staffunctionaris ¥J1 gediplomeerd medewerker begeleiding/verzorging m/v MARIEN HAVEN Medewerkster Huishoudelijke Dienst ILFORD Anitec RU5TËN BDHCM gediplomeerd bejaardenverzorgende m/v FILIAALHOUDERS Rijksuniversiteit Leiden 11111111 r SVG SVG s\/r, VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES donderdagmiddag 15.30 u Ini bi| onze adverientie-a' teleloon (071)161400 MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen plus 3 plaatsen dagverzorging. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIËNHAVEN zijn 300 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt Mariënhaven bij aan de zorg voor ouderen in de regio. jn het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. Interesseert de ouderenzorg u ook zo? In verband met de toename van functies van het verpleeghuis de afgelopen jaren, een goede voorbereiding op een nieuw tijdperk in de gezondheidszorg en de voorgenomen renovatie/nieuwbouw in 1994, is de nieuwe functie van (24 28 uur per week) ontstaan. Functie-informatie: u ressorteert rechtstreeks onder de algemeen directeur en ondersteunt het managementteam bij voorbereiding en uitvoering van het directiebeleid met name op het gebied van zorg en kwaliteit u participeert in de Adviesraad Zorg; u verricht zowel uitvoerende als coördinerende taken op het gebied van onder andere substitutie, klachtenprocedure patiënten, voorbereiding renovatie/nieuwbouw, informatie en p.r, ontwikkeling procedures/prot c Hen in de zorg ontwikkeling (nieuwe) zorgfuncties en dergelijke; de aanstelling geschiedt op projectbasis vooralsnog tot en met 1994; niet uitgesloten is een vo rtzetting in vast dienstverband; werktijden in nader overleg overeen te komen en onder andere afhankelijk van directie- en andere vergaderingen. Functie-eisen: afgeronde academische opleiding bijvoorbeeld (Sociale) Gerontologie, Gezondheidswetenschappen, Beleid en Management Gezondheidszorg danwel een door opleiding en werkervaring verkregen academisch niveau (bijvoorbeeld: HBO-B plus relevante ervaring); uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de taal; bij voorkeurervaring in een soortgelijke functie in de ouderenzorg waarbij coördinerende en beleidsmatige kwalitei ten centraal staan; interesse in kwaliteitsvraagstukken in de zorgverlening aantoonbare kennis van ontwikkelingen in de ouderenzorg in het algemeen en het verpleeghuiswezen in het bijzonden enthousiaste en stimulerende persoonlijkheid; grote mate van zelfstandig kunnen werken. Wat bieden wij u? een functie waarbij u mede sturing geeft aan de interne en externe ontwikkelingen van ons verpleeghuis, intra- en extramuraal; goede werksfeer met ruimte voor eigen inbreng' uitstekende arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen; salariëring minimaal f. 3.462,- tot maximaal f. 5.217,- (functie groep 55), danwel minimaal f. 4.006,- tot maximaal f. 5.950,- (functiegroep 60), bruto per maand op basis van een 40-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw Drs. I.D. Eysma, algemeen directeur, telefoon (01711) I 93 00. Een informatiepakket is op aanvraag verkrijgbaar bij de Dienst Personeelszaken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 25 januari 1992 richten aan Verpleeghuis Mariënhaven, tav. Hoofd Dienst Personeels zaken, Postbus 6,2360 AA Warmond. De sollicitatiegesprekken zijn voorgenomen op: 31 januari 1992 en 4 februari 1992, 's morgens (Ie ronde) 12 februari 1992, 's morgens (2e ronde). PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING llford-Anitec-Horsell zijn fabrikanten van respectievelijk zwart/wit films, grafische films en offsetplaten. Deze produkten wor den geleverd aan zowel de fotovak industrie als de grafische industrie. Ilford-Anitec-Horsell International Paper Concern dat wereld wijd 70.000 medewerk(st)ers een leuke baan bij een wereldbedrijf (die part-time werken 'een schone zaak' vindt) Kortom, llford Anitec heeft een aantrekkelijke baan voor iemand die haar handen uit de mouwen kan steken. Part-time Als onze nieuwe Medewerkster Huishoudelijke Dienst werkt u slechts enkele uren per dag, bij voorkeur van 10.00 tot 14.00 uur. Uw kwaliteiten Uw opleiding is voor ons niet zo belangrijk. Uw inzet, oog voor nauwkeurigheid en het feit dat u in Leiden of omgeving woont, zijn dat wel. Het spreekt voor zich dat llford Anitec u een aan trekkelijk salaris biedt. Uw nieuwe