3 Leidinggevenden in een dynamisch produktieproces directeur v/m FILIAALHOUDERS zieken verzorgende m/v een nette pompbediende LubaUitzend Buro «li 3 a§ 3 P§ iM'l\ If till Ifti 11 :1 iM'l\ Ifti 11 :l iM ELKE ZATERDAG m-r Sluitingstijd voor advertenties donderdagmiddag 15.30 uur tóle1MM071)^614«^aW*,,r,9 jr/TTi BON Naam: Geboortedatum: Opleiding: 's-gravenhage PTT. Waar mensen 't maken. I U heeft een HAVO/MBO werk- en denkniveau en u bent ten minste 25 jaar. Misschien heeft u al ervaring in een leidinggevende functie, in ieder geval heeft u de capaciteiten ervoor. U beschikt over een commerciële, klantgerichte instelling, bent geïnteresseerd in de omgang met mensen en u hebt gevoel voor kwaliteit en service. U bezit een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Wellicht bent u dan één van de vrouwen of mannen die wij zoeken voor een full- of part-time functie als groepsleider bij het Expeditieknooppunt van PTT Post in 's-Gravenhage. Uw functie Ten behoeve van het postvervoer is Nederland opgedeeld in 12 gebieden met elk een verzamel- kantoor oftewel expeditieknooppunt. Het expeditie knooppunt 's-Gravenhage vervult voor een groot deel van de provincie Zuid-Holland een spilfunctie bij het sorteren en verzenden van ruim 1 miljoen poststukken per dag. In dit produktieproces geeft u leiding aan een groep van 30 a 40 medewerkers. Daarbij bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de werkzaamheden. U regelt de perso- neelsinzet, houdt controles en voert functionerings- en beoordelingsgesprekken. Als full-time groepsleider werkt u roulerend in dag-, avond- en nachtdiensten, ook op zaterdag. Als part-time groepsleider werkt u 2 a 3 avonden per week. Onze voorkeur gaat daarbij uit naar kan didaten die incidenteel ook op de dag beschikbaar zijn voor het voeren van werkoverleg en dergelijke. Voorlichtingsbijeenkomst In januari 1992 wordt een voorlichtingsbijeenkomst gehouden (die circa 2 uur gaat duren) in het B-gebouw van het Expeditieknooppunt aan de Waldorpstraat te 's-Gravenhage. Tijdens deze bijeenkomst zult u uitgebreid worden geïnformeerd over de functie, de arbeidsvoorwaarden en de te volgen selectieprocedure. Als u na deze bijeenkomst nog steeds geïnteresseerd bent, worden er nadere afspraken met u gemaakt. Een psychologisch onder zoek maakt deel uit van de selectie-procedure. Geïnteresseerd? Vul dan de bon in en stuur die vóór 10 januari 1992 in een ongefrankeerde envelop naar FIT Post, Expeditieknooppunt 's-Gravenhage, Afdeling P&O, kamer B 431, Antwoordnummer 98100, 2500 VA 's-Gravenhage. VAKATURES VAKATURES «AKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATU monumentale stad met toekomst Leiden is Deunlvers één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. HERHAALDE OPROEP Aan de Mytylschool (openbare school vooi speciaal onderwijs aan lichamelijk gehan dicapte kinderen, Blauwe Vogelweg 1) De school is gevestigd aan de rand van de stad in een gebouw dat aan de modernste eisen van het onderwijs voldoet. De school is zeer ruim opgezet met alle mogelijke faciliteiten voor de begeleiding van de leerlingen, waaronder een eigen zwembad. Het aantal leerlingen is circa 50. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - zich in hun taakopvatting baseren op de beginselen van het openbaar onderwijs; - over goede leidinggevende, organisato rische, representatieve en contactuele eigenschappen beschikken; - het vermogen hebben om met behoud van eisen eindverantwoordelijkheid, de school te leiden met voldoende ruimte voor een actieve inbreng van het team en de ouders; - kennis hebben van en een ruime ervaring hebben binnen het primair onderwijs; - op evenwichtige wijze omgaan met processen van onderwijsvernieuwing; - willen bijdragen aan een prettige sfeer waarin de kinderen, ouders en teamleden zich thuisvoelen; - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden. Ervaring met het onderwijs aan lichamelijk gehandicapte kinderen strekt tot aanbeveling. Salariëring zal verlopen tot maximaal schaal 11. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer N. Ober (onderwijsadviseur bij de Directie Onderwijs), tel. 071 - 25 43 16 (kantoor) en 071 - 21 58 08 (privé) en de heer A.J.M. de Wolff (adjunct-directeur van de school), tel. 071 - 17 50 11. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen in het onderwijs werkzaam zijn. Geschikte kandidaten wordt derhalve verzocht te sollici teren. Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 1118 vóór 8 januari 1992 te zenden aan de Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden. ZANDBERGEN SLAGERIJEN BV vraagt voor nieuw te openen filialen in Leiden en Katwijk Voor deze functie zoeken wij mensen met een grote mate van zelfstandigheid, inzet en creativiteit. Bel voor verdere informatie 071 - 31 01 21 en vraag naar de heer R. Zandbergen. Richt schriftelijke sollicitatie aan: Zandbergen Slagerijen BV Zoeterwoudseweg 21d, 2321 GM Leiden =sc"=STl Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis is goed te bereiken met het openbaar vervoer. Binnen de verplegingsdienst is op de interne verpleegetage een tijdelijke plaatsingsmogelijkheid voor een voor 25 uur per week Funktie-informatie: Aangezien het hier gaat om vervanging wegens ziekte zal een tijdelijke aanstel ling plaatsvinden. Funktie-lnhoud: het verrichten van werkzaamheden gericht op verzorging en verpleging van de patiënt in beperkt komplexe verpleegsituaties; het assisteren van de verpleeg kundigen. Werktijden: De werktijden zijn van 07.00 -12.00 uur of van 08.00 -13.00 uur gedurende 5 dagen per week. Er is een wisseling per week van werktijd. Funktie-eisen: diploma ziekenverzorging. Ervaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is volgens de FWG ingedeeld in funktie- groep 35. