verpleging en verzorging \y HBO-V-ers iH zir I 5t] artsen bezoeker m/v CIBA-GEIGY gading inval medewerkers aktiviteiten m/v SVG SVG S\/D VERPLEEGKUNDIGEN DOKTERSASSISTENT/E meewerkend hoofd verzorging/ huishouding m/v K E N N E M E l R 1 C GASTHUIS Het Kennemergasftiuis is een nieuwe ziekenhuisorganisatie, voortgekomen uit een fusie van het Elisabeth Gasthuis, het St. Joannes de Deo (beide in Haarlem) e het Zeeweg Ziekenhuis in Umuiden. Voor afdeling J vragen wij of A-verpleegkundigen M/V rt-time of full-time part- n werkomgeving met sfeer en kenmerken de lokatie St. Joannes de Deo in Haarlem-Noord. Momenteel tel» deze 220 b 650 medewerkers en een medische stof van ongeveer 40 leden. De Deo vervult een b in de regio. Het aantal patiënten en verrichtingen neemt gestadig toe. De Deo werkt voor fiaar mede werkers aan een modern personeelsbeleid, met als belangrijkste elementen deeltijdwerk en kinder opvang, Binnen de dienst Kliniek wordt momenteel een patiëntgerichte wijze van verplegen ingevoerd. Functie-informatie: Afdeling J telt 30 bedden. Binnenkort wordt e renoveerde mgi jruik i Neu- olgens'het aenomen, voorzien van modt Faciliteiten. De specialismen zijn Interne e rologie. Er werken 25 r deeld over twee units, v principe van teamverplegmg e patiëntentoewijzing. Samen met uw collega's voert u de totale patiënten zorg zelfstandig uit. Binnen de afdeling heeft u een eigen enthousiaste inbreng. U wordt actief betrokken bijde bege leiding van de leerling-verpleegkun- digen. Wat wij vragen en bieden werkt 40, 36 of 32 uur per week en u wordt ingeroosterd voor alle diensten. U bent in het bezit van het diploma HBO-V of A-verpleegkundige. Voor HBO-Verpleegkundigen zon der relevante werkervaring bieden wij een uitgebreid inwerk- en bege leidingsprogramma. Uw salaris bedraagt maximaal 3.725,- bruto per maand, conform FWG functiegroep 40. De heer Jos Nijenhuis, afdelings hoofd, is graag bereid u, tijdens kan tooruren, nader te informeren; telefoon 023-224290. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, bin nen 10 dagen, en onder vermelding van vacaturenummer 91 -45, richten i de heer JJ. Pel, dienst Personeel lisatie, Veis- k Haariem. L E I D E N monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn. ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Bij het openbaar onderwijs bestaat voor het basis- en speciaal onderwijs behoefte aan uitbreiding van de lijst van invalkrachten v/m voor waarneming bij ziektegevallen, enz. Voor de kandidaten geldt dat zij: - moeten beschikken over een geldende onderwijsbevoegdheid: - zich zullen inzetten overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Gegadigden wordt verzocht zicht te melden bij mevrouw Anne Porsisa van de afdeling Rechtspositie/Salarissen, kamer 511 (5e etage) Stadhuis, Leiden (tel. 254330). ivo SVG SVG 'Gading' h een aktiviteitencentrum voor volwassenen met een lichamelijk handicap te Leiderdorp. Het biedt doe middel van aktiviteiten een zinvolle Om een (regelmatig) optredend ziekteverzuim te kunnen opvnngen, «ragen «rij e handicap. De deelnemen hebben naait een licha melijke handicap veelal stoomiisea van cognitieve en/of psychosociale aard, waardoor leerprocessen moeilijker verlo pen. De aktiviteiten zijn gericht op sociale en persoonlijke ontplooiing ten einde de mondigheid en de zelfredzaam heid van de deelnemers te behouden af te vergraten. Wij zoeken enthousiaste mensen die op eigen wijze vorm kunnen geven aan aktiviteiten zoals koken, zwemmen, schaken. Kortom aktiviteiten waaraan onze deelnemers plezier beleven. Natuurlijk behoort het helpen bij de verzorging van de deelnemers erbij. Een op deze funktie gerichte M.B.O.- opleiding is wel noodzakelijk. Maar eigenschappen als kreativiteit, flexibili teit en een goed humeur zijn minstens even belangrijk. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt afhankelijk van het aantal joren ervaring in een soort gelijke funktie maximaal f 19,87 bru to per uur. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie en sollicitatie Geïnteresseerd? Bel voor inlichtingen het hoofd van 'Gading' Cees Sworte, of het waarnemend hoofd, Wiep Staal, telefoon 071 - 410 444. Sollicitatiebrieven kunt u binnen 10 dagen zenden aan het Centraal Bureau, Afdeling PZ, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. De Stichting Voorzieningen Gehandi capten beheert 13 voorzieningen voor zowel geestelijk als lichamelijk gehandi capten in de regio, waar ongeveer 350 medewerkers werkzaam zijn. stichting voorzieningen gehandicapten R.K. Verzorgingscentrum ROOMBURGH Zaanstraat 151,2314 XD Leiden, Tel. 071-892200 Roomburgh is een RK. verzorgingscentrum in Leiden, met 113 zorgplaatsen. Uiteraard heeft Roomburgh de laak zorg te verlenen aan de eigen bewoners. Daarnaast zijn een aantal activiteiten ontwikkeld in het kader van het flankerend beleid zoals Tafeltje Dek Je, Open Tafel, Tijdelijke Opnamen, deelname aan de werkgroep Hygiënische Probleemgevallen. Tevens is in het kader van substitutie verpleeghuiszorg gestart met een huiskamerproject. Dit project is een vorm van psychogeriatrische dagverzorging voor eigen bewoners èn nog thuis wonende ouderen. Door dit project wordt bereikt, dat opname in een psychogeriatrisch verpleeghuis wordt uitgesteld. Tot het complex behoren tevens 36 aankunwoningen. Wij zijn op zoek naar: De functie bestaat o.a. uit: - het instrueren van het verzorgend en verplegend personeel en de controle op de juiste uitvoering - het begeleiden en adviseren van personeel inzake scholing - het begeleiden van stagiaires, inclusief de contacten met ae opleidingsinstituten in overleg met de stagebegeleidster - de contacten met de artsen, ziekenhuizen en (para) medische diensten inclusief de afspraken hiervoor - de verzorging van de medicijnen, inclusief de administratie hiervan - alle voorkomende verpleegkundige handelingen. - de verpleegkundige(n) die wij zoeken is in het bezit van het diploma verpleegkundige A - zij is in staat zowel in teamverband te werken als geheel zelfstandig - zij toont een grote mate van betrokkenheid en inzet - werkervaring strekt tot aanbeveling - zij respecteert bij de uitvoering van de werkzaamheden de identiteit en levensbeschouwelijke grondslag van de instelling. Honorering komt overeen met de zwaarte van de funtie. Informatie kunt u telefonisch of schriftelijk inwinnen bij mevrouwJ.M. Snel- Van Leeuwen, Hoofd Verzorging (tel. 071-892200). J.M. Snel-Van Leeuwen, Hoofd Verzorging (tel 071-892200). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de directeur van de instelling de heer RH. A. Stuurman. Langeveld Centrum voor psychiatrie opleiding ziekenverzorgende Theorie en praktijk Deze opleiding duurt 2,5 jaar, inclusief de zogenaamde voorbereiden de periode. Hierna werkje op een zevental afdelingen waar Je mee helpt om oudere mensen een zo goed mogelijke oude dag te bieden. De praktijk wordt onderbroken door theorielessen op de centrale school 'PoelweIJde' in Oegstgeest. opleiding B-verpleegkundige Theorie en praktijk De opleiding voor het Staatsdiploma B-verpleegkundige duurt 3 jaar en 4 maanden. Voor het ontwikkelen van een verpleegkundige beroeps houding gericht op het veld van de psychiatrie, is de integratie van theoretische kennis en praktische .ervaring van groot belang. De oplei ding omvat zowel beroepsvormende als persoonsvormende elementen. Langeveld is voor de B-opleiding aangesloten bij de centrale school 'Synopsis' te Noordwijkerhout. ie Voor vragen of voor het maken van een afspraak om nader met ons kennis te maken, kun je de Dienst Personeelszaken en Organisatie bellen. Vraag dan naar Hans Lauer, toestel 711 of Gabriël de Jeu, toestel 742. Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Langeveld, 4e voortzetting van SaiwCta Maria en een deel van B»vo, fceechiltt over 761 plast sea ia zes divisies: Rijnstreek, Kusten Bollenstreek, Verhüjfs- psychiatrie, Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie, Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen sa Noordwijk, Noordwijkerhout, Sassenhelm en Aïphen a/4 BIJ». Langeveld beschikt over crèches. Huisartsenpraktijk A.J. Bosch R.G.W. Uhlenbeck vraagd gediplomeerd - voor 32 uur -ingaande 01-01-'92 Sollicitaties kunt U schriftelijk of tele fonisch richten aan: A.J. Bosch/R.G.W. Uhlenbeck Dorpsstraat 74a 2391 BL Hazerswoude-dorp Tel. 01728-9281 Service Flat Haeswijk vraagt op korte termijn een hulp