ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN kokm/v verpleegkundigen m/v personenchauffeur m,v van der greft MEDEWERKER SALARISADMINISTRATIE M/V COMMERCIEEL MEDEWERKER M/V CHRIST vraagt Hoteidienst - sector voeding Voorde keuken van een specifieke afdeling van het AZL hebben wij een vacature van vac.nr. 91.R.49.48.LD Taakomschrijving: - binnen een team van ongeveer 7 perso nen, zelfstandig bereiden van patiënt maaltijden, o.a. balans- en bacteriearme voeding; regelmatig contact onderhouden met de patiënten met betrekking tot voeding; inzetbaarheid in overige keukens AZL. unctie-eisen: diploma Instellingskok, eventueel aan gevuld met diploma Dieetkok; vakbekwaamheid en accuratesse; deelname aan weekenddiensten volgens dienstrooster. Salarisindicatie: max. f 2923 bruto per maand, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk amb telijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M.J. Pasma, hoofd keukens (071 - 26 27 10) op werk dagen tussen 13.00 en 16.00 uur. Divisie III - Verpleging De verpleegkundige organisatie binnen het AZL is opgebouwd uit een drietal divi sies. Divisie III bestaat uit de afdelingen Oogheelkunde, Huidziekten, Neurologie, Neuro-Chirurgie, Kinderneurologie, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Verloskunde, Gynaecologie en Kindergeneeskunde. De divisie wil, gedurende de periode januari tot en met juni 1992, graag aanstellen (in tijdelijke dienst) vac.nr. 91.M.44.48.LD dient minimaal 2 maanden gesloten beschikbaar te zijn voor 4 of 5 dagen per week, alle diensten. U kunt bij uw sollicitatie uw voorkeur aangeven voor het aantal dagen, de periode en de afde lingen). Functie-eis: - diploma ziekenverpleging A of HBO-V. U wordt aangesteld in de functie van ver pleegkundig teamlid; salaris volgens Rijksregeling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. M.H.M.M. Hooymans, personeelsconsulent (071 - 26 31 43 26 25 35). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden AGF Siere B.V. Rooseveltstraat 27, 2321 BL Leiden. Tel.: 071-769211. Fax: 071-316188. Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij een ervaren VERKOPER M/V Zijn taak zal o.a. bestaan uit: - het helpen van onze klanten - het controleren van inkomende en uit gaande goederen - een gedeeltelijke inkoop van goederen in samenspraak met de daarvoor ver antwoordelijke collega - overige magazijnwerkzaamheden Indien u geïnteresseerd bent kunt u bellen of een brief sturen t.a.v. de heer J.J. v.d. Pol. LIJESEN PARTNERS Projektmanagement Lijescn Partners is een klein management- en organisatieburca In verband met de groei van onze werkzaamheden zoeken wij cc SECRETARIAATS MEDEWERKSTER r per week r 20 t c.d. Voorlopig betreft het een functie voor 20 uur, te vervullen ii de middaguren. Eventueel bestaat later de mogelijkheid door te groeien naar 32 of 40 uur. Ben jij een representatieve jonge vrouw tussen de 18 cn 20 jaar? /erkperiode zelfstandig te werken? LIJESEN PARTNERS Specialist in verkoop en verhuur van hoogwerksystemen: Hoogwerkers Steigers Liften Ladders Hangbruginstallaties Hijslieren Bobcats Stoomcleaners enz. o het HWS-verhuurprogramma SERVICE/ONDERHOUDSMONTEUR voor onze 36 Hoogwerkers. Het werk vindt niet alleen plaats in onze bedri maar ook op lokatie. Leeftijd: 25-45 jaar, diploma's geen vereiste. Geïnteresseerd? Bel snel naar: HWS-Verhuur, Hen Kooloos (071) 320123 Raad vanStatc De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is in de eerste plaats adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake de wetgeving. Het College heeft een Afdeling voor de geschillen van bestuur voorde behandeling van de zgn. Kroougcschillcn De Raad kent voorts eén Afdeling rechtspraak die in