ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt Steken mensen met een verstandelijke handicap graag de handen uit de mouwen? Ja natuurlijk! Daarom is er werk aan de winkel, nou ja, aan het dagcentrum 'Hoge Rijndijk'. begeleider m/v SVG SVG stichting voorzieningen gehandicapten Consulent personeelsvoorziening m/v verpleegkundige (M.V.) medewerker informatie/verhuurbalie m/v. medewerker goederenontvangst m/v. i Administratieve De DIAZ vervult binnen het AZL een cen trale rol op het gebied van informatievoor ziening, financieel beheer en admini stratieve organisatie. Momenteel vindt binnen de dienst een reorganisatie plaats. Binnen de groep produktieregistratie van de afdeling Medische Administratie ontstaat een vacature voor tijdelijke medewerkers produktieregistratie m/v (full-time) vac.nr. 92.R.17.14.LD Deze functies zijn tijdelijk, omdat de taken in aanmerking komen voor hetzij verdere automatisering, hetzij decentralisatie. Het doel van deze medische functie is dan ook om binnen het AZL voldoende deskundig personeel inzake medische administratie beschikbaar te hebben om zowel centraal als decentraal een optimale reorganisatie en herverdeling van dit takenpakket te kunnen garanderen. De werkzaamheden omvatten hoofd zakelijk: - verzamelen van bron-dokumenten die noodzakelijk zijn voor het centraal registreren van medische verrichtingen, patiëntencontacten en identificatie- - invoer, controle en autorisatie van medisch - administratieve produktie- gegevens; - voorbereiden van concept-facturen ten behoeve van de honorariumadmini stratie; - controle van verzekeringsgegevens en informatieverkeer met ziektekosten verzekeraars. Functie-eisen: - opleiding op MBO-niveau; - kennis van de medische terminologie; - ervaring met administratieve werkzaam heden, bij voorkeur in de gezondheids zorg of ziektekostenverzekering. Salaris: het salaris bedraagt max. f 3175 (schaal 5) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienst verband gedurende 7 maanden. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H. van Ommeren, assistent hoofd Medische Administratie (071 - 26 27 74). Dienst Informatie en Administratieve Zaken (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het ziekenhuis een centrale rol op het gebied van de infor matievoorziening, het financieel beheer en de administratieve organisatie. Binnen de groep Medische Documentatie van de sectie Registratie, die belast is met het registreren en verwerken van medisch administratieve gegevens ont staat een vacature voor een medewerker medische documentatie m/v (full-time) vac.nr. 92.R.18.14.LD De werkzaamheden, welke in teamver band worden verricht, omvatten hoofd zakelijk: - verzamelen, controleren en coderen van medische gegevens; - vastleggen van de gegevens in de centrale databank in samenhang met andere medische gegevens; - autorisatie van de gegevens; - informatievoorziening. Functie-eisen: -VWO; - kennis van de medische terminologie; - kennis van de medische administratie; - kennis van statistiek; - ervaring met geautomatiseerde gege vensverwerking; - goede contactuele eigenschappen, flexibiliteit en teamgeest Salaris: max. f 3863 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk, ambtelijk dienstverband gedurende 7 maanden. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Molenaar, 1e medewerker Medische Documentatie (071 - 26 26 54). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de bnef en envelop het vacaturenummer vermelden M 'Hoge Rijndijk' (voor 32 uur per week) die gemokkelijk contort legt met bedrijven om opdrochten oon gevorieerd werk te verkrijgen, zodot elke deelnemer possen- de werkzoomheden kon verrichten Hiervoor moet de nieuwe begeleider zicht hebben op de (on)mogelijkheden von iedere deelnemer. Deze dient ook oog te hebben voor de onderlinge verhoudingen von de deelnemers en deze zonodig kun nen verbeteren. Ervoring in het werken met verstandelijk gehandicopten en een ogogisch gerichte opleiding zijn don ook