Oegstgeest gemeente. SECRETARIAATSMEDEWERKER M/V tempo-team uitzendbureau VAKATURES VAKATURES VAKOTURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES De afdelingen onderwijs en welzijn zullen in de toekomst worden geïntegreerd tot één afdeling. Binnen deze nieuwe afdeling zullen de onderwijs- werkzaamheden worden uitgevoerd door het onderwijsteam. Voor dit team zoeken wij een medewerker onderwijs (m/v) voor een volledige werkweek. Functie-informatie: - een aantal zaken in het kader van beleids voorbereiding en uitvoering van gemeentelijke taken op het gebied van het basisonderwijs - behandeling van artikel 74 aanvragen - secretariaatswerkzaamheden van diverse overleg structuren, zowel tijdens als na kantooruren - uitvoering leerplichtwet 1969 - overige voorkomende en ondersteunende werk zaamheden Functie-eisen: - een afgeronde BA-opleiding met differentiatie onderwijs - ervaring met werkzaamheden met betrekking tot het bekostingsstelsel en aanvragen ex art. 74 WBO en 82 ISOVSO strekt tot aanbeveling - goede redactionele en contactuele vaardigheden - creatieve en flexibele opstelling Salaris: De functie is, overeenkomstig het geldende functie waarderingssysteem, ingeschaald in: - niveau 6 (de aanloopschaal):minimaal f 2.572,— tot maximaal f 3.509,— bruto per maand - niveau 7 (de functieschaal):minimaal f 2.923,— tot maximaal f 3.863,— bruto per maand Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer S. Sneep, teamleider onderwijs (tel. 071-172121 tst. 225) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn, P&Ó-functionaris (tst. 222). Overige informatie: De gemeente telt 9 basisscholen, waarvan 4 open baar en een bijzondere school voor (voortgezet) speciaal onderwijs. Daarnaast is er een aantal bijzondere scholen voor voortgezet onderwijs. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 14 dagen na publicatie richten aan burge meester en wethou ders van Oegstgeest, Post bus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie wo"in de linker boven hoek van de enveloppe. De i I Leiden i één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. HOAfOO inwoners. Binnen de Bandstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er djn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren •90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn. ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. monumentale stad met toekomst cRcapte kinderen) wordt gevraagd een directeur (V) De school is gevestigd aan de rand van de stad in een gebouw dat aan de modernste eisen van het onderwijs voldoet. De school is zeer ruim opgezet met alle mogelijke faciliteiten voor de begeleiding van de leer lingen, waaronder een eigen zwembad. Het aantal leerlingen is circa 50. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - zich in hun taakopvatting baseren op de beginselen van het openbaar onderwijs; - over goede leidinggevende, organisatori sche, representatieve en contactuele eigenschappen beschikken; - het vermogen hebben om met behoud van eigen eindverantwoordelijkheid, de school te leiden met voldoende ruimte voor een actieve inbreng van het team en de ouders; - kennis hebben van en een ruime ervaring hebben binnen het primair onderwijs; - op evenwichtige wijze omgaan met processen van onderwijsvernieuwing; -willen bijdragen aan een prettige sfeer waarin de kinderen, ouders en teamleden zich thuisvoelen; het bezit zijn van de wettelijk vereiste ling. Salariëring zal verlopen tot maximaal schaal 11. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer N. Ober (onderwijsadviseurhij de Directie Onderwijs), tel. 071 - 25 43 16 en de heer A.J.M. de Wolff (adjunct-directeur van de school), tel. 071 - 17 50 11. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheids groepen in het onderwijs werkzaam zijn. Geschikte kandidaten wordt derhalve verzocht te solliciteren. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aange zien vrouwen in functies als deze onderver tegenwoordigd zijn, nodigen wij uitslui tend vrouwen uit te solliciteren naar deze functie. Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 1111 vóór 11 november a.s. te zenden aan de Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Gevraagd GLAZENWASSERS full-time Wij bieden een gezellige werksfeer en een goed salaris. Wij vragen zelfstandigheid en een enthousiasle inzet. Leeftijd onbelangrijk. Bel voor inl. 071-892347. Waar vindt een radiodiagnos laborante een (part-time) baan met brede verantwoordelijkheid? Landelijk onderzoek op borstkanker Een vrouw van zo'n vijftig jaar komt v*" binnen. Zij is één van de vrouwen die llï-J voor deze dag werden uitgenodigd om deel te nemen aan het onderzoek op borstkanker. Er is waarschijnlijk niets aan de hand, maar toch is ze onzeker. Je stelt haar