Rabobank Q YAMAHA ÖFilippo ■f=K3 Chef Financiën m/v VERKOPER BINNENDIENST/ ONDERDELEN- SPECIALIST M/V Technisch medewerker (m/v) baliemedewerker bedrijven (m/v) ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT hoofd administratie m/v ERVAREN TEKENAAR V/M OOSTINGH STAALBOUW BV ZATERDAG 6 juni 1992 i zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulic in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank. gericht op het behartigen v de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers cJie zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De baliewerkzaamheden zijn opgesplitst in dienstverlening aan particulieren en bedrijven. De baliemedewerker die wij zoeken is een enthousiast en commercieel ingestelde medewerker die als spil functioneert tussen de bedrijfsrelaties en de bank c.q. de relatiebeheerder Bedrijven. Hij of zij informeert en adviseert de bedrijfsrelaties over alle bankdiensten en is behulpzaam bij alle geldhandelingen. Wij denken voor deze functie aan representatieve kandidaten vanaf 21 jaar met minimaal een opleiding op HAVO-/MEAO- niveau. Van belang voor een goede functie-uitoefening zijn vanzelfsprekend goede contac tuele eigenschappen. Enige bank- ervaring is vereist en kennis van automatisering is een pré. De functie biedt goede doorgroei mogelijkheden en is met name interessant voor kandidaten die graag zelfstandigheid en eigen verantwoordelijkheid willen combineren met werken in teamverband. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u contact opnemen met de heer W.G. van Polanen. hoofd Commerciële Zaken, telefoon (01714) 1 90 04. Gw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank. Postbus 123. 2394 ZG HAZERSWOCJDE RIJNDIJK. De Stichting Katholiek Onderwijs Noordwijk vraagt, wegens vertrek van de huidige leerkracht naar het buitenland, voor haar basisschool "De Schapendel" met ingang van het nieuwe schooljaar een voor 32 of 40 uur per week. De Schapendelschool is gelegen in de wijk Boerenburg aan de Stakman Bossestraat 73 te Noordwijk. Het is een gezellige school in een plezierige omgeving met circa 200 leerlingen verdeeld over 8 groepen. Een school waar kinderen, leerkrachten, ouders en bestuur een hechte gemeenschap vormen. Wij vragen iemand die: - zorgbreedte belangrijk vindt. - vanuit een katholieke levensovertuiging de identiteit van de school onderschrijft. - zich inzet voor onderwijskundige maarook niet onderwijskundige zaken. - breed inzetbaar is. De vacature doet zich voor in groep 6. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de directeur, de heer L. van Baaien telefoon school 01719-13477 privé 01719-18710. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne binnen tien dagen insturen aan de Stichting Katholiek Onderwijs Noordwijk, Postbus 193, 2200 AD NOORDWIJK. ARTE-SEARCH b.v. is een onderdeel van de ARTE-F ACT Groep en houdt zich bezig met werving en selectie van personeel. bouwmaterialen bv Onze relatie, Filippo Bouwmaterialen b.v. is een middelgrote onderneming met de hoofdvestiging in Haarlem en een nevenvestiging in Beverwijk. Zij levert bouwmaterialen en tegels aan de professionele afnemer, maar is daarnaast ook leverancier van hout, keukens en sanitair, welke zijn te bezichtigen in de showroom te Haarlem. Voor haar afdeling administratie komen wij graag in kontakt met een: De funktie-inhoud: Het verwerken van de diverse in-en outputstromen, met betrekking tot de financiële bedrijf-, loon- en voorraadadministraties. Gegevensverwerking en computerbeheer. Controle en coördinatie van budgetten en planningen. Bewaken en beheren van administratieve procedures. Samenstellen van periodieke financiële rapportages en de jaarrekening. Leiding geven aan een team van medewerkers. De funktie-eisen: Opleiding HEAO-BE, SPD of gelijkwaardig. Gedegen relevante werkervaring. Analytisch inzicht en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. Leidinggevende