noodzakelijk. Kortom we zoeken een duizendpoot die ogogisch en organisatorisch sterk is; commerciële vaardigheden bezit, inventief en flexibel is; financieel en cijfermatig inzicht heeft; over een rijbewijs beschikt. Het doacentrum 'Hoge Rijndijk' biedt volwassen gehandicapten de rvimte om ofbonkelijk van hun mogelijkheden in een oktivifeiten of orbeidsmotige groep te werken. Wil jij hiervan (je) werk maken? Schrijf dan vóór 14 april een sollicitatie brief met motivatie en cv. noor: Centroal Bureou van het SVG, Afdeling personeelszoken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Wil je eerst informatie? Bel dan naar Jos Anibo, hoofd von het dogcentrum, telefoon 071 - 141 093. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedroogt maximool, afhanke lijk von leeftijd en ervaring, f 3561,53 bruto per moond bij een full time dienst verbond. De stichting biedt verschillende faciliteiten voor kinderopvang De CAO voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehondicopten 1991-1993 is van toepassing. Opmerking De funktie 'beaeleider' stoot gelijk met de funktie 'gediplomeerd groepsleider. 'Hoge Rijndijkts een voorziening die woidt beheerd door de Stichting Voorzie ningen Gehondicopten Hoordelijk luid Hollond te Leiden Bij deze Stichting zijn in totaal 350 medewerkers werkzaam. s\/nI ARBEIDSVOORZIENING RIJNSTREEK Arbeidsvoorziening Rijnstreek is een overkoepelende organi satie van de Arbeidsbureaus Alphen, Gouda, Katwijk, Lisse en Leiden, een centrum vakopleiding, Vrouw en Werkwinkel en een stafbureau. Het Arbeidsbureau Lisse voert het arbeids- voorzieningsbeleid uit in een werkgebied van 10 gemeenten in de regio Lisse/Katwijk. Met zo'n 30 enthousiaste medewerk(st)ers wordt thans inhoud gegeven aan de in 1991 ingezette verzelf standiging. Een dynamisch veranderingsproces heeft tot doel de marktgerichtheid van het Arbeidsbureau te verhogen en de dienstverlening - arbeidsbemiddeling, scholing en het vervul len van de regiefunctie op de arbeidsmarkt - te optimaliseren. Om de verhoogde taakstelling van het Arbeidsbureau Lisse waar te kunnen maken, zoeken wij op korte termijn een Een zelfstandige functie In deze full-time functie wordt u na een gedegen inwerkperiode met een grote mate van zelfstandig heid belast met de kernactiviteit van het Arbeids bureau: de actieve bemiddeling tussen partijen op de arbeidsmarkt, waarbij vooral de moeilijk plaats bare werkzoekenden de aandacht krijgen. Hiertoe is een scala van hulpmiddelen beschikbaar zoals: beroepskeuze en medisch advies, scholingsmaatre gelen, loonkostensubsidies, arbeidsplaatsen in het kader van de Banenpool, JWG en werkervarings plaatsen. Vraag en aanbod Voor deze functie vragen wij kandidaten met een afgeronde HBO-PW-opleiding en tenminste enige jaren relevante werkervaring. U heeft een taakge richte instelling en een stevige doch flexibele per soonlijkheid. Natuurlijk heeft u een aantoonbare belangstelling voor de processen op de arbeids markt en bent u een goede gesprekspartner voor mensen van divers niveau. Voldoet u niet aan bovengenoemde eisen, dan verzoeken wij u niet te reageren. Wij bieden een uitdagende functie en de mogelijkheid u volop te ontplooien in een dyna mische organisatie, die een belangrijke rol vervult in onze maatschappij. Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 4.408,- bruto per maand. De functie is alleen in full-time verband in te vullen. Wij streven naar een groter aantal medewerk(st)ers uit minderheidsgroeperingen. Bij gelijke geschiktheid krijgen zij de voorkeur. Durft u de functie aan? Voor nadere inlichtingen/ kunt u bellen met mevrouw L. Tan, sectorhoofd, telefoon 02521- 19018. Uw sollicitatiebrief met helder c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan Arbeidsvoorziening Rijnstreek, afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer A.S. van Bochove, postbus 205, 2400 AE Alphen aan den Rijn. ARÈEÏDS VóORZTENING Wte komt de Chef Personeel en Organisatie van Holland Casino Scheveningen