3 3 3 3 9 3 3 3 gS Afdelingshoofd 9 RECEPTIONISTE Stichting" "Nog in te vullen hij tie van BergÉ Stichting Paviljoens-activiteitenbegeleid(st)er LubaUitzend Buro 'Nog in te vulk hij k van kn Borgfi WfAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I K inrichting voof verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Belangstellenden (m/v) wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de dienst Personeel Organisatie. Uw gegevens worden conform de sollicitatiecode behandeld. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzor ging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast Binnen de Dienst-Activering Bewoners vragen wij een enthousiaste (voor 36 uur per week) De paviljoens-activiteitenbegeleiding (P.A.B.) is een groep medewerkers die vanuit het Activiteitencentrum (de Triangel) activiteiten voorbereidt en uitvoert. Het gaat hierbij voornamelijk om bewoners van laag niveau uit de verpleeg- en verzorgende paviljoenen, die niet of nauwelijks aan centrale activiteiten kunnen deelnemen. De taakinhoud is: het voorbereiden en uitvoeren van dagactiviteiten voor bewoners binnen het paviljoen of daarbuiten het begeleiden, stimuleren en ondersteunen van groeps leiding bij het opstellen en uitvoeren van activiteiten zorgen voor materiaal om de activiteiten te kunnen (laten) uitvoeren. Tevens moet de P.A.B.-er creatief zijn in het omgaan met bewoners van verschillende niveau's en het vermogen hebben om de groepsleiding enthousiast te maken om activiteiten met bewoners te doen. Flexibiliteit wordt verlangd om op één dag met meerdere (verschillende) paviljoensteams samen te werken. De functie-eisen zijn: een M.B.O.-A.B./H.B.O.-J/Mikojel of gelijkwaardige opleiding ervaring in de zwakzinnigenzorg, bij voorkeur met de genoemde groep bewoners in staat zijn om zelfstandig en in teamverband te werken het kunnen bespelen van een muziekinstrument is een pré. Het salaris bedraagt maximaal f 3.725,- bruto per maand bij een tuil-time dienstver band (F.W.G.-schaal 40). De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien het karakter van onze instelling wordt een respect voor de christelijke identiteit verwacht. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer R. van Lopik, hoold Dienst Activering Bewoners (toestel 243) of mevrouw F. v.d. Poel, afdelingshoofd PaviIjoensactiviteitenbege- leiding (toestel 389 tussen 08.30 - 09.00 uur). -ffippps». Van alles te weten komen over gedrag dat door de buitenwereld vaak als 'gek' bestempeld wordt. Tot nu toe kon dé vooropleiding tot B-verpleegkundige alleen overdag gevolgd worden. Hebt u interesse in het beroep van B-verpleegkundige, maar kunt u zich het niet veroorloven overdag te gaan leren? Dan is er nu een unieke mogelijkheid om deze vooropleiding 's avonds te volgenEén jaar lang volgt u twee avonden per week en een aantal zaterdagen lessen en maakt u kennis met de praktijk. Na dit jaar vervolgt u de opleiding met een combinatie van leren en werken. Ofte wel, een kosteloze opleiding tot B-verpleegkundige zonder alle schepen achter u te verbranden! Lijkt u dit niet zo'n gek idee? Vul dan snel de bon in. Dan kunt u ook nog meedoen met de kennismakingslessen voordat u met de avond-vooropleiding begint. Ja, dit lijkt mij geen gek idee. Ik wil graag - geheel vrijblijvend - meedoen met de kennismakingslessen die op maandagavond 9 december (les), woensdag 11 december (les) en zaterdag 14 december (praktijkdag) plaatsvinden. Ik ben geïnteresseerd in de avond-vooropleiding. Stuurt u mij snel uw informatie-brochure. Naam: Straat: Postcode en woonplaats: Telefoon: .(overdag) _('s avonds) doorhalen wat niet van toepassing is Stuur de bon ingevuld op naar: Synopsis, Antwoordnummer 1207, 2200 VD NOORDWIJKERHOUT (postzegel plakken is niet nodig) Boekhouder m/v Vooreen bedrijf in het centrum van Leiden zijn wij op zoek naar een Boekhouder met werkervaring. Heb jij je diploma PD en ben je bekend met het computersysteem MEI? Bel ons dan voor meer informatie. Enquêteurs m/v Voor 21 november a.s. zijn wij op zoek naar enqueteurs die vroeg uit de veren willen. Reageer snel! LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Verpleegkundige m/v Voor een groot ziekenhuis in Leiden zoeken wij een Verpleegkundige met de aantekeningen IC/CCU voor de afdeling Hartbewaking voor 24 uur per week, tot het einde van het jaar. Huishoudhulp m/v Voor een gezin met 3 kinderen in Lisse zijn wij op zoek naar een huishoudelijke hulp voor 10 uur per week. Vind je het leuk om met kinderen om te gaan, reageer dan snel. De werktijden zijn in overleg. De functie duurt tot eind december. Produktie- medewerkers m/v Wij