Sitch Je beseft dat sommige verstandelijk gehandicapten specifieke begeleiding nodig hebben. ZX Wij zoeken een kantinebeheerder die kwaliteit wil serveren. Het succes van Air Holland kan ook jouw succes worden. air ho /and hoofd bedrijfsbureau koördinerend manager NOORDWIJK ELKE ZATERDAG &urtiogst)|ö vi öonderöagmiddeg i Heineken brouwt al tijden langzijn bier in Nederland en is uitgegroeid tot één van de bekendste brouwerijen ter wereld. Onze brouwerijen in Neder land maken bieren niet alleen voor de Nederlandse markt, maar ook voor vele exportmarkten. Ons bier is ver krijgbaar in meer dan 150 landen. Dit maakt Heineken Nederland tot een uniek bedrijf binnen de landsgrenzen. Bij ons nog steeds traditionele brouw- proces maken we gebruik van de mo dernste technieken. Want kwaliteit staat bij Heineken hoog in het vaandel. En dat geldt ook voor onze medewer kers. Kantinebeheerder M/V Voor onze Bedrijfskantine van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken we een kantinebeheerder die behalve met de algemene werkzaamheden in de kantine zoals het bereiden van de gebruikelijke snacks en warme maaltijden is belast met de werk indeling en administratieve afhande ling van bestellingen e.d.. De functie wordt in 4-ploegendienst verricht en u geeft leiding aan ca. 5 medewerkers in de dagdienst en in de ploegendienst aan 3 medewerkers. Wie zoekt Heineken? U bent in het bezit van een L.B.O.-diploma con sumptieve techniek èn het diploma Instellingskok of Restaurantkok. Ervaring met soortgelijke werkzaam heden in een leidinggevende functie is een vereiste. U hebt een werkinstelling die zich kenmerkt door een combinatie van dienstverlening, flexibiliteit, kwa liteit en zorgvuldigheid. U bent circa 25 jaar oud en hebt goede contactuele eigenschappen. Wat biedt Heineken? Een goed salaris dat past bij uw leeftijd, ervaring en zwaarte van deze functie. Een uit stekend pakket secundaire arbeids voorwaarden waaronder een premie- vrij pensioen en een gunstige winst- delingsregeling van maximaal 12%. Daarnaast kunt u rekenen op vol doende mogelijkheden om uw vak kennis door aanvullende opleidingen te vergroten. Solliciteren. Hebt u belangstelling, dan verstrekt de heer A. van Driesum, Chef Bedrijfskantine, telefoon 071- 457373, u alle relevante informatie over deze functie. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Heineken Nederlands Beheer B.V., t.a.v. de heer W.J.M. Hoogeveen, Personeelszaken Brouwerij Zoeter woude, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. UITZENDBURO vraagt met spoed voor eer. relatie In Alphen a/d Rijn per direkt een aantal 5 a PRODUKTIE- sg MEDEWERKERS m/v 5 (geen lopende band werk) uj uj in 5-ploegen dienst, h- Q- De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Het verwerken en controleren van produktieorders. Het bedienen en onderhouden van apparatuur t.b.v. het eindprodukt. Het bi|houden van produktie- admmistratie en het uitvoeren van kwaliteitscontrole in samenwerking met het vaste personeel. Het bedienen van diverse apparatuur t.b.v. de verpakking van het eindprodukt. Men moet bereid zijn deze werkzaamheden minimaal 2 maanden te verrichten omdat een behoorlijke inwerkperiode noodzakelijk is. Deze funktie is voor onbepaalde tijd. Voor dit werk vragen wij kandidaten op LTS nivo, liefst met technische werkervaring met een leeftijd van 20-50 jaar. Zeer goede salariëring plus 23.5% ploegentoeslag plus ruim 22% reservering voor vakantiegeld en vrije dagen. Ons buro is ook op donderdagavond geopend tot 21.00 uur. rarfnburg 8 10. 