AM ICI open dag/beroepenmarkten C 0MPTESSA ob.v. INTERCEDENTE part-time medewerker. Randstad heeft volop werk CHEF DE BUREAU (M/V) Rijksuniversiteit Leiden Walgemoed is een middelgrote accoun tantsmaatschap met als basisactiviteit de controle van financiële verantwoordin gen. Daarnaast speelt het all-round advieswerk een belangrijke rol. Onze cliënten kunnen zo nodig rekenen op steun van specialisten uit onze orga nisatie. Centraal staan hierbij: flexibili teit, korte communicatielijnen, zowel intern als extern, en een actieve en persoonlijke benadering. Voor onze vestiging in Leiden zoeken wij Gevorderd assistent accountant m/v Als assistent-accountant m/v bij Walgemoed komt u jaarlijks bij tientallen bedrijven over de vloer. Grote, middelgrote, maar ook kleinere organisaties waar u op een veel breder terrein zult worden ingezet dan uitslui tend de reguliere controles. U werkt samen met diverse controlelei ders en in voorkomende gevallen moet u zelf ook leiding kunnen geven aan jongere assistenten. U krijgt ruimschoots de gelegenheid uw capaciteiten te ont wikkelen en uw carrière uit te bouwen. Verder kunt u profiteren van sterk prak tijkgerichte en veelomvattende trainings- en opleidingsfaciliteiten en van uitste kende arbeidsvoorwaarden. Functie-eisen U bent bij voorkeur een NIVRA-student. U werkt inmiddels al weer enige tijd in de accountancy en bent niet ouder dan 30 jaar. Sollicitatie Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de Walgemoed Groep, t.a.v. de heer G.J.H. Smit, hoofd personeelszaken, Postbus 43,1620 AA Hoorn. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer E.F. Polak RA, telefoon 071-177441 WALGEMOED Registeraccountants "Wie zorgt die leeft" Door de landelijke aktie "Wie zorgt die leeft" geïnteresseerd geraakt in een carrière in de gezondheidszorg? Kom dan naar onze open dag/beroepenmarkten! Zaterdag 26 oktober a.s. Diaconessenhuis Houtlaan 55, beiden. Open dag van 10.00 tot 15.00 uur. Stichting Ziekenhuizen Rijnland St. Elisabeth-ziekenhuis Ziekenhuis Riinoord Simon Smitweg 2 Delftzichtweg 2 Leiderdorp Alphen aan den Rijn Beroepenmarkt Beroepenmarkt van 11.00 tot 15.00 uur van 11.00 tot 14.00 uur Wat kunt u deze dag van ons vernachten? informatie over diverse beroepen in de gezondheids zorg opleidingen vakatures vrijwilligerswerk; demonstraties; rondleidingen. Alvast van harte welkom! Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden stichting ziekenhuizen Rijnland uitzendorganisatie b.v. COMPTESSA is een snel groeiende uitzendorganisatie gespeciali seerd in het werven en selecteren van secretarieel en administratief personeel. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij voor onze vestiging in Hoofddorp op zoek naar een kandidate voor de functie van De intercedente werkt nauw samen met de vestigingsmanager. U onderhoudt zelfstandig (telefonisch) contact met klanten en kandi daten. U werft, selecteert, test en plaatst de uitzendkrachten bij de opdrachtgevers. U bent ook betrokken bij de ontwikkeling en uit voering van actieplannen. Daarnaast verricht u ondersteunende ad ministratieve werkzaamheden. FUNCTIE-EISEN: HAVO/VWO opleiding secretaresse-opleiding leeftijd ca. 25 jaar commerciële en dienstverlenende instelling u bent stressbestendig V®» BIEDEN: ~-_Een afwisselende functie met een hoge mate van zelfstandigheid *>Een uitstekend salaris *Jg3oede secundaire arbeidsvoorwaarden INLICHTINGEN: \85pr nadere informatie kunt u contact opnemen met Mevrouw M Dijk, telefoon 02503-38034. $$iriftelijke sollicitaties kunt u, vergezeld van curriculum vitae en een pasfoto binnen twee weken na verschijning van deze adverten tie richten aan Comptessa Uitzendorganisatie B.V., Jupiterstraat 186. 