Berglcwerk "Een B vakantiegeld verdienen11" WIJKZIEKENVERZORGENDEN m/v (60,70 en 80%) WIJKVERPLEEGKUNDIGEN m/v (80-100%) koelmonteur inservice-opleiding tot ziekenverzorgende -ïc-^TTï De Koning vraagt: mo Almonde Accountants De Stichting Kruiswerk Leiden werkt voor een verzorgingsgebied van 110.000 mensen. In de stad Leiden verrichten on geveer 130 medewerkers werkzaamhe- ~7 den op het gebied van de eerstelijns-ge- zondheidszorg In januari 1992 is net Kruiswerk Leiden gestart met het werken binnen divisies (divisie ouder- en kindzorg en divisie thuiszorg). De werkzaamheden binnen de divisie thuiszorg worden ver richt in 6 teams. Vanuit deze teams wordt buurtgericht gewerkt. Voorde thuiszorgteams hebben wij vacatures voor enkele: Functie-Informatie: de functie richt zich op de verpleging en verzorging van bejaarden, chro nisch zieken en gehandicapten in de thuissituatie; de werkzaamheden ziin voornamelijk van curatieve aard; bij de taakinvulling hoort ook het meewerken aan projecten in de thuiszorg; wekelijks vindt een teamoverleg plaats; het werken met aandachtsvelden is in ontwikkeling. Functle-elsen: u bent in het bezit van het diploma ziekenverzorging en de applicatiecursus wijkziekenverzorgende of u bent bereid deze te gaan volgen; u wilt meedenken en meewerken aan nieuwe ontwikkelingen binnen de or ganisatie en in de eerste-lijns-gezondheidszorg; u wilt bijdragen aan een effectieve samenwerking en flexibele inzet. Tevens vragen wij voorde thuiszorgteams twee Functie-Informatie: de functie richt zich op de verpleging/verzorging van - patiënten in het laatste stadium van hun ziekte, - patiënten na ziekenhuisopname (nazorg), - chronisch zieken en gehandicapten; in toenemende mate wordt samengewerkt met huisartsen, de Gezinsverzor ging en Ouderenwerk; wekelijks vindt een teamoverleg plaats; het werken met aandachtsvelden is in ontwikkeling. Functle-elsen: u bent in het bezit van het diploma M G.2. of H.B.O.V. en heeft bij voorkeur ervaring met het werken in de thuiszorg; u wilt meedenken en meewerken aan nieuwe ontwikkelingen binnen de or ganisatie en in de eerste lijns-gezondheidszorg; u wilt bijdragen aan een effectieve samenwerking en flexibele inzet. M.b.t. belde functies wordt geboden: een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding door de rayonmanager thuiszorg en de zorgcoördinator; collegiale samenwerking en ondersteuning; een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Kruiswerk. Uw schriftelijke sollicitatie gericht aan: Stichting Kruiswerk Leiden, t.a.v. Per soneelszaken, Postbus 2254, 2301 CG Leiden, zien wij graag tegemoet vóór 12 mei a.s. SERVICE EQUIPE B.V. Bedrljfskoeling-Aircondltionlng Advies - installatie - service SERVICE-EQUIPE BV is een jong en dynamisch bedrijf, gevestigd in Benthuizen, met op dit moment 9 werknemers. Wij zijn aktief op het gebied van bedrijfskoeling en dat in de ruimste zin van het woord. SERVICE-EQUIPE heeft in de afgelopen jaren een naam opgebouwd met betrekking tot kwaliteit en service. Om onze service op het huidige niveau te handhaven zoeken wij op korte termijn ter uitbreiding van ons team een: met monteursdiploma koeltechniek, ruime ervaring en een gezonde werklust, rijbewijs BE en een vanzelfsprekend gevoel voor kwaliteit en service. Wij bieden een zeer zelfstandige baan met afwisselend werk en een prima werksfeer. Indien u op bovenstaande vakature wilt solliciteren verzoeken wij u dat schriftelijk te doen naar: SERVICE EQUIPE BV, Postbus 28 2730 AA Benthuizen Wat houdt die keuze in? In 2'/2 jaar word je in psychiatrisch centrum Langeveld opgeleid tot gediplomeerd ziekenverzorgende. Een waardevol diploma èn waardevast voor de toekomst! In die 2'/2 jaar ga je eerst 30 weken naar school. Daarna kom je onze, meestal oudere, bewoners verzorgen en bege leiden op diverse afdelingen. Natuurlijk ga je nog een aantal keren naar school om meer theoretische kennis te vergaren. School en praktijk werken uiteraard nauw samen om jou zo goed mogelijk te begeleiden tijdens je opleiding. WERKEN MET MENSEN. VOOR MENSEN. VERANTWOORDELIJK EN ZELFSTANDIG WERK. Voor de opleiding