Bij Hooge Burch ij wordt je werk 4i|l pas écht beloond -BBiuarmond- waarnemend hoofd m/v De Haas De Vreugd Van der Klugt accountancy registeraccountant ERVAREN ASSISTENT-ACCOUNTANT m/v EXTERN VOORLICHTER m/V VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VflKftTURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 IL^lrecreatiegemeente In verband met het vertrek van één van de mede werksters wordt voor het gemeentehuis ge vraagd een SCHOONMAAKHULP M/V (vacaturenummer AZ/1) Algemene informatie: Er wordt gewerkt in een team van drie mensen. Het gaat om 11 uur per week, waarvan 2 uur op de maandagavond, 3 uur op de dinsdagavond, 3 uur op de woensdagavond en 3 uur op de vrijdag middag/avond. Salaris: Het beginsalaris bedraagt bij 22 jaar en ouder f 603,- bruto per maand op basis van 11 uur werken per week. Bij jeugdigen wordt een leef tijdskorting toegepast. Afhankelijk van het aantal dienstjaren kan het salaris oplopen naar f 672,- bruto per maand. Inlichtingen en sollicitaties: Voor eventuele vragen over de functie kunt u contact opnemen met de bode/conciërge, mevrouw C. van Duijn-Missler, telefoon 01711- 61104. Heeft u belangstelling, dan kunt u zich binnen tien dagen na verschijning van dit blad met een kort briefje aanmelden bij burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond, onder vermelding van vacaturenummer AZ/1 op de enveloppe. WATERSCHAP DE VEEN- EN GEESTLANDEN SECRETARIAATS MEDEWERKER V/M TAAKOMSCHRIJVING - het notuleren van vergaderingen en het uitwerken van notulen; - het bewaken van agenda's en afspraken; - telefoonbehandeling; - het verzorgen van correspondentie; - overige voorkomende administratieve werkzaamheden. FUNKTIE-OMSCHRIJVING - VWO niveau eventueel aangevuld met een secretaresse opleiding; - goede redaktionele vaardigheden en uitstekende kennis van de Nederlandse taal; - het vermogen om zelfstandig te kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen; - flexibiliteit en improvisatie vermogen; - leeftijd 30-40 jaar. Salariëring en rechtspositie Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salari9 maximaal 4.144,- (BBRA 1984 schaal 7/8) bruto per maand. De voor het overheidspersoneel gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van overeenkomstige toepassing. Het waterscf Ziektekostenregeling l) Informatie en sollicitatie Nadere inlichtingen (telefoon 071-410511) over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de secretaris, de heer D. de Blaeij. Belangstellenden worden verzocht hun eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan het dagelijks bestuur van het waterschap De Veen- en Geestlanden, Postbus 160, 2350 AD Leiderdorp. Langeveld Centrum voor psychiatrie De divisie Verblijfspsychiatrie heeft tot taak het bieden van langdurige behandeling en woonvoorziening. De divisie bestaat uit de afdelingen Anna A/B, Bernardette A/B, De Boekhorst C en D. Paulus A, Theresia B en In Via, Eglantier. Op de afdeling Bernardette A/B ontstaat per 1 januari 1992 een vakature Op deze afdeling worden twee groepen patiënten begeleid. In de ene groep ligt het aksent op woonrevalidatle, waarbij 24-uurs zorg geboden wordt. Met behulp van zogenaamde thema's wordt begeleiding bij de A D.L. geboden en ondersteuning gegeven in het (opnieuw) verwerven van sociale vaardigheden, woonrevalidatie en wordt vermindering van de begeleiding nagestreefd. In de andere groep ligt het aksent meer op het streven naar resocialisatie. Patiënten worden ondersteund bij en gestimuleerd tot liet aangaan van kontakten in de leefgroep en daarbuiten en begeleid in het verminderen van daarbij gekonstateerde tekorten. De afdeling start n geleidelijke invoering van een meer gestruktureerde - Het afdelingshoofd vervangen bij diens afwezigheid; - het verrichten van koordinerende en leidinggevende taken in goede samenwerking met het afdelingshoofd en de overige t> - het verrichten van uitvoerende werkzaamheden ten aa behandeling, begeleiding en zorgverlening. Niveau-aanduiding - Het diploma verpleegkundige B of HBO-V, - ruime ervaring in de psychiatrie; - goede kommunikatieve vaardigheden; - de bereidheid om. rekening houdend met de afdeling, zowel de ontwikkeling als uitvoering van het divisiebeleid binnen de afdeling t< bevorderen; een aktief aandeel bij de invoering van individuele begeleidings- en behandelplannen volgens het model van geïntegreerd verplegen. De arbeidsi Het salaris Cezoi per m maarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswe; t vastgesteld volgens de Funktiewaardering g (FWG) in funktiegroep 45 (maximaal f 4.091,- bru :n full-time dienstverband). lnfori Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Vera Kobus, afdelingshoofd, telefoon 02523-79524, óf Niek Stet, manager beheer van de divisie, telefoon 02523-79746. