divers personeel Icirpenïcr 0E/HEENTE /ILKE/H/IDE Hfnlnnlm ZANDWAGEN CHAUFFEUR PART-TIME VERKOOPSTER (MAT), DIE LICHT BRENGT IN DE ZAAK VLOTTE VERKOOPSTER i NBBS Ratsen Is een full-service reisorganisatie mat meer dan 60 Jaar ervaring In de reiswereld. Inmiddels uitgegroeid tot *4n van de grootste In Nederland, dankzij een professionele marktbenadering en een veelzijdig produktenpakkel Daarnaast varen Budget Air, specialist op het gebied van vliegtickets. Proteeelonel World Travel gericht op de zakenmarkt, en Veronica Travel Club. exponent van vakantievierend Nederland, onder de vlag van NBBS Reizen een duldelllk eigen. sukseevoUe koers. De ruim 400 medewerkers van NBBS Reizen voelen zich thuis In deze dynamische, eigentijdse organisatie, met een meer dan gemid delde werksfeer. Het hoofdkantoor Is gevestigd te Lelden; de 31 NBBS Relswlnkels liggen verspreid over 25 steden. Part-time Medewerkers Telefonische Verkoop (m/v) De afdeling Telefonische Verkoop is hetlandelijke boekings- en informatiecentrum van NBBS Reizen, waar jonge, en thousiaste mensen dagelijks vele klanten van hun bran dende reis- vakantievragen afhelpen. GESPREKSSTOF VOOR JE SOLLICITATIE: Part-time werken (22,5 uur per week) van 09.00 tot 13.30 of van 13.30 tot 18.00 uur Havodiploma Kommerciöle instelling Serviceverlening Toeristische achtergrond Stressbestendigheid Leeftijd tussen de 25 en 45 jaar MEER INFORMATIE Belangstellenden de over bovengenoemde punten het nodige kunnen vertellen zijn welkom om sfeer te proeven. Voor meer informatie kun je kontakt opnemen met Kanen van Hulst. tel. 071-253333. SCHRIJVEN Direkt een sollicitatiebrief schrijven kan ook. Stuur deze, vergezeld van cv, naar NBBS Reizen, afd. Personeels zaken. Postbus 360,2300 AJ Leiden, o.v.v. vakature- r 11-40 in de linkerbovenhoek van de brief. Gevraagd: een ervaren Transportbedrijf JOH. GUYT Katwijk a/d Rijn, Tel. 01718-28995, na 17.00 uur Lampenier is een grote winkelketen gespecialiseerd in kwaliteitsverlichting. In elk van de meer dan 70 vestigingen is een ruime keuze te vinden aan moderne en romantische binnen- en buitenverlichting. Lampenier staat bekend als de gezellige winkel waar een enthousiast verkoopteam u een uitgekiend advies geeft en uitstekende service verleent. Wij zoeken voor onze vestiging in Leiden (Haarlemmerstraat 188) een U bent ouder dan 25 jaar, en u onderscheidt zich dooreen hoge mate van betrokkenheid, inzet en gevoel van verantwoordelijkheid. U houdt ervan zelfstandig te werken. Met deze kwaliteiten zorgt u er tevens voordat Lampenier zich binnen de branche onderscheidt Ervaring in de verlichtingsbranche is een pré. Uw werktijden worden in overleg met u bepaald. Lampenier biedt u een inwerkperiode en interne opleiding/instruktie, waarbij u de nodige produkt- en vakkennis opdoet. Lampenier maakt deel uit van de detailhandelsorganisatie RetailNet. Daardoor kunt u gebruik maken van een voordelige koopregeling waarbij u korting krijgt bij Lampenier en andere filialen van RetailNet zoals: Intertoys, Marskramer, Decorette, Amici, Prenatal. Heeft u interesse in de bovenstaande funktie dan schrijft u een bondige sollicitatiebrief. Wilt u meer informatie dan kunt u gedurende openings tijden bellen met filiaal Leiden tel. 07I-I20168. Lampenier, afdeling personeelszaken. Postbus 241.5680 AE BEST. yy^tA, bloemen /eiling flora Bloemenveiling Flora is op zoek naar medewerkers distributie v/m Bloemenveiling Flora is een coöperatieve veilingvereniging met een jaaromzet van 460 miljoen gulden, waarbij 1900 bloemen- en plantenkwehers zijn aangesloten. Dagelijks zijn 400 gemotiveerde medewerkers ac- tief betrokken bij de uitvoering van de belangrijkste taak van bet veilingbedrijf, namelijk bet zorgdragen voor de afzet van de door de leden aangevoerde