op haar gemak. Je beantwoordt haar vragen, vertelt wal de bedoeling is van het onderzoek en wat er precies gaat gebeuren; je maakt röntgenfoto's en je onderzoekt haar borsten. Met dit werk sta je als radiodiagnostisch laborante aan het begin van het onderzoek op borstkanker, dat wordt uitgevoerd in samenwerking tussen de GGD'en en het Integraal Kankercentrum West. Het onderzoek is gericht op vrouwen van 50 tot 70 jaar. Zij zijn niet verplicht om aan het onderzoek deel te nemen. Wel is er brede én(> vrijblijvende voorlichting over het nut van vroege jDpsporing, de preventieve Werking en het terugdringen -van het aantal sterfgevallen. Ben je radiodiagnostisch laborante, maar heb je alweer enige jaren niet gewerkt, dan biedt deze baan een prima kans om de draad weer op te pakken. Ben je wel actief in het beroep, dan is dit misschien een kans om op een andere manier te gaan werken. De screeningseenheden zijn gevestigd in je eigen regio (zo ongeveer begrensd door Den Haag, Delft, Gouda en Leiden). De werktijden zijn overdag (eventueel part-time voor teiminste 20 uur per week). Tijdens de schoolvakanties wordt er niet gewerkt. Aanvullende opleiding tot screeningslaborante Ter aanvulling van je theoretische kennis en praktische ervaring heem je deel aan een zeven- weekse opleiding tot screeningslaborante. Deze op leiding vindt deels plaats in Nijmegen. Beschik je over het diploma radiodiagnostisch laborant, maar heb je dit destijds niet in geruild voor het bewijs van bevoegdheid, dan kunnen wij misschien bemiddelen om je te helpen dit bewijs; alsnog te behalen. Full-of part-time baan voor radiodiagnostisch laborantes. Schoolvakanties vrij. Verantwoordelijk werk Er wordt gewerkt in 'screeningseenheden'. Enkele zijn gevestigd op een vaste lokatie. Een aantal is mobiel. Elke screeningseenheid heeft een vast team van vier of vijf laborantes. Een enkele keer val je in op een andere plaats in je regio. Per team is er een leiding gevende, met wie je samen de taken verdeelt. Je hebt te maken met in principe gezonde mensen. Als radiodiagnostisch laborante verzorg je de foto's en het manuele onderzoek..Ook controleer je de admini stratieve gegevens, je codeert de foto's ën je noteert de technische waarnemingen. Verantwoordelijk werk dat geen zware lichamelijke inspanning vraagt. Ook heb je een professionele inbreng in het foto- overleg. Je ondersteunt de radiodiagnost bij het stellen van de diagnose. Mocht er iets aan de hand zijn, dan wordt de zorg overgenomen door specialisten. Informatie: 071 - 259 759 Het salaris voor déze functie bedraagt maximaal f 3.725,- bruto per maand (bij full-time dienstverband volgens FWG 40; de inschaling geschiedt op basis van leeftijd en ervaring). De cursus-, reis- en verblijfskosten van de aanvullende opleiding worden vergoed. V.oor meer informatie kun je bellen met mevrouw Leja van der Hoek. projectcoördinator, telefoon 071 - 259 759. Zij geeft je alle nodige informatié over de baan en de opleiding. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen aan de directeur van Hei Integraal kanker centrum West, Schipholweg 5A. 2316 XB Leiden. Open dag in Zoetermeer Je kunt ook zelf konten kijken in' de screenings eenheid in Zoetermeer, daar houden we 26 oktober a.s. open dag. Bel even om je aan te melden. Stichting Centrale School Nieuweroord w De Centrale School Nieuweroord te Leiden verzorgt het theoretisch gedeelte van de in- servlce-opleidlngtot A-verpleegkundige 1 voor het Academisch Ziekenhuis te Lelden, de Stichting Ziekenhuizen Rijnland met ves tigingen te Leiderdorp en Alphen aan den Rijn en het Diaconessenhuis te Leiden. Binnen het secretariaat is plaats voor een (0,5 weektaak) Functie-informatie: - het plannen van lesroosters - het maken van afspraken met docenten - het verzorgen van de leslokalenplanning Functie-eisen: - HAVO - enige relevante werkervaring - bij voorkeur kunnen omgaan met tekstverwerkende apparatuur, alsmede eni ge kennis van medische terminologie Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Mourik-Knobbe. Hoofd van het secretariaat, tel. 023-290038. Schriftelijke solli citaties. bij voorkeur binnen een week, te richten aan de heer drs. L Hoogeweij, Directeur a.i. van de Centrale School Nieuweroord, Rijnsburgerweg 124a, 2333 AG Leiden Wed.17)2 kind,dakloos w. sloop, zkt, m, spoed opvang, liefst in bosrijke omgeving. Over de hele wereld worden miljoenen dieren met de dood bedreigd Oorzaak: de lichtzinnige manier waarop we met onze natuur omgaan. We mogen dc dieren en onze kinderen niet het slachtoffer laten worden van onze "welvaartshonger". We mogen geen egoïsten zijn. Doel u dus mee met die 340.000 andere Nederlanden? Doei _o**TO<*. u mee om onze aarde weer leefbaar te maken? Leefbaar voor onze dieren. Leefbaar voor