l/llaapkamer warmond- AD» NERGENS GOEDKOPER! ALLES GRATIS THUISBEZORGD EN GEPLAATST Leiden, Stationsplein 218, tel. 071-146409. U dacht dat u de Ford Sierra kende? U rijdt er zelfs in? Dan moet u toch eens kennis komen maken met de nieuwe serie Sierra's. Van buiten en van binnen wacht u immers een zeer complete verrassing. De bumpers hebben de kleur van de carrosserie gekregen. De stootstrippen op de flanken zijn vernieuwd. Er zit een ander dashboard in. De portieren hebben nieuwe bekleding gekregen. En we hebben nogal wat toegevoegd aan de standaard uitrusting. Zoals een zoemer voor nog brandende verlichting. Een wis/was op de achterruit van de CL 3- en 5-deurs. Stuurbekrachtiging, verstralers en een transparant schuif/kanteldak op alle CLX-versies. Een alarminstallatie met verklikkerlampje en een elektrisch bedienbaar schuif/kanteldak op de Ghia. Dat alles vraagt om een flinke proefrit Dan kunt u meteen merken dat het binnenin nog stiller is geworden. Dat de ventilatie en zijruitontwaseming verbeterd zijn. En dat de Ford Sierra zich hoe dan ook blijft bewijzen. Als Sedan, als Hatchback en als Stationwagon. Tijdens de 100 Topdagen actie laat de Ford Dealer u graag aangenaam kennismaken. gemeente NOORDWIJK De burgemeester van Noordwijk maakt ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 27 september 1991 gedurende één maand ten gemeentehuize, afdeling bouwen en wonen (kamer 1-23) voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van het bestemmingsplan "Kop Zeereep". Het gebied van het ontwerp-bestemmingsplan wordt begrensd door de Bosweg, de Koningin Wilhelminaboulevard. de Zeereep en het pand plaatselijk gemerkt Zeereep 2. In concrete betreft het hier het perceel grond van het voormalige hotel "de Zinger". Tegen genoemd ontwerp-bestemmingsplan kan een ieder gedurende de termijn van terinzage- ligging schriftelijk bezwaren indienen bij de gemeenteraad. Noordwijk, 25 september 1991. De burgemeester voornoemd, drs. J.W. van der Sluijs. sreatlegemeente Voorbereidingsbesluiten (art. 22, Ikf 2 WRO) De gemeenteraad heeft In ztyn vergadering van 12 september 1991 verklaard, da. worden voorbereid: a een eerste herziening van bat bestemmingsplan •Bebouwde Kom' voor het perceel Burg. Neder- burghlaan 10. zoals aar gegeven op de bij zijn besluit behorende tekening; b een vierde herziening van het bestemmingsplan 'Noord-Oost* voor gronden van en nabij het perceel Wasbeeklaan 7, zoals aangegeven op de bij zijn besluit behorende tekening. Bij het onderbgenoemde voorbereldingsbesluit heeft de raad tevens bepaald dat het verboden is binnen dat gebied zonder of In afwijking van een schriftelijke aanlegvergunning van burgemeester en wethouders de In zijn besluit omschreven werken, geen bouwwer ken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren. De voorbereidingsbesluiten, die met Ingang van 25 september 1991 In werking treden, liggen met de bijbehorende tekeningen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeen tesecretarie. 25 september 1991. De burgemeester, G.W. van der Wel-Markertnk

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 8