f IBWeifl 3 consulenten B-verpleegkundige/ HBO-V m/v Per 4 mei zoeken wij EEN JONGE DAME tot 30 jaar Ik vond CHAUFFEUR ASSISTENTE VOOR DE BOEKHOUDING Wij zoeken monteurs WTB die willen bijdragen aan het succes van Heineken. Directie-secretaresse VAKATURES VflKATURES VaKftTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKATURES VflKATURES VAKATURES VftKATURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat Endegeest is een actief zie kenhuis vlak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Endegeest is een gemeente lijk ziekenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioen regeling: ABP. Salaris voor deze functie: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, schaal 5 of 6 (max. f 3.509,bij 38 uur). Op grond van de winlooprichtlijnen Ver pleegkundigen, is schaal 7 (max. f 3.863,-haalbaar. Schriftelijke sollicitaties bin nen 10 dagen na het verschijnen van dit blad sturen aan Psychia trisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. team P.O.O., postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (een van) deze groepen te beho ren wordt verzocht te solliciteren. Het team Open Vervolg biedt vervolgbehandeling aan patiënten met zeer uiteenlopende problematiek. De afdeling breidt zich thans uit naar 18 behandelplaatsen. Dit jaar wordt ook de huisvesting van de afdeling gewijzigd en aangepast aan de nieuwe eisen. Vanwege de uitbreiding zijn er 2 vacatures ontstaan voor I voor 36 uur per week. De verpleegkundige is samen met een collega persoonlijk I van een aantal patiënten. Afstemming vindt plaats in het multidisci plinair team. De behandeling is individueel gericht, waarbij een goed woon- en leefklimaat de basis is. Het werk is afwisselend omdat iedere patiënt een andere benadering vraagt. Gezien de werkwijze op de afdeling en de diversiteit in de problematiek van de patiënten wordt een groot beroep gedaan op de professionaliteit en de flexibiliteit van de verpleegkundigen. Van belang is dat men zelfstandig beslissingen kan nemen in acute situaties. Nadere informatie over deze functies wordt u gaarne verstrekt door E. Blaakman, teamcoördinator, telefoon 071 - 17 94 99. .voor een leuk klein kantoor in Oegstgeest voor de koffie en lunch-verzorging. Werktijden van 9.00 tot 14.00 uur. telefonische reacties naar: RU-FO Clean tel.nr.: 071-414095 Datatypisten m/v Wij hebben volop werk voor werklustige k snel tempo invoerwerkzaamheden kunnen bl| ons zowel part-time als full-time aan de slag Wilt i wat de mogelijkheden zijn, komt u dan snel langs voo vrijblijvende informatie Informatie bij Irma Nijland, tel. 071-14 22 41. Leiden. Boommarkt 3a. Secretarieel medewerker m/v ntroleren e vaardigheid (WP 5.1) e ie beheersing van de Engelse taal zijn hiervoor izakelijk. Bent u geïnteresseerd in de juridische sec Inforr Nijland I. 071-14 22 41. Grafici m/v opgelet! Op zowel de afdeling klein offset en boekdruk als de afwerkingsafdeling van een drukkenj zoeken wj kandic met een grafische LTS-opleiding Informatie bij Tan|a van Bezooyen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6 Computerreparateur m/v Voor de reparatie van hardware op componentennivea Kennis van MS DOS en bekendheid met test- en diagnose-instrumentarium zijn vereist Informatie bij Tanja van Bezooyen, tel. 071-12 15 41, Leiden, Kort Rapenburg 6 A-verpleegkundige m/v Voor een ziekenhuis in de omgeving van Leiden Wilt t aan de slag voor 2 maanden dan hebben wij een full-ti baan voor u op de afdeling orthopedie Informatie bij Boudewijn Scholten, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6 Kelner/serveerster m/v n Veen, tel. 071-14 42, Bent u flexibel beschikbaar? diverse bedrijven in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naa mensen die een aantal dagen per week willen werken of b.v. 1 of 2 weken achter elkaar Het betreft hier diverse functies zoals produktiemedewerker. gezinshulp, sjouwer etc. De uitzend-CAO In de CAO voor uitzendwerk zijn salans. vakantie en sociale verzekeringen geregeld -ir randstad uitzendbureau Bloemen- en Plantenverpakkingen ff Van der Gugten Rijnsburg B.V Postbus 12 2230 AA Rijnsburg Van der Gugten Rijnsburg BV is een bedrijf wat zich toelegt op de verkoop van bloe men- en plantenverpakkingsmaterialen. Wegens uitbreiding