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan de dienst Personeelszaken en Organisatie, met vermelding van kodeletters GC. Langeveld, Centrum voor psychiatrie, Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Langevfcld, de voerCtttliüg vaa Sancta Maria en een deel van 8a vo, bescbikt over 761 plaatsen la xns dMtt&n Kust- en Hoöenstrek, Verbüjfs- psychiatrï*. Beschot wonen. Ouderenzorg bat OUP, Centrum voor Klinische 1"'v.' - v ztfa vfesögingea in NoorOwiik, Noordwilkeirhoot, Saestnlieit» e» Alpiten a/d «jfja. HAIRCORNER SO WHAT Doezastraat 11Leiden vraagt: LEERUNG KAPSTERS Heb je zin om ons team aan te vullen Bel dan 071-146I6Z Kerkstraat 54 2223 AK Katwijk Wij zijn een snel groeiende organisatie gericht op zowel grote, middelgrote als kleine ondernemingen. Onze dienstverlening richt zich met name op advisering en begeleiding op administratieffiscaal en bedrijfseconomisch gebied, alsmede op administratievoering, samenstellen en controle van jaarrekeningen en begeleiding van automatiseringsprojecten. Door de gestadige groei van onze opdrachten hebben wij momenteel op de afdeling accountancy plaats voor een De aan te stellen funktionaris verricht onder direkte verantwoordelijkheid van de direktie o.a. de volgende werkzaamheden: - zelfstandig opstellen van jaarrekeningen - samenstellen van aangiften inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting - verrichten van controlewerkzaamheden Gezien het niveau van de funktie dienen kandidaten minimaal aan de volgende eisen te voldoen: - diploma SPD I/studerend voor SPD II - zeer goede kontaktuele eigenschappen - ruime ervaring in genoemde werkzaamheden - gedegen fiscale kennis - bereid zijn door middel van studie kennis te verbreden De juiste persoon kan rekenen op een prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan De Haas de Vreugd Accountancy, t.a.v. de heer A. de Haas. ministerie van verkeer en waterstaat U/A RIJKSLUCHTVAARTDIENST p DIRECTIE LUCHTVERKEERSBEVEILIGING De Directie Luchtverkeersbeveiliging (LVB) van de Rijksluchtvaartdienst is belast met de Luchtverkeers- dienstverlening op en nabij de internationale luchthavens Schiphol, Rotterdam, Eelde en Maastricht. Zij ver zorgt de luchtverkeersleiding en geeft adviezen en inlichtingen die van essentieel belang zijn voor een veilige regelmatige en doelmatige vluchtuitvoering boven Nederland. Tevens verzorgt zij de telecommunicatie met luchtvaar tuigen en andere instanties op luchtvaarttereinen. Teneinde deze taak naar behoren te kunnen uitvoeren is zij ook ver antwoordelijk voor onder andere het verwerven, installeren en instandhouden van technische installaties en systemen ten behoeve van de luchtverkeersbeveiliging. De Directie Luchtverkeersbeveiliging heeft omstreeks 750 medewerkers in dienst. In de loop van 1992 zal de organisa tie verzelfstandigen in de vorm van een zelfstandig bestuursorgaan (ZBO). Daarmee wordt de externe voorlichting een eigen verantwoordelijkheid van de LVB-organisatie. Mede in verband met het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij een Uw taken: Onder directe verantwoordelijkheid van de directiesecretaris ontwikkelt en formuleert u een strategie met betrekking tot de externe communicatie. In dit perspectief bewaakt u het imago van de LVB-organisatie en adviseert u de directie inzake alle (externe) voorlichtingsaangelegenheden. U coördineert en geeft uitvoering aan het extern communicatiebeleid en coördineert alle representatieve aangelegen heden. In dit kader begeleidt u leden van het management bij extern optreden, bereidt u interviews voor en geeft u voorlichting op vakinhoudelijk gebied aan media, externe organisaties en omgeving (politiek gevoelige onderwerpen zullen veelal door de directiesecretaris zelf worden behandeld). U schrijft artikelen, brochures en persberichten, onderhoudt contacten met externe relaties en volgt de ontwikkelin gen van de luchtvaart in zijn algemeenheid