zoeken voor lange tijd produktie- medewerkers voor een fabriek in de om geving van Leiden. Heb jij zin om er tegen aan te gaan dan is dit de baan voor jou! Serveersters/kelners m/v Wij hebben vaak werk voor kelners, serveersters, koks en cateringmede- werk(st)ers. Ben jij dagjes, weekenden, avonden korte of lange tijd beschikbaar dan zijn wij het uitzendbureau waar jij wat aan hebt! Luba Leiden, K. Rapenburg 10,2311 GC, tel. 071-140341 tel. 071-120043 (horeca) Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Lisse, Kanaalstraat 125, 2161 JD, tel. 02521-17850 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer. Alphen aan den Rijn. Capeile a/d IJssel, Den Haag. Hoofddorp. Katwijk. Leiden. Leider dorp. Leidschendam. Usse. Noordwijk. Rotterdam. Rijnsburg. Spijker,isse. Voorschoten, Woerden. serviceflat "DE STATENHOF" te Leiden vraagt per 1 februari 1992 voor 3 dagen per week een ffenf/s/e.' goede contactuele eigenschappen administratieve ervaring Van de sollicitant wordt verwacht de werkzaamheden samen met de collega part-time receptioniste te verrichten. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 uur-16.30 uur in onderling overleg te regelen. Salaris nader overeen te komen. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan dhr. A. J. Hoste. Serviceflat "De Statenhof', Bachstraat 590, 2324 HD Leiden. La ngeveld De Ekonomische- en Administratieve Dienst (EAD) van ons Centn funktioneert in hoofdzaak ter ondersteuning van het management op traal en decentraal niveau ten aanzien van financieel bedrijfskundige Informatie- en automatisertngsaspekten. De Ekonomische- en Admlnistr financieel bedrijfskundige funl zo spoedig mogelijk een medewerker m/v In full time dienstverband. Taakinhoud De medewerker word - het. onder toezicht v tiseerde salartsadmir - het voorbereiden en verwerken van de mutaties van de pers administratie. - het voorbereiden en verwerken van de onregelmatigheidsto de module tijdregistratie voor een aantal afdelingen. - ervaring met PC's is gewenst, doch niet vereist. - cijfermatig inzicht en akkuratesse. - gezien de samenstelling van het team een leeftijd tot maximaal is De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuis' Het salaris wordt vastgesteld volgens de Funktlewaardering Cezi heldszorg (FWG) in funktlegroep 35 (minimaal f 2 449. en maxir f 3.462,-). Salarl' Uw schriftelijke schijnen van de: Organisatie, mei Langeveld. Cent Telefoon 02523 79579. richten aan de die Postbus 5000. 2200 KA Noord Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Belangstellenden (m/v) wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de dienst Personeel S Organisatie. Uw gegevens worden conform de sollicitatiecode behandeld. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzor ging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast Recent is de Woondienst gesplitst in drie wi|ken, elk beslaand uit 4 ot 5 afdelingen Eén van deze afdelingen bestaat uit 10 leefgroepen van 81 bewoners, die door on geveer 52 medewerkers begeleid worden. Het betreft bewoners met een lichte tot matig verstandelijke handicap en in een aantal gevallen gedrags- en psychiatrische problematiek. De afdeling kent een aantal plaatsen voor opnames van tijdeli|ke aard: observatie, crisisopvang e.d. Voor deze afdeling zoeken wij een Het afdelingshoofd werkt onder de directe verantwoordelijkheid van de wi|kmanager. Het afdelingshoofd draagt zorg voor het doelmatig functioneren van de afdeling in organisatorische, personele, financiële en materiële zin. Hij/zi| geett direct leiding aan 8 groepshootden van de afdeling en is voorzitter van het multidisciplinaire leam, dat verder bestaat uil een stah/erpieegkundige, agoog, arts en maatschappelijk werkende. Van de kandidaten verwachten wij: ervaring ineen leidinggevende functie administratieve vaardigheden ken nis van budgetteringssystemen organisatorische kwaliteiten het leveren van een bijdrage aan organisatie-ontwikkeling ontwikkeling en uitvoering personeels beleid van de eigen afdeling sociale vaardigheden bereidheid tol (eventuele) bijscholing H.B.O.-niveau aangevuld met een Management-opleiding. Het salaris voor deze functie bedraagt, afhankelijk van leefti|d en ervaring, maximaal f 5.950,- bruto per maand. De ca.o. voor hel Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid lot kinderopvang. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Gezien het karakter van onze instelling wordt een respect voor de christelijke identiteit verwacht. Nadere inlichtingen zgn te verkrijgen bij de heer K. Vegter, Wi|kmanager at. (toestel 445).

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 21