baan In dns gloednieuwe hoofdkan toor in Leiden werken 50 men sen, waarvan 20 in de binnen dienst. En natuurlijk zijn dat geen smeerpoetsen, maar toch moe ten er dagelijks lichte schoon- maakwerkzaamheden worden verricht. Het wordt uw taak deze schoonmaakactiviteiten te ver zorgen. Daarnaast houdt u de kantine bij en zorgt u ervoor dat de koffie-automaten gevuld zijn. Solliciteren? Indien u denkt onze nieuwe medewerkster te zijn, belt u dan tijdens kanteoruren met llford Anitec in Leiden: 071 - 418313. -Vraagt u dan naar de heer R. Hoebeke. Na 20.00 uur: 01891 - 12008 (privé). Nieuwenhuizenweg 10. Leiden (Industrieterrein Roomburg) -4MRKZEE-GR0EP ACCOUNTANCY EN FISCALE DIENSTVERLENING Oegstgeest - Gouda - Noordwijkerhout De Zirkzee-groep zoekt voor haar kantoor aan de Lange Voort 68 te Oegstgeest een ERVAREN SALARISADMINISTRATEUR M/V Functie-Informatie: De werkzaamheden bestaan uit het voeren van een geautomatiseerde salarisadministratie voor een groot aantal van onze cliënten plus de daarbij komende werkzaamheden als loonbelas tingaangiften, ziekmeldingen, correspondentie etc. De verscheidenheid van bedrijven is groot De administrateur onderhoudt contacten met cliënten en verschaft inlichtingen op het gebied van de sociale verzekering, loonbelasting etc. Functie-eisen: ;t loonadministratie. ma of vergelijkbare op- n enkele jaren ervaring n prettige werksfeer en een aantrekkelijke baan binnen e -nzlin. r tende se inlichtingen kunt u zich in verbinding stellen met de heer G. J. M. 371 - 154014. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Zirkzee-groep, Postbus 93,2340AB Oegstgeest. verzorgingshuis Het Verzorgingshuis Rustenborch is een huis met Rooms Katholieke signatuur, waar 150 oudere volwassenen wo nen. Bij het verzorgingshuis behoren 34 aanleunflats. Rustenborch, met 61 medewerkenden in de verzorgings- dienst, is gevestigd te Oegstgeest, in de onmiddellijke omgeving van Leiden en is met het openbaar vervoer bereikbaar. Binnen de verzorgingsdienst is per 1 maart a s. de volgende vacature be schikbaar in full-time dienstverband. Opleidingseisen: - een voltooide opleiding via de OVDB of MDGO-VZ. Wij menen, dat wij aan kandidaten de volgende eisen kunnen stellen: - warme belangstelling voor de oudere mens; - m staat zijn om in teamverband te werken en zich flexibel op kunnen stellen; - voldoende opleiding, ervaring en inzicht om deze functie naar behoren te vervullen; - de R.K.-signatuur van het huis respecteren. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Bejaardentehuizen. Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd verzorging, mevrouw I. van Houweninge, telefoon 071-171234. toestel 126. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 10 dagen richten aan de heer A.M. Geul, directeur a.i.,-Verzorgingshuis Rustenborch, Van Wijckerslooth- plein 3, 2341 BB Oegstgeest. ZANDBERGEN SLAGERIJEN BV vraagt voor nieuw te openen filialen in Leiden en Katwijk Voor deze functie zoeken wij mensen met een grote mate van zelfstandigheid, inzet en creativiteit. Bel voor verdere informatie 071-31 01 21 en vraag naar de heer R. Zandbergen. Richt schriftelijke sollicitatie aan: Zandbergen Slagerijen BV Zoeterwoudseweg 21d, 2321 GM Leiden Sri Stafdienst Bestuurlijke en Juridische Zaken van het Bureau van de Universiteit ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/ SECRETARESSE (V/M) (30,4 uur p/w, vacaturenummer 1-366/1158) Taak: - het (mede) organiseren en administratief ondersteunen van de universitaire verkie zingen; - het behandelen van correspondentie van uiteenlopende aard; - secretariële ondersteuning van de dienst (postbehandeling, archivering, typen (WP 5.0), agenda's bijhouden etc.). Vereist: - HAVO; - enige jaren ervaring in functies; - goed kunnen organiseren; administratieve - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 3.509,bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mr. C.B.M. Bruens, tel. 071-278118. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Hoofd Bureau Beheer van het Bureau van de Universiteit, Stationsweg 46, Postbus 9500. 