De Grenswisselkantoren MacDonakTs Restaurant Haarlemmerstraat Prenatal Tom Brinks Voet Licht Dream Studio P. Labrujere Piece of Cake Pédé Leather Fashion Boonekamp's Bonbonnerie Starterswinkel |amin Winkelbedrijf B.V. Perry Sport Azami Optiek De Drie Eenen Original Levi's Store H. Janse Leiden Van Kampenhout Cosmo Hairstyling Ivo van Haren Steps Reflection De Lampenkoning Kreymborg Blokker Provesta Bakker Bart Dejong Lederwaren M&SMode Oudshoorn Leiden Demmenie Leiden Foot Locker Penseel Herenkleding Neuteboom Kaas Delica K. Timmerman Th. H. Dickhoff Aktie Sport Elektrorama KasUter Verlichting Croissanterie Christian Holland International Men Special Halfords Tijsterman Rijnsburg G. J. ter Haar Hap Snap Firma de Koning De Anjelier Kledingmagazijn Leiropa Swaak Bruingoed Firma van Zijp AMRO Bank Reisburo Leiden Pelikaan Verf en Wand Gejo Kousenhuis Iris Optiek Wout Bergers Sport Schocon Damesconfecrie- Blue Moon jencikova Bril 58 Gé Hofenk Primafoon C A Nederland Parfumerie Maasdam T Kruidvat Dixons Mattheus Brinks Van Dalen Schoenen Hema The Box Fashion Prijsbreker Van Vorst De Marskramer Skala Leather Fashion De Nachtwacht in Leiden Dankzij het samenwerkingsverband van binnenstadsondememers 'Leiden Leeft' kunt u vanaf 2 december a.s. uw bezoek aan het winkelhart van Leiden kombineren met het bewonderen van de Nachtwacht! De winkeliers van 'Leiden Leeft' zijn er namelijk in geslaagd, in het kader van het in december beginnende Rembrandtjaar, het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt naar de schilderachtige binnenstad van Leiden te halen. Niet de verkleinde Nachtwacht die in het Amsterdamse Rijksmuseum hangt, maar de op het oorspronkelijke formaat nageschilderde versie van de Dalfsenaar Jan van der Horst. Deze meest volmaakte naschildering van Rembrandts meesterwerk zal zijn te bewonderen in het Rijksmuseum van Oudheden aan het Rapenburg. Een unieke gelegenheid dus om dit wereldberoemde doek met eigen ogen te aanschouwen. De toegang is grads en door mee te doen aan de prijsvraag die door de winkeliers wordt georganiseerd maakt u kans op een mooie prijs. DE NACHTWACHT IN LEIDEN 2 december 1991 -1 maart 1992 Taffeh-zaal Rijksmuseum van Oudheden Rapenburg 28 in Leiden Openingstijden: di. t/m za.: 10.00-17.00 uur zon- en feestdagen: 12.00-17.00 uur TOEGANG GRATIS REMBRANDT PRIJSVRAAG Maak kans op een van de mooie prijzen, die beschikbaar zijn gesteld door de binnenstadswinkeliers, door deel te nemen aan de Rembrandt Prijsvraag. Het wedstrijdformulier ligt vanaf 2 december voor u klaar in het museum. Xenos Hage Woninginrichters M. F. Verberg Van Brussel Rozemarijn Foto Video Speet Lapoche Slijterij Monique Coster De Raadtgever Optiek Carola Modes T.AM. Bakker Favoriet Textiel Blue and Easy Wisse Sneiderwaard Wout Bergers Sport Kurk 2000 jan Petersen Lunchroom Hendriks Etos Parfumerie Douglas Marion's Sweets Van Dalen Schoenen Nutsspaarbank B.V. Makelaardij Z&R Henny's Rits Leiden Korevaarstraat Oosters Tapijthuis "Koerdistan" Rokerspaleis "Marcella" Kramers Schoenhandel Breestraat Herenmodemagazijn B. Schrier Technisch Bureau Overgaauw Look Optiek Comtesse 't Klokhuis Damesmodemagazijn Vionet Damesmodemagazijn Léon Juweliersbedrijf Feije Brinks Herenmodemagazjjn Alb. Timmerman Peek en Cloppenburg Mexicaans Restaurant Cojico Damesmodemagazijn Moda Lisa Kledingmagazijn Van Ooij City Automatiek Kapsalon Tom Westen Boekhandel De Slegte Bloemenmagazijn Fris en Fleur 't Schippertje Antiek Herbs Health Boekhandel Kooijker Juweliersbedrijf "Sieralex" "Confendex" Kledingmagazijn Van Uffelen De Boekelier Kaas en Wijnhuis Meeuws Bloemenmagazijn Hosman Modemagazijn Hans Vink Rinck Brillen Sportkledingmagazijn Match Riel Mode Fotomagazijn Ruiterman Firma Wolfslag Kapsalon Jean Marie Modemagazijn Warnecke Restaurant Bemsen Boekhandel Walk In Messchers Modehuis Speelgoedmagazijn Jaap Buis Hom Elektra Geervliet Ned. Midd. Bank ABN/Amro AVONDBEZICHTIGING BIJ KAARSLICHT De VW Leiden organiseert in samenwerking met 'Leiden Leeft' een aantal avondbezichtigingen bij kaarslicht, waarbij een uitgebreide toelichting wordt gegeven op het imposante schilderstuk. Nadere informatie en kaarverkoop hiervoor: VW Leiden, Stationsplein 210, 2312 AR Leiden. Telefoon 071-146846.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 26