m nr Welke drie werkvoorbereiders willen verantwoording dragen binnen een steriel produktieproces? RIJNLANDS ZEEHOSPITIUM HUISMEESTER VERKOOP MEDEWERKSTER KGTCSA, jonge enthousiaste technisch medewerker direktie-sekretaresse 0 Westeinde Ziekenhuis WZ SB JONGE TEAMLEIDER (m/v) Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid u.a. FREELANCE MEDEWERK(ST)ER De Koning vraagt VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties r 1 VC3 donderdagmiddag 15.30 uur ?\M advertentie-afdeling Centocor B.V. (CBV) is een jong en dynamisch bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie. CBV, een dochteronderneming van Centocor Inc. in de Verenigde Staten, ontwikkelt, produceert en verkoopt monoclonale antilichamen. De produkten van Centocor worden toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden ter bestnjding van hart- en vaatziekten, infectieziekten en kanker. De hoge kwaliteitsnormen zijn mede bepalend voor het succes van Centocor. Inmiddels telt het bedrijf 400 medewerkers terwijl het zich snel verder uitbreidt. Uw werk Voor het maken van medicijnen zijn flessen, containers en filters nodig. Deze worden gesteriliseerd, opgesteld en (na gebruik) afgebouwd door de afdeling 'Equipment Preparation". Voor al deze handelingen wordt gebruik gemaakt van de meest moderne apparatuur, zoals verschillende soorten stoomsterilisatoren en wasmachines. Dit gebeurt in speciale schone (steriele) ruimten, die nodig zijn voor het maken van een zo'n goed mogelijk produkt. Tijdens uw inwerkperiode maken wij u vertrouwd met bovengenoemde werkzaamheden. Uw profiel (m/v) U bent gewend om netjes en nauw keurig te werken, en hebt enige kennis van de Engelse taal. Daarnaast beschikt u bij voorkeur over enige relevante werkervaring. Tenslotte bent u bereid öm in ploégendiensten te werken, afwisselend van 07.00 uur tot 15.30 uur ofwel van 10.30 uur tot 19.00 uur. Ons aanbod Het salaris en de overige voorzieningen zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie. Bovendien komt u in aan merking voor een extra maandsalaris in de vorm van een 13e maand en een reiskostenvergoeding. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke reactie kunt u - binnen 2 weken - richten aan Centocor B.V., ter attentie van de heer R. Zoutewelle, Postbus 2512300 AG Leiden, onder vermelding van vacaturenummer LDC29. Voor nadere informatie kunt u tussen 16.00 uur en 17.00 uur contact opnemen met de heer M.W. Trouerbach, telefoonnummer 071 - 242 404. CENTOCOR B.V. De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk beheert een Revalidatiecentrum voor volwassenen en kinderen, een Centrum voor Hart- en Longrevalidatie, alsmede een Voorzieningencentrum voor primair motorisch gehandicapte Jong-volwassenen. Aan de instelling is een Mytyl/tyltylschool verbonden. Voor de Stichting Rijnlands Zeehospitium vragen wij voor de periode van een half jaar een CHAUFFEUR MA/ voor gemiddeld 12 uur per week Funktie-informatie: - het vervoeren van bewoners naar sportaktiviteiten te Oegstgeest - het schoonmaken van de bussen en het schoonhouden van de garage - de werktijden zijn elke dinsdagochtend van 8.30 - 12.30 uur en iedere woensdag van 8.30 -17.00 uur. m.u.v. de zomervakantie. Funktie-eisen: - rijbewijs BE - goede contactuele eigenschappen affiniteit tot het werken met lichamelijk gehandicapten - ervaring strekt tot aanbeveling Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de afdeling Perso neelszaken van de Stichting Rijnlands Zeehospitium. Drieplassenweg 17.2225 JJ Katwijk. Ten behoeve van ons A.B.P.-complex "de Zichten" te Leiden en "de Voor hof" te Leiderdorp zoeken wij in verband met pensionering van de huidige huismeester met ingang van I januari 1992 een De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - toezicht in en om de gebouwen; - controle van liften, c.v.