die start in september 1992 hebben wij plaats voor a. leerlingen die nog geen opleiding in de gezond heidszorg hebben genoten; b. MDGO-VZ gediplomeerden. Na het behalen van je ZV-dipIoma ben je verzekerd van een vaste baan. Bovendien voegt het volgen van de opleiding binnen een psychiatrisch ziekenhuis een extra dimensie toe aan je ervaring als toekomstig verzorgende. WAT MOET JE NOG MEER WETEN - Leerlingen genoemd onder a. ontvangen f 495,- per maand tijdens de voorbereidende periode. Daarnaast bestaat vaak nog recht op kinderbijslag. - Leerlingen genoemd onder b. en dus gediplomeerd worden tijdens de opleiding gesalarieerd volgens de Funktie- waardering Gezondheidszorg (FWG, salarisgroep 25). Bovendien starten zij halverwege het eerste leerjaar, zodat de totale opleiding ongeveer IV2 jaar duurt. Langeveld.ligt vlakbij strand en zee en als je wilt hebben wij een kamer voor je. Wil je graag meer weten, geef dan eens een belletje naar de praktijkopleiders Gerard Kuijpers (pieper 66) óf Henriet Eggen (pieper 71). Ze zullen je graag meer over de opleiding vertellen! Een brief schrijveh kan natuurlijk ook. Stuur deze naar de dienst Personeelszaken en Organisatie van Langeveld, Centrum voor psychiatrie, Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Langeveld Van den Bergh is een woongemeenschap voor verstandelijk gehandicapten. Dagelijks worden de bewoners door onze medewer kers begeleid en verzorgd: dit gebeurt m de paviljoenen en door allerlei afdelingen. De paviljoenen en de verschillende afdelingen zijn modern georganiseerd. Het is zeker aan trekkelijk om eens te ervaren hoe wij hier met en voor de bewoners werken. Wanneer je nu in je schoolvakantie aan de slag wilt en vakantiewerk zoekt, waarbij het werk af wisselend is en bovendien goed betaald, vul dan de bon in. We zoeken vakantiekrachten voor paviljoenen, wasserij, schoonmaakdienst en de activiteiten sector voor tenminste 3 weken in de periode van juli t/m eind augustus. Leeftijd vanaf 15 jaar. Het salaris bedraagt mini maal f 1.037,-- bruto per maand. Voor het werken in de paviljoenen en de activi teitensector dien je minimaal 17 jaar oud en zeker 4 weken beschikbaar te zijn. Nadere informatie kun je inwinnen bij de heer H.J. Satter, (Intermediair) BerghWerk, telefoon (01719) 42210. Als je geïnteresseerd bent, vul dan onder staande bon in. Inzetbureau BerghWerk Zwarteweq 20, 2201 AC Noordwijk. Telefoon (01719) 42210. Geboortedatum: Soort onderwijs: Beschikbare periode: Bon opsturen naar BerghWerk, t a.v. H.J. Satter, Intermediair BerghWerk, Antwoordnummer 10025, 2200 VB Noordwijk. zoekt een full-time MEDEWERKER M/V Zijn/haar taak zal bestaan uit: onze klanten op een correcte wijze bedienen goed in teamverband kunnen functioneren na inwerkperiode zelfstandig kunnen werken Schriftelijke sollicitaties met pasfoto aan: Foto Hans van Rijk St. Jorissteeg 6 - 2311 JA Leiden FOTOSHOP St. Jorissteeg 6 2311 JA Leiden Tel. 071-123127 FOTO-ATELIER Nieuwe Rijn 104 2312 JN Leiden Tel. 071-126149 Het Diaconessenhuis, met 314 bedden en ruim 700 mede werkers, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie. Vrijwel alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. Voor een optimale patiëntenzorg is een goede en prettige werksfeer met korte kommunikatielijnen een voorwaarde. Daarom staan naast de patiënten ook de medewerkers in het beleid centraal. Het ziekenhuis, aan de rand van Leiden in een groene omgeving, ligt op loopafstand van het station. In 1994 wordt begonnen met de bouw van een nieuw ij de afdeling klinische psychologie, die bestaat uit twee psychologen en twee assistentes (2.0 formatieplaats), is plaatsingsmogelijkheid voor een psychologisch assistent m/v voor 25 tot 28 uur per week Funktie-inhoud: De kandidaat is belast met: het uitvoeren van psychodiag- nostisch onderzoek, waaronder het voeren van intake gesprekken, het afnemen van tests en het interpreteren van testresultaten het verrichten van uiteenlopende werkzaam heden in het kader van de behandeling/begeleiding van de patiënt het assisteren bij neuro-psychologisch onderzoek het verrichten van administratieve werkzaamheden. Funktie-eisen: De kandidaat dient: in bezit te zijn van het diploma psycho logisch assistent (NIP) ruime ervaring te hebben in een soortgelijke funktie zelfstandig te kunnen werken en initia- tieven te nemen te beschikken over goede sociale vaardig heden, met name gericht op het opbouwen van een ver trouwensrelatie met de patiënten te beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis- wezen. De funktie is ingedeeld in funktiegróep 45. Inlichtingen: Inlichtingen worden graag verstrekt door mw. LC.D.E. Balkema en/of mw. E. Kamminga, klinisch psychologen (071-178250; er 7071). Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vaka- turenummer P51-3, op onderstaand adres. Apotheek Haanraadts Hoofdstraat 4, Leiderdorp Onze moderne apotheek groeit gestaag Daarom vragen wij voor de uitbreiding van ons team een APOTHEKERSASSISTENT(E) evt. part-time Ook zij, die dit jaar examen doen wordt verzocht te reageren Voor inlichtingen en reacties; H.P. Haanraadts, apotheker Hoofdstraat 4,2351 AJ Leiderdorp, tel. 071-419196 Administratief medewerker Voor een opleidingsinstituut zoeken wij met spoed een full-time administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan uit hetvoeren van cursusadministratie en correspondentie, plannen van cursussen en onderhouden van kontakten met cursisten Gevraagd wordt een opleiding op HAVO-niveau, goede beheersing van WordPerfect, goede typevaardigheid en accuratesse. Medisch secretaresse Voor een instelling in Leiden zoeken wij een medisch secretaresse. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen van medische verslagen, notuleren van vergaderingen, telefoon en registratie van medische onderzoeken De juiste kandidaat heeft een secretaresse opleiding, ruime ervaring, kennis van medische terminologie, ervaring met WordPerfect en goede kontaktuele eigenschappen Er wordt 20 uur per week gewerkt. Medewerker Huursubsidie Per 18 mei zoeken wij een medewerker huursubsidie voor een woningbouwvereniging. Het betreft het behandelen van de aanvragen voor huursubsidie, onderhouden van kontakten met bewoners en het maken van berekeningen. Een opleiding op HAVO-niveau, ruime werkervaring, ervaring met computers, cijfermatige affiniteit, zelfstandig kunnen werken en goede kontaktuele eigenschappen zijn vereisten. Administratief medewerker Voor een gezondheidsinstelling zoeken wij een administratief medewerker voor een onderzoeksafdeling De werkzaamheden bestaan uit het versturen van uitnodigingen voor medisch onderzoek, maken van telefonische afspraken, archiveren van onderzoeksfoto's en computerwerkzaamheden. De jüiste kandidaat heeft een opleiding op MAVO-niveau, computerervaring, goede beheersing van de Nederlandse taal, administratieve ervaring. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18 00 uur Wij werken ook op afspraak. k uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143 Al monde Accountants B.V. adviseert en begeleidt cliënten op gebied van accountancy en fiscale wetgeving. De werkzaamheden bestaan voor een belangrijk deel uit controle en samenstellingvan jaarstukken bij kleine en middelgrote ondernemingen. Momenteel hebben wij behoefte aan een BEGINNEND ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) Voor deze functie is een afgeronde VWO- of I gaat volgen. Onze voorkeur gaat uit naar degenen HEAO-opleiding vereist Wij verwachten van een die dit jaar de schoolopleiding afronden, toekomstige collega dat hij/zij de N.l.v.RA-opleiding I Indien u zich aangesproken voelt door het bovenstaande en op zoek bent naar een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder vergoeding voor studiekosten, verzoeken wij een sollicitatiebrief te richten aan onderstaand adres ta.v. mevrouw EC. Straathof RA Nadere informatie verkrijgt u bij mevrouw EC Straathof RA, telefoon 01718 - 22100, (tst30). Almonde Accountants B.V. is gelieerd met Van Wezel Accountants B.V. Almonde Accountants BV Registeraccountants Oegstgeesterweg 199 Postbus 280 2230 AG Rijnsburg Telefoon 01718 - 22I00 Telefax 01718 - 29494

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22