in de huishouding voor o.a. het schoonhouden van het gebouw 40-urige werkweek, leeftijd vanaf 18 jaar. Indien u be langstelling heelt kunt u van maandag t/m vrijdag bel len tussen 08.00 en 12.00 uur. Tel. 071-170781 Service Flat Haeswijk President Kennedylaan 141,2343 GM Oegstgeest De farma-divisie van CIBA-GEIGY B.V. zoekt voor west- en zuid Nederland: regio Leiden/ Haarlem en regio Den Bosch/Nijmegen een In het betreffende rayon zorgt de artsenbe zoeker voor de persoonlijke contacten met specialisten, artsen en apothekers over de spécialités van CIBA-farmaca. Voorlichting, service en relatieverzorging zijn daarbij be langrijke elementen. Wij zoeken voor deze functie de man/vrouw, die voldoet aan de volgende eisen: - basisopleiding op HAVO/VWO-niveau, - een aanvullende HBO-opleiding in de me dische of para-medische wetenschap pen, evenals relevante werkervaring kan een pré zijn, - energiek is en initiatieven weet te ont plooien, - medisch-farmaceutische en marketing- belangstelling heeft, - goede communicatieve eigenschappen bezit - minimaal 23 jaar en maximaal 35 jaar oud is, - in de omgeving van Leiden en/of Den Bosch (e.o.) woont of daar naar toe wil en kan verhuizen, - in het bezit van rijbewijs B-E is. CIBA-GEIGY zorgt voor een gedegen voor opleiding, van ca. 3 maanden, gevolgd door continue nascholing. Tesamen met LOI cursussen leidt dit tot registratie als artsen bezoeker. Naast een goede salariëring en gedegen sociale voorzieningen geldt een gepaste onkostenvergoedingsregeling. Voor de ver vulling van uw functie stellen wij een repre sentatieve auto beschikbaar. Indien u aan de genoemde voorwaarden voldoet en voor deze functie in aanmerking wilt komen, kunt u uw sollicitatiebrief, binnen 14 dagen en onder vermelding van "artsen- bezoeker" op de envelop, richten aan CIBA- GEIGY B.V., afd. Human Resources, Post bus 241,6800 LZ Arnhem. Wilt u nog nadere informatie, dan kunt u contact opnemen met onze medewerkers de heer E. J. Middelbeek of de heer H.G. Jacobs, tel.085-65 6218. vooruitgang door wetenschap Ciba-Geigy B.V. te Arnhem Is een Nederlandse vesti- ging van de Zwitserse onderneming Ciba-Geigy AG te Bazel, producent van o.m. geneesmiddelen, kleurstof fen, kunststoffen, additieven en pigmenten. Katholieke Stichting Huize st*bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactlverings- en dagbehandelingscentrum «V SMMntwtm. Ml. (02528 rflOO» Zoekt u een baan met uitdaging? Dan is er nu een kans bij ons verzorgingstehuis. Door een vernieuwing van de organisatie- struktuur is de funktie ontstaan van Het verzorgingstehuis biedt plaats aan 85 bewoners; daarnaast funktioneert een afdeling dagverzorging met 9 plaatsen. De verzorging vindt plaats in 3 teams, met elk een teamleidster, waaraan u leiding geeft. U bent rechtstreeks verant woording verschuldigd aan de direkteur zorg. St. Barnardus is aktief met diverse projek- ten bezig inzake zorgvernieuwing en kwaliteitsverbetering. Funktie-informatie: U geeft vanuit een duidelijk omlijnde visie mede inhoud aan een bewoners gerichte zorg. U bent verantwoordelijk voor het huis houdelijk onderhoud. U bent betrokken bij het opname- en overplaatsingsbeleid. U bent verantwoordelijk voor de organi satie en het funktioneren van de diensten verzorging en huishouding en van daaruit in nauw overleg met de direkteur zorg verantwoordelijk voor de uitvoering van-het personeelsbeleid. U bent verantwoordelijk voor de bege leiding van medewerkers in opleiding c.q. stagiaires. Funktie-eisen; Verpleegkundig diploma A B) of HBO-V, kadercursus of vergelijkbare opleiding, danwel de bereidheid deze te gaan volgen. Ervaring in een leidinggevende funktie. Ervaring met en affiniteit tot de proble matiek van ouderen en de intramurale ouderenzorg en ontwikkelingen daarin. Katholieke geloofsovertuiging of een positieve instelling t.av. de katholieke identiteit van de instelling. Aanstelling geschiedt conform de CAO Ziekenhuiswezen (FWG-funktiegroep 55). Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mevrouw H. de Bruin, direktie, aan wie ook de schriftelij ke sollicitaties kunnen worden gericht, voorzien van curriculum vitae, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 36