-installatie's en dergelijke; - toezicht op de schoonmaakwerkzaamheden; - en uitvoeren van kleine dagelijkse werkzaamheden. Functie eisen: - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd 45 jaar; - technisch inzicht. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten B.V. Makelaarskantoren Paul F. de Haas CO. t.a.v. de heer P. F. A. de Haas. Schouwweg 32 2243 BC WASSENAAR Eventuele sollicitatie-afspraken kunt u maken met de heer De Haas. onder telefoonnummer 01751 -19308. sedert 1918 makelaars onroerende poederen (GEVRAAGD Met ervaring en belangstelling I in de zelfmaak mode. Zowel full-time als part-time. Leeftijd tussen 20 en 40 jaar. Handelsbedrijf Hotesa vraagt in verband met uitbreiding van haar werkzaamheden een Hotesa is een handelsbedrijf op het gebied van telematica componenten, leeftijd 22 jaar. Wij vragen opleidingsniveau: LTS-elektrotechniek. Rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar: Hotesa BV, Scheepmakerstraat S3. 2222 AB Katwijk Telefoon 01718-21415 Het Westeinde Ziekenhuis is een modern ziekenhuis met vrijwel alle top-klinische funkties en superspecialisaties. Ondanks de kapaciteit van 621 bedden en de ruim 1400 medewerkers, wordt niet massaal maar op "menselijke" maat gewerkt. Dit gebeurt in kleine units met patiënten toewijzing. Er wordt veel aandacht besteed aan goede scholing en loopbaan begeleiding en er zijn aantrekkelijke carrière-mogelijkheden. De ligging in het centrum van Den Haag. Lijnbaan 32, draagt bij aan de dynamische sfeer in het ziekenhuis. direktie In verband met vertrek van één van de beide direktie-sekretaressen vraagt het Westeinde Ziekenhuis te Den Haag voor spoedige indiensttreding een ervaren m/v Het Westeinde Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een twee hoofdige direktie. De sekretaresse zal werkzaam zijn voor één der direkteuren, Drs. H.M.A. Schippers. De aandachtsgebieden van deze direkteur omvatten met name de civiele, technische, economisch- administratieve dienst en de afdeling personeelszaken. De werkzaam heden omvatten naast de gebruikelijke ook een aantal ondersteunende taken voor de direkteur. De sekretaresse zal tevens sekretariaats- werkzaamheden verrichten voor het bestuur van de medische staf. Betrokkene moet in staat en bereid zijn zelfstandig te werken. Voor deze funktie vragen wij een representatieve medewerkster, die een middelbare schoolopleiding heeft genoten, aangevuld met een sekretaresse-opleiding. Ervaring als direktie-sekretaresse is vereist. Leeftijd niet jonger don 30 jaar. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen en overeenkomstig de zwaarte van de funktie. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw L. Hubrechsen, direktie-sekretaresse. telefoon 070-330.25.29. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan drs. J. W. van Schoonderwalt, hoofd dienst personeelszaken, Postbus 432, 2501 CK Den Haag. De Zorgverzekeraar 'Zorg en Zekerheid' is een organisatie met ruim 400 personeelsleden. Het hoofdkantoor is gevestigd te Leiden. Zij heeft tot taak de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten uit te voeren. Wij zoeken voor onze sector SCHADE een: - leiding geven aan de groep - planning, coördinatie, controle van de uit te voeren werk zaamheden. - rapportage en overleg met de afdelingsleiding - interpretatie en archivering van circulaires en overige docu mentatie - verzorging van zowel monde linge als schriftelijke contacten, intern en extern. - HAVO/VWO-niveau - leidinggevende en organisatori sche capaciteiten - goede mondelinge en schriftelij ke uitdrukkingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen - een motiverende, stimulerende en tactvolle wijze van optreden - ruime administratieve ervaring - bereidheid tot het volgen van cursussen. - aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst. Na gebleken geschikt heid volgt aanstelling in vaste dienst - salaris volgens het CAO- Ziekenfondswezen, rekening houdend met opleiding, leeftijd en ervaring tot maximaal 3,488,- bruto per maand - mogelijkheid tot prestatie toeslag - 22,5 vakantiedagen - 36-urige werkweek - 8,33% eindejaarsuitkering - goede secundaire arbeidsvoor waarden. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met alle relevante gegevens binnen 14 dagen toezenden aan de dienst Personeel en Organisatie ta.v. mevrouw M. Oskam, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Voor nadere informatie kunt u bellen naar de dienst P O telefoon 071-357729, Zoekt op korte termijn e SCHOONDERGANG bv voor horeca- en bedrijf skeukeninrichting Produktieweg 44 2382 PO Zoeterwoude-R. Service/Plaatsings-monteur Funktie: De werkzaamheden zullen, na een inwerkperiode,!" bestaan uit het zelfstandig repareren en/of plaatsen van horeca grootkeuken-apparatuur. Wij vragen: L.T.S. en/of M.T.S. Electro Leeftijd: vanaf 25 jaar. Wij bieden: Een drukke baan bij een dynamisch bedrijf met een goede werksfeer. Tevens gevraagd: Medewerker techn. magazijn Funktie: Het op orde houden van het projekten- en technisch] magazijn en reparatie werkzaamheden klein appa-1 Schriftelijke sollicitatie richten aan: Schoondergang b.v., Postbus 66, 2350 AB Leider dorp, t.a.v. de direktie. Ons buro in entertainment zoekt voor het bezoeken van bestaande en nieuwe horeca-relaties een representatieve leeftijd: 25-45 jaar werktijden: 3 4 middagen per week. Gegadigden dienen te beschikken over een auto. Sollicitaties schriftelijk onder vermel ding van vooropleiding, evt. ervaring etc. richten aan: HANS BUSCH music promotion postbus 66, 2396 ZH Koudekerk a.d. Rijn. Medisch typist Voor een ziekenhuis in Leiden zoeken wij per direkt een medisch typist. Het betreft het typen van medische verslagen met dictafoon en het verrichten van adminstratief werk. De juiste kandidaat heeft een middelbare opleiding, kenr) van medische termininologie en kan goed met WordPerfect omgaan. Er kan part-time of full-time gewerkt worden. Deze baan is voor onbepaalde tijd. Commercieel administratief medewerker Per direct zoeken wij een administratief medewerker voo een makelaardij in Leiden. De werkzaamheden bestaan U het onderhouden van contacten, het verstrekken van informatie, voeren van correspondentie, diverse commerciële taken. Gevraagd wordt commerciële ervaring, grote zelfstandigheid, goede typevaardigheid, goede contactuele eigenschappen en een dienstverlenende instelling. Deze fulltime baan is voor langere tijd. Financieel medewerker Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij met spoed een financieel medewerker. Het betreft o.a. het j opstellen van projektbegrotingen, het controleren van dj facturen, het onderhouden ,van contacten, het registrera van ontvangsten en uitgaven, verwerken van gegevens J metbehulp van de computer. De juiste kandidaat heeft een PD-diploma, ervaring met verschillende soorten boekhouding, ervaring met financieel administratieve systemen, goede kontaktuële eigenschappen en ervaring. Medewerker binnendienst Met spoed zoeken wij voor een bedrijf in Leiden een medewerker voor de binnendienst. Het betreft algemeen verzekeringswerk op gebied van schadecorrespondentie. Gevraagd wordt ervaring met schadecorrespondentie en ervaring als tussenpersoon. Deze full-time baan is voor langere tijd. Een assurantie B-diploma is een pré. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag- open van 8 30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur Wij werken ook op afspraak. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071 14414]

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 36