Wie'n hekel heeft aan bodempjes, kan nu halve maatregelen treffen. Het Voordeel V\nDe Bijenkorf. Altijd iets bijzonders. Gemeente Voorhout Rijnland Wollen parka met grote kunstbontkraag. In zwart antraciet, rood en groen. 36 t/m 42. Van 299.- Voor 239- I BIJENKORFI Wollen blazercoat. In aubergine, taupe, groen, ecru, zwart en antraciet 36 t/m 46. Vart 399.- Voor 299.- IBUENKORFI M'cr0,ibre Patio met kunst- l^HSHHSU bontvoering. In taupe, aubergine, marine, antraciet en bordeaux. 36 t/m 44. Van 449. Voor 339- IBIJENKORFI Wollen fantel, kort model. I-In 3 modekleuren, o.a. antraciet en taupe. 36 t/m 42. Van 469.- Voor 349- - U ontdekt elke keer een andere Bijenkorf I U hebt 't gezellig in uw eentje of met z'n tweeën. Hoe vaak gebeurt 't dan niet dat u twijfelend met de kurketrekker in uw hand staat. Want u vraagt zich af of u voor een paar glazen wijn wel een hele fles zult opentrekken. Wij hebben deze kwestie serieus opgenomen en zijn al even serieus met monsieur Boisset, één van de grote namen op het gebied van Bourgon- dischë wijnen, om de tafel gaan zitten. Met als resultaat dat wij als enige in staat zijn prachtige wijnen als Beaujo- lais Villages, Cötes du Rhone Villages, Pinot Noir 1989 en Pinot Chardonnay 1990 in 0,5 L flessen aan te bieden. Om met deze mooie wijnen kennis te maken, geven wij u per fles graag f 1,- korting. ORANJEBOOM 77. PüsCiJOd ijfr 8,65 HOOGHOUDT innc Jongt koever 2»,« 19,95 COINTREAU -nn. Likeur Ik,«29,95 BLACKAWHTTE CLÉSDESDUCS -ArrMgrae m 27,95 MELNTK RESERVE Bulgarije V 7,95 Ns„x' I Wanneer u deze wijnen eenmaal ge proefd heeft en u wilt ze ook een wat groter gezelschap presenteren, dan ma ken wij u erop attent dat de Pinot Noir en Chardonnay ook in 0,75 L flessen ver krijgbaar zijn. c. Aanbiedingen/i|n geldig t< RUIMTELIJKE ORDENING De burgemeester van Voorhout maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 24 oktober 1991 heeft besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor: een perceel grond in de Boekhorstpolder, nabij perceel Boekenburglaan 57, kadastraal bekend gemeente Voorhout, sectie A, nummer 495. Het betreffende raadsbesluit met bijbehorende tekening treedt met Ingang van 7 november 1991 in werking en ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken. Voorhout, 6 november 1991 De burgemeester voornoemd, M.E.B. de Goeij-Smulders. Hoogheemraadschap van Bekendmaking Dijkgraaf en hoogheemraden van het Hoogheemraadschap van Rijnland brengen het volgende ter openbare kennis: Het ontwerp van de begroting 1992, met daarin opgenomen de tarieven 1992 voor de Algemene omslag en de Veront reinigingsheffing ligt gedurende veertien dagen, van 7 november tot en met 20 november a.s. (op elke werkdag - behalve op zaterdag - van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur), bij het hoogheemraadschap (Leiden, Breestraat 59) voor een ieder ter inzage. Tegen betaling der legeskosten ad. 25,- 30,-- incl. porto) is een exemplaar van de ontwerp-begroting met aanbiedingsbrief verkrijgbaar. Verzoeken om toezending d.m.v. betaling op postrekening 10499 met vermelding "begroting 1992". Belanghebbenden kunnen gedurende de termijn van terinzageligging bezwaren tegen het ontwerp indienen bij de verenigde vergadering, Breestraat 59, Leiden. De verenigde vergadering zal op woensdag 11 december a.s. in een openbare zitting overgaan tot behandeling van de ontwerp begroting 1992. Leiden, 5 november 1991 Dijkgraaf en hoogheemraden voornoemd, E.H. van Tuyll van Sefooskerkep, dijkgraaf. H.J.G. Bruens, secretaris-rentmeester. Geachte lezers, Ondanks alle zorg en aan dacht die aan advertenties in deze krant wordt besteed gaat er een enkele keer iets fout. Neem in dat geval al omgaand op. Wij zul- ter niet aansprakelijk, als voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties of fouten ontstaan door ondui delijk handschrift. Advertenties in deze krant dienen qua vorm, inhoud en uitvoering aan bepaalde voorwaarden te voldoen. Wij behouden ons daarom het recht voor om advertenties te weigeren, zonder verplicht te z^jn de reden op te geven. den uitsluitend afgegeven op vertoon van de originele kwi tantie met volgnummer. Niet afgehaalde brieven worden na een maand vernietigd. Auteursrecht. Het op eniger lei wijze gebruik maken van advertentiemateriaal, of enig ander werk van uitgeversmij. Leidsch Dagblad b.v. is met toegestaan. Studioproduk- ten, al dan niet in rekening gebracht blijven Leidsch Dagblad B. V. De NSG heeft ook iets tegen blaf-blaf-blaffen. De Nederlandse Stichting Geluidhinder heeft iets tegen lawaai: gratis informatie.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 22