink, Babette Jiskoot, Linea van der Kaay, Ma rieke van Kesteren, Andrea La- père, Joshua Luijten, Bas Luykx, Esther de Monijé, Linda Nix, Reinout Oosterman, Monique Polane, John Rijsbergen, Wanda de Ruiter, Vivien Rutgers, Ange la Sahebdien, Michael Smits, Sabina van Steenbergen, Alfons Verton, Ed van der Woerd. Voor het VWO-diploma slaagden: Ira Badrising, Richard Ben schop, Koert Breebaart, Daniël le van der Ham, Xander Har- tevelt, Barbro Heijman, Natalie Kras, Erik Lichtenveldt, Robert Lonis, Lennard Mooij, Marjol ein Niestadt, Mariska Nijssen, Gijs Parrel, Stefan Pasman, Mathie Planjer, Natacha Schou ten, Ronald de Vink, Saskia Vo gelaar. De komende weken publiceren we in deze krant de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van de scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad gratis een slagroomtaart aangeboden. De gelukkigen kunnen bellen naar Barbara Westerink (071) 161336. Zij neemt het adres op en je krijgt een brief thuis waarmee je de taart op onderstaand adres kunt afhalen. De winnaars van vandaag zijn: Ilonka Kromhout(Duinzigt), Rem co Hoppezak(Rembrandt), Robert Theil(Adelbert),Menno Halma (Stedelijk Gymnasium), Christiaan Oliemans(Willibrordmavo), Robert Piers en Karolijn Erwich(Vissen 't Hooft), Patrick van der Vlugt(Gem. Scholengemeenschap Alphen), Salwa Farid(Louise de Coligny)Jorgen Zegveld (Agnes College). Itankefakfaij/JearMm Steenstraat 45/47 Leiden Tel. 142343

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18