van ons team zoeken wij een - voor een goede vervulling van deze functie achten wij tenminste vereist: - bezit van rijbewijs BCE - chauffeursdiploma - leeftijd 20-30 jaar - goede kontaktuele vaardigheden. Voor je telefonische reacties bellen-tijdens kantooruren naar 01718-30854: na 19 00 uur 01718-30652 Vragen naar Martien van der Gugten. Friweg Gereedschappen van hoge kwaliteit Wij zijn sinds 40 jaar succesvol werkzaam in de direkte verkoop van gereedschappen van hoogste kwaliteit voor hout-, metaal- bewerkingsbedrijven en automobielbranche Door onze sterke groei hebben wij in ons verkoopteam plaats vooreen jonge, enthousiaste VERTEGENWOORDIGER voor het rayon Zuid-Holland Wij zoeken collega's met een commerciële achtergrond en ge voel voor techniek. Goede contactuele eigenschappen en erva ring in de verkoop is een vereiste. Bekendheid met de metaalin dustrie, hout- en bouwbranche is erg belangrijk. Wij zorgen voor een gedegen opleiding en voortdurende begeleiding. Voorts bieden wij een interessant garantieloon, provisie en kostenver goeding. Zoekt u ei Friweg-Werkzeug Churchillstraat 73,3772 KV Barneveld Wij zoeken op korte termijn een: De functie: Het betreft eenvoudige boekhoudkundige werkzaamheden, welke verricht dienen te worden door middel van een geautomatiseerde boekhoudadministratie (Exact 5.0). Naast de boekhouding behoren secretariële werkzaamheden ook bij deze functie. Functie-eisen: Wij denken aan iemand in de leeftijd van 19-27 jaar met een MEAO-diploma, alsmede een typediploma. Bekendheid met tekstverwerking en een geautomatiseerde boekhoudadministratie strekt tot aanbeveling. Geïnteresseerd? Schrijf dan een sollicitatiebrief gericht aan mevrouw L. Potters. menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Schlpholweg 68 2316 XE Leiden Tel. 071-233 633 De Stichting WeerWerk geeft uitvoering aan de Jeugdwerkgarantiewet en de Rijksbijdra geregeling Banenpool binnen de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Voorschoten, Alkemade, Zoeterwoude en Oegstgeest. Deze gemeenten maken deel uit van het RBA gebied Rijnstreek. Het bureau van de Stich ting is gevestigd in het gebouw van de Gemeentelijke Sociale Dienst van Leiden. De JWG biedt jongeren de mogelijkheid om betaald werkervaring en/of scholing op te doen om daar mee de kans te vergroten door te stromen naar de reguliere arbeidsmarkt. Daarbij wordt intensief begeleiding geboden. De Banenpoolregeling biedt langdurig werklozen de mogelijkheid te werken op additionele plaatsen in de collectieve sector. Het is de bedoeling dat een deel van de Banenpoolmedewerkers na scholing en stichting begeleiding zal doorstromen naar werk op de reguliere arbeidsmarkt. De Stichting fungeert formeel als werkgever van de deelnemers. Momenteel heeft de Stichting 100 werklozen in dienst. Dit aantal zal de komende jaren sterk groeien. De werkzaamheden van de Stichting worden uitgevoerd door 5 consulenten, die door een administratief medewerker worden ondersteund. Ter uitbreiding van dit team wordt op korte termijn gezocht naar (voor 36 uur per week) (vervulling in deeltijd is mogelijk) De consulenten zullen zich primair bezighouden met het selecteren, plaatsen en begeleiden van deelnemers. Op deelgebieden zal ook een beleids matige inbreng van hun worden verwacht. De functie ligt op het vlak van de werkvelden: perso neelswerk, maatschappelijk werk, sociale dienstver lening en acquisitie. Wij vragen: - bij voorkeur HBO/PW, AP/PB of AMA; - relevante werkervaring; - affiniteit met de doelgroep en een daarop gerichte werkhouding; - sociale vaardigheden, gekoppeld aan een zakelijke instelling; - het vermogen om doortastend, resultaatgericht en flexibel te werken. Wij bieden: Een interessante functie in een jonge dynamische organisatie. Aanstelling vindt plaats in dienst van de gemeente Leiden op tijdelijke basis tot 1 januari 1994. Alle gemeentelijke arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing. Afhankelijk van de verdere ontwikke ling in dit taakveld behoort voortzetting van het dienstverband tot de mogelijkheden. