Pearle is r sf BRIL GRATIS Nico Scheepmaker OVER ALLES VOOR'N TWEEDE KORTINGSBON TANDENWINKEL openingstijden ma. Urn vrij. 9-17 uur zaterdag 10-12 uur prothese specialist erkend laboratorium lid V.T.L reparaties klaar terwijl u wacht persen van nieuwe platen in uw oude kunstgebit vervaardiging van kunstgebitten tevens 1-dagsbehandeling specialist in mondverzorgingsart. Dl 719-18193/18491 KEMSWUT U KOORDWIIK 8IMNEM bgg (voorspoedgevallen) 817H-HU5 Reflectorlampen voor accentver lichting. Keuze uit type E14 (kleine fitting), in 25 of 40 Watt of type E27 (grote fitting) in 40 of 60 Watt. Rubber gootsteenmat Voor komt beschadiging aan uw gootsteen en beschermt tevens uw breekbare vaatwas. Rond model of in rechthoekvorm, per stuk. Adviesprii^5^^^ Van 17,95 voor Zwarte herenparaplu met royaal scherm. Geheel opvouw baar, dus gemakkelijk mee te nemen. Handruitenwisser voor in de auto. Zorgt mede voor een hel- Wil je niet iedere dag hetzelfde gezicht in de spiegel zien, dan is dit je kans! Stap gewoon even bij Pearle binnen en zoek een mooie bril uit. Niet zo moeilijk, want je vindt er een enorme collectie kwaliteitsmonturen, waaronder de internationale topmerken in vele prijsklassen. Met ons aanbod kun je je zelfs twee brillen veroorloven, zodat je er met de ene heel anders uitziet dan met de andere. OPTICIENS Want wie bij ons een bril koopt, krijgt een tweede bril gratis*, inclusief glazen. Overigens geldt voor beide brillen de unieke snelle service, de onvoorwaardelijke garantie en het professionele advies van de Pearle opticien. Want daar moet je zijn voor de vele gratis extra's, bijvoorbeeld als je gratis en twee maanden lang contactlenzen wilt proberen. Knip snel de bon uit, want we zien je graag bij ons in de winkel. Met deze bon krijg |e bij aankoop van een bril een tweede bril gratis. Ditaanbod isgeldig in iedere Pearle- of Pearle Express winkel, waar je tevens de exacte voorwaarden vindt. If'li'U Alphen a/d Rijn, Van Mandersloostraat 9 (t.o. C&A) Leiden, Haarlemmerstraat 107 (t.o. C&A) Over alles, Nico Scheepmaker (ISBN 90 236 79296) Aktieperiode van 31 oktober t/m 31 december '91_ (aktienr. 971-004). Tegen inlevering van deze bon bij de boekhandel of een van de kantoren van Leidsch/Alphens Dag blad ontvangt u het boek van Nico Scheepmaker, 'Over alles', -gedurende de aktieperiode- voor f 39,90 (normale winkelprijs f 49,90). Leidsch Dagblad Witte Singel 1.2311 Bü Leiden, lel 071-16 14 00 Alphens Dagblad, Julianastraat 19. 2405 CG Alphen aid Rijn, lel. 01720-93961 VERTROUWD en VOORDELIG Êbrabantia Samengesteld en ingeleid door Tim Krabbé NICO SCHEEPMAKER (1930-1990) is de meest produktieve en meest gele zen publicist in de geschiedenis van de Nederlandse letteren. Toen hij op 5 april 1990 aan een hartaanval over leed, liet hij een oeuvre na dat op veer tien miljoen woorden moet worden geschat: een jaar lang een roman per dag- Scheepmaker was vertaler, slavist, criti cus, prozaschrijver, een bekroond dichter, maar in de eerste plaats was hij een geboren columnist. Vooral als Hopper (de Volkskrant, 1969-1975) en in zijn Trijfels (GPD-bladen, 1975- 1990) werd hij door vele Nederlanders gelezen. Hij was gespecialiseerd in sport, televisie, anti-totalitarisme, beel dende kunst, literatuur - maar hij schreef over alles. Hij werd beheerst door een onverza digbare belangstelling voor alles op de wereld en hij heeft die belangstelling vijfendertig jaar lang op meeslepende wijze verwoord. Zijn invloed in Nederland is groot ge weest. Scheepmaker heeft mede het columnisme als literair genre doen ontstaan; hij was een van de eersten die zonder gêne hun liefde voor sport uitten, hij opende het oog voor de Russische dissidenten en hij verhief de observatie van het gewone tot een kunst, i Over alles geeft een beeld' van de won dere wereld zoals die beleefd en ge zien werd door een geestig, gevoelig, virtuoos, mild, soms fel maar altijd bui tengewoon nieuwsgierig man: Nico Scheepmaker. 'Zijn werk zal wel eens kunnen bewij zen dat wie zich strikt en feitelijk aan het heden houdt, geschie denis schrijft.' (Kees Fens) Dressboy. Voor hen die kleding een goed hart toedragen. Want op deze dressboy, van gelakt staal, hangt uw kleding netjes

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 26