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door dhr. G. Valk, etagehoofd, telefoon 071 -178178, pieper 7104 of bij de heer FW. Trouw, sektor-personeels- f unktignaris, telefoon 071 -178458. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vakaturenummer P145-3, Het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. De Bols groep is een internationaal opererend concern, dat zich toelegt op de produktie en distributie van dranken. De belangrijkste pro- dukten zijn gedistilleerd, aperitieven, wijnen en alcoholvrije dranken zoals mineraalwaters, frisdranken en vruchtesappen. De export- en licentie-activiteiten van dit concern zijn onderge bracht bij Bols international B.V. te Nieuw-Vennep. Deze jonge, actieve onderneming opereert in 142 landen met merken als Bols likeuren, Bokma jenever, Coebergh, Pisang Ambon, Cynar, Riccadonna, Dry Sack, Crodino e.v.a. Zij is actief met export en marketing van deze merken in haar markten over de gehele wereld. De afdeling Financiën Administratie/Operations is binnen Bols International B.V. verantwoordelijk voor informatie automatisering, operations, planning control en de financiële administratie. Ter versterking van de financiële administratie, die bestaat uit 3 medewerkers, zoeken wij een: MANAGER FINANCIËLE ADMINISTRATIE Rapporterend aan de Financial Controller zult u voor een aantal belangrijke taken verantwoordelijk zijn: - coördinatie van de financiële administratie; - opstellen van de periodieke financiële rapportage; - debiteuren- en crediteurenadministratie; - cashmanagement; - administratieve organisatie. Van u wordt verwacht dat u in verband met de internationale ontwikkelingen en automatisering oog heeft voor het verbe teren en het optimaliseren van de financiële administratie. Uw profiel: - opleiding op HBO-niveau; - thans werkzaam als Administrateur of Assistent Hoofd Administratie; - ervaring me| administratieve automatisering; - goede beheersing van de Engelse taal; - leeftijd: 25 - 30 jaar. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een stimule rende persoonlijkheid, die de aangeboden vacature niet zien als een eindfunctie, maar belangstelling hebben voor een verdere loopbaan binnen de Bols groep, waarin door groeimogelijkheden aanwezig zijn. Belangstellenden (M/V) worden verzocht hun brief, inclusief curriculum vitae, te richten aan de afdeling Personeelszaken van Bols International B.V., Postbus 1575, 2150 BN Nieuw-Vennep. Wij zoeken voor het Fina Service Station, Rijksweg A44 te Sassenheim of leerling en iemand die wil werken mag bellen. Expl. L.F.B. Schreuder Telefoon 02522-11743. Secretaresse m/v Ben je op zoek naar een leuke baan? Neem dan snel contact op met een van onze vestigingen. Wij zoeken secreta resses voor diverse bedrijven in de om geving van Leiden. Typiste m/v Heb jij je HAVO diploma en ben je een kei in typen, zowel op de typemachine als op de computer? Dan hebben wij dé baan voor jou. Kom langs op Turfmarkt 11 voor meer informatie! Telefoniste/ receptioniste m/v Voor een groot bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een parttime telefoniste/ receptioniste met ervaring. Deze baan is voor ca. 5 maanden met ingang van 27 januari a.s. De werktijden zijn de ene week 's mor gens en de andere week 's middags. Leeftijd maximaal 23 jaar. Administratief medewerker m/v Voor een gemeente-instelling zijn wij op zoek naar iemand met middelbare tuin bouwschool, richting aanleg en onder houd. Het gaat om een administratieve functie waarbij je ook met een PC moet kunnen werken. Bel voor meer informa tie! Werken tijdens de feestdagen! Voor een klein bejaardentehuis in het centrum van Leiden zoeken wij een gedi plomeerde kracht die graag rond de feestdagen nachtdiensten wil werken. Bel ons snel! ling iad! Horeca-afdelin verzelfstandig Met ingang van 2 januari 1992 wordt onze horeca-afdeling een zelfstandige sector. Ons adres blijft hetzelfde maar we zijn naar de 1 e etage verhuisd. Ons nieu we telefoonnummer wordt 071 -121942. Uiteraard betekent dit veel banen voor o.a. cateringmedewerkers, koks, kelners en serveersters. Dus, schrijf je bij ons in. Dan kun je snel aan de slag! Japanse kok m/v Is Sushi voor jou geen onbekend gerecht? Dan hebben wij wellicht een leuke baan voor je. Voor een beurs in Amsterdam zoeken wij van 6 t/m 9 januari a.s. een Japanse kok. Heb je interesse? Bel ons dan snel! Baliemedewerker m/v met MTS- Elektrotechniek Voor een groothandel in sanitair zoeken wij een baliemedewerker die de uitgifte van goederen regelt en de voorraad bij houdt. Voor deze functie denken wij aan iemand met MTS-Elektrotechniek. Luba Leiden, K. Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-140341 tel. 071-120043 (horeca) Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: I Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Capelle a/d I Jssel, Den Haag. Hoofddorp, Katwijk. Leiden. Leider- dorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse. Voorschoten, Woerden. F"-11! LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 32