2132 HH HOOFDDORP. Internaat "DE SANTHORST" te Wassenaar zoekt een "De Santhorst" is een internaat voor 23 middelbare scholieren, waarvan de ou ders in het buitenland wonen en werken. Wij zoeken iemand die: Goed met tieners om kan gaan. Maandag t/m vrijdag van 15.30 u tot 17.30 u de studie (MAVO, HAVO, VWO) kan begeleiden. Bereid is om af en toe 's avonds en in het weekend te werken. Sollicitaties richten aan: D. C. Sieling Directeur "De Santhorst" Santhorstlaan 47-49 2242 BD Wassenaar tel.: 01751-18866 Bedrijfstechnicus m/v Voor een instelling in Leiden zoeken wij een monteur die onderhoud en reparaties kan verrichten aan elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties. Het draaien van storingsdiensten zal ook tot uw taken behoren. Een MTS-diploma is vereist. Informatie bij Wilma van de Rest. tel. 071-12 15 41. Leiden. Kort Rapenburg 6. Test uw mogelijkheden! beschikt over uiteenlopende typetesten om uw snelheid en nauwkeurigheid te bepalen. Kom langs, wie weet hebben wij aansluitend direct werk voor u als typist/tekstverwerker. Informatie bij Maaike Morsink, tel. 071-14 22 41. Leiden. Boommarkt 3a. ->r randstad uitzendbureau IJmi B. V. is een ijzergieterij die hoofdzakelijk gietwerk in middelgrote tot gróte series maakt. Zij levert toe aan automobiel en vrachtwagenfabrikanten en hun toeleveranciers, maar ook aan de aandrijftechniek-, machine-, tractoren-, landbouwwerktuigen- en motorenbranche. Binnen deze gieterij zijn ongeveer 85 personen werkzaam. Omdat wij goede toekomstverwachtingen hebben en tevens investeringsmogelijkheden, zoeken wij om onze produktie te kunnen uitbreiden enkele allround produktiemedewerkers m/v (in ploegendienst) Na een inwerkperiode voor de diverse funkties zullen de nieuwe medewerkers als allround gieterijmedewerker gaan funktioneren. Hiervoor gelden de volgende eisen: een opleiding dan wel werkervaring minimaal op LTS-niveau; vermogen zelfstandig te werken en initiatief te tonen; een positieve instelling; bereidheid tot verdere opleiding. Wij bieden een goede salariëring, alsmede prima secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden in 2-ploegendienst zijn van 07.15-16.00 uur (dagploeg), van 15.45-00.30 uur (avondploeg). De ploegentoeslag is 18%. Tevens geldt een BO-toeslag van 100,- bruto per maand. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer N. Geerts Personeelszaken (02526-72154). Uw so'licitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan IJmi B.V., Postbus 234, 2150 AE Nieuw-Vennep, t.a.v. M. Geerts, afdeling Personeelszaken. zoekt voor haar mannenmode filialen Leiden en Lisse enthousiaste mannen en vrouwen voor de volgende functie PART-TIME VERKOOPMEDEWERKERS (M/V) U bent een enthousiaste representatieve man of vrouw tussen de 18 en 45 jaar. die beschikt over een opleiding of ervaring als verkoopmedewerker, U denkt klantgericht en bent service gevoelig. De werktijden zijn variabel (mi nimaal 12 uur. maximaal 32 uur per week) op verschil lende' dagen ln de week. Interesse? Voor nadere inlichtingen omtrent deze func tie kunt u overdag bellen met de heer Schreurs. tel. 071-125317 en na 20.00 uur kunt u bellen met de heer A. Visscher. tel. 02510-11505. Hart Nibbrig Creeve B. V. importeert en verkoopt al 16 jaar met veel succes Mitsubishi automobielen in Nederland. Dat succes is mede te danken aan de hoge waardering van onze produkten in de zakelijke markt. Het aandeel in deze markt is dan ook hoog te noemen: meer dan vijfendertig procent van de verkochte auto's kan als zakelijk worden aangemerkt. Op het gebied van leasing ondersteunt onze werkmaatschappij MITSUBISHI DEALER LEASE de dealerorganisatie op deze voor ons zo belangrijke markt. T.b.v. deze werkmaatschappij zijn wij op zoek naar een Belangrijkste taken in deze funktie zijn; - coördineren en mede uitvoeren van alle voorkomende administratieve werkzaamheden. - verzorging van het verzekeringspakket en debiteurenbewaking. - advisering van onze dealers omtrent lease mogelijkheden. - systeembeheer. Voor deze funktie is vereist een opleiding op HEAO-niveau, alsmede enige jaren ervaring in een financieel/administratieve funktie. Bovendien hechten wij grote waarde aan flexibiliteit, een servicegerichte instelling en een hoge mate van zelfstandigheid. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hart Nibbrig Greeve 8. V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Warmonderweg 12,2171 AH Sassenheim. KOK ZELFSTANDIG WERKENDE KOK 38 uur per week - Opleiding S V H - Ruime ervaring in gelijke functie - Goede contactuele eigenschappen - Flexibiliteit en doorzettingsvermogen - Leeftijd ca. 25 jaar Wij bieden u: - Een gerenommeerd en gewaardeerd bedrijf - Een veelzijdige interessante functie - Een enthousiast en creatief team - Goede honorering en - Secundaire arbeidsvoorwaarde - Cursussen en pensioen. Schriftelijke of telefonische reacties Restaurant LE FORESTIER Rembrandtstraat 2/hoek Noordeinde, 2311 VW te Leiden Telefoon 071 -122115/130445 Stichting Leids Universiteits-Fonds Financieel/Administratief Medewerker (m/v) 20 uurp.w. Taken: - voeren van een financiële administratie binnen een geautomatiseerd systeem - controleren van declaraties - bewaken van debiteuren - liquiditeitsplanning - agenderen/notuleren van vergaderingen - zelfstandig verzorgen van correspondentie Functie-eisen: - ervaring met geautomatiseerde systemen (wp, Lo tus en administratieve pakketten) - hebben van overzicht en nauwkeurig in detail - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen wer ken - flexibele instelling - goede contactuele eigenschappen - bekendheid met de universitaire gemeenschap strekt tot aanbeveiling. Aanstelling per 1 december. Salaris nader overeen te komen. Aanstelling in tijd. Dienst voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. Drs. A.M. Fruin-Helb Directeur LU F Tel. 277266 of 130503 Vakgroep Datatheorie en Wetenschapsstudies van de Faculteit der Sociale Wetenschappen SECRETARESSE (V/M) r p/w, vacaturenummer: I-32I/II58) Taak: - algemene secretariële werkzaamheden waar onder ook correspondentie in Nederlands en Engels: - diverse organisatorische werkzaamheden; - bijhouden van diverse archieven; - tekstverwerking met aandacht voor lay-out; - incidenteel notuleren van vakgroepsvergade ringen. Vereist - middelbare-school- en secretaresseopleiding; - uitstekende kennis van de Engelse taal; - goede contactuele eigenschappen; - bekendheid met de universitaire werekf; - ervaring met het werken op Apple Macintosh (MS Word). Werktijden in nader overleg te regelen, maar in ieder geval de hele woensdag. Salaris maximaal 3.175,bruto per maand bij Dienst Interne en Externe Betrekkingen van hei Bureau van de Universiteit ADMINISTRATIEF MEDE WERKER/SECRETARESSE (V/M) 19 uur p/w. vacaturenummer: I -342/1158) Taak: - aannemen/afhandelen telefoon; - typewerkzaamheden (documenten, pers berichten, brieven); - regelmatig assisteren bij of zelfstandig in elkaar zetten van de knipselkrant - postbehandeling; - andere voorkomende secretariële werkzaam heden. Vereist - HAVO/VWO; - ervaring in het werken met geavanceerde tekstverwerkende apparatuur; De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot I september 1992, ter vervanging van de huidige secretaresse in het kader van de ouderschaps verlofregeling. Inlichtingen bij: prof.dr. W.J. Heiser. tel. 071-273828 of mw. M.LS. Verdel, tel. 071-273829. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature-- nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan; Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555,2300 RB Leiden. - goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 3.175,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor acht maanden, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mr. J.D. van Vliet, tel. 071-278026. Sollicitaties, onder vermelding var nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden Hoofd Bureau Beheer van het Bureau van de Universiteit, Stationsweg 46. Postbus 9500. 2300 RA Leiden. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. Rijks Universiteit Leiden. I I I I I I I I I

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 30