bloe men en planten. De qf nemers- groep van Bloemenveiling Flora bestaat voornamelijk uit groot- bandelaren en exporteurs die kunnen rekenen op produkten en dienstverlening van een boge kwaliteit. De afdeling logistiek De afdeling Logistiek is een belangrijke schakel in onze organisatie. Ruim 200 me dewerkers zorgen er voor dat dagelijks miljoenen bloemen van eigenaar verwisselen. Immers, zij venverken de door onze aanvoerders aangevoerde bloemen en planten en leveren ze af bij onze afnemers. Transportmiddelen zoals electrotrucks, stapel wagens en kettingbanen zijn daarbij voor een ieder beschikbaar. Uw taken U zult werkzaam zijn in onze distributiesector, en wel in de functie die wij verdeler noemen. Als verdeler krijgt u beschikking over een opstaptruck en zorgt u er voor dat geveilde stapelwagens met bloemen en planten worden verdeeld onder de bloemen handelaren. Het gaat daarbij om de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats. U doet dit werk geheel zelfstandig en bent werkzaam in een team van collega's. Werktijden Het veilen speelt zich af in de ochtenduren. Vroeg beginnen is daarbij belangrijk om dat dezelfde dag nog de bloemen aangekocht kunnen worden door de consument. Om deze reden zal uw werktijd dan ook aanvangen om 6.15 uur. Uw werktijd eindigt nadat alle bloemeaen planten door u en uw collega's op een bepaalde veildag zijn verdeeld. Meestal bent u tussen 10.00 en 11.00 uur klaar met uw taak. In deze deel tijdfunctie is sprake van een vijfdaagse werkweek, van maandag t/m vrijdag, waarbij u dan per week gemiddeld 18.45 uur werkzaam zult zijn. Wij vragen Kandidaten met een leeftijd van 16 tot 45 jaar, die geïnteresseerd zijn in deeltijdar beid. Inzet, motivatie en een goed ontwikkeld service-gevoel spreken ons meer aan dan diverse diploma's. Uit ervaring weten wij dat deze deeltijdfunctie uitstekend te combineren is met een eigen bedrijf, gezin of studie. Wij bieden u Een zelfstandige functie bij een solide onderneming. Een uitstekend pakket arbeids voorwaarden, waarin onder meer zijn opgenomen: 8% vakantietoeslag: tenminste 25 vakantiedagen; pensioenregeling; VUT-regeling. Goede arbeidsomstandigheden in een kleurige en soms ook geurige werkomgeving. Natuurlijk ontbreekt ook het weekendbloemetje niet, dat u op iedere vrijdag wordt aangeboden. Het salaris dat wij voor deze deeltijdfunctie aanbieden is uiteraard af hankelijk van uw leeftijd en ervaring en bedraagt: leeftijd 16 jaar 17 jaar 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 jaar bruto per mei 544,77 680,96 816,61 952,80 1.157,36 ƒ1.361,38 netto (tariefgroep II) 505,69 579,48 681,46 780,31 917,87 ƒ1.054,30 netto (per uur) 6,22 7.35 8,39 9.60 11.30 12,98 Deze salarisen zijn gebaseerd op een 18,75-urige werkweek. Indien u ouder bent dan 21 jaar, ontvangt u vakvolwassensalaris. Bij normale functievervulling bereikt u na 5 jaar het eindsalaris. U ontvangt dan ook,»los van eventuele CAO-loonsverhogingen, jaarlijks een salarisverhoging. Uw sollicitatie U kunt zich schriftelijk of telefonisch (01718-55680) aanmelden bij: Bloemenveiling Flora, t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 10,2230 AA Rijnsburg onder de vermelding: vacature medewerker distributie. Ook kunt u, indien u vooraf nog enige informatie wenst, contact opnemen met mede werkers van onze afdeling Personeelszaken, met name de heren Ron van Viersen (01718 - 55680) en Liesbeth den Hollander (01718 55229). laan van verhof 3 2231 BZ rijnsburg tel.: 01718-55911 jJucoelCen (PXK "KMttyteMfout zoekt voor zo spoedig mogelijk leeftijd 19-20 jaar Heb je interesse Bel dan even9voor een afspraak. Haarlemmerstraat 125-127, Leiden. Tel. 071-122555 HERHAALDE OPROEP In verband met het vertrek van de huidige vakleerkracht A.M.V. wordt ten behoeve