I H^KéRofk jd.I fiDE LEEUW Oegstgeest gemeente, BEDRIJFSLEIDER m/v AANK. BEDRIJFSLEIDER m/v VERKOOPSTER m/v ;x Shoes&bootS Ik vond FELICITAS MAGAZIJN-/PRODUKTIEMEDEWERKERS f De meest trendy schoenenzaak van Leiden 'i zoekt op ZEER KORTE TERMIJN een i.b.v. M.D.S. diploma of opleiding op gelijk nivo die de zaak zelfstandig kan runnen en tevens een gedeelte van de inkoop voor zijn rekening neemt. ter assistentie van bovengenoemde funktie Verder is er met dezelfoe spoed plaats voor een 9 Wie zin heeft om in een jong, modieus bedrijf te werken voor een goed salaris, grijpt nu de telefoon en maakt een afspraak met Frits Jagers. Hoogstraat 4, Leiden: 071-124 541 La ngeveld ziekenverzorgenden en/of verpleegkundigen m/v voor tezamen 160% le De funktie van de afdeling ouderenpsychiatrle is opname, observatie, kortdurende en/of voortgezette behandeling van patiënten van 65 Jaar en ouder met psychiatrische stoornissen, vaak samenhangend met de Niveau-aanduiding -V of ziekenverzorgende; over het afdeltngsbeleid. lerenpsychiatrle; vaardigheden. rzorgende is een ruime werkervaring in de ijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen, teld volgens de FWC. schaal 45 (maximaal J) voor verpleegkundigen en schaal 40 i per maand) voor ziekenverzorgenden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de dienst Personeelszaken Langeveld, Centrum voor psychiatrie. Postbus 5000. 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. LangeveUf, d« voortzetting van Sancta Maria eo een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen ia zes divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verbiïjfs- psychiauie. Beschot wonen. Ouderenzorg en het CKP. Centrum voor Klinische Psychotherapie, Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen ia Noordwijk, Noordwijkerbont, Sassenbaim en AJpben a/d Rijn. Langeveid beschikt over crèches. Rijns burg Rijnsburgerweg 100 01718 - 51616 l=l=i:i44:rP^Mi Katwijk Andreasplein 14 01718 - 76144 Lbden Hoofddorp Steenstraat 43 Kruisweg 1031 071 - 142045 02503 - 20282 1 De uiteenlopende werkzaamheden van de Leeuw Beheer B.V. zijn aan verschillende organi satie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent zeven bedriifseenheden. te weten: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, een volmacht bedrijf, financieringen, een hy potheekadviesbureau. een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt van uit een viertal vestigingen: Rijnsburg, Katwijk, Lelden en Hoofddorp. Bij de Leeuw Assuradeuren B.V.gevolmachtigde van diverse grote verzekeringsmaatschap pijen. Is er plaats voor een Administratieve medewerker/ Plaatsvervangend Groepshoofd M/V Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die na een inwerkperiode op zelfstandige wijze moet kunnen functioneren en het groepshoofd bij afwezigheid moet kunnen vervangen. Bij De Leeuw Assuradeuren B.V. worden alle voorkomende volmachtzaken, waaronder ac ceptatie en polisopmaak behandeld. Daar wij een enorme groei hebben doorgemaakt is de behoefte ontstaan aan uitgebreide ondersteuning. Wij bieden u een verantwoordelijke baan in een afwisselende werkkring en in een jong enthousiast team. Opleiding :HAVO/VWO/MEAO/Assurantie B Leeftijd :25-3ÖJaar Ervaring :Ervarlng In de verzekeringsbranche Is een vereiste. BIJ het onderdeel assurantiën in onze vestiging in Rijnsburg is een vacature voor een I Ervaren schadecorrespondent M/V Binnen onze schadeafdeling. die bestaat uit 3 personen, zal de correspondent in team verband schaden op velerlei gebieden behandelen, gezien de behandeling van claims binnen onze volmachten van verzekeraars dient de kandidaat voor het functioneren aan de volgende eisen te voldoen: ruime ervaring als schadecorrespondent goede contactuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid commerciële instelling ervaring met geautomatiseerde verwerking van claims bereidheid tot het volgen van verdere assurantieopleidingen. Vooropleiding: HAVO/MEAO alsmede het B-diploma. In het bezit zijn van andere assurantie-diploma's is een pré. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer E. de Vries, telefoon 01718 - 51640. Voor beide functies geldt, salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, premievrij pensioen, studiekostenvergoeding, e.d. Schriftelijke sollicitatie aan: De Leeuw Beheer B.v. Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg Gezins-/bejaardenhelpenden m/v Informatie bij Inge B I, tel. 071-14 65 46, Kunt u lezen en schrijven met DW IV? Is uw typesnelheid op peil en bent u thuis in de Engelse taal? Dan hebben wij volop werk voor u bij diverse internationaal gerichte bedrijven. Komt u snel eens langs om uw mogelijkheden te bespreken. Informatie bij Roeleke Bakker, tel. 071-14 22 41, t 3a Thuiszorg: uw zorg? Dan kunt u via Randstad Uitzendbureau aan de slag als verpleegkundige, ziekenverzorgende in de wijk of als gezinsverzorgende Er is volop werk Bent u ochtenden avonden of weekeinden bejchikbaar? Laat u zich dan e vrijblijvend informeren over de mogelijkheden Informatie bij Boudewijn 5cholten, tel. 071-14 94 46, Leiden, Kort Rapenburg 6. De uitzend-CAO ir randstad uitzendbureau FELICITAS, een van de werkmaatschappijen van Prommix Groep, is een snelgroeiende onderneming die zich richt op persoonlijke produktpresentalieDe organisatie exploiteert drie landelijk operende felicitatiediensten: Happy Day voor aanstaande bruidsparen. Welcome Home voor pas verhuisde gezinnen en Happy Service-Hello Baby voor ouders van pasgeboren baby's. Voor het hoofdkantoor te Leiderdorp zijn wij op zoek naar een: MEDEWERKER POSTKAMER M/V (full-time) die zich o.a. bezig zal gaan houden met de verwerking van de dage lijkse in- en uitgaande post, het frankeren en verzendklaar maken, kopieerwerkzaamheden, het onderhouden van telefonische kon takten met onze buitendienst-medewerkers en alle overige voort komende postkamerwerkzaamheden. De vereiste opleiding ligt minimaal op LBO D-niveau en enige werkervaring is een pré. Stressbestendigheid en een opgeruimd ka rakter passen in het bestaande team. De leeftijd ligt tussen 18 en 25 jaar. MAGAZIJN/PRODUKTIE- MEDEWERKERM/V (full-time) De werkzaamheden bestaan o.a. uit: de aan- en afvoer van materi alen door middel van rolcontainers en palletwagens. Tevens alle voorbereidende werkzaamheden met betrekking tot het inpakken van pakketten voor de Felicitatiediensten. De leeftijd ligt tussen 17 en 23 jaar. Indien je belangstelling hebt voor één v wij je vriendelijk binnen 14 dagen ee: Felicitas B.V. t.a.v. mw. B. de Beer, Personeelszaken, Splinterlaan 154, 2352 SM LEIDERDORP Voor inlichtingen kun je bellen: 071-899210 en vragen r mevrouw J. Vasterman, Operation Manager. Bij de hoofdafdeling Openbare Werken bestaat bij de afdeling groenvoorzieningen momenteel een vacature voor een: assistent-werkmeester groenvoorzieningen De afdelingstaak is het voorzien in de aanleg en het onderhoud van plantsoenen, sport- en recreatie terreinen en andere groenvoorzieningen in de Functie-inhoud - Bij afwezigheid van de werkmeester leiding geven aan een klein groepje medewerkers: - Beheer, onderhoud en aanleg van openbaar groen; - Overige voorkomende werkzaamheden; Functie-eisen - Het diploma vakbekwaam hovenier of een vergelijkbare opleiding: - Rijbewijs BE; - Bereidheid tot het volgen van op het vakgebied gerichte studies; - Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aan beveling. Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 2.132,-- (aanloopschaal 3) tot 2.923,-- (functieschaal 4) bruto per maand. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer L.T.M. Turenhout, chef Groenvoor zieningen (071-172121 toestel 218) of bij de heer J.J.M. Voorendt, afdeling Personeel Organisatie (tsf. 216). Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publicatie, rich ten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Post bus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord sollicitatie i de linker boven hoek van de enveloppe. VOS B.V. Ondernemingsweg la 2404 HM Alphen aan den Rijn Tel. 01720-31601. f VOS B. V. is een moderne en sterk groetende onderneming met ruim 65 medewerkers, die in de loop der jaren een solide naam heeft opgebouwd op het vakgebied van de (internationale) handel m chemische produkten. Wij zijn een dochteronderneming van een der meest vooraanstaande handelsconcerns in chemicaliën in de wereld. Onze gedegen vakkennis strekt zich uit van de opslag van chemicaliën, het afvullen en verpakken daarvan en de distributie van chemicaliën binnen en buiten de eigen landsgrenzen. Verantwoord investeren in de toekomst, vooral in veiligheid en milieubescherming, is voor VOS B. V. vanzelfsprekend. In verband met de ingebruikname van ons tankpark en onze nieuwe installa ties, vragen wij voor spoedige indiensttreding Uw funktie: - u bedient afvulapparatuur voor diverse chemicaliën - u laadt en lost tankauto's, containers en stukgoedauto's Wij vragen: - LTS of gelijkwaardige opleiding - een goede inzet, gevoel voor techniek, verantwoordelijkheidsgevoel ook ten opzichte van het milieu - leeftijd 18-35 jaar Wij bieden: - afwisselend werk in teamverband - een honorering die in overeenstemming is met de zwaarte van de funktie - ontplooiingskansen en opleiding Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie. verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan: VOS b.v., Postbus 160, 2400 AD Alphen aan den Rijn, t.a.v. me vrouw A.M.E. Hebeis of belt u telefoonnummer (01720)31601

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 24