MARATHON LEIDEN OP ZONDAG 31 MEI N.S. Haarlem 1 /I N.S. Schiphol V START: GROENOORDHALLEN 09.00 uur opening na-inschrijving 10.30 uur warming up voor kinderen/G-lopers 11.00 uur start Leidsch Dagblad Kinderloop 11.05 uur start G(ehandicapten)-loop 11.15 uur grote warming up 12.00 uur START 3M MARATHON (inclusief 10 kilometer en halve marathon) Afsluiting van wegen De volgende wegen zullen (tijdelijk) afgesloten zijn: - Gooimeerlaan, tussen Ketelmeerlaan en Willem de Zwijgerlaan vanaf 10.30 uur tot het passeren van de lopers richting Oegstgeest - IJsselmeerlaan, tussen Ketelmeerlaan en Willem de Zwijgerlaan van 11.50 uur tot het passeren van de laatste loper - Willem de Zwijgerlaan, tussen Gooimeerlaah en Zijlbrug van 11.50 uur tot het passeren van de laatste loper ...V.P. (...km) verzorgingspost muziek hele marathon halve marathon 10 km Route 10 km.: Tot aan Sumatrastraat als marathon en halve marathon. Sumatrastraat - l.a. Surinamestraat - l.a. Kooilaan - r.a. Herensingel - l.a. Oude He rengracht - r.a. Grote Havenbrug - Ha venplein - Haarlemmerstraat - r.a. Lange Mare - Korte Mare - l.a. Lammermarkt - r.a. Molenwerf - Schuttersveld - r.a. Schipholweg alwaar de finish zal plaats vinden. (l.a.) LINKSAF (r.a.) RECHTSAF Route halve marathon Tot aan Oegstgeesterweg als de mara thon. Oegstgeesterweg - l.a. Laan van Oud Poelgeest - Warmonderweg - l.a. Van Slingelandtlaan - r.a. Van Beuningenlaan - l.a. Antonie Duycklaan - r.a. Houtlaan - oversteken van de Rijnburgerweg naar het fietspad van de Wassenaarseweg - Wassenaarseweg - l.a. fietspad Trambaan - l.a. Einsteinweg - Verbeektunnel - l.a. Van Ravelingenstraat - fietspad naar La ge Morsweg - Lage Morsweg - l.a. Von dellaan (fietspad) - r.a. Plesmanlaan - Plesmanviaduct - Stationsplein (zijde be lastingkantoor) - r.a. Morssingel - l.a. Morspoortbrug - Morspoort - r.a. 1e Bin nenvestgracht - Rembrandtbrug - Wed- desteeg - r.a. Noordeinde - Noordeinde- plein - l.a. Witte Singel - Zoeter- woudsesingel - l.a. Utrecntsebrug - r.a. Utrechtseveer - Zijlsingel - Herensingel - l.a. Oude Herengracht - r.a. Grote Haven- brug - Havenplein - Haarlemmerstraat - r.a. Lange Mare - Korte Mare - l.a. Lam mermarkt - r.a. Molenwerf - Schutters veld - r.a. Schipholweg alwaar de finish zal plaatsvinden. Gooimeerlaan - l.a. Willem de Zwijger laan - Zijlbrug - r.a. Engelendaal - Simon Smitweg - r.a. Hoogmadeseweg - r.a. Acacialaan - Van de Valk Boumanweg - l.a. Spanjaardsbrug - Lage Rijndijk - r.a. Sumatrastraat - l.a. Willem ae Zwijger laan - Oegstgeesterweg - r.a. Laan van Oud Poelgeest - Abtspoelweg - l.a. Presi dent Kennedylaan - r.a. Van Eysingabrug - Haaswijklaan - l.a. Haarlemmerstraat weg - Dorpsstraat - Rhijngeesterstraat- weg - Endergeesterstraatweq - Wasse naarseweg - r.a. Trambaan (fietspad) - l.a. Einsteinweg - Verbeektunnel - l.a. Van Ravelingenstraat - r.a. Cruquiuslaan - Vierlinghlaan - r.a'. Dr. Lelylaan - l.a. Haagse Schouwweg (fietspad) - Haag- sche Schouwbrug - Stevenshof dreef (fietspad links van de weg aanhouden tot aan de Dijkhofbrug) - r.a. Dijkhof- brug - l.a. Stevenshof dreef (fietspad blij ven volgen tot aan de Dobbedreef) - r.a. Dobbedreef en onmiddellijk r.a. onder de Stevenshofdreef het fietspad van de Dobbedreef volgen in de richting Rijn.- dijk - l.a. Rijndijk (fietspad) - r.a. Stevens- hofbrug - l.a. Hoge Morsweg - r.a. Sma ragdlaan - l.a. Diamantlaan - Damtunnel onder de Dr. Lelylaan en daarna rechtsaf het fietspad gelegen langs de Dr. Lely laan blijven volgen tot aan de Haagweg - Churchillbrug - tunnel onder Haagweg - r.a. Haagweg (secudaire weg) Waddin- gerbrug - Vinkweg - l.a. Leidseweg - r.a. Trompweg - l.a. Admiraal de Ruytersin- gel - Van Beethovenlaan - Prins Bern- hardlaan - l.a. Wijngaardenlaan - r.a. Veurseweg - l.a. Koninklijke Marinelaan - l.a. Raadhuislaan - r.a. Leidseweg (fiets pad) - Voorschoterweg tot aan de Chur chilllaan - l.a. onder tunnel Voorschoter weg naar het aan de rechterzijde van de Churchilllaan gelegen fietspad in de rich ting Haagweg - Churchilllaan - onder tunnel Haagweg - Churchillbrug - Dr. Le lylaan - r.a. Damlaan - l.a. Lage Morsweg - r.a. Tesselschadestraat - r.a. Jacob Catslaan - l.a. Vondellaan (fietspad) - r.a. Plesmanlaan (fietspad) - Stationsplein (zijde belastingkantoor) - r.a. Morssingel - l.a. Morspoortbrug - Morspoort - r.a. 1e Binnenvestgracht - Rembrandtbrug - Weddesteeg - r.a. Noordeinde - Noord- eindeplein - l.a. Witte Singel - Zoeter- woudsesingel - l.a. Utrechtsebrug - r.a. Utrechtseveer - Zijlsingel - Herensingel - l.a. Oude Herengracht - r.a. Grote Haven- brug - Havenplein - Haarlemmerstraat - r.a. Lange Mare - Korte Mare - l.a. Lam mermarkt - r.a. Molenwerf - Schutters veld - r.a. Schipholweg alwaar de finish zal plaats vinden.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32