hoogste instantie uitspraak doet inzake overheids beschikkingen (AR OB-beroepcn Bij de Raad van State kijn momenteel circa 650 personeelsleden werkzaam verdeeld over een aantal juridische, administratieve, documentatie- en huishoudelijke afdelingen. De Raad van State te 's-Gravenhage vraagt 1 behoeve van Algemene Zaken, Dienst Vervoer, e Taak: - het uitvoeren van lokaal en interlokaal vervoer van personen; - het bezorgen van dossiers, materialen en spoed- en poststukken; - het verzorgen van het dagelijks onderhoud van de dienstauto; - het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Vereisten: - opleiding op MAVO-niveau; - ervaring met het rijden van bewindslieden; - zeer goede contactuele vaardigheden; - accurate werkinstelling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring maximum 2.923,— bruto per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd, (schaal 4 van het BBRA 1984), exclusief 8% vakantietoeslag. N.B. In deze functie is het dragen van dienstkleding voorgeschreven. Deze advertentie wordt tegelijkertijd intern gepubliceerd. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na verschijning van dit blad worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage, Van der Greft consumenten Elektronica Services heeft plaats voor: MAGAZIJN MEDEWERKER M/V Zijn/haar taak zal bestaan uit het invoeren van reparatie goederen en onderdelen in ons computer systeem. Gevraagd wordt: Grote inzet en enthousiasme Ervaring in omgang met PC's Geboden wordt: Een groeiend bedrijf met toekomstmogelijkheden Een goed salaris Uw sollicitatie richten aan: consumenten elektronica services fruitweg 60 leiden tel. 071-323434 Vragen naar de heer R.J. de Wit W9 Van Wezel Accountants 0p ons kantoor worden^lle voorkomende administratieve- en belastingadvieswerkzaamheden verricht voor ondernemingen in het midden- en kleinbedrijf. In onze multi-disciplinaire opbouw van registeraccountant, accountant-administratieconsulenten, en federatie belastingadviseur zijn ca. 50 medewerkers werkzaam. Voor onze cliënten verzorgen wij een volledige salarisadministratie. Naast de daartoe benodigde standaardwerkzaamheden bieden wij cliënten o.a.: - bruto/netto- en netto/brutoberekeningen - berekeningen vakantiegeld - bijhouden rechtenbeheersysteem (R.B.S.) - proforma loonberekeningen - loonkostprijsberekeningen - advisering in beloningsproblematiek Ter ondersteuning van deze dienstverlening aan onze cliënten zoeken wij op korte termijn een De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd en omvatten in aanvang voor een groot deel de verzorging van de salarisadministratie voor kleine en middelgrote ondernemingen. Uiteraard wordt het accountantsvak niet vergeten en zullen ook administratieve werkzaamheden tot het takenpakket behoren. Voortgaande studie is een vereiste. Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste kandidaat, leeftijd tot ca. 22 jaar met een afgeronde HAVO/MEAO-opleiding. Wij bieden een prettige werkkring met goede doorgroeimogelijkheden en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder vergoeding voor studiekosten. Uw sollicitatie zien wij gaarne tegemoet op onderstaand adres t.a.v. dhr. J. van Wezel (A.A.). Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch bereiken onder nummer 01718- 22100(tst. 54, dhr. A. P. Sieval). Van Wezel Accountants BV, Accountants Administratie-consulenten federatie belastingadviseurs Oegstgeeslerweg 199'Postbus 2802230 AG Rijnsburg'Telefoon 01718-22100'Telefax 01718-29191 Waterschap Groot-Haarlemmermeer Het waterschap Groot-Haarlemmermeer verricht zijn taken op het gebied van de waterkering, de waterbeheersing en de wegen in het dynamische gebied gelegen in de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden. In het gebied bevindt zich onder meer de luchthaven Schiphol. en jonge en energieke Bij de afdeling Algemene en inteme zaken is p) administratief medewerker m/v Tot het takenpakket van de afdeling behoren onder andere: bestuursadvisering, eigendomsadministratie, voorlichting, verkiezingen, post registratie en archiefverzorging. De aan te trekken medewerk(s)ter zal hoofdzakelijk worden belast met de verzorging van het archief, terwijl ook andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden verricht zullen moeten worden. - diploma HAVO/MEAO - diploma S.O.D.-l - bezit van of studie voor B.A./B.O.L. - ervaring in soortgelijke werkzaamheden - goede kontaktuele en redaktionele vaardigheden - flexibel en zelfstandig kunnen werken - affiniteit met a Het aan deze functie verbonden salaris bedraagt maximaal f 3.509,bruto per maand bij een 38-urige werkweek, (maximum schaal 6), terwijl verdere doorgroei mogelijk is. Het aanvangssalaris zal. afhankelijk van opleiding en ervaring in onderling overleg worden vastgesteld. De rechtstoestandregeling waterschapspersoneel is van toepassing, terwijl het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Nadere.informatie over de funktie kan telefonisch worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling, de heer E.D. Tiemens. telefoon 02503-16544. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Bloemen- en Plantenverpakkingen Van der Guglen Rrjnsburg B V 2230 AA Rijnsburg Van der Gugten Rijnsburg B.V. is een bedrijf wat zich toelegt op de verkoop van bloemen en planten verpakkingsmaterialen Wegens uitbreiding van ons verkoop team zoeken wij een - opleiding op middelbaar niveau. - Leeftijd 25 - 30 jaar. - Goede kontaktuele vaardigheden. - Enige spreekvaardigheid in de Engelse, Franse en Duitse taal. - In het bezit van rijbewijs B. Geboden wordt een goed salaris, afgestemd op de kennis en ervaring van de kandidaat en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Van der Gügten Rijnsburg B.V., Postbus 12, 2230 AA Rijnsburg. 't.a.v. de directie. CHRIST HOLLAND B.V. houdt zich dagelijks bezig mei de kwaliteit van water en lucht. Daartoe ontwerpt en ontwikkelt het bedrijf complete indus triële waterbehandelingssystemen en stankverwijderingsinstallaties voor af- vallucht. Het bedrijf lelt ca. 65 mede werkers, is gevestigd in Zoeterwoude en maakt onderdeel uit van een in ternationale groep ondernemingen met de hoofdzetel in Zwitserland. WATER-LUCHT Om de dagelijkse, .sóms hectische werkzaamheden op het secretariaat tb. goede banen te leiden, hebben wi| dringend behoefte aan uitbreiding van Wij zoeken op korte termijn een secretariaats- medewerkjstjer De functie Je zult belast zijn met het bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen van bezoekers, het uitvoeren van type- en andere secretariaatswerkzaamheden, zoals archiveren en behandeling van inkomende en uitgaande post Wij vragen In ieder geval ervaring met Word Perfect 5.0/5.1 Dat je als visitekaartje van ons bedri|f representatief moet zijn, spreekt voor zich. Je weet onze bezoekers gastvri| te ontvangen en beheerst de Engelse en Duitse taal. Kennis van de Franse taal is meegenomen. Heb je een opleiding op Mavo/Leao-niveau en ben je ca. 20 jaar? Zend dan een bondige sollicitatiebrief naar CHRIST HOLLAND B.V,, t.a.v. de heer W van Dam, Energieweg 5, 2382 NA Zoeter woude. Je kunt ook meteen telefonisch contact opnemen met hem; telefoon (071) 89 92 18 Proeven we bij jou het enthousiasme en heb je een opgeruimd humeur dan ben jij degene die we zoeken Wat-ons betreft kun je al per 1 januari as 'n dienst treden.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 28