en de luchtverkeersbeveiliging in het bijzonder Waar nodig treedt u op als plaatsvervanger van de directiesecretaris inzake voorlichtingsactiviteiten Wat wij vragen: U heeft een gerichte opleiding gevolgd op minimaal HBO-niveau en een brede relevante (vakinhoudelijke en journal's- tieke) ervaring. U beschikt over uitstekende (aantoonbare) redactionele vaardigheden en u heeft een sterk ontwikkeld gevoel voor sociale- en maatschappelijke verhoudingen. Uitgebreide kennis van en ervaring met moderne voorlichtings- en com- municatietechnieken. Affiniteit met de luchtverkeersbeveiliging strekt tot aanbeveling U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed werken.en beschikt over een uitstekende beheersing van de Neder landse en Engelse taal in woord en geschrift. Uw leeftijd is minimaal 35 jaar. Salaris: Max. f 6.592,- bruto per maand excl. 8% vakantietoeslag, afhankelijk v tijdelijke toelage van 13.5% op uw salaris. Standplaats: Haarlemmermeer, Schiphol-Centrum Bijzonderheden: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure t informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Bootsma. directiesecretaris, telefoon 020-6022445 Uw sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen en met vermelding met het vacaturenummer - richten aan Directie Luchtverkeersbeveiliging. Hoofd afdeling Personeelszaken. Postbus 7601. 1118 ZJ Schiphol-Centrum Het ministerie van Verkeer en Waterstaat wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen en leden van etnische minderheden. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten zij de voorkeur leeftijd, opleiding en ervaring Alsmede e Hooge Burch, gelegen in het Croene Hart van de Randstad, is een modern opgezette, christelijke woongemeenschap voor ruim 600 verstandelijk gehandicap ten, van alle leeftijden. We streven naar een zo groot mogelijke zelfredzaamheid van de bewoners. Leren, werken en ont spannen behoren ook voor hen tot de dagelijkse bezigheden. De begeleiding van al die activiteiten geschiedt door een team van specialisten, waarbij een belangrijke taak is weggelegd voor de verpleegkundige. Ben je 23 ]aar of ouder en op roek naar een beroep waarin je veel met mensen kunt omgaan"7 Dan is de VERKORTE OPLEIDING Z-VERPLEECKUNDIGE (eventueel in deeltijd) iets voor jou. Deze opleiding start op 27 april 1992. maar zolang hoef je niet te wachten. Je kunt nu al beginnen met werken en zodoende de nodige ervaring opdoen. De verkorte Z-opleiding is speciaal bedoeld voor mensen zoals jij. Mensen die weten wat er in de wereld te koop is en die precies weten wat ze willen. In 2 jaar en 10 maanden leiden we je op tot volwaardig Z-verpleegkundige Het is ook mogelijk de opleiding in deeltijd te volgen (bijvoorbeeld 4 dagen per week). Ideaal voor herintreders! Studeren, werken, ontspannen Vergis je niet, de opleiding en het werk zijn-soms zwaar, vandaar dat je bij Hooge Burch volop gelegenheid krijgt om je te ontspannen. Toevallig eens geen zin in stude ren? Dan ga je toch lekker winkelen in Alphen aan den Rijn, Gouda of Leiden. Trouwens, ook Amsterdam. Rotterdam en Den Haag liggen om de hoek. En voor sport- en natuurliefhebbers biedt de omgeving ook volop mogelijkheden. Meteen verdienen De verkorte opleiding Z-verpleegkunde is een inservice- opleiding. Dat betekent dat je meteen al verdient. Neem maar van ons aan. studeren en werken tegelijk is zo gek nog niet! Bovendien garanderen we je na afloop van je studie een vaste baan Kom eens kennismaken Heb jij een keuze gemaakt wat betreft je toekomst? Ben je 23 jaar of ouder9 Kom dan eens praten bij Hooge Burch. Ervaring in de zwakzinnigenzorg en of een gerichte vooropleiding is meegenomen, maar niet nood zakelijk. Tijdens een gesprek vertellen, we je er graag alles over. Stuur snel de bon in, of neem nu meteen even contact op met Marian Oppelaar, 01/26-1920^ Zij maakt dan zo spoedig mogelijk een afspraak Graag tot ziens! Ja. de teamgeest en het werk bij Hooge Burch lijken mij wel wat. Ik wil graag dat u mij meer informatie stuurt over de verkorte Z-opleiding Naam;M V Adres Postcode Woonplaats Telefoon Leeftijd Opleiding/ervaring L Stuur deze bon naar Hooge Burch, Postbus 202 7 2470 AA Zwammerdam t a v Marian Opperlaar Z-verpleegkundige bij Hooge Burch. Oprecht mensenwerk. H O O C E U IB U R C H

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 38