van de 6 Noordwijkerhoutse/Zilkse basisscholen (4 Rooms-Katholieke, 1 Protestants-Christelijke en 1 openbare basisschool) met ingang van 1 oktober 1991 gevraagd een vakleerkracht m/v algemene muzikale vorming Functie-inhoud: De vakleerkracht zal primair worden belast met de volgende werkzaamheden: - het verzorgen van het algemeen muzikaal vormend onderwijs aan de leerlingen van de groepen 3 en 4 en in combinatiegroepen (in beginsel 45 minuten per groep per week) aan de hand van een deelschoolwerkplan A.M.V.; - het actualiseren van het deelschoolwerkplan; - het voor- en nabespreken van de lessen met de betreffende groepsleerkrachten. Functie-eisen: - afgeronde conservatorium opleiding A.M.V. c.q. Schoolmuziek B met specialisatie basisonderwijs; - bij voorkeur ervaring als vakleerkracht A.M.V. op een basisschool. Salariëring De salariëring geschiedt overeenkomstig het bepaalde in het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel Basisonderwijs. Overige informatie De totale taakomvang bedraagt 18 klokuren per week (lesgebonden en niet-lesgebonden uren). Aanstelling zal naar rato van het aantal toebedeelde uren per school geschieden door de onderscheidene schoolbesturen. Vrouwen die menen aan de gestelde eisen te voldoen, worden uitdrukkelijk uitgenodigd te sollicitereg. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Ooit kandidaten uit de doelgroep W.A.G.W. (Wet Arbeid Gehandi capte Werknemers) worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. Voor algemene informatie over deze functie kunt u contact opne men met de heer H.C. van den Hil, hoofd van de afdeling Welzijn van de gemeente Noordwijkerhout. Sollicitaties kunnen binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan het selectieteam vakleerkracht A.M.V. p/a Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van "vakleerkracht A.M.V." in de linkerbovenhoek van de Gemeente Noordwijkerhout Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? Daar de huidige medewerkster met ingang van 21 november 1991 met en daarna haar functie part-time zal gaan vervuïlen, zijn wij op zoek naar een chef bureau burgerzaken m/v voor 19 uur per week De gemeente Alkemade, gelegen tussen Kagerplassen en Braassemer- meer, bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. Mede door her goede voorzieningenniveau is het er prettig wonen en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. Functie-informatie: - dagelijkse leiding van het bureau (formatie van 63 uur, verdeeld over 3 part-timers); - begeleiding van de invoering van de GBA; - uitvoeren van alle werkzaamheden met betrekking tot de burgerlijke stand; - bijhouden van het geautomatiseerd bevolkingsregister (GIDAB/L T) en de bevolkingsboekhouding; - organisatie van verkiezingen. Functie-eisen: - het bezit van minimaal de diploma's HAVO/BBN, danwel vergevorderde studie voor het laatstgenoemde; - ervaring met op een bureau burgerzaken voorkomende werkzaamheden en het werken met GIDAB/L T - een enthousiaste instelling voor wat betreft automatisering; - accuratesse en goede contactuele eigenschappen; - kennis voor wat betreft de GBA strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een salaris worden geboden tussen 2.496,- (min. niveau 6) en 3.836,- (max. niveau 7), op basis van 38 uur. Er loopt een functiewaarderingsprocedure. De werktijden worden in onderling overleg geregeld. Inlichtingen. Nadere informatie kunt u desgewenst telefonisch verkrijgen bij mevrouw C.J.G. Bogerd-Koeman, chef bureau burgerzaken (tel. 01713-27142) of de heer C.J.M.W. Wassenaar, chef afdeling algemene zaken (tel. 01713-27215). Sollicitatie. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade Postbus 12370 AA Roelofarendsveen.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 30