bijstaan? De Holland Casino's zijn de enige officiële casino's die ons land rijk is. Wat betekent dat de gasten er uit zijn in een onbesproken en uiterst sfeer volle omgeving. Voor Holland Casino Scheveningen zoeken wil voor de afdeling Personeel en Organisatie een Assistente/secretaresse (m/v). Iemand die zich bezig gaat houden met secretariaats werkzaamheden t.bv. de afdeling en met het voeren van de personeelsadministratie Daarvoor is. behalve een HAVO- en een secretaresse-opleiding, ervaring in een soortgelijke functie en ervaring met tekst- verwerkingsapparatuur (WordPerfect) nodig Bovendien moet degene die we zoeken beschik ken over uitstekende contactuele eigenschappen. Wij stellen daar een bruto jaarsalaris tegenover van f 40.250 - f 56084. En uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een eigen pensioenfonds. Bent u geïnteresseerd en tussen de 25 en 35 jaar. dan kunt u een schriftelijke sollicitatie, met recente pasfoto, binnen tien dagen richten aan de Chef Personeel en Organisatie van Holland Casino Scheveningen, de heer F. van Delft. -ts OLLAND ASINO Herintreders gevraagd in de functie voor 16 uur p.w. Verzorgingshuis Rijn en Vliet Werktijden: - 7.30 -16 00 uur - verrichten van bereikbaarheidsdienst per telefoon of semafoon - indien nodig weekenddienst. Ook kandidaten die reeds werkzaam zijn worden ver zocht te solliciteren. 2324 KP LEIDEN De Gamma bouwmarkten in Katwijk en Leiden zoeken een Tevens zoekt Gamma Katwijk een Gamma Nederland b.v. is de franchise-organisatie waarbinnen 99 Gamma doe-het-zelf bouwmarkten worden geëxploiteerd. U vindt er o.a. ijzerwaren, gereedschap, verf, wanddekoratie, hout, plaat materiaal, elektra, verlichting, isolatie, kasten, keukens, klimmateriaal, fiets- en auto-artikelen, tuinartikelen, wand- en vloertegels, bouwmaterialen en sanitair. De Gamma bouwmarkten in Katwijk en Leiden zoeken een: medewerker informatie/verhuurbalie m/v Onder zijn/haar verantwoordelijkheid vallen de afhandeling van alle administratieve werkzaamheden en verder alle vormen van serviceverlening aan klanten en kollega's, zoals de verhuur van onze apparaten en het verrichten van kleine reparaties, het aannemen en verwerken van ruilingen en retouren, de uitgifte van kadobonnen, alle mondelinge en schriftelijke informatie en de koördinatie van bestellingen. Voor deze boeiende funktie vragen wij: - een opleiding op M.B.O.-nivo - ervaring met doe-het-zelven - een klantvriendelijke en servicegerichte houding - stressbestendig en representatief - een leeftijd van 20 - 25 jaar. Tevens zoekt de Gamma bouwmarkt in Katwijk een: medewerker goederenontvangst m/v De kandidaat is verantwoordelijk voor alle binnen komende en uitgaande goederen, voor wat betreft de ontvangst, de registratie, de kontrole, de administratieve afhandeling en het verkoopgereed maken. Wat vragen wij van u: - een opleiding op min. MAVO-nivo - organisatievermogen - nauwkeurig kunnen werken - een leeftijd van 20 - 25 jaar. Wat heeft Gamma u te bieden; - een leuke baan in een gezellig team - mogelijkheden om verder door te groeien binnen onze dynamische organisatie - een 38-urige werkweek - goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op Gamma aankopen. Indien u belangstelling heeft voor één van de bovenstaande funkties kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan; Gamma bouwmarkt Katwijk aan Zee Ambachtsweg 23 2222 AJ Katwijk aan Zee t.a.v. de heer P.J. Kales. Voor de funktie van medewerker informatie/verhuurbalie in Leiden kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan; Gamma bouwmarkt Leiden Hallenweg 3 2316 JX Leiden t.a.v. de heer F.A. Mulder. Wenst u meer informatie dan kunt u voor de vakatures in Katwijk telefonisch kontakt opnemen met de heer P.J. Kales, onder nummer 01718 - 26264. Voor de vakature in Leiden kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer F.A. Mulder, onder nummer 071 -216262. lllllllllllllllilt:

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 31