E E EJllW divers personeel co <D TD O CD YAMAHA NOORDWIJK badplaats NORIT Bij Norit zijn vaklieden welkom Procesoperators Meet- en Regelmonteurs Hulpkracht kantine Bezoek en kijk rond ALL-ROUND TIMMERMAN (m/v) co PART-TIMEVERKOOPSTER Medewerk(st|( technical publi er publications microbiologisch analist (m/v) gemeente De fabriek in Zaandam maakt deel uit van het Norit-concem. Norit N.V. is een - aan de beurs genoteerde Nederlandse onderneming, die wereldwijde bekendheid geniet als producent en leverancier van diverse kwaliteiten aktieve kool en bijbehorende apparatuur. Aktieve kool is een chemische hulpstof die door haar sterk absorberende eigenschappen een belangrijke rol speelt bij de zuivering van voedingsmiddelen, chemische en farmaceutische produkten, drink- en afvalwateren bij gas/luchtzuivering. Naast het In Amersfoort gevestigde hoofdkantoor zijn er produktiebedrüven in Nederland, Groot Brittannië, Italië en de Verenigde Staten, terwül in diverse andere belangrijke afzetgebieden eigen verkoopkantoren zijn gevestigd. Norit heeft in totaal ongeveer 1.000 medewerkers. De omzet bedraagt ruim 250.000.000 per jaar. In Zaandam hebben we momenteel een aantal vakatures binnen verschillende afdelingen. In de produktieafdeing wordt niet alleen aktieve kool gemaakt, maar worden ook partijen voor speciale toepassingen geschikt gemaakt en tevens werkt men uitgewerkte kool weer op. In kleine ploegen van 10 man wordt nauw samengewerkt bij de verschillende aktiviteiten. Het maken van een kwalitatief hoogstaand produkt staat daarbü voorop. WIJ vragen: een opleiding Vapro A/B of MTS-procestechniek. Praktische ervaring is niet perse noodzakelijk. Kool maken zullen wij u dan wel leren. Binnen deze afdeling wordt een systeem voor doorgroei gehanteerd. Deze medewerkers verrichten onderhouds- en installatiewerkzaamheden aan meet- en regelsystemen en procesbesturingsapparatuur. Zij denken mee bü de verdere ontwikkeling aan onze installaties. Gezien het kontinue-karakter van ons bedrijf werkt men af en toe in konsignatiedienst. WU vragen: een MTS-opleiding meet- en regeltechniek, eventueel elektrotechniek met aanvullende kursussen. Ervaring op het terrein van meet- en regeltechniek is vereist. die op regelmatige basis kan assisteren bü Voor onze kantine zoeken wü een extra drukte, ziekte, vakanties e.d. Wij vragen: iemand die het leuk vindt om met mensen om te gaan en die er van houdt zelfstandig te werken. Men dient wel telefonische bereikbaar te zijn. Norit biedt voor deze funkties: gunstige arbeidsvoorwaarden w.o. reiskostenregeling 25 vakantiedagen ADV-dagen (o.a. voor technisch personeel) bedrtjfsspaarregeling winstdelingsregeling studiekostenvergoeding Dit alles en nog meer binnen het raam van een eigen Norit-CAO. Interesse? Bel of schrijf Heeft u interesse voor een van de genoemde funkties, laat het ons dan weten of solliciteer! Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Norit N.V. afdeling personeelszaken Postbus 1124 1500 AC Zaandam Tel. 075-813300. Indien u eerst eens wilt komen küken. dan kan dat als u uw naam en adres doorgeeft. Wü zullen u dan uitnodigen voor een bezoek. We laten u dan zien wat we in de praktük hebben te bieden. Bij de dienst Openbare Werken, afdeling Bouwkunde is een va cature ontstaan voor een voor 38 uur per week Algemene informatie: De afdeling Bouwkunde bij de dienst Openbare Werken is belast met het beheer en onderhoud van het gemeentelijk woningen en gebouwenbestand. Fucntie-inhoud: - het zelfstandig verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan het gemeentelijk woningen- en gebouwenbestand; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: - het bezit van het diploma LTS-timmeren en aspirant-gezel; - rijbewijs B; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met onderhoudswerkzaamheden; - diploma gezel strekt tot aanbeveling. Functie-niveau: Aanloopschaal 4, maximaal 2.923 bruto per maand functieschaal 5, maximaal 3.175,- bruto per maand. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer J.J. Verloop, chef afdeling Bouwkunde, telefoon 01719-60319. Sollicitaties gericht aan het college van burgemeester en wet houders kunnen binnen 10 dagen na verschijning in dit blad wor den verzonden aan de afdeling Personeel en Organisatie. Post bus 298, 2200 AG Noordwijk, onder vermelding van 'sollicitatie' in de linker bovenhoek van de envelop. Riël damesmode is een modern bedrijf met winkelvestigingen in Leiden en Zwijndrecbt. Wij brengen mode in bet bogere genre met vele bekende nationale en internationale merken.Onlangs is onze kollektie uitgebreid met merken als Dino Valiano, Alexander en Jobis waardoor bet bedrijf een jongere uitstraling krijgt. Daardoor bebben wij op korte termijn plaats voor een Wij denken aan een representatieve vrouw die niet ouder is dan 40 jaar met ervaring in de damesmodebrancbe. Zij zal 2 a 3 dagen per week in onze vestiging in de Breestraat werkzaam zijn, waarbij de werkdagen in onderling overleg bepaald kunnen worden. Enthousiasme en een goede teamgeest zijn de eigenschappen waar wij hoge prioriteit aan geven. Indien het bovenstaande u aanspreekt of als u mei informatie wilt, belt u dan 071-141017 en vraag r de Keer Imminfc. damesmode RIËL, Leiden, Breestraat 135Zwijndrecht. Passage 4-6 Yamaha Motor Distribution BV, nieuwe onderneming bin nen het Yamaha-concern, wordt gevestigd in het in aanbouw zijnde distributiecentrum te Schiphol-Rijk. De onderneming zal verantwoordelijk zijn voor de distributie in Europa van onderde len en accessoires van de in vele landen gemaakte produkten zoals motorfietsen, buitenboordmotoren, jetboten en grasmaaiers. Het denken aan kwaliteit gaat bij Yamaha verder dan produktie alleen. Kwaliteit betekent ook snelle en efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Het is dan ook logisch dat in het nieuwe centrum, dat begin 1993 gereed is, de meest geavanceerde technologiën op het gebied van intern trans port en distributie worden toegepast. Vanuit de huidige vestiging in Uithoorn wordt naar de nieuwe organisatie en opzet toegewerkt. Hiervoor zoeken wij nu Tot de functie behoren: - het opzetten en beheren van een technische bibliotheek gericht op spare parts - het distribueren van informatie d.m.v. microfiches en andere informatiedragers - het bijhouden van de ontwikkelde modellen van de produkten en het vastleggen van diversificaties - het adviseren van de importeurs v.w.b. de spare parts - het onderhouden van contacten met fabrieken o.a. in Japan, de Verenigde Staten en Frankrijk - het fungeren als technisch aanspreekpunt binnen de organisatie - het meedenken bij toepassing van informatiedragers zoals CD-ROM. Wij vragen: - MTS-opleiding richting WTB/(V)MTV - ervaring met computer(hulp)apparatuur - logisch denkvermogen en systematische werkaanpak - beheersing van de Engelse taal - servicegerichte en coöperatieve instelling - flexibiliteit en improvisatievermogen - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Wij bieden: Salaris en arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Een aangenaam internationaal georiënteerd werkklimaat, waarin meedenken en initiatief meer dan op prijs gesteld worden. Procedure: De selectieprocedure kent naast enkele gesprekken tevens een psychologisch en medisch onderzoek. Sollicitatie: U gelieve uw sollicitatie binnen tien dagen na het verschijnen .van dit blad te richten aan Yamaha Motor Distribution BV, t.a.v. de heer H.H. Appeldoorn, Human Resources Manager, Postbus 109,1420 AC Uithoorn. Byk Nederland bv is een dochteronderneming van het internationaal opererend farmaceutisch concern Byk Gulden te Konstanz. De innoverende onderneming verzorgt de fabrikatie, marketing en sales van vooral uit eigen research voortgekomen farmaceutische preparaten, diagnostics en produkten voor de persoonlijke verzorging. Uw funktie: In deze part-time baan van ca. 20 uur per week werkt u als microbiologisch analist mee aan de kwaliteitsbewaking van de door de onderneming gepro duceerde geneesmiddelen. Tot uw verantwoordelijkheden behoren ondermeer: het verrichten van microbiologisch onderzoek aan grondstoffen, half fabrikaten en eindprodukten; het verrichten van omgevingsonder zoek binnen onze produktie- afdelingen; validatie en onderhoud van gebruikte methodes en apparatuur; periodieke rapportage van de resul taten. De funktie zal worden uitgeoefend onder de supervisie van de Director Quality Assurance. Wij vragen: Om deze verantwoordelijke funktie met succes te kunnen vervullen beschikt u over een relevante opleiding, goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheden en heeft u gevoel voor nauwkeurigheid, hygiëne en kwaliteit. Wij bieden: Van onze kant bieden wij u uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waartoe o.a. behoren flexi bele arbeidstijden. Voor nadere informatie omtrent deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer Dr. A.P. de Jong, Director Quality Assurance, telnr. 023-156789. Een medische keuring maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. U wordt verzocht uw schriftelijke solli citatie voorzien van curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan onze perso neelsafdeling. Byk Nederland bv, Weerenweg 29, Postbus 611160 AB Zwanenburg. Telefoon 02907-9400.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 28