capaciteiten. Goede communicatieve vaardigheden. Resultaatgericht denken en handelen. Geboden wordt: jS Goede honorering en prima secundaire arbeids voorwaarden. Een zelfstandige funktie binnen een collegiaal team. Indien u zich herkent in deze korte profielschets, ligt hier de kans om aan uw n goed vervolg te geven! Geïnteresseerden worden verzocht een sollicitatie te zenden aan: ARTE- SEARCH b.v., Postbus 2,2050 AA Overveen, Tel. (023)-275545. Uw gegevens worden strikt vertrouwelijk behandeld. Anie-êeonAilw- Adviseurs voor Personeel en Organisatie. Adriaan Stoopplein 17,2051 KB Overveen. EFKA Chemicals BV te Hillegom ontwikkelt, produceert en exporteert eigen additieven ten behoeve van de verf- en drukinktindustrie Deze kwalitatief hoogwaardige produkten vinden hun afzet over de gehele wereld ■CHEMICALS av. Door de groei van EFKA zijn wij op zoek naar een Wij denken aan: een initiatiefvolle medewerker die in overleg met overige afdelingen en de direktie de funktie van Chef Financiën in een snel groeiende onderneming vorm kan geven. Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige funktie zoeken wij een kandidaat die voldoende ervaring heeft opgedaan in de financiële administratie om op adequate wijze ondermeer de volgende taken op zich te nemen: - budgetteringen -opstellen van begroting - controlewerkzaamheden -financiële administratie - personeelsadministratie -fiskale zaken. Wij verwachten: -een afgeronde SPD opleiding of gelijkwaardige studie - kennis van Duits/Engels in woord en geschrift strekt tot aanbeveling - leeftijd 25-35 jaar -flexibiliteit i.v.m. de werkplaats, omdat EFKA eind 1993 verhuist naar het Westelijk Havengebied te Amsterdam. Wij bieden: - een bij de funktie passend salaris -goede secundaire arbeidsvoorwaarden -vanuit deze funktie bestaat de mogelijkheid door te groeien tot Controller. In deze funktie krijgt u ondersteuning van een part-time medewerker die tot op heden op zelfstandige wijze de financiële en personeelsadministratie verwerkt heeft. Procedure: Indien u belangstelling heeft verzoeken wij u uw sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan EFKA CHEMICALS BV. PO Box 358 2180 AJ Hillegom. t.a.v. de heer W. Habel. Noorderlaan 11 - 2182 GZ Hillegom - Q 02520-22284 Telex 71036 efka nl - Fax 02520 16722 Oostingh Staalbouw heeft door de jaren heen een uitstekende naam opgebouwd met middelzware en zware staalkonstrukties van hoog staande kwaliteit. Bij Oostingh Staalbouw werken momenteel zo'n 100 personen. Stuk voor stuk vakmensen. Samen met de jonge, energieke direktie verzorgen zij de produktie en montage van staalkonstrukties voor de meest uiteen lopende vormen van utiliteitsbouw. Bij dit aktieve en modern geoutilleerde bedrijf isop korte termijn plaats voor een leeftijd vanaf 24 jaar Voor de juiste kandidaat ligt er een pak werk klaar op het gebied van uittekenen en detailleren van onze staalkon strukties. Voor dit werk is minimaal een MTS-opleiding (wtb) vereist. Ervaring met Autocad is zonder meer een pre. U bent bereid om opleidingen te volgen en u funktioneert goed in team verband. De juiste kandidaat kan rekenen op een goed salaris en dito sekundaire arbeidsvoorwaarden. Daarbij horen ook een op name in het pensioenfonds en diverse tegemoetkomingen. U treft bij Oostingh Staalbouw een plezierige werksfeer. Denkt u over de juiste 'papieren' te beschikken? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van C.V., naar de heer C. Overweel, Postbus 3020, 2220 CA Katwijk ZH. LAGEWEG 36 2222 AG KATWIJK (ZH) TELEFOON 01718-22400 Camer BV is de Nederlandse vestiging van de wereldwijde Carrier-organisatie, al bijna honderd jaar marktleider op lift gebied van airconditwmng- apparatuur Know-how. een breed produktenpahket en een voortreffelijke service-organisatie hebben ervoor gezorgd dat Carrier ook in Nederland al tientallen jaren de markt beheerst. Marketing, verkoop en service worden gecoördineerd vanuit ons hoofdkantoor in Hazcrswoude Rijndijk (bij Leiden met ca. 170 medewerkers. In verband met de groei van de afdeling Parts Components hebben wij op korte termijn plaats voor een verkoper binnendienst/ondeidelenspecialist. De functie: De afdeling Parts Components vormt naast de afdelingen Service. Sales en Logistiek een zelfstandig opererend profit-center en verzorgt de verkoop en distributie van onderdelen, bestemd voor airconditioning en koeltechnische installaties De verkoper binnendienst/ onderdelenspecialist zal zich om gaan bezighouden met het maken van onderdelen- aanbiedingen specificaties. naar aanleiding van signalen van de diverse afdelingen van de Carrier-organisatie Daarnaast bestaat zijn/haar taak uit het geven van adviezen: zowel telefonisch als aan de balie Tevens verzorgt hij/zij de technische ondersteuning aan de cjgen afdeling. Wij vragen: Een opleiding op middelbaar technisch niveau, werktuigbouwkunde/cnergie/clcktro- techniek Uitstekende kennis van de Engelse taal Commercieel inzicht Een klant vriendelijke instelling» Leeftijd 20 - 30jaar Wij bieden: Een zelfstandige en verantwoordelijke functie in een dynamisch bedrijf met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie/sollicitatie: Informatie kan ingewonnen worden bij de branchemanager onderdelen, de heer P Kortekaas Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, ta v mevrouw J.D.G.M. van Bcntum. Carrier BV. Postbus 151. 2394 ZH Hazcrswoude Rijndijk, telefoon 01714 -17111. telefax 01714 - 14192 -pc' Yamaha Motor Distribution BV, een nieuwe onderneming binnen het Yamaha concern, wordt gevestigd in het in aanbouw zijnde distributiecentrum te Schiphol-Rijk. De onderneming zal verantwoordelijk zijn voor de distributie in Europa van onderde-. len en accessoires van de in vele landen gemaakte produkten zoals motorfietsen, buitenboord motoren, jetboten en grasmaaiers. Het denken aan kwaliteit gaat bij Yamaha verder dan produktie alleen. Kwaliteit betekent ook snelle en efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Het is dan ook logisch dat in het nieuwe centrum, dat begin 1993 gereed is, de meest geavan ceerde technologieën op het gebied van intern transport en distributie worden toegepast. Vanuit de huidige vestiging in Uithoorn wordt naar de nieuwe organisatie en opzet toegewerkt. Hiervoor zoeken wij nu een Deze - in de mechanica opgeleide - medewerker maakt deel uit van de technische dienst (drie personen). De dienst is verant woordelijk voor het onderhoud van de magazijn- en gebouw installaties. De magazijninstallaties omvatten een hoogbouwmagazijn met zes automatische palletkranen, eën geheel geautomatiseerd bakkenmagazijn en drie kilometer rollenbaan. Taken: - het verrichten van preventief onderhoud aan de magazijn installaties - het verhelpen van mechanische storingen - het verrichten van kleine onderhoudswerkzaamheden aan de gebouwinstallaties - het verrichten van werkzaamheden van algemene aard - meefunctioneren in een bereikbaarheidsdienst Wij vragen: - LTS-opleiding (mechanica) - enige kennis van electrotechniek en pneumatiek - enkele jaren aantoonbare ervaring - enige kennis van de Engelse en Duitse taal - bereidheid tot het volgen van aanvullende scholing Wij bieden: Salaris en arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de func tie. Een aangenaam internationaal georiënteerd werkklimaat, waarin meedenken en initiatief meer dan op prijs gesteld worden. Procedure: De selectieprocedure kent naast enkele gesprekken tevens een psychologisch en medisch onderzoek. Informatie omtrent de functie is 's ochtends te verkrijgen bij de heer S. Troost (tel. 02975 - 77577) Sollicitatie: U gelieve uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan Yamaha Motor Distribution BV, t.a.v de heer H.H. Appeldoorn, Human Resources Manager, Postbus 109, 1420 AC Uithoorn.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 35