2311 ev leiden tel. 071 12 78 20. fax 071 - 14 49 14 Het nieuwe Air Holland groeit ra zendsnel. Inmiddels beschikt de enige onafhankelijke luchtvaart maatschappij van Nederland over een Boeing 757 en een 737. Een tweede Boeing 757 wordt op korte termijn aan de luchtvloot toege voegd. Deze zomer vliegt Air Hol land voornameli)k op de favoriete Europese vakantiebestemmingen. Ook hebben wi) een fors aantal vice die staat op Business Class ni veau en een team van uiterst ge motiveerde professionals. Het corps Cabinepersoneel speelt een heel belangrijke rol binnen dit team, dat wij door de onstuimige groei op nieuw moeten versterken. Voor het komende zomerseizoen zoeken wij daarom contact met kandidaten voor de funktie van: - een representatief uiterlijk - een voltooide HAVO- of gelijkwaar dige opleiding - leeftijd tussen 21 en 29 jaar - minimale lengte l,65m - goede spreekvaardigheid Engels en Duits - telefonisch bereikbaar - in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer woonachtig in de omgeving vu r\ neuueii wij een iuis ddiiidi incentive-vluchten op het pro- St6W3rCl6SS/StGW3rCl van Schiphol, zodat je binnen gramma staan die het werken «i7oen- of freelance basis) één uur aanwezi8 kunt Z|ln bij Air Holland nóg aantrekke- top seizoerv 01 'teenance Dasis) beschikbaarheid van de free- lijker maken. Het succes van Air Voor deze dynamische en vooral lancers, minimaal twee dagen per Holland is gebaseerd op een pas- afwisselende baan geldt het vol- week, weekends niet uitgesloten, sagier-vriendelijk comfort, een ser- gende profiel: Als jij denkt aan de gestelde eisen te voldoen, stuur ons dan vóór 5 mei a.s. je sollicitatie, waarin je ook omschrijft waarom juist jij in het Air Holland team denkt te pas sen. Vergeet niet een recente pas foto en ie curriculum vitae bij te sluiten. Ons adres is: Air Holland Charter BV, Postbus 75116, 1117 ZR Schiphol, t.a.v. Leony Vos, Afdeling Cabine Zaken Tzevfêsoto», meetei/heft*. INGERSOLL-RAND Ingersoll-Rand is een wereldwijd concern, dat zich toelegt op ontwikkeling, produktie en verkoop van compressoren en machines voorde diverse industrieën. Sinds de oprichting in 1871 (USA) kent Ingersoll-Rand een voortdurende groei. De verkoop en service van deze kapitaalgoederen op de Nederlandse markt, gebeurt vanuit de vestiging in Zoeterwoude. Voor spoedige indiensttreding zijn wij op zoek naar een QFPRFTARFQQF ASSISTENTE PERSONEELSZAKEN (M/V) voor de controller Voor deze vertrouwensfunktie denken wij aan een representatief iemand met een zakelijke instelling, goed communicatiefvaardig, enige jaren ervaring in een soortgelijke funktie, die zelfstandig kan werken en een middelbare opleiding - bij voorkeur aangevuld met een secretaresse opleiding - heeft. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is vereist. Leeftijdsindicatie: 25 jaar. De werkzaamheden zullen - naast alle voorkomende secretaressezaken - bestaan uit het assisteren bij en het uitvoeren van P.Z. zaken, zoals het opstellen en/of aanpassen van regelingen, verzorgen van sollicitatieprocedures, arbeidsovereenkomsten en het onderhouden van contacten met uitzendburo's. Geïnteresseerden, die op zoek zijn naar een uitdagende funktie binnen een dynamisch en groeiend internationaal bedrijf, bieden wij een afwisselende werkomgeving, een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: INGERSOLL-RAND NEDERLAND Postbus 33, 2380 AA Zoeterwoude t.a.v. de heer W.E.A. Grégoire (voor meer inlichtingen tel. 071-452229) Als gediplomeerd, ervaren verpleegkundige weet je dat voor sommige verstandelijk gehandicapten een bijzondere aanpak noodzakelijk is. Dat vraagt van begeleiders niet alleen een heldere f- visie en attitude maar ook de capaciteiten om binnen een huiselijke sfeer duidelijk structuur te geven. Zulke verpleegkundigen biedt De Hartekamp de mogelijkheid om de interne specialisatie crisisinterventie te volgen. Met op grond daarvan een eventuele inschaling in functiegroep 45 in het verschiet. In totaal verzorgen we in De Hartekamp met zo'n 650 medewerkers circa 560 verstandelijk gehan dicapten. In het instituut