2300 RA Leiden. Prentenkabinet/Kunsthistorisch Instituut van de Faculteit der Letteren SECRETARESSE (V/M) (34 uur p/w. vacaturenummer 1-354/1158) Taak:' - notuleren van vergaderingen van vak groepscommissies; - verstrekken van inlichtingen; - doorgeven en vastleggen van stutSereSuU taten; - tezamen met een collega bijhouden va» de studie-administratie; in voorkomende gevallen vervangen-van de collega-secretaresse; - leveren'van administratieve ondersteuning aan de afdeling kunstmanagement. Vereist - middelbare opleiding op HAVO/VWO- niveau met talenpakket; - ruime administratieve ervaring in een complexe organisatie; - bekendheid met geautomatiseerde tekst verwerking (bij voorkeur WP 5.1); - accuratesse en stressbestendigheid; belangstelling voor kunstgeschiedenis. Bereidheid om eenmaal per 14 dagen één avond tot 18.45 uur re werken. Salaris maximaal ƒ3.175,-— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt fn tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: drs. W.E. Penning tri. 071-272677. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief eri envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Letteren, afdeling Personeelszaken, Cleveringaplaats I, Postbus 9515.2300 RA Leiden. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. Rijks Universiteit Leidenj qie er we^eens aan te 9aan b V U werken bij lichamelijk gehandicapte S VG mensen Dan is dit je kans!! /AAHX /Arm Woonvorm' te Leiderdorp biedt WUUl 1 VUl I I I woonruimte aan 23 lichamelijk gehan dicapte mensen. Elke bewoner beschikt over een eigen wooneenheid. Er zijn ook twee ruimten waar men elkaar kan ontmoeten en/of de maaltijd kan gebruiken. Overdag nemen de meeste bewoners deel aan aktiviteiten buitenshuis, 's Avonds verblijven de meeste bewoners in hun eigen woonruimte en sommigen bezoeken de gemeenschappelijke ruimte. Voor de begeleiding en verzorging voo de bewoners zoeken we een (voor 32 uur per week) Wij zoeken iemand die: Arbeidsvoorwaarden: graag mef mensen werkt; De arbeidsvoorwaarden zijn conform de in staat is in teamverband te werken,- CAO Dagverblijven en Tehuizen voor niet opziet tegen onregelmatige Gehandicapten. diensten,- aandochtspersoon voor een aantal bewoners wil zijn,- flexibel is en gevoel voor humor heeft; een MBO-opleiding heeft gevolgd agogische, verpleegkundige Informatie Het salaris bedraagt max. f 3.561,53 bruto per maand bij een full-time dienstverband. en/of verzorgende inhoud; bij voorkeur 21 jaar of ouder is. Wat bieden wij? Een aantrekkelijke job met en voor mensen die elkaar respecteren. Ruimte voor je eigen inbreng in een organisatie in ontwikkeling. Informatie en sollicitatie: r de funktie kan worden -erkregen bij Wout von de Kamp (hoofd) of Selma Leenders (plv. hoofd), telefoon: 071 - 413 987. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan het Centraal Bureau, afdeling Personeelszaken, Rijnsburger- weg 140, 2333 AH Leiden. 'De Woonvorm' is eèn voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voor zieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn in totaal 350 medewerkers werkzaam. stichting voorzieningen gehandicapten Het bestuur van de Stichting Katholieke Scholen Oegstgeest zoekt voor de R.K. Jenaplanschool "De Kring" zo spoedig mogelijk een enthousiaste a FULL-TIME GROEPSLEIDER M/V voor groep 1/2 voor 36,5 uur per week per 1-8-1992. Tol einde schooljaar is deze vacature 28 uur per week b GROEPSLEIDER M/V Om in te vallen bij afwezigheid wegens ziekte e.d., aanvulling van een invallerslijst. Het betreft hier alle groepen. Algemene informatie: De Kring heeft een basisformatie van 8.9. Functle-elsen: Van de nieuw te benoemen groepsleider/ster wordt verwacht dat hij/zij: - een zeer ruime ervaring heeft met kleuters (speciaal vacature A) - volledige bevoegdheid tot het geven van basisonderwijs - bij voorkeur affiniteit met het Jenaplanonderwijs - een positieve houding t a v. de identiteit van de school - bij wil dragen aan een goede sfeer, waarin de kinderen zich thuisvoelen - bereid is zich in hoge mate in te zetten om in samenwerking met ouders en collega's het onderwijs op school gestalte te geven Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij: - de directeur van de R.K. Jenaplanschool "De Kring", de heer E P Weijzen. Rembrandt van Rijnlaan 26, Oegstgeest, tel.: 071-177211 (school) of 071-155175 (privé). - de secretaris van het schoolbestuur, mevr. C. Koning-Beers, Postbus 1026, 2340 BA Oegstgeest, tel.: 071-156058. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na hel verschijnen van dit blad richten aan de secretaris van voornoemd bestuur.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22