Feestelijke opening van Rijneke Boulevard Zoeterwoude! CCD IHBÜ Nederlands meest veelzijdige en verrassende Boulevard in Zoeterwoude! Zaterdag 9 november a.s. om 10 uur EWctro-ipeoaalzaak fn de ruimste zin. Deskundig advies. En —beter en goedkoper. 't Is feest aan de Hoge Rijndijk in Zoeterwoude. Want de Boulevard die u al 1 jaar kent wordt officieel geopend en heet dan: Rijneke Boulevard Zoeterwoude. De nieuwe naam voor Nederlands meesl veelzijdige en verrassende Boulevard. Nu in een eigentijds en feeste lijk jasje, dat winkelen nög gezelliger maakt. De deuren van 14 gerenommeerde speciaalzaken staan gastvrij voor u open en nodigen u uit op dit grandioze feest. Kijk maar. zoveel keus en gevarieerd aanbod op het gebied van mode, sport, wonen, en ontspanning ziet u nergens. Enu profiteert natuurlijk van de vele, tijdelijke openings-aanbiedingen met voor iedere koper een gratis Rljneke-cap (zolang de voorraad strekt). 'n Feest is geen feest als daar niet muziek, 'n hapje en 'n drankje bij zijn. Daarom hebben we groots uitgepakt met een 'lopende' Dixielandband en een Boerenkapel. die voor een vrolijke noot zorgen. Is er een ouderwetse Oliebollenkraam. kunt u er hot-dogs krijgen en - als u meer van zoet houdt - een heerlijke suikerspin. Gratis deelname Wervelwind-spel Voor wie z'n behendigheid wil //Zd/A toetsen is er dit spannende spel vol aktie. Leuk met veel aantrekkelijke prijzen. Gratis Rijneke-ballon en kinderen schminken De geinige Rijneke-clown schminkt de aan ieder kind een leuke Rijneke- Uw kind zal er blij mee zijn.Als u dit meest.veelzijdige en verrassende Boulevard in Zoeterwoude niet wilt missen, houdt dan zater- dag 9 november a.s. vrij. Want dat zou wel eens de leukste 'winkeldag' van het jaar kunnen worden. Graag tot ziens! Met topmodellen uit

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 8