op het landgoed en in de buiten huizen in de buurt. TMataan 1 is een afdeling op de Hartekamp, speciaal voor bewoners met gedragsproblemen. Er is VERPLEEGKUNDIGEN Z, B, HBO-V/IW, MBO-AW/IW één plaats voor crisisinterventie beschikbaar. De tien bewoners tussen de 17 en 45 jaar hebben een individueel dagprogramma. Het merendeel van hen is overdag TT! Tl actief buiten de afdeling. Voor Plataan 1 zijn we op zoek naar begeleiders die minimaal in een dienst verband van 70% willen werken. De Hartekamp biedt verpleegkundigen die geïn teresseerd zijn in deze problematiek nief alleen een boeiend werkterrein, maar ook de kans om zich verder in deze materie te verdiepen. Belangstelling? Voor meer informatie is de heer H. Jacob, clusterhoofd, bereikbaar op 02502-33333. Sollicitatiebrieven ontvangen we graag binnen 2 weken op dit adres: Dienst Personeel Organisatie van De Hartekamp, Postbus 502, 2100 AM Heemstede. gdehjrtekamp In opdracht van de direktie van een moderne, inter- nationaal georiënteerde INDUSTRIËLE ONDERNEMING een gespecialiseerd bedrijf, verband houdend met de grafische sektor, dat custom-made produkten fabriceert en zowel op de binnenlandse als op de buitenlandse markten afzet, zoeken wij voor de centrale brugfunktie tussen produktie en verkoop een analytisch ingestelde hts-nrveau Deze organisatorische manager is verantwoording verschuldigd aan de algemeen direkteur en leidt de afdelingen werkvoorbereiding en kalkulatie, inkoop en logistiek en de planning en expeditie. Als koördinator begeleidt hij de produktiewerkzaamheden en adviseert omtrent procedures, methodes, produktiemiddelen, routing en dergelijke. Voorts onderhoudt hij intensieve kontakten met de verkoopmanager, de technische bedrijfsleiding en de produktieontwikkeling. In aanmerking komt een ondernemende en inventieve met een scherp organisatorisch inzicht en een goed regelend vermogen, die zowel op het gebied van de kommunikatie alsook bedrijfskundig een goed bundelend vermogen aan de dag legt. Hierbij zijn technische affiniteit en belangstelling voor de grafische ontwikkelingen, naast klantgericht denken en kommercieel inzicht, essentieel. Kandidaten m/v, die over ruime ervaring beschikken op een bednjfsbureau en die zich met het grafische vak kunnen identificeren, wordt een boeiende funktie in het vooruitzicht gesteld. Leeftijd 35 tot 45 jaar. Opleiding HTS of HBO-niveau. Brieven te richten aan Drs. J. de Zeeuw, onder kode "H.B.B.". Psychokxjsch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 -1506 SH Zaandam gemeente Bloemen - badplaats parkeerkontroleur m/v Funktie-lnhoud: - kontrole en toezicht op het parkeren; - het opmaken van processen-verbaal; - het opleggen van aanslagen in het kader van de parkeerbelasting; - het repareren en onderhouden van parkeermeters; - het legen van parkeermeters en - het aanbrengen en verwijderen van wielklemmen. Van kandidaten wordt verwacht dat men buiten het zomerseizoen ook andere werkzaamheden bij de gemeente verricht. Funktie-eisen: - MAVO of opleiding op gelijkwaardig niveau; - het vermogen om zelfstandig te werken; - inkasseringsvermogen en takt; - bij voorkeur in het bezit van opsporingsbevoegdheid; - enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling. Funktie-niveau: Aanloopschaal 4, maximaal 2.923,- bruto per maand en Funktieschaal 5, maximaal 3.175,- bruto per maand. Voor onregelmatige diensten wordt een toelage verleend. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer J. Braaksma van de gemeentepolitie, telefoon 01719 - 44405 of de heer M.J. Lamboo, chef afdeling financieel beleid, telefoon 01719 - 60303. Sollicitaties, gericht aan het college van Burgemeester en wethouders, kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden 'sollicitatie'.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22