onze kinderen. vtm GEEF OM DE TOEKOMST. CURSUSSEN Cursus WP 5.1 die dinsdag 22 oktober weer start. De cursus wordt tn Leiden gegeven. Gedurende 4 weken gaat u 2 avonden per week naar school. Als afsluiting ontvangt u een officieel certificaat. Hebt u ii bel dan om uw mogelijkheden te bespreken. Ook als u niet via ons wilt werken, maar wel geïnteresseerd bent in de cursus, kunt u reageren. Informatie: 071 -14 41 46, Peter Draese Lelden, Stationsplein 212 STAF/KADER Administratief medewerker m/v voor een landelijke organisatie. Het gaat om een pittige, zelfstandige baan waarbij u diverse administraties voert en archieven beheert. Ook verricht u alle werkzaamheden met betreking tot af te nemen examens, zoals roosters opstellen en uitwerken, kandidatenlijsten bijhouden, uitnodigingen versturen etc. U werkt met WP 5.1U bent organisatonsch goed onderlegd en kunt zelfsta dig werken. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 KANTOOR Secretaresse m/v voor de commerciële buitendienst. U staat klanten te woord en brengt offertes uit. Het gaat om een zeer drukke baan met veel teiefoonwerkzaamhedenU bent stressbestendig in verband met de hoge werkdruk, hebt ervaring met WP 5.0 en kunt goed in team verband werken. Deze full-time biedt goede toekomst mogelijkheden en is per direct. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Attes Leiden, Stationsplein 212 Medewerker order-administratie m/v voor het boeken van orders, het controleren daarvan en het bevestigen van de order aan de klanl. Tevens bevordert u snelle leveringen en verzorgt u de facturering van de orders. U hebt een MAVO-/HAVO- of MEAO-admmistratief opleiding en enige werk ervaring. Leeftijd: tot 30 jaar. Deze full-time baan is voor zeer lange tijd. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Altes Leiden, Stationsplein 212 DETAILHANDEL Medewerker bouwmarkt m/v voor een grote doe-het-zelf-zaak in Leiden. U helpt klanten met vragen over doe-het-zelf-plannen. houdt uw eigen voorraad bij. treedt servicegericht op en werkt af en toe op zaterdag. Deze uitdagende baan heeft u veel te bieden. Kom maandag direct langs, dan kunt u meteen aan de slag. Leeftijd: 20 tot 35 jaar. Informatie: 071 -12 64 43, Tammo Delhaas Leiden, Stationsplein 212 Winkelmedewerker m/v voor een gezellig bedrijf in de Haarlemmerstraat in Leiden. U staat klanten te woord, helpt achter de kassa en vindt het leuk om met mensen om te gaan. Ook zult u af en toe op zaterdag of donderdagavond werken. Voor de juiste kandidaat biedt deze baan veel mogelijkheden. Informatie: 071 -12 64 43, Tammo Delhaas Leiden, Stationsplein 212 HORECA Assistent(e) catering-manager m/v voor een groot landelijk catenngbednjf. u hebt een opleiding op MHS- of HHS/THW-mveau en enkele jaren relevante werkervaring. Leeftijd: circa 25 jaar Deze full-time baan is voor langere tijd. Informatie: 071 12 64 44, Angélique van Rij Lelden, Stationsplein 212 Kantine-medewerker m/v voor diverse bednjfskantines. Er is direct plaats voor enthousiaste medewerkers, die full-time of part-time willen werken. Inzet is beiangnjker dan ervanng. Informatie: 071 -12 64 44. Angélique van Rij Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Service-monteur m/v voor het verlenen van onderhoud aan kopieermachines m de regio Leiden. Den Haag. Rotterdam. Een MTS- elektronica opleiding en een rijbewijs B zijn vereist. U krijgt een service-auto. die ook voor pnvégebruik beschikbaar is. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Informatie: 071 -12 64 43, Jaap Roelofsen Lelden, Stationsplein 212 Installateur m/v voor het aanleggen van beveiligings- en telecom- systemen. U hebt een MTS-elektronica opleiding. Werkervaring is een pre; rijbewijs B vereist. De verdiensten zijn goed en u ontvangt 22,67% vakantierechten. Informatie: 071 -12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 Hulp monteur m/v voor een groot bedrijf in Leiden. U verricht diverse reparatiewerkzaamheden aan airconditioning- apparatuur. Deze baan is voor lange tijd en biedt mogelijk uitzicht op een vaste baan Informatie: 071 -12 64 43, Tammo Delhaas Lelden, Stationsplein 212 Automonteur m/v voor het demonteren en monteren van carrosserie- delen bij een autoschadebednjfHet werk is voor langere tijd. Een vast dienstverband ra mogelijk. Informatie: 071 -12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Magazijn-medewerker m/v voor een grote auto-importeur in de omgeving van Leiden. U gaat verschillende auto-onderdelen uitzoeken en verzend klaar maken. Bel vigs telling vooi de autobranche ra uiteraard een pre. Leefti|d: bij voof- keus>18 tot 23 jaar. Deze baan ra voor zeer lange tqd. Informatie: 071 -12 64 43, Tammo Delhaas Leiden, Stationsplein 212

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 19