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en werk ervaring minimaal 2.685,79 (schaal 7) en maxi maal 4.790,84 (schaal 9) bij een 36-urige werk week bedragen. Inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer W. Schuitemaker, team-chef afdeling werkloosheidsbestrijding G.S.D., tel.: 071 - 25 11 59. De Stichting WeerWerk wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen gericht te worden aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 92.022. Heineken brouwt al tijden lang zijn bier in Nederland en is uitgegroeid tot één van de bekendste brouwerijen ter wereld. Onze brouwerijen in Neder land maken bieren niet alleen voor de Nederlandse markt, maar ook voor vele exportmarkten. Ons bier is ver krijgbaar in meer dan 150 landen. Dit maakt Heineken Nederland tot een uniek bedrijf binnen de landsgrenzen. Bij ons nog steeds traditionele brouw- proces maken we gebruik van de mo dernste technieken. Want kwaliteit staat bij Heineken hoog in het vaandel. En dat geldt ook voor onze medewer kers. Monteurs werktuigbouw m/v Voor de Technische Dienst van onze brouvverij te Zoeterwoude zoeken we vakbekwame monteurs werktuig bouw. U verricht correctie en preven tief onderhoud aan produktie-instal- laties op werktuigbouwkundig gebied. U werkt in de dagdienst, maar indien noodzakelijk, kunt u ook worden in gezet in de ploegendienst. Wie zoekt Heineken? U bent in het bezit van een LTS, liefst MTS diploma, werktuigbouw. Enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden is in uw voordeel. U hebt een werkinstellingdie zich kenmerkt door een combinatie van flexibiliteit en zorgvuldigheid. U bent circa 25 jaar oud en bent bereid zich door studie verder te bekwamen. Wat biedt Heineken? Een goed sa laris dat past bij uw leeftijd, ervaringen zwaarte van deze functie. Een uitste kend pakket secundaire arbeidsvoor waarden waaronder een premievrij pensioen en een gunstige winstde- lingsregeling van maximaal 12%. Daarnaast kunt u rekenen op voldoen de mogelijkheden om uw vakkennis door aanvullende opleidingen te ver groten. Solliciteren. Hebt u belangstelling, dan verstrekken de heren E. Zijlstra, Chef Mechanisch Onderhoud Ver pakken, telefoon 071-456821 en de heer A. Tabak, Chef Mechanisch Onderhoud Brouwen en Energie, tele foon 071-456987., u graag nadere informatie over deze functies. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan Heineken Nederlands Beheer B.V., t.a.v. de heer H. Gerdsen, Personeels zaken Brouwerij Zoeterwoude, Burge meester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoe terwoude. BV NEDERLAND HAARLEM is gespecialiseerd in toepassings gerichte automatiseringsoplossingen. Actief op een breed terrein van industriële automatisering, verkeersregeltechniek en ondermeer bewegwijzering en wegmeubilair. werken dagelijks ruim 500 gespecialiseerde medewerkers aan geïntegreerde totaaloplossingen De uitgebreide expertise van Nederland Haarlem op het gebied vai logistieke en verkeerskundige vraagstukken vormt hierbij de basis van hoogwaardige produkten en systemen Voor het Directiesecretariaat van ons hoofdkantoor te Haarlem zijn wij op zoek naar een handige, initiatiefrijke m/v NHJ Nederland Haarlem De directie-secretaresse u delijk voor, en geeft leiding aan de werkzaamheden op het Directie secretariaat en de Receptie Bij de receptie worden onze klanten ook via telefoon en fax 'ontvangen' Bij beide onderdelen zi|n in totaal 5 medewerk sters werkzaam Wij zijn op zoek naar kandidaten die in het bezit zijn van een HAVO of VWO-diploma, moderne talen, aangevuld met een (Schoevers) secretaresse-opleiding Hij/zij moet WordPerfect 5 1 goed kunnen beheersen en vaardig zijn met steno en notuleren Daarnaast zijn goede contactuele eigenschappen, orga niserend en stimulerend vermogen, een grote mate van nauwkeurigheid en zelfstandigheid noodzakelijk Het spreekt vanzelf dat kandidaten beschikken over een ruime ervaring op een directiesecretariaat, of in een vergelijkbare functie, in een commer- ciéle omgeving Voor deze functie geldt een minimum leeftijd van 30 iaar Inlichtingen kunnen worden ingewon nen bi| de afdeling Personeelszaken, telefoon 023-18 92 01 Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen sturen naar BV NEDERLAND HAARLEM, ter attentie van de afdeling Personeels zaken. Postbus 665, 2003 RR Haarlem specialisten in verkeerskundige- en logistieke automatisering

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32